F.GÜLEN ve CEMEATİ DÜNYEVİ HİÇ BİRŞEYE BİAT ETMEZ

Darul_Beka

Profesör
hocam burada oyun oynamıyoruz
yılların birikimini fetullahın bir kalemde silmesi
evet bizi çok kızdırdı ama aynı zamanda üzdü de
keşke Müslümana yakışır bir tavır alsaydı
şimdi sen bu forumda istediğin kadar süslü cümle kur
yüzlerce kopyala yapıştır yap gerçekleri değiştiremezsin
hangi gerecekleri mi
-Müslüman başbakanı arkadan bıçaklama
-İsraile yağ çekme (bunu defalarca yaptı mavi marmarada yaptı Saddam israili tehdit ettiğinde İsrail çocukları için ağlıyorum diyerek yaptı one minute de yaptı)
-28 şubatta Erbakan hocayı dışladı eceviti daha çok seviyorum dedi başörtüsüne karşı açık tavır almış ecevite şefaatçi olacağını söyledi 28 şubat döneminin askeri cuntasına yağ yaktı
şimdi sen istediğin kadar süslü cümle kur boş
bu gerçekleri değişiremzsin
hirahosu kelime oyununda yenmeye çalışman
bu rezilliklerin üstünü örtemez bu nedenle hirahos seninle niye muhatap olsun ki

agbi harbi biriysen samimiysen
kıvırmadan
yukardaki sorulara cevap ver

agbi

Yasaklı
AKLI nın yetmediği zaman pisikosu belli olan kişiler HAKARETE BAŞLAR aynı @amcanın yaptığı gibi.

BEN SENİN gibi Gerçek yaşamımı geçmişimi saklayan İKİYÜZLÜ BİR İNSAN DEĞİLİM.

Senin zekan ise seviye olarak çok belirgin zaten senin zeka seviyene göre yazmıyorum SENİN ZEKANIN KİRLETMEYE ÇALIŞTIĞI İNSANLARA BİRŞEYLER ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM Onları ZEHİRLEMENİZE MÜSADE ETMİCEM.

AŞAĞIDA AMCANIN MESAJLARINDAN SEÇMELER VAR İŞTE AMCAYI GÖRÜN nasıl DÜŞÜNCE MANEVRALARI YAPTIĞINI vede DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR İSLAM a uymayan KAREKTER YAPISINI analiz edin.

amca isimli üye 'Taksim Gezi Parkı protestoso,hükümet milleti gaza boğdu' isimli Konuya 'Gündem' isimli Foruma İhvan Forum ´da cevap vermistir.

Konuyu buradan görebilirsiniz:
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=131452&goto=newpost

Yazilan yeni Mesaj:
AGBİ yine yaptı yapacağını...

Liste sizin cemaatin ve RTE yandaşlarının isimleri ile dolu... Bunların pek çoğu 11 yıl önce listede yoktu be AGBİ... Ve bunlar HALKIN PARASINI ÇALARAK YAPTILAR... TIPKI Koçlar gibi Diğerleri gibi... Ama diğerleri DİNİ REFERANS ALMADI.. FARK burada sen anlamazsın bu işleri...

@hirahos okudunumu ?

http://www.ihvanforum.org/showthrea...AKAN-ERDOĞAN&p=1160862&viewfull=1#post1160862

TIKLAYIN BAKALIM AMCA NE DEMİŞ

Nereden nasıl baktığı ile ilgilidir BENZETMELER...

Bana sorarsanız ben ilk günden bu yana Erdoğan İle Atatürk ü benzetirim...

İkisi de başa DİN İMAN DİYE GELDİLER...

İkisinide DIŞARIDAN Birileri DESTEKLEDİ....

İkiside Hacıbayram Veli Caminde dua etti...

İkiside Eğitim sistemini kökünden değiştirdi...

İkiside Fuhşiyatı serbest hale getirmek için yasalar koydu...

İkisininde başa geldiğinde ülke borç içinde idi...

İkiside Onlarca askeri sivili hapse tıktı...

İkiside kendisi hakkında olumsuz bir şey söylenmesini hazmedemedi...

Atatürk e İzmir de bir suikast düzenlendi, Erdoğan Mercedes inin içinde Kilitli kaldı...

İkiside Meclisi Dualarla açtı...

Ha tek fark ALDIKLARI MADALYALAR...

ATATÜRK : İsmet, duydum ki İngiliz Başbakanını bana İngiltere Kraliyet Dizbağı Nişanı’ nı verecekmiş… İngiliz Başbakanı kim oluyor da bana ülkesinin bir nişanını veriyormuş…

- İsmet İnönü: Paşam İngiltere Kraliyet Dizbağı Nişanı’nı vermeye İngiltere başbakanı yetkili değil, İngiltere Parlamentosu yetkilidir.

Atatürk, İsmet İngiltere Parlamentosu kim oluyor da Türkiye Cumhurbaşkanına nişan veriyormuş… Tepki gösterelim.

İsmet İnönü: Paşam, bu haber önce Amerika ve İngiltere gazetelerinde yayımlandı. İzin verirseniz biz, İngiltere Parlamentosunu ve İngiltere Hükümetini karşımıza almayalım… Aynı haberi yazan Türk gazetelerine açıklama gönderelim, herkes dersini alır.

ERDOĞAN : Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ocak 2004 yılında Amerika ziyareti sırasında New York’ta Amerikan Musevi Komitesi” tarafından "Yahudi Cesaret Ödülü" olan “Davut Boynuzu” verilmişti. Recep Tayyip Erdoğan’da bu ödülü memnuniyetle almıştı.
@amca hala utanmadınmı

amca DAHA FORUM da KAÇ KİŞİ yi zehirlicen AMA SANA ZEHİRTLEMİCEM.

Darul_Beka

Profesör
hocam burada oyun oynamıyoruz
yılların birikimini fetullahın bir kalemde silmesi
evet bizi çok kızdırdı ama aynı zamanda üzdü de
keşke Müslümana yakışır bir tavır alsaydı
şimdi sen bu forumda istediğin kadar süslü cümle kur
yüzlerce kopyala yapıştır yap gerçekleri değiştiremezsin
hangi gerecekleri mi
-Müslüman başbakanı arkadan bıçaklama
-İsraile yağ çekme (bunu defalarca yaptı mavi marmarada yaptı Saddam israili tehdit ettiğinde İsrail çocukları için ağlıyorum diyerek yaptı one minute de yaptı)
-28 şubatta Erbakan hocayı dışladı eceviti daha çok seviyorum dedi başörtüsüne karşı açık tavır almış ecevite şefaatçi olacağını söyledi 28 şubat döneminin askeri cuntasına yağ yaktı
şimdi sen istediğin kadar süslü cümle kur boş
bu gerçekleri değişiremzsin
hirahosu kelime oyununda yenmeye çalışman
bu rezilliklerin üstünü örtemez bu nedenle hirahos seninle niye muhatap olsun ki

agbi okumadın galiba
harbiysen cevap ver
hiç kıvırma
kaçma

Darul_Beka

Profesör
BENİMLE İSTİŞARE EDECEKSEN AÇARSIN KONUNU ve SÖZ VERİRSİN diğerleri gibi kaçmayacağına o zaman cevapları alırsın.

:)
ben seninle istişare niye edeyim
galiba istişarenin manasın bilmiyon
sana açık ve seçik
sordum
delikanlı gibi cevap ver
ayrı konu açmıya ne gerek var
ama
illa açmak istiyorsan
aç ve o sorulara o konuda cevap ver
aç hodri meydan :)

agbi

Yasaklı
ben seninle istişare niye edeyim
galiba istişarenin manasın bilmiyon
sana açık ve seçik
sordum
delikanlı gibi cevap ver
ayrı konu açmıya ne gerek var
ama
illa açmak istiyorsan
aç ve o sorulara o konuda cevap ver
aç hodri meydan :)

BEN DÜŞÜNCE DELİKANLISIYIM hiç mereak etme.

KONULARIN içinde kaynayacak mesajlardan bıktım.

SORMAK istediğini sor ama ayrı konu açarak.

Darul_Beka

Profesör
BEN DÜŞÜNCE DELİKANLISIYIM hiç mereak etme.

KONULARIN içinde kaynayacak mesajlardan bıktım.

SORMAK istediğini sor ama ayrı konu açarak.

:) şuna sorularına verecek cevap bulamadım desene
istişarenin bile manasını bilmeyen biri ile ben neyi tartışacam :)

ibrahimcan

Üye
Agbiye Katılıyorum Hoca Amerika'da 20 M2 Evde Kalıyor. En Küçük Örneği Budur .

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

20 mertekare ev bu mu? (arabalardan evin büyüklüğünü tahmin et.)

bizim buralarda resimledki "ev" lere, SARAY diyorlar. :)

4f8c3601ee9f9c218c76498571873a6b_k.jpg

tv izlediği oda bile 40 metrekareden büyük

Fethullah-G%C3%BClenin-ABD-Pensilvanyadaki-evi-4.jpg

kebîkec

İhvan Forum Üye
Evet

F.GÜLEN ve CEMEATİ asla DÜNYEVİ Nimetlere , makamlara , şan ve Şöhrete biat etmez.

BU BÖYLE BİLİNE.

Bunu biliyoruz da ne eder onu bilmiyoruz. Zaten bu saydıklarına hiç kimse biat etmez.

Dükkan dükkan dolaşılarak sadaka kutularından toplanana da para demezler,

Himmet denen gaza getirme merasimlerinde toplanana da para demezler,

Herkesin 300- 500 dediği kurban bedeline onlar 700 den aşağı demezler,

Kredi kartına kurban parası çekerler, ama ona para demezler,

Müşteri kaçmasın diye 20 TL, 30TL vb paraları biriktirip bir kurban parası bedeline ulaştırıp Peygamberimiz adına kesiyoruz derler, toplarlar ama ona da para demezler,

İl muhasebecisi abinin topladığı burs fitre zekat kurban parasını çuvala koydukları için onada para demezler, ( Para denmesi için ayakkabı kutusuna konması ve şakirt polislerce şakirt savcılara ihbar edilmesi gerekir,

Amerikaya gidiş gelişte onlarca yüzlerce adam gider gelirler dünya kadar uçak bileti parası verirler ama ona da para demezler, ( Hoca Erzuruma yerleşsin de kendi memleketi kazansın bari)

1000 liraya kayıt yapan, ücretsiz kayıt yapan dersanelerin yanında en az 3000 TL ye kayıt yapar, 100 TL bile indirim yapmadan topladıklarına da para demezler...

Lükse batmış evlerde, İhlas risalesi okurlar. :D

Artık diğer ettikleri şeyleri de sen sayarsın agbi...

Muminaga

Yeni
F.Gülen'in kaldığı gece kondu.

bir gıcırdayan karyola, bir sünger, bir döşek, kahveyi de boş konserve kutusuna koyup içiyor.

F.Gülenin kaldığı yer, kuş bakışı şato malikane gibi görünüyor ama siz resme bakıp aldanmayın,
metruk ve viran binanın etrafındaki arazi ise belediyeye ait..

Kaçak

Yeni
Adam hasırda yatıyor yahu iftira etmeyin

ibrahimcan

Üye
@Mahabad @ede Bende Tenkit için yazdım :)) geçen biri diyordu 20 M2 die Çok güldüm .. En Küçük Örneği İşte Dünya malına Biat edilmez :))

agbi

Yasaklı
Bunu biliyoruz da ne eder onu bilmiyoruz. Zaten bu saydıklarına hiç kimse biat etmez.

Müşteri kaçmasın diye 20 TL, 30TL vb paraları biriktirip bir kurban parası bedeline ulaştırıp Peygamberimiz adına kesiyoruz derler, toplarlar ama ona da para demezler,

İl muhasebecisi abinin topladığı burs fitre zekat kurban parasını çuvala koydukları için onada para demezler, ( Para denmesi için ayakkabı kutusuna konması ve şakirt polislerce şakirt savcılara ihbar edilmesi gerekir,

Amerikaya gidiş gelişte onlarca yüzlerce adam gider gelirler dünya kadar uçak bileti parası verirler ama ona da para demezler, ( Hoca Erzuruma yerleşsin de kendi memleketi kazansın bari)

1000 liraya kayıt yapan, ücretsiz kayıt yapan dersanelerin yanında en az 3000 TL ye kayıt yapar, 100 TL bile indirim yapmadan topladıklarına da para demezler...

Şimdi size bir şey sormak isterim biraz abiyane olacak ama yazdıklarınıza en güzel CEVAP

ÖPÜCÜKLE mi oluyor bunlar ?

EVVELKİ SENE KURBAN BAYRAMINDA BAŞTA DİYARBAKIR olmak üzere DOĞU ve GÜNEYDOĞU İLLERİNE ÇOK ET GÖTÜRMESİNE ve İHTİYAÇLI AİLELERİNE dağıtılmasında çpk bulundum.

veri

Yasaklı

fethullah-gulenin-yasadigi-yer-malikane-degil-hizmet-binasi_764672_720_400.jpg

kebîkec

İhvan Forum Üye
Şimdi size bir şey sormak isterim biraz abiyane olacak ama yazdıklarınıza en güzel CEVAP

ÖPÜCÜKLE mi oluyor bunlar ?

EVVELKİ SENE KURBAN BAYRAMINDA BAŞTA DİYARBAKIR olmak üzere DOĞU ve GÜNEYDOĞU İLLERİNE ÇOK ET GÖTÜRMESİNE ve İHTİYAÇLI AİLELERİNE dağıtılmasında çpk bulundum.

Öpücüğü aşmış işler bunlar. Kendi çuvallarına bakmadan milletin ayakkabı kutularını karıştırıp ondan sonra cemaatın arkasında Allah var yok biz dünyaya tamah etmeyiz. Abiyane tabirinle öperler adamı.:D Mızrak çuvala sığmıyor agbi... Öpüldünüz. :gl