F.GÜLEN ve CEMEATİ DÜNYEVİ HİÇ BİRŞEYE BİAT ETMEZ

agbi

Yasaklı
Öpücüğü aşmış işler bunlar. Kendi çuvallarına bakmadan milletin ayakkabı kutularını karıştırıp ondan sonra cemaatın arkasında Allah var yok biz dünyaya tamah etmeyiz. Abiyane tabirinle öperler adamı.:D Mızrak çuvala sığmıyor agbi... Öpüldünüz. :gl

ÇOK DEĞİL Bir kaç ay sonra burada bu yazdıklarını ogünün sosyal belirlenmiş konuları ile cevap vereceğim BAKALIM KİM KİMİ ÖPMÜŞ

Bek @Erdem e sor benim bu konulardaki İDDİALARIMI.

Fakat nede olsa SANAL değilmi burası NE YAZAR ?????

amca

Profesör
BEN DÜŞÜNCE DELİKANLISIYIM hiç mereak etme.

Ben TEORİK Olarak SANAL Olarak VARIM DİYOR... Reel yaşamda İSLAM DÜŞMANIYIM DİYOR ANLAYIN ARTIK... TIPKI ÖRGÜT BAŞKANLARI GİBİ... DÜŞÜNCDE MÜSLÜMAN GÖRÜNEN GERÇEKTE YAHUDİ; PAPAZ UŞAĞI...

BeHReM

Doçent
Bunu biliyoruz da ne eder onu bilmiyoruz. Zaten bu saydıklarına hiç kimse biat etmez.

Dükkan dükkan dolaşılarak sadaka kutularından toplanana da para demezler,

Himmet denen gaza getirme merasimlerinde toplanana da para demezler,

Herkesin 300- 500 dediği kurban bedeline onlar 700 den aşağı demezler,

Kredi kartına kurban parası çekerler, ama ona para demezler,

Müşteri kaçmasın diye 20 TL, 30TL vb paraları biriktirip bir kurban parası bedeline ulaştırıp Peygamberimiz adına kesiyoruz derler, toplarlar ama ona da para demezler,

İl muhasebecisi abinin topladığı burs fitre zekat kurban parasını çuvala koydukları için onada para demezler, ( Para denmesi için ayakkabı kutusuna konması ve şakirt polislerce şakirt savcılara ihbar edilmesi gerekir,

Amerikaya gidiş gelişte onlarca yüzlerce adam gider gelirler dünya kadar uçak bileti parası verirler ama ona da para demezler, ( Hoca Erzuruma yerleşsin de kendi memleketi kazansın bari)

1000 liraya kayıt yapan, ücretsiz kayıt yapan dersanelerin yanında en az 3000 TL ye kayıt yapar, 100 TL bile indirim yapmadan topladıklarına da para demezler...

Lükse batmış evlerde, İhlas risalesi okurlar. :D

Artık diğer ettikleri şeyleri de sen sayarsın agbi...

oo sen ne cok şey biliyosun boyle yönetici..
Cemaatten cikip camur atan boş konusanlar var ya hah işte onlara benziyosun ayni
yalniz dikkat et o camur bigun yüzüne yapismasin

ha bu arada bikac geri..engel-li ben de.cevap vermeye falan kalkmasinlar

kebîkec

İhvan Forum Üye
oo sen ne cok şey biliyosun boyle yönetici..
Cemaatten cikip camur atan boş konusanlar var ya hah işte onlara benziyosun ayni
yalniz dikkat et o camur bigun yüzüne yapismasin

ha bu arada bikac geri..engel-li ben de.cevap vermeye falan kalkmasinlar

Yine psikopata bağlamayasın BeHRem. :)

Kristal evde oturan komşusunun camına taş atmasın. Adamın evini başına yıkarlar. Olaylar oraya gidiyor. Sap gibi ortada kalacaksınız. Millet Kuveyt Türke, YeniŞafağa ve benzeri alternatiflere taşınıyor. Zaman gazetesini ara telefon çalıyor açan yok. Bana çamur sizin yanınızda durduğum için bulaşıyor, bundan utanacak yüzü olanlara yazıyorum..
Savunduğumu, inandığım için savundum. Bulunduğum her yerde de yüreğimle durdum. Bu gün yüzüm çamurluysa size güvendiğim için çamurludur.

veri

Yasaklı
764674_656336.jpg

BeHReM

Doçent
Bize guvenmis hadi ordan laflara bak.psikopata baglayan sensin baksana
sap gibi kalirsak ki o senin sacmaligin zarari bize sanane
sen kendi amellerinle ilgilen git de.
Hasbinallah ya

BeHReM

Doçent
Savun inanclarini ama camur atmadan.yoneticilik koltugunun hakkini ver

kebîkec

İhvan Forum Üye
Savun inanclarini ama camur atmadan.yoneticilik koltugunun hakkini ver

Yumuşama seziyorum bu sözlerinde iyi. :gl

Hakkını helal et. Amacım seni üzmek veya kızdırmak değil. Gergin adamsın göründüğü kadarıyla onu demek istemiştim.

BeHReM

Doçent
Yumuşama seziyorum bu sözlerinde iyi. :gl

Hakkını helal et. Amacım seni üzmek veya kızdırmak değil. Gergin adamsın göründüğü kadarıyla onu demek istemiştim.

Ben de hakkini helal et demek icin girmistim tam konuya :)
Bazılarının sözleri sinek vızıltsı gibi ama senden beklentilerim daha farklı bilesin..
Acımaszca eleştirmeden azck saygı duysan bukadar parlamazdm.neyse..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ben de hakkini helal et demek icin girmistim tam konuya :)
Bazılarının sözleri sinek vızıltsı gibi ama senden beklentilerim daha farklı bilesin..
Acımaszca eleştirmeden azck saygı duysan bukadar parlamazdm.neyse..

İki gözüm,

Varsa ve olacaksa hakkım sonuna kadar helal olsun. Yapılan işlerin yansıması çok ürkütücü. Bu sebeple güzel şeyler yazamıyorum. Hatırı sayılır abilerle yüzyüze konuşuyorum daha çok moralim bozuluyor.

Nedir beklentilerin özelden yazabilirsen sevinirim.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Çocuklarla sempati toplamaya çalışıyorum diyor. Malum artık pek sevenleri kalmadı müslümanlar arasında ;)

Kurban bayramına ait görüntülerin resimleri. Türkiyeden ve çeşitli ülkelerden gidenler bayramlaşmaya katılmışlar Hocaefendi gelençocuklarla bayramlaşıp harçlıklarını veriyor. O zamanlar dersane ve beddua olayları henüz yoktu. Sempati vardı zaten,sonradan azaldı... :gl

agbi

Yasaklı
Kurban bayramına ait görüntülerin resimleri. Türkiyeden ve çeşitli ülkelerden gidenler bayramlaşmaya katılmışlar Hocaefendi gelençocuklarla bayramlaşıp harçlıklarını veriyor. O zamanlar dersane ve beddua olayları henüz yoktu. Sempati vardı zaten,sonradan azaldı... :gl

http://www.ihvanforum.org/showthrea...Tuhaf-Sözler&p=1352861&viewfull=1#post1352861 Bu mesajda sorularıma sizden DÜRÜST çe ve SAMİMİ CEVAP bekliyorum lütfen.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Sezen Aksu söylüyordu galiba "
Salla SALLLA yer yerinden oynasın salllaAaa;) ama yer yerinden oynamıyor ???

levent48

Kıdemli Üye
İki gözüm,

Varsa ve olacaksa hakkım sonuna kadar helal olsun. Yapılan işlerin yansıması çok ürkütücü. Bu sebeple güzel şeyler yazamıyorum. Hatırı sayılır abilerle yüzyüze konuşuyorum daha çok moralim bozuluyor.

Nedir beklentilerin özelden yazabilirsen sevinirim.

Çocukluk arkadaşlarım var...Bu olaylardan sonra yüz yüze bakamıyoruz...Cemaat bünyesinde öğretmenlik yapıyorlar...Durumun hepsi farkında lakin ekmek davası kopamıyorlar...Evet bu işler reel hayata kötü yansıyor...

Ortağımın akrabası 700 km yoldan misafir gelmiş...İki kelime konuşamamışlar...Bir akşam çay içmeye çağırdılar...Konuya hiç girmedik...Lakin adamcağız ürkek kuzu gibi "ne zaman açılacak konu?" korkusuyla akşamın sonunu zor getirdi...yazık bu güzel insanlara...

Kaçak

Yeni
Bu arada ben Tayyip amcamın yerinde olsam ilk yerel seçimlerde M. Gökçek'i Pensilvanya belediye başkanlığına aday yaparım
Sayın Gökçek napar eder bu mütevazi kulubecikin tam ortasından yol geçirir
neydi demedim edemedim mısraları
Evlerine Gökçek düşsün bunlarınnnnn
dedim ettim üstüne sobeledimm

hirahos

Kıdemli Üye
Çocukluk arkadaşlarım var...Bu olaylardan sonra yüz yüze bakamıyoruz...Cemaat bünyesinde öğretmenlik yapıyorlar...Durumun hepsi farkında lakin ekmek davası kopamıyorlar...Evet bu işler reel hayata kötü yansıyor...

Ortağımın akrabası 700 km yoldan misafir gelmiş...İki kelime konuşamamışlar...Bir akşam çay içmeye çağırdılar...Konuya hiç girmedik...Lakin adamcağız ürkek kuzu gibi "ne zaman açılacak konu?" korkusuyla akşamın sonunu zor getirdi...yazık bu güzel insanlara...

Vawwws... keramete bak... istihracın kralısın Gülen hocam... Bugünleri ta 10 yıl önceden öngörmüşsün:

BdLG_vSIYAAbRCf.jpg

Levent hocam, buyurduğunuz "dünya savaşı" faslına daha on beş yıl varmış. Müjde. Biz forumlara devam. Çıt çıt çıt... Arınç abi kusura bakma, keyifleniyoruz işte kendi halimizde...

Hoca, tanımıyacaksınız derken olumlu mu olumsuz mu? karıştırdık galiba...

Güzelleşecek anlamında tanımayacaksak muhalif rüzgar ne oluyor hocam? kafam karıştı.

agbi

Yasaklı
Vawwws... keramete bak... istihracın kralısın Gülen hocam... Bugünleri ta 10 yıl önceden öngörmüşsün:

BdLG_vSIYAAbRCf.jpg

Levent hocam, buyurduğunuz "dünya savaşı" faslına daha on beş yıl varmış. Müjde. Biz forumlara devam. Çıt çıt çıt... Arınç abi kusura bakma, keyifleniyoruz işte kendi halimizde...

Hoca, tanımıyacaksınız derken olumlu mu olumsuz mu? karıştırdık galiba...

Güzelleşecek anlamında tanımayacaksak muhalif rüzgar ne oluyor hocam? kafam karıştı.

Senin Kafan hep KARIŞIK be @hirahos DÜN SÖYLEDİKLERİNİ BUGÜN İNKAR EDİYORSUN ( Ergenekon Davaları , pkk davaları , Balyoz davaları vb.vb. )