Erbakancılar Saadet'in iftarını bastı

agbi

Yasaklı
İtaat slsilesi kırılırsa en alttaki gençlerde böyle itaatsizlikler yaparlar

Bakış ın düşüncesine bakın yaaa komple İslam açısından KIRMIZI NOKTA yok DÜŞÜNCE.

Zaman iftar zamanı

Zaman Dua zamanı

Zaman Allah cc yakınlaşma zamanı

ÖNCE İSLAM a itaat et.

İSLAM a itaat Lider e itaatten önce gelir.

Azimli

Ordinaryus
Dünya ve ahiret saadetini isteyenler,büyüklere itaat etmelidirler.

Çok doğrudur.

Yalnız

SİYASİ YAŞAM da geçerli değildir.

Ayrıca

ERBAKAN ın kendi elindedir BİR BÜYÜK OLARAK KALMAK VEYA KALMAMAK.

AHİRETİ KARIŞTIRMA.

Yani şimdi ben bir zamanlar büyüğüm olan ERBAKAN dan siyasi olarak düşünce olarak uzaklaştı isem AHİRETİM i TEHLİKEYEMİ DÜŞÜRDÜM.

Bırakın bu ŞEYH UÇMAZ MÜRİDLERİ UÇURUR DÜŞÜNCESİNİ.

Şimdi Azim li Hnm.gibidiyorsunuz zamanında Gül e şimdi Kurtulmuş a OY VERENLER Kongrede ERBAKAN DÜŞMANI
birgün bir polemik başkanı seçilecek olursa listemin başında olacaksınız

Azimli

Ordinaryus
Kuran-ı kerim okunurken çıkan arbede il gençlik kolları mensupları ile basın mensupları arasındadır. İşin içinde Fatih Akyüzlüde vardır. Hatta Fatih AKYZÜLÜ yü ben olay yerinden uzaklaştırdım.

sahnenin sağ tarfında oturuyordum. Gençlik hocamın telgrafından sonra mücahit erbakan sloganı atarken arka tarfımdan gelen bir bıçak kulağımı sıyırmış ve slogan atan gençlerin üzerine gitmiştir. Ardından tuzluk ve diğer bıcaklar.... O tarafa yöneldiğim zamanda bıcak atan kişi 2 tane masayı ters cevirmiştir.... Olayı Hocasına bağlı gençler çıkarmamış bundan nemalanmayı ilke edinmiş olan Numan KURTULMUŞ ekibi çıkartmıştır... Olayın büyümesini engellemek için ne özel güvenlik ne parti güvenliğğinden sorumlu gençler nede emniyet müdahalede bulunmamıştır... Numan Kurtulmuş mağdur edebiayatı yaparak bu durumdan nemalanmaya çalışmaktadır. Dikkat ederseniz Ajans 5 hariç diğer haber siteleri ve görsel basın ağız birliği etmişcesine aynı şeyleri söylemekte ve yazmaktadırlar.....

Milli Görüşçüler bilirki... Milli Görüş terbiyesi almış ve hocasına bağlı gençler kendisine yakışmayacak türden davranışlarda bulunmazlar....

Mehmet Ali IŞIK

agbi

Yasaklı
birgün bir polemik başkanı seçilecek olursa listemin başında olacaksınız

Siz mesajlarımdaki ana fikirlere cevap verin.

Bu şekilde mesaj yazarak aslında siz POLEMİK e giriyorsunuz.

Mesajımda yanlış düşüncem varmı onu söyleyin.

ERBAKAN veya ERBAKAN ın haberi olmadan çevresindeki kişilerin yaptıkları ERBAKAN ı bitirmektedir.

ERBAKAN şu dakkadan çok önce açıklama yapıp bu olayı kınaması gerekirdi kamuoyu tepkilerine bakıp bundan sonra yapacağı hiç bir görüş ü açıklamayı ERBAKANDAN kabuletmiyorum.

ve siz

Azimli Hnm

Şimdi bu İftar a katılanlarıda ERBAKAN a DÜŞMAN mı görüyorsunuz

bakış

Kıdemli Üye
Yani şimdi ben bir zamanlar büyüğüm olan ERBAKAN dan siyasi olarak düşünce olarak uzaklaştı isem AHİRETİM i TEHLİKEYEMİ DÜŞÜRDÜM.
Sn agbi.Dünya ve ahiret garantisi demedim,saadeti dedim.Sana anca nasipsiz diyebilirim

agbi

Yasaklı
Kuran-ı kerim okunurken çıkan arbede il gençlik kolları mensupları ile basın mensupları arasındadır. İşin içinde Fatih Akyüzlüde vardır. Hatta Fatih AKYZÜLÜ yü ben olay yerinden uzaklaştırdım.

sahnenin sağ tarfında oturuyordum. Gençlik hocamın telgrafından sonra mücahit erbakan sloganı atarken arka tarfımdan gelen bir bıçak kulağımı sıyırmış ve slogan atan gençlerin üzerine gitmiştir. Ardından tuzluk ve diğer bıcaklar.... O tarafa yöneldiğim zamanda bıcak atan kişi 2 tane masayı ters cevirmiştir.... Olayı Hocasına bağlı gençler çıkarmamış bundan nemalanmayı ilke edinmiş olan Numan KURTULMUŞ ekibi çıkartmıştır... Olayın büyümesini engellemek için ne özel güvenlik ne parti güvenliğğinden sorumlu gençler nede emniyet müdahalede bulunmamıştır... Numan Kurtulmuş mağdur edebiayatı yaparak bu durumdan nemalanmaya çalışmaktadır. Dikkat ederseniz Ajans 5 hariç diğer haber siteleri ve görsel basın ağız birliği etmişcesine aynı şeyleri söylemekte ve yazmaktadırlar.....

Milli Görüşçüler bilirki... Milli Görüş terbiyesi almış ve hocasına bağlı gençler kendisine yakışmayacak türden davranışlarda bulunmazlar....

Mehmet Ali IŞIK

Numan Bey ve ekibimi yaptırmış.

Bu kadar düşmeyin.

ALLAH doğrusunu bilir

YAPTIRAN da YAPANLAR ıda ALLAH DAVET EDİYORUM

ÇÜNKÜ

İSLAMI YANLIŞ ENPOZE ETTİLER DÜNYAYA

ALLAHIM BU OLAYI YAPANLARI , YAPMALARINA VESİLE OLANLARI , KIŞKIRTANLARI vb.içinde olanları sana HAVALE EDİYORUM.

agbi

Yasaklı
Sn agbi.Dünya ve ahiret garantisi demedim,saadeti dedim.Sana anca nasipsiz diyebilirim

Gerçekten sınırlarını zorluyorsun.

Benim nasipli olup olmamam sizin oküçük TARAFGİRLİK le donanmış aklınız KARAR VEREMEZ.

Açtığın konu ve yazdığın mesajlara bakınca TARAFGİRLİK likle METESTAS SYASİ KANSER olan aklının çapı belli oluyor.

Azimli

Ordinaryus
duyarlı bir milli görüşcü yazmış

Diyecek hiç bir şey yok..Bu gençliği ,bu teşkilatı,bu davayı bu hale getirenler utansın..40 yıllık bu davada ilk lerin yaşanmasına sebep olanalr utansın..bütün medyanın gözü önünde ''tamam'' dedikleri listeyi dğeiştirip,yalan yanlış bilgiler vererek bu listeden istifa ediyoruz diyenler utansın,çebindeki son parasıyla memleketinden kalkıp davası için kongreye kadar gelen milli görüş erlerinin umutlarının içine ... nifak doğrayanlar utansın..bir kişi bile bizim için değerlidir palavraları sıkıp,40 yıllık SAVUNAN ADAMI dinlemeyen,sözüne sadık kalmayan,emanete sahip çıkamayan,yalanı,aldatmacayı,kandırmayı,karalamayı bir menem sananlar utansın..kuranı kerimi,orucu,ezanı kullanarak onları bile malzeme yapan,her türlü stk ları baş tacı yapıp dinleyen,fakat kendi teşkilatlarına kulaklarını tıkayıp onları hiçe sayanlar utansın..kongre istiyoruz diyen teşkilat yöneticilerini tek tek tasfiye eden,ümmetin partisini türlü dalaverelerle gasbetmeyi amaçlayan ''çete üyelerinin' her birine
yazıklar olsun..

agbi

Yasaklı

Aklı SİYASİ TARAFGİRLİK METESTAS KANSERİ olan Bakış

Bu düşüncelerini araç ettiğin Cümleyi bana açsana.

Ya ben anlama özürlüyüm ya sen gerçekten SİYASİMETASTAS olan akla sahipsin.

bakış

Kıdemli Üye
ÖNCE İSLAM a itaat et.

İSLAM a itaat Lider e itaatten önce gelir.

Ne saçmalıyorsun yine.islama kimse itaatsizlik yapmamıştır.En fazla yapılan saygısızlıktır.Bu saygısızlığıda kimin yaptığı daha belli değildir.
ne yani 2 masa devrildi diye millet islamdan mı çıktı?Doğru konuş.

agbi

Yasaklı
Diyecek hiç bir şey yok..Bu gençliği ,bu teşkilatı,bu davayı bu hale getirenler utansın..40 yıllık bu davada ilk lerin yaşanmasına sebep olanalr utansın..bütün medyanın gözü önünde ''tamam'' dedikleri listeyi dğeiştirip,yalan yanlış bilgiler vererek bu listeden istifa ediyoruz diyenler utansın,çebindeki son parasıyla memleketinden kalkıp davası için kongreye kadar gelen milli görüş erlerinin umutlarının içine ... nifak doğrayanlar utansın..bir kişi bile bizim için değerlidir palavraları sıkıp,40 yıllık SAVUNAN ADAMI dinlemeyen,sözüne sadık kalmayan,emanete sahip çıkamayan,yalanı,aldatmacayı,kandırmayı,karalamayı bir menem sananlar utansın..kuranı kerimi,orucu,ezanı kullanarak onları bile malzeme yapan,her türlü stk ları baş tacı yapıp dinleyen,fakat kendi teşkilatlarına kulaklarını tıkayıp onları hiçe sayanlar utansın..kongre istiyoruz diyen teşkilat yöneticilerini tek tek tasfiye eden,ümmetin partisini türlü dalaverelerle gasbetmeyi amaçlayan ''çete üyelerinin' her birine
yazıklar olsun..

Lütfen

Nerde ilk defaoluyor.

Evet bu şekilde olmadı ama

GÜL & KUTAN kongresini untmayın.

Fakat o zaman gençlerde Önce MİLLİ GÖRÜŞ ruhu vardı sonra Siyasi tercih vardı KOLKIRILIR YEN İÇERİDE kalırdı.

Şimdi ise MİLLİ GÖRÜŞ ruhundan önce SİYASİ TERCİH ön planda.

agbi

Yasaklı
Ne saçmalıyorsun yine.islama kimse itaatsizlik yapmamıştır.En fazla yapılan saygısızlıktır.Bu saygısızlığıda kimin yaptığı daha belli değildir.

Ben çok doğru konuşuyorum.

Başka oluşumlarda YÜZLERCE masa kırılsa devrilse önemli değil.

Fakat

İftar zamanı , Dua zaman , Hele islam temelli bir partinin oluşumunda bir devrilen sandalye devrilen YÜZLERCE MASAAN daha fazla etki yapar.

Eğer olayı çıkaran kişiler ALLAH a itaat etselerdi GIK ları çıkmazdı O MÜBAREK SAATLERDE.

Önce siz yazdıklarınızı defelarca kontrol edin.

agbi

Yasaklı
yazıklar olsun..

UTANSIN lar

Oy verenler Ahiret saadetine ulaşacak deyipOy vermeyenleri Ahiretten dışlayan zihniyet UTANSIN.

ERBAKAN ın hiç bir iddiası olmadığı halde ERBAKAN ı tarikat lideri olarak görenler UTANSILAR.

MİLLİ GÖRÜŞü RUH olarak görmeyip SİYASİ TARAFGİRLİK olarak görenler UTANSINLAR.

agbi

Yasaklı

Bu cümle senin ana fikir olarak doğru ama kullanıldığı yer olarak farklı bana bu cümleyibu mesajda HANGİ ANLAM da kullandığını açıkla.

feridun41

Asistan
Web sitesi
www.turaneli.net
hiç yakıştıramadım
kınıyorum..
yapılmamalı idi.
ancaaak
olay nee
olay şu: erbakan hoca, numan beyin kontrolündeki sp nin (partisinin) akp ye doğru yaklaştığını görüyor ve partiyi kurtarmaya çalışıyor.
sorun bu.
dert büyük,
evet numan beyin sp si akp ye doğru kayıyor..

bakış

Kıdemli Üye

Bu cümle senin ana fikir olarak doğru ama kullanıldığı yer olarak farklı bana bu cümleyibu mesajda HANGİ ANLAM da kullandığını açıkla.

Agbi daha o mertebeye gelmedin.Önce 32 farzdan başlamalısın.O tip konular yeni başlayanlar için ağır olabilir.

bakış

Kıdemli Üye
hiç yakıştıramadım
kınıyorum..
yapılmamalı idi.
ancaaak
olay nee
olay şu: erbakan hoca, numan beyin kontrolündeki sp nin (partisinin) akp ye doğru yaklaştığını görüyor ve partiyi kurtarmaya çalışıyor.
sorun bu.
dert büyük,
Kardeş Allah razı olsun.Bizi bu şekilde eleştirin dostlar.yapıcı eleştiri buna derim

Azimli

Ordinaryus
bir yorumcu şunları yazmış

Sorunun kökenine inmek lazım. İşlerin bu raddeye gelmesinin tek sebebi kurtulmuş ve ekibidir. Teşkilatları karıştıran, ayaklandıran, fitne çıkmasına sebep olan onlardır. Kongre yapmayın dendi laf söz dinlemediler yaptılar. Bu kongreyi yeni bir olağanüstü kongre paklar dendi ona da direndiler. Ne demişti Erbakan hoca: 'ramazandan önce mutlaka yeni bir kongre daha yapılmalı ki iftarlar birlik, beraberlik ve kardeşlik havası içinde geçsin.' Şimdi soruyorum bütün bu çağrılara kulak tıkayarak olaylar çıkmasına bir nevi yeşil ışık yakan kurutulmuş ve ekibi değil midir

AynAlı

Kıdemli Üye
hiç yakıştıramadım
kınıyorum..
yapılmamalı idi.
ancaaak
olay nee
sorun bu.
dert büyük,
sp nin mhpye kaymasından iyidir akpye kayması.belkide bu olayı mhpliler tezgahlamıştır sp ile akpnin arasını bozmak nifak sokmak için..

AynAlı

Kıdemli Üye
Sorunun kökenine inmek lazım. İşlerin bu raddeye gelmesinin tek sebebi kurtulmuş ve ekibidir. Teşkilatları karıştıran, ayaklandıran, fitne çıkmasına sebep olan onlardır. Kongre yapmayın dendi laf söz dinlemediler yaptılar. Bu kongreyi yeni bir olağanüstü kongre paklar dendi ona da direndiler. Ne demişti Erbakan hoca: 'ramazandan önce mutlaka yeni bir kongre daha yapılmalı ki iftarlar birlik, beraberlik ve kardeşlik havası içinde geçsin.' Şimdi soruyorum bütün bu çağrılara kulak tıkayarak olaylar çıkmasına bir nevi yeşil ışık yakan kurutulmuş ve ekibi değil midir
vay be kurtulmuş hemende düşman oldu,satıldı,sırtından vuruldu. halbuki bir zamanlar "liderimi akpye kaptırmam,kurtulmuş bizimdir bizim kalacak "diyenler siz değilmiydiniz?.sizin gibi insanlar kurtulmuşu arkadan vurmuştur.sizin yakanızı ahirette bırakmayacaktır.ergenekon sizin içinize girmiş sizi bitiriyor..