Erbakan'ın sürpriz Güniz Sokak hamlesi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ercan tekin:

Bu MAKSUT gibilere lütfen cevap verme.

Yazısında zerre-i miktar kadar olsa fikir ve düşünce olmayanlarla muhatap olma.

"HASTA OLAN VE AYAKTA DURAMAYAN İNSAN" diyerek yazan kişiye cevap vermek abesle iştigaldir.

Acizane tavsiyemdir.

Gene de siz bilirsiniz.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Sen nereden biliyorsunki? Yanindamiydin?

Hasta olan ve ayakta duramayan insan

nasil direksiyonun basina gecebilirki?

Hadi F. Erbakan direksiyonun basina

gecsin deseler anlayacagizda.

Yanında olan vekili anlatıyor değilmi. O şehadettir.
senin deden Kanuni Sultan Süleyman 81 yaşındayken Zigetvar'a sedye üzerinde hasta halinde giderek kalenin fethi için askerinin başındaydı. O dedenin derdi neydi? CİHADDI! O biliyordu ki HESAP VAR. Çünkü vezirlerinden birisi rüyasında Resulüllah'ı gördü ve zigetvara neden gidilmiyor diye hesap soruldu. Bunu duyan deden 81 yaşında hasta halinde sedye üzerinde Zigetvara gitti ve orada ikinci kale düşmeden can verdi.
Sizler cihadı ecdadınızı selefi ne zaman anlayacaksınız?
Geçmişimizdeki hadiseler laf olsun diye yaşanmadı. İbret alınsın diye yaşandı.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ercan TEKİN

Benim için

Mesela agbi diyorki Chp ile koolisyon kurdu milli görüş benim için o zaman bitti

Diyerek İFTİRA ATMA

Ayrıca

Mahmud efendi ERBAKAN a direksiona geç dedesi dediyse hangi TARİHTE demiş.

Ya kardeşim neden inkar ediyorsun CHP ile koolisyon kurunca bunu kabullenememiştiniz ya? yanlış mı okuyoruz yazılarınızı?

Geçtiğimiz ramazanda 2010 ramazanında Erbakan hocamızın Efendi hz'lerini ziyaretinde bu talimat verildi.

agbi

Yasaklı
Erbakan hoca ntvye çıkarak kanal tarafından desteklenmiş mi oluyor? Erbakan'ı birçok tv kanalı ekranlarına çağırmıştır. Desteklemek sizin manada düşündüğünüz gibi değil. Tvlere her boyuttan insanlar çıkıp konuşabilirler. Ama Erbakan hoca 28 şubatı Amerikan kriptosuyla yapıldı diye belge yayınladığında medya bu belge üzerinde durmadı. Ama wikileaks belgeleri üzerinde oldukça durdu. Destek böyle birşey işte! Milli Görüş iktidarı zamanında hükümeti her yönden iftira kampanyalarına tabi tutarlar. Meclis dışındayken ise tv kanallarına çıkartmak onlar için Milli Görüşü desteklemek manası taşımıyor sadece gündeme dair yorumcu pozisyonunda çıkarılıyorlar.
Ama akp iktidarında düne kadar milli görüş iktidarlarında pusuya yatan siyonist medya akpyi çok seviyor. Ekonomik yıkımdan söz bile etmiyorlar!
Agbi sandığımdan daha da şaşırtıyorsun beni analizlerin gerçekten yersiz.

Ercan TEKİN

Kendi dünyanda kurmuşsun KURGULARINI

ERBAKAN a destek vereyim diye ALLAH cc sevdiği kulları karıştırıyorsun.

1960 senesinden önce

1970 senesinden önce söylenenleri

BUGÜN söylenmiş gibi ENPOZE ETME.

BUGÜN siyonist merkezli basın desteklemiyor diye iddiada bulunma özel konu açarım destekleri için.

BİRDE NANKÖRLÜK yapmayın AK partiye

İŞTE Dörtlü Sendikaların lideri TUTUKLU ( Bu kişi 28 şubat ın tetikçisi )

İŞTE Erbakan a 4 Siyasi yenilgiye uğratan zihniyet ve devamlılıkları MAHKEMELER önünde.

Dün ERBAKAN a ZİNKAFLI küfür eden kişi de mahkemede.

MAHMUD efendi cemeatini bitirmek istenen SENARYO engellendi

Bunları görmemezlik NANKÖRLÜK tür.

İFTİRANI da GERİ AL İŞTE İFTİRAN Mesela agbi diyorki Chp ile koolisyon kurdu milli görüş benim için o zaman bitti

agbi

Yasaklı
Ya kardeşim neden inkar ediyorsun CHP ile koolisyon kurunca bunu kabullenememiştiniz ya? yanlış mı okuyoruz yazılarınızı?

Geçtiğimiz ramazanda 2010 ramazanında Erbakan hocamızın Efendi hz'lerini ziyaretinde bu talimat verildi.

HALA

İFTİRA nıza devam ediyorsunuz.

Göster bakalım o yazımı mesajımı veya konumu MİLLİ GÖRÜŞ alehine tek harfimi göster.

İFTİRA yı bırak.

Mahmud efendi dediğinde yanındamı idiniz ben mahmud efendinin son MİLLİ GAZETE de beyanını gördüm LEGAL ve İLEGAL hiç bir siyasi oluşumla ilişkimiz olmamıştır Şimdi mahmud efendi içeride bir başka dışarıda bir başka mı konuşuyor HAŞA.
AYRICA

Bu kadar mahmud efendi yi ve cemeatini seviyorsunuzda neden mahmud efendi cemeatini bitirme senaryolarının irdelendiği konularda yoksunuz BENDE SİZE BUNU SORUYORUM neden yoksunuz ?

İKİ ŞEHİD konusundada yoksunuz NEDEN.

Özür dilerim ama ben Sizin samimiyetinize inanmıyorum çünkü YALNIZCA SİYASİ konularda varsınız eğer suizan a giriyorsam beni HÜSNÜZAN a yönlendirin ozaman.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ercan TEKİN

Kendi dünyanda kurmuşsun KURGULARINI

ERBAKAN a destek vereyim diye ALLAH cc sevdiği kulları karıştırıyorsun.

1960 senesinden önce

1970 senesinden önce söylenenleri

BUGÜN söylenmiş gibi ENPOZE ETME.

BUGÜN siyonist merkezli basın desteklemiyor diye iddiada bulunma özel konu açarım destekleri için.

BİRDE NANKÖRLÜK yapmayın AK partiye

İŞTE Dörtlü Sendikaların lideri TUTUKLU ( Bu kişi 28 şubat ın tetikçisi )

İŞTE Erbakan a 4 Siyasi yenilgiye uğratan zihniyet ve devamlılıkları MAHKEMELER önünde.

Dün ERBAKAN a ZİNKAFLI küfür eden kişi de mahkemede.

MAHMUD efendi cemeatini bitirmek istenen SENARYO engellendi

Bunları görmemezlik NANKÖRLÜK tür.

İFTİRANI da GERİ AL İŞTE İFTİRAN Mesela agbi diyorki Chp ile koolisyon kurdu milli görüş benim için o zaman bitti
Agbi asıl sen kurguların içindesin haberin yok. İşin gücün zan olmuş kardeşim.
Bu hadise yeni yaşandı bu anlatılanlar yeni sohbetlerde anlatıldı. Neden böyle saptırmaya uğraşıyorsun. Allah dostları destekliyor işte neden inkar ediyorsun?
Amacın nedir yani neyi kabullenemiyorsun. Sana dedik Allah dostlarının işlerinden haberin olsun istiyorsan bir telefon numarası vereyim hem cemaati tanırsın hem bir hocan olur hemde doğru bilgi edinirsin. Ama sen bu iyi niyetimizi bile bize istismar etmiştin hatırlıyormusun?
Bilmediğin hususlarda görüş bildirme diye sana defalarca tenbihledim. Ama halen aynı şeyleri yapıyorsun. Yeni yaşanmış hadiselerden bahsediyoruz. Elimizde belgeler var. Nusretullah hocanın yeni sohbetinden alıntı o söylenenler. 17 ekimdeki kongredende bahsediliyor çünkü ve yeni şafakın iftiralarındanda bahsediliyor. Mahmud efendinin dünya ulemasının başı seçilmesine bazı cemaatlerinde rahatsız olduğundan bahsediyor hocamız çünkü davete icabet göstermemişler! Çok meseleler var agbi ama fitne ateşi harladığından akıllı davranmak gerekiyor. Kimse imtihanı kaybetmesin diye hassas olmalıyız. Zandan kaçınmalıyız emin olmadan hüküm vermemeliyiz. Sen hüsnü zanı kendine huy edinirsen vallahi yemin ediyorum sıddıklık ünvanına kavuşursun. Allah seni sıddıklardan eylesin.amin
İftira da etmedim agbi sen o koolisyonlardan sonra milli görüşe olan alakanın koptuğunu veya sevginin azaldığını bildirmiştin iyi hatırlıyorum.
Bundan sonra ne dediysen not ediyimde bari aramak zorunda kalmayım çünkü bazen savunduklarını unutabiliyorsun.

Ak partisi vallahi ergenekonda birşey yapıyor değil. Sadece izliyor! YARGI İÇİNDE MİLLİ VE MİLLİ OLMAYAN KANADIN MÜCADELESİ VAR. ASKERİN İÇİNDE MİTİN İÇİNDE OLDUĞU GİBİ! Hesaplaşma var! Allah'ın izniyle milli kanat galip gelecek. Akp daha türban işini yargıdan sebep çözemeyen müktedirlikten uzakken paşaları yargılıyor demeniz komik geliyor.
Biz samantv gibi amerikancı kanalların asla haberlerine itibar etmeyiz onlarla yatıp kalkanlar sanırlarki akp paşaları içeri atıyor.
Allah yardımcıları olsun.

iffet ikbal

Asistan
Bu videoyu izledim ve aksini iddia ediyorum......
Sohbet mi veriyor miting mi yapıyor belli değil.

sohbet nasıl verilirr?Miting nasıl yapılır ?

sohbet veren hocalar siyasete girmesin diyen laik zihniyetin savunuculuğunu yapanlardanmısınız değerli kardeşim...?

girdap

Ordinaryus
sohbet nasıl verilirr?Miting nasıl yapılır ?

sohbet veren hocalar siyasete girmesin diyen laik zihniyetin savunuculuğunu yapanlardanmısınız değerli kardeşim...?

Mitingte bir parti övülür, şöyleyiz böyleyiz denilir, diğer partiler karalanır, bazen hain yaftası bile vurulabilir. Hemen her parti için bu geçerlidir.
Sohbette (tarikat sohbetinde), Allah sevgisinden, Kur'an'dan, sünnetten, ihlastan, kardeşlikten, birbirini Allah rızası için sevmeden bahsedilir.
Yukarıdaki video, hangi kısma giriyor? Dogmasını kabul etmeyenlere "avanak" diyen üstadın amacı sohbet mi, miting mi?!

Daha önce yazmıştım, özet olarak böyle düşünüyorum:
Siyaset elbette zarurettir. Elbette yönetimde Allah'ı izni ile güçlü olmak ve nihai gaye olan İslam'ın nurunu yeryüzüne yaymak için siyaset en önemli araçtır. Ama siyaset, siyasetçinin işidir. Özellikle de günümüzde, eski zamanlardaki gibi bir halife yok, onlarca parti var ve bu partilere mensup müslümanlar var. Böyle bir ortamda hocaefendilerin, kanaat önderlerinin siyasetten uzak durmaları, uzak durmak istemiyorlarsa yapıcı bir rol oynamaları gerekiyor.

Normal şartlarda, yukarıdaki hoca, "biz" dediğinde İsmailağa cemaatinin anlaşılması lazım değil mi? Ama biz diyor, ve Milli Görüş'ü kastediyor. Dehşete düştüm. Bir parti nasıl bu kadar sahiplenilebilir bir hocaefendi tarafından? Böyle davranmak, vebale girer benim inancıma göre. Bu hocaefendi iki tür vebali üstlenmektedir:
1) İsmailağa cemaatinin önemli bir hocası olarak konuşuyor, dolayısıyla o grubu temsil ediyor. Biliyoruz ki, cemaat içinde farklı partilere mensup müridler bulunmaktadır. Bu kişilerin sevgisini kaybetmekte, cemaat fertleri arasındaki huzuru bozmak gibi bir tehlikeyi oluşturmaktadır
2) Bu hocanın tavrı, sadece mensup olduğu dergah için değil, diğer tarikat kolları için de tehlikelidir. Tarikatları tanımayan ve dışarıda duyduğu "tarikat-siyaset-ticaret" masalına inanan insanların bozuk inancını perçinleyerek o kişileri tasavvuftan uzaklaştırma gibi korkunç bir vebali üstlenmektedir.

Anlatmak istediğim, siyasetten uzak durulmalı derken kasdettiğimiz, particilik yapmaktır. Yoksa siyasilere rehber olmak, uyarmak, nasihatte bulunmak, partiler üstü bir yol gösterici olarak hizmet etmek elbette kirli siyasetten ayrı tutulması gereken bir konudur. Hepimiz biliyoruz ki rahmetli Özal da, Erbakan da, Erdoğan da yapacakları hizmetlerle ilgili evliyaullaha danışmış, onların rehberliğini rica etmişlerdir. O büyüklerden hiçbiri de, "ben sizi desteklemiyorum, tek yol filanca yoldur" gibi bir cevap vererek -hâşâ- basitliğe, ucuzluğa düşmemiştir. Kapılarına kim gelirse gelsin tavsiyelerde bulunmuşlar, yol göstermişlerdir. Benim gördüğüm, okuduğum tavır budur. Aksi bir tavır, onlardan uzaktır.

TakVa

Ordinaryus
Mahmut efendi cemaatinden ibaret değil Türkiye, kime oy verirse versinler bizene.

Sonuçta oy oranları yüzde 1

Diğer cemaatler Ak Parti diyor, oy oranları yüzde 46 yı aştı.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Mahmut efendi cemaatinden ibaret değil Türkiye, kime oy verirse versinler bizene.

Sonuçta oy oranları yüzde 1

Diğer cemaatler Ak Parti diyor, oy oranları yüzde 46 yı aştı.

Çoğunluk olmak hak olma ölçüsü değildir. Hakkın ölçüsü şeriat ile cihadın peşinde olmaktır. Bu isterse %90'lık oy alan partide yok ise hak değil batıldır. Kim işbirlikçilik yapmayıp cihad ediyor şeriatı istiyorsa o %0,5 olsa bile haktır.
Hakkın ölçüsü çoğunluk olamaz şeriat olur.

hirahos

Kıdemli Üye
Erbakan, Demirel, Yılmaz ve Cindoruk... İttifak edeceklermiş. Güya. Zannetmek dahi istemeyiz.

Haber inşallah uydurmadır diyoruz.

korakademik

Ordinaryus
Ama Erbakan hoca 28 şubatı Amerikan kriptosuyla yapıldı

siz güya bu belgeye inanıyor musunuz.

güya belgeye abd dışişlerinden yalanlama geldiğinde ne yapıcaksınız.
hayal kuruyorsunuz

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Yanında olan vekili anlatıyor değilmi. O şehadettir.
senin deden Kanuni Sultan Süleyman 81 yaşındayken Zigetvar'a sedye üzerinde hasta halinde giderek kalenin fethi için askerinin başındaydı. O dedenin derdi neydi? CİHADDI! O biliyordu ki HESAP VAR. Çünkü vezirlerinden birisi rüyasında Resulüllah'ı gördü ve zigetvara neden gidilmiyor diye hesap soruldu. Bunu duyan deden 81 yaşında hasta halinde sedye üzerinde Zigetvara gitti ve orada ikinci kale düşmeden can verdi.
Sizler cihadı ecdadınızı selefi ne zaman anlayacaksınız?
Geçmişimizdeki hadiseler laf olsun diye yaşanmadı. İbret alınsın diye yaşandı.

Gecmiste Deve vardi, simdi ucak var.

Ah iste bir bunu anlayabilseniz sorun

kalmayacak.

agbi

Yasaklı
Agbi asıl sen kurguların içindesin haberin yok. İşin gücün zan olmuş kardeşim.
Bu hadise yeni yaşandı bu anlatılanlar yeni sohbetlerde anlatıldı. Neden böyle saptırmaya uğraşıyorsun. Allah dostları destekliyor işte neden inkar ediyorsun?
Amacın nedir yani neyi kabullenemiyorsun. Sana dedik Allah dostlarının işlerinden haberin olsun istiyorsan bir telefon numarası vereyim hem cemaati tanırsın hem bir hocan olur hemde doğru bilgi edinirsin. Ama sen bu iyi niyetimizi bile bize istismar etmiştin hatırlıyormusun?
Bilmediğin hususlarda görüş bildirme diye sana defalarca tenbihledim. Ama halen aynı şeyleri yapıyorsun. Yeni yaşanmış hadiselerden bahsediyoruz. Elimizde belgeler var. Nusretullah hocanın yeni sohbetinden alıntı o söylenenler. 17 ekimdeki kongredende bahsediliyor çünkü ve yeni şafakın iftiralarındanda bahsediliyor. Mahmud efendinin dünya ulemasının başı seçilmesine bazı cemaatlerinde rahatsız olduğundan bahsediyor hocamız çünkü davete icabet göstermemişler! Çok meseleler var agbi ama fitne ateşi harladığından akıllı davranmak gerekiyor. Kimse imtihanı kaybetmesin diye hassas olmalıyız. Zandan kaçınmalıyız emin olmadan hüküm vermemeliyiz. Sen hüsnü zanı kendine huy edinirsen vallahi yemin ediyorum sıddıklık ünvanına kavuşursun. Allah seni sıddıklardan eylesin.amin
İftira da etmedim agbi sen o koolisyonlardan sonra milli görüşe olan alakanın koptuğunu veya sevginin azaldığını bildirmiştin iyi hatırlıyorum.
Bundan sonra ne dediysen not ediyimde bari aramak zorunda kalmayım çünkü bazen savunduklarını unutabiliyorsun.

Ak partisi vallahi ergenekonda birşey yapıyor değil. Sadece izliyor! YARGI İÇİNDE MİLLİ VE MİLLİ OLMAYAN KANADIN MÜCADELESİ VAR. ASKERİN İÇİNDE MİTİN İÇİNDE OLDUĞU GİBİ! Hesaplaşma var! Allah'ın izniyle milli kanat galip gelecek. Akp daha türban işini yargıdan sebep çözemeyen müktedirlikten uzakken paşaları yargılıyor demeniz komik geliyor.
Biz samantv gibi amerikancı kanalların asla haberlerine itibar etmeyiz onlarla yatıp kalkanlar sanırlarki akp paşaları içeri atıyor.
Allah yardımcıları olsun.

Çoğunluk olmak hak olma ölçüsü değildir. Hakkın ölçüsü şeriat ile cihadın peşinde olmaktır. Bu isterse %90'lık oy alan partide yok ise hak değil batıldır. Kim işbirlikçilik yapmayıp cihad ediyor şeriatı istiyorsa o %0,5 olsa bile haktır.

BAK Ercan TEKİN

Aşağıdaki yazdıklarım bir enpati yani konulara vakıf olmayan yalnızca öğrenmek için gelen bir kişin düşünceleri.

1 ) Agbi diyorki " Mahmud efendi kendi kitabında SİYASET fitnedir Milli gazetedeki son beyanında LEGAL veya İLEGAL Hiç bir siyasi oluşumla ilişkimiz olmamıştır " Belgeleri ile birlikte getiriyor.

Buna karşılık

Ercan TEKİN diyorki " Nusretullah hocanın vaazları Mahmud efendinin ERBAKAN ı desteklediğini anlatıyor "

Bu durumda bir YALAN söylüyor yalan söyleyen Agbi mi ? Ercan TEKİN mi ? Mahmud Efendimi ? Nusretullah hocamı ? Ayrıca Ercan TEKİN Mahmud efendi Cemeatinde AK partiyi destekleyenleri HAİN anlamında imalarda bulunuyor.

ve düşüncelerini daha genişletiyor

Şimdi ben Allah cc izin verse nasip etse B,ir Dini oluşuma girsem Efendi veya Hoca nın siyasi seçimini kabul etmem mi gerekiyor ? Bildiğim kadarı ile ERBAKAN ı ilk siyasi yaşamında tüm İslam oluşumları desteklemiş fakat o günkü ortam Farklı idi bugünkü ortam Farklı Bugün TÜRKİYE yi yönetenler Beş Vakit Namaz kılıyor Eşleri tesettürlü evlatları tesettürlü İSLAMI yaşıyorlar kanımca yaşayabildikleri kadar.

Daha da genişletiyor düşüncesini

Ercan TEKİN in Forumuna gittim Forumunda İLK DEFA deyip Erbakan ile Mahmud efendinin Fotorafı var ama arkada Tayyip ERDOĞAN ın yüzü SP ablemi ile kamufle edilmiş gizlenmiş BU İSLAM a yakışırmı ?

Sonuç olarak diyorki

Ercan TEKİN in ve SP lilerin yorumlarına gelince değerlendirince

TÜRKİYE de kaç çeşit İslam var ?

İSLAM tek değilmi İSLAM kişilere göre değişiyormu ?

Yüzbinlerce kişi tarafından sevgi duyulan Mahmud efendi ve Hocalar SİYASETTE ayrımı düşünüyorlar ?

Herhangi bir İslam temelli oluşumda Farklı partileri destekleyenler BİRBİRLERİNE Hain veya İSYANKAR olarakmı görüyor efendiye İHANET ettiklerinimi düşünüyorlar ?

Şimdilik bu kadar Ercan TEKİN.

Yukarıdaki enpati dir ve düşündüğüm kadarı ile siz buna vesile oluyorsunuz bende karşı çıkıyorum bu düşüncenize.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

RP %22 ile birinci parti olunca Hak Parti oluyor.

AK Parti %46 ile birinci Parti olunca Batil Parti oluyor degilmi.

Isiniz gücünüz Insanlarin Dini duygularini sömürmek.

Birakin artik Insanlarin Dini duygularini sömürmeyi.

Birazda Ölümden sonrasini düsünün

Sevki yilmaz bile Insanlarin Dini duygularini sömürmeyi birakti.

agbi

Yasaklı
Evet

KONUMUZA dönelim

Bugün gerçek olan bir şey var

" AKP’nin tek başına iktidar olması için CHP ile MHP’nin dışında üçüncü bir partinin barajı aşmaması gerekiyor "

Evet malesef GERÇEK

Peki bu durumda AK Partinin tek başına iktidar olmaması için ne yapılabilir ?

TEK ŞEY

ERBAKAN ı DESTEKLEMEK.

SP olarak BARAJI aşamayacağı gerçeği ortada o zaman ne yapılabilir.

İTTİFAK yapılarak HALK ın oylarını bölmek yani AK partiden alınan Bir Oy Bir Oy dur.

EĞER gerçekten ERBAKAN Kendine inanıyorsa ve onu sevenlerin iddiaları olan İSLAM ALİM leri dua ediyorsa vede SAMİMİ ise ALLAH a güvenerek İTTİFAK a girmemesi gerek KENDİSİNE ve önemlisi KENDİSİ İÇİN DUA edenlere güvenmesi gerek.

ALLAH cc isterse TÜM oyları ERBAKAN a verdirir.Hulki CEVİZOĞLUNnun araştırması bunu göstermedimi ? TÜRKİYENİN EN LAİK , EN SOLCU , EN ENTEL , EN TAHSİL ORANI YÜKSEK ve ELİT semti ÇANKAYA da oyların % 40 GEÇERSİZ çıktı SEBEB mi ? GÜLERSİNİZ EVET in diğer yüze geçmesi.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Agbi gercek olan birsey var.

Milli görüscülerin tek hedefi

Müslümanlari iktidardan indirip

CHP yi iktidar yapmak.

Kilicdaroglu CHP lilere Camilere gidin

diyor. Eskiden irtica diye birsey vardi.

Simdi Camilere gidin diye birsey var.

Nerden nereye geldik.

ummuhan

Kıdemli Üye
Dünyada işler sizin bildiğiniz gibi dönmüyor! Ulema bu işin içindedir. Ulemanın başı Şeyh Hacı Mahmud efendi hazretlerimiz Erbakan hocamıza; ''direksiyonun başına geç'' dedi. Geçmişte ulemanın başı olan Mehmet Zahit Kotku r.a'hin 1969 yılında Erbakan hocamıza ''direksiyonun başına geç'' dediği gibi. Bu işler ulema ve umera olarak devam ediyor. Hilafet kaldırıldı belki ama makamı kaldırılmadığı için dünya müslümanları Türkiye'den diriliş bekliyor ve emirlerini Türkiye'den seçiyor. Vallahi billahi ve tallahi zinayı suç olmaktan çıkartan, domuz etini kasaplarda teşhiri için yasa çıkartanlar elbette İslam'a hizmet ediyor diyemezsiniz. Bunlar yeşile boyanmış hak diye gösterilmeye uğraşılan sahte kuşlardır. Milli Görüş ise kuşun canlısıdır.
Bakın hiçbirzaman Milli Görüşü siyonist odaklı medya desteklememişlerdir. Tam tersine iftira bile atmışlardır.Ama bugün akp hükümetini mevcut medya büyük oranla desteklemektedir. Bunlar düşünülmesi gereken meselelerdir. Siyonist odaklı medya elbette Türkiye'de hayrın olmasını istemez!

Takva kardeşim,
Sadece Resulüllah'ın s.a.v yaşamına bakın dinin namaz abdest oruç zekattan hacdan ibaret olmadığını görüceksiniz.
Tek eksiğiniz cihadı anlayamıyorsunuz. Onu anladığınızda bizide anlayacaksınız. Zalimlerle cihad etmedikçe kurtuluşun olmadığını selefden görebilirsiniz.
Onlar hayatları boyunca cihad etmişlerdir örneğimiz ise 96 yaşında İstanbul'un fethi için gelen Eba Eyyubel Ensari hz'lerinin o yaşta cihada katılmasıdır. Burada cihadında yaşla alakası olmadığını öğreniyoruz. Cihad ancak mezarda biter. Erbakan hoca ne diyor? Biz particilik yapmıyoruz biz cihad yapıyoruz.

Mesela agbi diyorki Chp ile koolisyon kurdu milli görüş benim için o zaman bitti.
Halbuki Milli Görüş o zaman Chp ile koolisyon yapmasaydı bugün Kıbrıs'da müslüman türkler kalmayacaktı topu rum olacaktı.
Allah'a hamd olsun Kıbrıs'da büyük zafere vesile oldu Milli Görüş. Ağır sanayi hamlesini zaten eklesek buraya o ekonomik iyileştirmeleri eklesek hikaye diyecekleri için eklemiyorum.

Ercan Tekin ve diğer aynı şeyi yapanlar! Mehmed Zahid Kotku Ve Sami Efendi gibi hoca efendilerin adını buralara bu konular için yazıyor ve hiç rahatsız olmuyorsunuz ya SİZE BİR ŞEY KAR EYLEMEZ kardeş Allah yardımcınz olsun....