F.GÜLEN ve CEMEATİ DÜNYEVİ HİÇ BİRŞEYE BİAT ETMEZ

agbi

Yasaklı
Evet

F.GÜLEN ve CEMEATİ asla DÜNYEVİ Nimetlere , makamlara , şan ve Şöhrete biat etmez.

BU BÖYLE BİLİNE.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Akşam şovu başladı buyrun yalan rüzgarına

bakış

Kıdemli Üye
Paranin ne onemi var canimmm onemli olan miktari....

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hirahos

Kıdemli Üye
agbi'nin samimiyetinden şüphem yok lakin cemaat TARAFGİRLİĞİNDEN dolayı, bu yaşında kendine güldürüp kendini rezil ettiğini fark edemiyor.

agbi, harikalar diyarında... abi "tavşan" peşinde. Gerçek dünyadan kopuk.

Not: tavşan derken hakaret yok; cemaat "tavşan" olarak teşbih edilmiş. Teşbih, benzetmek demek. 33'lük imameli tesbih ile birkaç harf hariç benzerliği yok.

Muminaga

Yeni
Kefili sen misin?
peki senin kefilin kim?

agbi

Yasaklı
agbi'nin samimiyetinden şüphem yok lakin cemaat TARAFGİRLİĞİNDEN dolayı, bu yaşında kendine güldürüp kendini rezil ettiğini fark edemiyor.

agbi, harikalar diyarında... abi "tavşan" peşinde. Gerçek dünyadan kopuk.

Not: tavşan derken hakaret yok; cemaat "tavşan" olarak teşbih edilmiş. Teşbih, benzetmek demek. 33'lük imameli tesbih ile birkaç harf hariç benzerliği yok.

hirahos

SANAL Forum Normal kimse takip etmiyor SON MESAJLARA bakıyor.

bu yaşında kendine güldürüp kendini rezil ettiğini fark edemiyor. SDanal Forum kahramanı MÜNAZARADAN KAÇMA İSTİŞAREDEN KAÇMA BAK HİÇ BİR ÇAĞRIÖA CEVAP VERMİYON ama haklısın KENDİNİ REZİL ETMEK İSTEMİYORSUN.

İşte Forum hadi aç konu karşı karşıya münazara edelim REZİL ET BENİ Hadi varmısın KENDİNE GÜVENEBİLİYORMUSUN.

hirahos

Kıdemli Üye
Maalesef amca haklı... Siyonist ne isterse aynısını istemektesiniz ve hiç gocunmadan aşikare bunu yapıyorsunuz agbi...

Aynı istikametteyseniz ya yahudisiniz yahut da uşağı... Uşak hafifi... Müslüman bir tarafı var hiç olmazsa uşaklığın...

Maalesef amca haklı...

Ne zaman uyanacaksın agbi... ne zaman Müslümanların yanına geleceksin? Ölünce mi?

agbi

Yasaklı
Ben MUHİDDİNİ ARABİNİN AYAĞININ TOZU BİLE OLAMAM AMA SİZ O MUBAREĞİN KUTSALLARININ DÜŞMANISINIZ... Yahudi uşakları...

Oooooo

SÖYLEYENE BAK

Mezhepleri kabul etmeyen , Günümüzün Tarikat kollarını Kabul etmeyen , TAKSİM PROTESTOCULARINI HAKLI gören , DENİZ FENERİ Olayında TÜRKİYE deki Tüm yardım kuruluşlarını TENKİT EDEN @amca KALKMIŞ BANA CEMEATİME vede F.GÜLEN YAHUDİ UŞAĞI diyor.

Peygamberimiz sav sonraki oluşumlarıkabul etmeyen SİZ NAMAZLARINIZI NASIL KILIYORSUNUZ aBDEST İ NASIL ALIYORSUNUZ.

amca

Profesör
" Asla Bir APTALLA TARTIŞMAYIN... Sizi Kendi Seviyesine Çeker Ve Sonra Tecrübesi İle Sizi Yener " MARK TWAIN

Bu sözü sakın unutmayın... Ve dikkat edin Bu ÖRGÜTTEKİ İNSANLARLA TARTIŞMAYIN....

amca

Profesör
Oooooo

SÖYLEYENE BAK

Mezhepleri kabul etmeyen , Günümüzün Tarikat kollarını Kabul etmeyen , TAKSİM PROTESTOCULARINI HAKLI gören , DENİZ FENERİ Olayında TÜRKİYE deki Tüm yardım kuruluşlarını TENKİT EDEN @amca KALKMIŞ BANA CEMEATİME vede F.GÜLEN YAHUDİ UŞAĞI diyor.

Peygamberimiz sav sonraki oluşumlarıkabul etmeyen SİZ NAMAZLARINIZI NASIL KILIYORSUNUZ aBDEST İ NASIL ALIYORSUNUZ.

Sen meyhanelerde Kafa ÇEKTİĞİN ZAMANLARDA BİLE BİZ NAMAZDA İDİK MERAK ETME SEN NASIL KILINACAĞINI BİLİRİZ... Haram Sigorta paralarından yiyerek NEFSİNİN UŞAĞI OLMUŞ BİRİSİN SEN... Bu son diyeceğim sana senin zeka seviyene çekemezsin beni... BAAAYYYYY...ÖPTÜM CANIM...

Darul_Beka

Profesör
hirahos

SANAL Forum Normal kimse takip etmiyor SON MESAJLARA bakıyor.

bu yaşında kendine güldürüp kendini rezil ettiğini fark edemiyor. SDanal Forum kahramanı MÜNAZARADAN KAÇMA İSTİŞAREDEN KAÇMA BAK HİÇ BİR ÇAĞRIÖA CEVAP VERMİYON ama haklısın KENDİNİ REZİL ETMEK İSTEMİYORSUN.

İşte Forum hadi aç konu karşı karşıya münazara edelim REZİL ET BENİ Hadi varmısın KENDİNE GÜVENEBİLİYORMUSUN.

hocam burada oyun oynamıyoruz
yılların birikimini fetullahın bir kalemde silmesi
evet bizi çok kızdırdı ama aynı zamanda üzdü de
keşke Müslümana yakışır bir tavır alsaydı
şimdi sen bu forumda istediğin kadar süslü cümle kur
yüzlerce kopyala yapıştır yap gerçekleri değiştiremezsin
hangi gerecekleri mi
-Müslüman başbakanı arkadan bıçaklama
-İsraile yağ çekme (bunu defalarca yaptı mavi marmarada yaptı Saddam israili tehdit ettiğinde İsrail çocukları için ağlıyorum diyerek yaptı one minute de yaptı)
-28 şubatta Erbakan hocayı dışladı eceviti daha çok seviyorum dedi başörtüsüne karşı açık tavır almış ecevite şefaatçi olacağını söyledi 28 şubat döneminin askeri cuntasına yağ yaktı
şimdi sen istediğin kadar süslü cümle kur boş
bu gerçekleri değişiremzsin
hirahosu kelime oyununda yenmeye çalışman
bu rezilliklerin üstünü örtemez bu nedenle hirahos seninle niye muhatap olsun ki

Ahmet

Çöl Aslanı
Yoğunluktan forumu pek takip edemedim. agbi safın belli oldu mu?

agbi

Yasaklı
" Asla Bir APTALLA TARTIŞMAYIN... Sizi Kendi Seviyesine Çeker Ve Sonra Tecrübesi İle Sizi Yener " MARK TWAIN

Bu sözü sakın unutmayın... Ve dikkat edin Bu ÖRGÜTTEKİ İNSANLARLA TARTIŞMAYIN....

AKLI nın yetmediği zaman pisikosu belli olan kişiler HAKARETE BAŞLAR aynı @amcanın yaptığı gibi.

Sen meyhanelerde Kafa ÇEKTİĞİN ZAMANLARDA BİLE BİZ NAMAZDA İDİK MERAK ETME SEN NASIL KILINACAĞINI BİLİRİZ... Haram Sigorta paralarından yiyerek NEFSİNİN UŞAĞI OLMUŞ BİRİSİN SEN... Bu son diyeceğim sana senin zeka seviyene çekemezsin beni... BAAAYYYYY...ÖPTÜM CANIM...

BEN SENİN gibi Gerçek yaşamımı geçmişimi saklayan İKİYÜZLÜ BİR İNSAN DEĞİLİM.

Senin zekan ise seviye olarak çok belirgin zaten senin zeka seviyene göre yazmıyorum SENİN ZEKANIN KİRLETMEYE ÇALIŞTIĞI İNSANLARA BİRŞEYLER ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM Onları ZEHİRLEMENİZE MÜSADE ETMİCEM.

AŞAĞIDA AMCANIN MESAJLARINDAN SEÇMELER VAR İŞTE AMCAYI GÖRÜN nasıl DÜŞÜNCE MANEVRALARI YAPTIĞINI vede DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR İSLAM a uymayan KAREKTER YAPISINI analiz edin.

amca isimli üye 'Taksim Gezi Parkı protestoso,hükümet milleti gaza boğdu' isimli Konuya 'Gündem' isimli Foruma İhvan Forum ´da cevap vermistir.

Konuyu buradan görebilirsiniz:
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=131452&goto=newpost

Yazilan yeni Mesaj:
AGBİ yine yaptı yapacağını...

Liste sizin cemaatin ve RTE yandaşlarının isimleri ile dolu... Bunların pek çoğu 11 yıl önce listede yoktu be AGBİ... Ve bunlar HALKIN PARASINI ÇALARAK YAPTILAR... TIPKI Koçlar gibi Diğerleri gibi... Ama diğerleri DİNİ REFERANS ALMADI.. FARK burada sen anlamazsın bu işleri...

@hirahos okudunumu ?

http://www.ihvanforum.org/showthrea...AKAN-ERDOĞAN&p=1160862&viewfull=1#post1160862

TIKLAYIN BAKALIM AMCA NE DEMİŞ

Nereden nasıl baktığı ile ilgilidir BENZETMELER...

Bana sorarsanız ben ilk günden bu yana Erdoğan İle Atatürk ü benzetirim...

İkisi de başa DİN İMAN DİYE GELDİLER...

İkisinide DIŞARIDAN Birileri DESTEKLEDİ....

İkiside Hacıbayram Veli Caminde dua etti...

İkiside Eğitim sistemini kökünden değiştirdi...

İkiside Fuhşiyatı serbest hale getirmek için yasalar koydu...

İkisininde başa geldiğinde ülke borç içinde idi...

İkiside Onlarca askeri sivili hapse tıktı...

İkiside kendisi hakkında olumsuz bir şey söylenmesini hazmedemedi...

Atatürk e İzmir de bir suikast düzenlendi, Erdoğan Mercedes inin içinde Kilitli kaldı...

İkiside Meclisi Dualarla açtı...

Ha tek fark ALDIKLARI MADALYALAR...

ATATÜRK : İsmet, duydum ki İngiliz Başbakanını bana İngiltere Kraliyet Dizbağı Nişanı’ nı verecekmiş… İngiliz Başbakanı kim oluyor da bana ülkesinin bir nişanını veriyormuş…

- İsmet İnönü: Paşam İngiltere Kraliyet Dizbağı Nişanı’nı vermeye İngiltere başbakanı yetkili değil, İngiltere Parlamentosu yetkilidir.

Atatürk, İsmet İngiltere Parlamentosu kim oluyor da Türkiye Cumhurbaşkanına nişan veriyormuş… Tepki gösterelim.

İsmet İnönü: Paşam, bu haber önce Amerika ve İngiltere gazetelerinde yayımlandı. İzin verirseniz biz, İngiltere Parlamentosunu ve İngiltere Hükümetini karşımıza almayalım… Aynı haberi yazan Türk gazetelerine açıklama gönderelim, herkes dersini alır.

ERDOĞAN : Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ocak 2004 yılında Amerika ziyareti sırasında New York’ta Amerikan Musevi Komitesi” tarafından "Yahudi Cesaret Ödülü" olan “Davut Boynuzu” verilmişti. Recep Tayyip Erdoğan’da bu ödülü memnuniyetle almıştı.