Cübbeli Hoca'nın Reddiyeleri Sonuç Verdi HAYRETTİN KARAMAN’IN KİTABI TOPLATILDI

zulk@rneyn

Profesör
Bakın ben sizden çok daha iyi biliyorum mahmut efendi cemeati ileli olayları..

Bugüne kadar Cübbeli Hocayı asla kadın zina konusunda suçlamadım suçlamaktan da ALLAH a sığınırım.

Benim eleştirilerinm Cübbeli Hoca gibi ilim sahibi mevki sahibi bir kişinin KARAGÜMRÜK çetesi ile ne tür SOSYAL İLİŞKİSİ OLABİLİR.

Mahmut efendi nin söyledikler ZİNA konusu idi KADIN konusu idi.

Ayrıca Mahmut efendi JET SKİ olayında malta olayında vede TAKU Hoca için dediklerinde Cübbeliyi İKAZ ETMİŞTİ.

Mahmut efendi Gazete okumaz Tv seyretmez KARAGÜMRÜK olayınıda HİÇ BİLMİYOR SAKLANDI GİZLENDİ.

sen Allah c.c. dostlarını etrafındaki insanlardan zannediyorsun gibi...
" HİÇ BİLMİYOR SAKLANDI GİZLENDİ." demek ne demek.
Bir kişi Allah ın veli kulu ise Ondan bir şey saklı kalmaz, gizlenmez.
sen hiç evliya menkibesi okumadınmı. bilmiyormusun.

yazdıklarınız çelişkili...

allah dostlaarı bırakın zahiri olayları,
kişinin kalbini düşüncesini okur.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
gerçekten bu cübelileri tek tek karantinaya almak lazım artık bulaşıcı vürüs gibi sağ sola bulaşıyorlar

Bu uslubu yönetimin takdirine sunuyorum.

Allah yalancilarin belini hicbirzaman dogrultmaz, cübbeliyi ve saadet partisni rezil ettigi gibi yeni bir fitne fesad hareketi olan ismailaga.info ve odatv`yide ergenekonuda rezil edecektir, bunda süheniz olmasin!

Bu uslubu da yönetimin takdirine sunuyorum.

her yalan söyleyen yahudi işbirlikcisi mi oluor?

bana soru sorma, bana DELİL aktar.

a) cemaatin resmi temsilcilerinin BUSİTE YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ dediklerini dair açıklama getirin.
b) Bu sitenin yahudi işbirlikcisi olduğuna dair delil aktarın.

Bu site yanlış yapıyor demek ayrıdır cemaatle alakası yoktur demek ayrıdır direk olarak yahudi işbirlikcisi demek ayrıdır.

Bu sorulara da hala cevap ve DELİL bekliyorum yeniosmanlıdan.

manifesto

Yasaklı
Bu uslubu yönetimin takdirine sunuyorum.

Bu uslubu da yönetimin takdirine sunuyorum.

Bu sorulara da hala cevap ve DELİL bekliyorum yeniosmanlıdan.

ismailağa info'nun avukatı da geldi.Sen önce onların üfürüklerine DELİL getir de sonra insanlardan delil iste
Sen şu haberlere cevap verdin mi?

Kitabın toplatıldığına dair belge bilgi nerede?

Yada

"Bu arada Hayrettin Karaman’ın Cübbeli Hoca’nın hapse girmesine sevinerek: “İyiki bu işler başına geldi de biraz rahat ettik, yoksa bizi mahvedecekti” demesi koskoca bir İslam Hukuku Profesörünün Cübbeli Hoca gibi medrese mollası karşısında düştüğü aczin bir göstergesi olsa gerek.. www.ismailaga.info""

Yukarıda ki sözü nerede söylemiş Karaman? Yoksa yine bir yerlerinden mi uydurdular?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ismailağa info'nun avukatı da geldi.Sen önce onların üfürüklerine DELİL getir de sonra insanlardan delil iste
Sen şu haberlere cevap verdin mi?

Kitabın toplatıldığına dair belge bilgi nerede?

Yada

"Bu arada Hayrettin Karaman’ın Cübbeli Hoca’nın hapse girmesine sevinerek: “İyiki bu işler başına geldi de biraz rahat ettik, yoksa bizi mahvedecekti” demesi koskoca bir İslam Hukuku Profesörünün Cübbeli Hoca gibi medrese mollası karşısında düştüğü aczin bir göstergesi olsa gerek.. www.ismailaga.info""

Yukarıda ki sözü nerede söylemiş Karaman? Yoksa yine bir yerlerinden mi uydurdular?

Okuman var mı? Türkçe anlıyor musun_?

Bakın ben bu tartışmaya (konudaki) hiç girmem. Sadece yazındaki ithamı doğru bulmadım.

madem cemaate demedim siteye dedim diyorsun (ilk önce o yazıya CEMAATLE ALAKASI YOK, SİTE YÖNETİMİNE YAZIYORUM diye belirtin) o zaman buyrun:

a) cemaatin resmi temsilcilerinin BUSİTE YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ dediklerini dair açıklama getirin.
b) Bu sitenin yahudi işbirlikcisi olduğuna dair delil aktarın.

Bu site yanlış yapıyor demek ayrıdır cemaatle alakası yoktur demek ayrıdır direk olarak yahudi işbirlikcisi demek ayrıdır.

Bu tartışmaya girmem, konuyla ilgili tartışmaya girmiyorum, çünkü BİLGİM YOK.

Bu sebeple saçma sapan kitap toplandı mı vs. diye soru sorma.

Ben YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ vs. denilmesi ile ilgili yazdım.

YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ diyorsanız o zaman delil sunun diyorum. Gereksiz sataşma yapacağına DELİL ver.

manifesto

Yasaklı
en YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ vs. denilmesi ile ilgili yazdım.

YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ diyorsanız o zaman delil sunun diyorum.

Yalancılık müslüman işareti değil.Yani bu şalvarlı ismailağa infoculardan delil isteme.Onlar istedikleri gibi üfürsünler ama onu eleştirenlerden delil iste.
Sen ne uyanık şeysin böyle.
Biz burada ismailağa infonun üfürük haberi ile ilgili konuşuyoruz.Onunla ilgili konuşmuyorsan bu başlıkta ne işin var.
Yalancılık salgın gibi,üfürükçülük de hastalık gibi.

agbi

Yasaklı
sen Allah c.c. dostlarını etrafındaki insanlardan zannediyorsun gibi...
" HİÇ BİLMİYOR SAKLANDI GİZLENDİ." demek ne demek.
Bir kişi Allah ın veli kulu ise Ondan bir şey saklı kalmaz, gizlenmez.
sen hiç evliya menkibesi okumadınmı. bilmiyormusun.

yazdıklarınız çelişkili...

allah dostlaarı bırakın zahiri olayları,
kişinin kalbini düşüncesini okur.

ÇOK İYİ BİLİYORUM.

Fakat değindiğim olay RUHANİ BİR OLAY değil ZİNA RUHANİ Bir olay zaten o konuda tek negatif bir harfimde yok.

Mahmut efendiye KARAGÜMRÜK ÇETESİ OLAYI tam olarak anlatılmadı diyorum vede bu olay ruhani değil.

Gelelim benim yanlış yorumladığınız dediklerim dışındaki sorularıma.

Cübbeli hoca makamına göremi hareket etmiştir.

TALU Hoca ya yaptığı gönderme TARİKAT EDEBİNE vede ADABINA uygunmudur.

agbi

Yasaklı
ANLIYAMIYORUM

ADALETTEN bahseden AVUKAT lığa savunan üye ve üyeler BANA GÖRE ÇİFTE STANDART YAPIYOR.

Bu forum da üye ve üyelerin bir başka Oluşumu , Kişi yi KAFİRLİĞE VARACAK şekilde tenkit ederken R E N K üye nerede

Kimse üzerine alınmasın kendini birşey sanıp KIRMIZI SARI LACİVERT yani ortama göre renklenenlere söylüyorum.

fakiri

Kıdemli Üye
Cübbeli'yi sürekli şişirmekle ve pohpolamakla görevli bir şaşkın türedi gurup var ! İşleri güçleri ne yapalım da Cübbeliyi daha çok şişiririzin peşinde bunlar ! Oysa, Cübbeli denilen zat ne ise odur. Yani, toplumda çok konuşan ve sürekli konuştuğu için de sürekli hatalar yapıp, potlar kıran bir kednini bilmezin biri olarak tanınıyor ! Bu ayniyle bir hakikattır. Başkalarının onu daha başka türlü vasfetmeleri ve şişirmeleri ile bu hakaikat hiç bir zaman değişmeyecektir Vesselâm.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Yalancılık müslüman işareti değil.Yani bu şalvarlı ismailağa infoculardan delil isteme.Onlar istedikleri gibi üfürsünler ama onu eleştirenlerden delil iste.
Sen ne uyanık şeysin böyle.
Biz burada ismailağa infonun üfürük haberi ile ilgili konuşuyoruz.Onunla ilgili konuşmuyorsan bu başlıkta ne işin var.
Yalancılık salgın gibi,üfürükçülük de hastalık gibi.

onları eleştirenden değil YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ diyenden delil istedim, eleştirmek ayrıdır YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ diye itham etmek ayrıdır... hem bunu müslüman-türk yani yeni-osmanlı yazdım sen niye gocundun????

Hangi başlıkta olacğımı sana mı soracam_? delidumrulmusunuz siz?

ebkem

Baş Yücelik
Madem konu asılsız neden hala boş yere sıcak tutup millete kin kusuyorsunuz? Kapatın arşive kaldırın bu kadar zor mu? Mecradan kaydınız sadece belli mercileri hedef alıyorsunuz. Haktır, vebaldir. Allesen aklı selim olun ya..

İnfo ve oda kadar başınıza taş he mi..

veri

Yasaklı
bu malum oda tv nin sağcısı olan siteye girin araştırma yapın

gülen deyin daha bu hafta olumsuz haber okursunuz

yahudi deyiverin bakalımne çıkıcak
yahudiler hakkında tek olumsuz haber yok

işbirliği değil de nedir...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Hangi sitedir odatv'nin sağcısı site??? adresini verin de bakalım.

manifesto

Yasaklı
Konu elbette gündende tutulacak utanmaz yalancılar her an anılacak.Suratlarına tükürme fırsatımız yok ama yazılarına tükürme şansımız mevcut.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
http://www.ismailaga.info/yazi/category/guncel-konular/

buyrun bakın bir tane yahudi haberi var mı
varsa yoksa müslümanlar
bu sitenin sahiplerini kardiyoloji servisine götürmeli

http://www.ismailaga.info/arama.html

sitenin arama bölümü bu.

buraya YAHUDİ yazdım ve arama tuşuna bastım.

çıkanlar:

Yahudi Ve Hıristiyanları dost edinmek « İSMAİLAĞA CEMAATİ
Yahudi Ve Hıristiyanları dost edinmek. 21 Mayıs 2012. Bu konu hakkında değerli ehli sünnet hocalarımızın sohbetlerini dinleyerek, not alarak ve hatta ...
www.ismailaga.info/yazi/.../yahudi-ve-hiristiyanlari-dost-edinmek/

Yahudi Ve Hıristiyanlar « İSMAİLAĞA CEMAATİ
Yahudi Ve Hıristiyanları dost edinmek. Bu konu hakkında değerli ehli sünnet hocalarımızın sohbetlerini dinleyerek, not alarak ve hatta ezberleyerek kendinizi ...
www.ismailaga.info/yazi/tag/yahudi-ve-hiristiyanlar/

Yahudi Ve Hıristiyanları dost edinmek « İSMAİLAĞA CEMAATİ
Yahudi Ve Hıristiyanları dost edinmek. Bu konu hakkında değerli ehli sünnet hocalarımızın sohbetlerini dinleyerek, not alarak ve hatta ezberleyerek kendinizi ...
www.ismailaga.info/yazi/.../yahudi-ve-hiristiyanlari-dost-edinmek/

Yahudi ile evlenmek « İSMAİLAĞA CEMAATİ
Müslüman bir erkeğin ehli kitap yani Yahudi ve Hıristiyan kadınla evlenmesi helâldir. Fakat Müslüman bir erkek, ehli kitap olmayan bir gayrimüslim ile mesela bir ...

www.ismailaga.info/yazi/tag/yahudi-ile-evlenmek/
Müslüman bir kadın, Hıristiyan erkekle evlenemez « İSMAİLAĞA ...
Müslüman bir kadın, Hıristiyan erkekle evlenemez. 08 Mayıs 2012. Müslüman bir erkeğin ehli kitap yani Yahudi ve Hıristiyan kadınla evlenmesi helâldir.
www.ismailaga.info/.../musluman-bir-kadin-hiristiyan-erkekle-evlenemez/

İbrahimi Dinler SAFSATASI « İSMAİLAĞA CEMAATİ
17 Nis 2012 ... YAHUDİ HIRİSTİYANLARIN “İBRAHİMİ” ÇEKİŞMESİ ... Yahudiler “İbraihm de yahudi idi” derken Hıristiyanlar da “İbrahim de hıristiyandı” ...
www.ismailaga.info/yazi/2012/04/17/ibrahimi-dinler-safsatasi/

İSTANBUL MÜFTÜ YARDIMCISINDAN DİYALOG SKANDALI ...
23 May 2012 ... Yahudilik, Hıristiyanlık ve Müslümanlık adına konuşmak üzere ayrı ayrı üç kişi davet ... İkincisinde, Yahudi konuşmacının konuşmasına yetiştim.
www.ismailaga.info/.../istanbul-muftu-yardimcisindan-diyalog-skandali/

yahudiler ve osmanlı « İSMAİLAĞA CEMAATİ
OSMANLI OLMASAYDI YAHUDİLERİN HALİ NİCE OLURDU! Sultan Mehmed Vahdeddin'in ülkeden ayrılışından iki yıl sonra, 4 Mart 1924 tarihinde çıkarılan bir ...
www.ismailaga.info/yazi/tag/yahudiler-ve-osmanli/

TERÖRİST YAHUDİ YETİŞTİREN TAHRİF EDİLMİŞ BİR KİTAP ...
13 May 2011 ... Sizde diyorsunuz ki: “bu yahudiler neden zorbalık yapıyor, vahşi birer yaratık gibi sağı solu parçalama, işgal etme çabası içerisinde.” Adamların ...
www.ismailaga.info/.../terorist-yahudi-yetistiren-tahrif-edilmis-bir-kitap/

YAHUDİLİK VE TAHRİF EDİLEN TEVRAT « İSMAİLAĞA CEMAATİ
13 May 2011 ... Günümüzde yeryüzünde yaklaşık 15-24 milyon dolayında yahudi vardır.Mazisi bir kaç bin yıl geriye gidin bu dinin başta gelen özelliklerinden ...
www.ismailaga.info/yazi/2011/.../yahudilik-ve-tahrif-edilen-tevrat/

ve bir sürü devamı çıkıyor.

bunlardan bir tanesine tıkladım çıkan sayfa:

TERÖRİST YAHUDİ YETİŞTİREN TAHRİF EDİLMİŞ BİR KİTAP
13 Mayıs 2011

Sizde diyorsunuz ki: “bu yahudiler neden zorbalık yapıyor, vahşi birer yaratık gibi sağı solu parçalama, işgal etme çabası içerisinde.” Adamların kendi elleriyle yazdığı kitap böyle olmalarını istiyor da ondan. Okudukları kitap, onları kan emici birer zorba kalıbına sokuyor. 6 yaşında öğrenmeye başladıkları tahrif edilen tevrat, bir ömür boyunca “vur, kır, parçala” diyor onlara. Nihayet kan emici, vahşi, sinsi ve aynı zamanda sapık bir Yahudi çıkıyor meydana. Zorba bir Yahudi, katil bir Yahudi, terörist bir Yahudi yetişiyor.

İşte bu nitelikleri kazandıran o kitaptan birkaç örnek:

YEREMYA BAB: 51 A: 19-23 S.: 777
… Ve Israil onun mirasının sıptidir; ismi ordularin RABBIDIR. Sen benim topuzum ve cenk silahimsin; ve seninle milletleri kiracagim; ve seninle ülkeleri helak edeceğim. Ve seninle atı ve binicisini kiracagim. Ve seninle cenk arabasini ve binicisini.kıracağım; ve seninle erkegi ve kadını kiracagim; ve seninle kocamış adami ve genci kıracağım; ve seninle genç adami ve ere varmamis kizi kiracagim; ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım; ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracagım; ve seninle Valiyi ve Kaymakamı kıracağım.

TSEFENYA BAB: 2 A: 5 S.: 887
… Ey Kenan, Filistinliler diyarı, RABBIN sözü size karsidir; seni yok edecegim, öyle ki artık sende oturan kimse olmayacak.

TESNIYE BAB: 9 A: 22-23 S.: 185

22- Ve tanrın RAB o milletleri senin önünde azar azar kovacak; onları çarçabuk bitiremezsin, yoksa senin üzerine kır hayvanı çogalir. 23- Ve tanrın RAB onları senin önünde ele verecek, ve onları helak edinceye kadar büyük kırgınla kıracak.
TESNIYE BAB: 20 A: 10-17 S.: 197
13- VE Allah’in RAB onu senin eline verdigi zaman, onun her erkegini kiliçtan geçireceksin; 14ancak kadinlari, ve çocuklari, ve hayvanları, ve şehirde olan her seyi, bütün malını kendin için çapul edeceksin; ve tanrın Rabbin sana verdigi düsmanlarının malını yiyeceksin. 15-Bu milletlerin sehirlerinden olmayip senden çok uzakta bulunan bütün sehirlere böyle yapacaksın. 16- Ancak tanrın Rabbin miras olarak sana vermekte oldugu bu kavmlarin sehirlerinden nefes alan kimseyi sag birakmayacaksin; 17-fakat onları, Hittileri, ve Amorileri, ve Kenanlilari, ve Prezzileri, ve Hivileri, ve Yabusileri, Allahin Rabbin sana emrettigi gibi tamamen yok edeceksin;

HEZEKIEL BAB: 39 AYET: 18-20 S.: 828
Et yiyin, kan için 18- Yigitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanini, koçlarin, kuzularin, ve ergeçlerin, bogalarin kanını içeceksiniz hepsi Basanin semiz hayvanlarıdır. 19- Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz.

ISAYA BAB: 65 AYET: 12 S.: 722
sizi kılıcin kısmeti edecegim, ve hepiniz bogazlanmak için igileceksiniz.

YEREMYA BAB: 16 AYET: 4 S.: 739
Acıkli ölümlerle ölecekler; onlar için dövünen olmayacak
YEREMYA BAB: 12 AYET: 3 S.: 736
onları kasaplik koyunlar gibi ayir,
ve öldürme günü için onlari hazirla

ISAYA BAB: 13 AYET: 15 S.: 683
Ele geçen her adamın gövdesi delik-deşik edilecek ve tutulan her adam kılıçla düşecek. Yavrulari da gözleri önünde yere çalınacak, evleri çapul edilecek ve karılari kirletilecek.

YEREMYA BAB: 26 AYET: 32-35 S.: 749
32- Ordularin Rabbi söyle diyor: İşte milltten millete bela çıkacak, ve dünyanın uçlarından büyük kasırga kopacak. 33-Ve o gün yerin bir ucundan yerin öteki ucuna kadar Rabbin öldürdüğü adamlar olacak; onlar için dövünmeyecekler, ve …
… ve onlar gömülmeyecekler; toprağın üzerinde gübre gibi olacaklar; leşleri de yerin canavarlarına ve göklerin kuşlarına yem olacaklar.

YEREMYA BAB: 51 AYET: 19-23 S.: 777
Sen benim topuzum ve cenk silahımsın; ve seninle milletleri kıracagım; ve seninle ülkeleri helak edecegim. Ve seninle atı ve binicisini kıracagım. Ve seninle cenk arabasını ve binicisini kıracagım; ve seninle erkegi ve kadını kıracağım;…
….ve seninle kocamis adami ve genci kiracagim;…
…ve ere varmamis kizi kiracagim;…
I. SAMUEL BAB: 15 AYET: 3 S.: 286
onların herşeylerini tamamen yok et, ve onlari esirgeme; erkekten kadina,…
…çocuktan…
…emzikte olana..
…öküzden koyuna, deveden eşege kadar hepsini öldür…

HEZEKIEL BAB: 9 AYET: 5-6 S.: 794
ihtiyary, genci ve ere varmamys kisi ve çocuklarla kadinlari helak için vurun, gözünüz esirgemesin, ve acimayin;

TESNIYE BAB: 7 AYET: 1-3 S.: 184
Ve tanrın RAB onlari senin önünde ele vereceği, ve sen onları vuracağın zaman; onları tamamen yok edeceksin; onlarla ahdetmeyeceksin ve onlara acımayacaksın.

ISAYA BAB: 33 AYET: 12 S.: 697
Ve kavmlar kirecin yanmasi gibi, kesilip atesle yakilan dikenler gibi olacaklar.

HEZEKIEL BAB: 23 AYET: 25 S.: 810
burnunu ve kulaklarini kesip düşürecekler, ve senden arta kalan kiliçla düsecek,

ISAYA BAB: 54 AYET: 17 S.: 714
Sana karsi yapilan hiçbir silah işe yaramayacak; ve hükümde sana karşı kalkan her dili suçlu çıkaracaksın.

Son ayete dikkat ettiniz mi? “Suçlu çıkaracaksın” diyor. Kimi? “sana karsi kalkan her dili”. Filistinden toprak satmayan Abdülhamid Hanı “kızılsultan” diye yaftalayanlar yahudi değil miydi?

Yahudiler işte böyle gaddar, barbar ve cani insanlardır. Bu vahşiliği kendi tahrif ettikleri kitaptan almışlardır. Bir tarafında “öldürmeyin” diyorsa diğer tarafında “yok edin, katledin, sağ bırakmayın” diyor.

Korsan bir devletin, korsan bir milletin dayandığı, tahrif edilmiş bir kitap. Vahşiliği, zorbalığı, kan dökmeyi zorunluluk sayan bir kitap. Tahrif edilmiş tevrat, zorba yahudilerin, torba kitabı.

www.ismailaga.info

http://www.ismailaga.info/yazi/2011/05/13/terorist-yahudi-yetistiren-tahrif-edilmis-bir-kitap/

İFTİRA ATARKEN ALLAHDAN KORKUN!

veri

Yasaklı
yazılanları iyi oku
gülen yaz neler çıkıyor
yahudi kelimesini bende yazdın yukarda yazılanları gördüm karşılaştırdım

fıkıh bilgisi birkaç vaaaz mevcut bu her sitede mevcut

bir artısı yok
gazze filistinde vb. yerlerde yahudilerin hakkında ne haber yapmış

ama iş gülen ve ekibine gelince
uydurma haberleri maşallah
ve tarihlere bi bak her hafta gülen aleyhine haber yapmışlar

peki yahudi haberleri sıfır...
naaber:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

red buna iyi bak linkte yahudi haberi var mı
peki gülen ekibi aleyhine ne kadar haber var

utanma olmayınca her şeyi yazarsın veri.

güncel haber diyorsun GÜNLÜK sınırlı bir bölümü veriyorsun insanlara, sen busun, böyle ahlaksız bir takiyyecisin, hilecisin.

http://www.zaman.com.tr/bolum.do?bolumno=1

Bu da zamanın gündem sayfası ve bir tane bile yahudi haberi yok, ne diyecez şimdi zaman YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ mi diyeceğiz?

Hiç utanmıyor musunuz böyle çarpıtmaya???

Sen de utanma olsa bu yazıyı yazdıktan sonra sana aktarılan:

TERÖRİST YAHUDİ YETİŞTİREN TAHRİF EDİLMİŞ BİR KİTAP
13 Mayıs 2011

Sizde diyorsunuz ki: “bu yahudiler neden zorbalık yapıyor, vahşi birer yaratık gibi sağı solu parçalama, işgal etme çabası içerisinde.” Adamların kendi elleriyle yazdığı kitap böyle olmalarını istiyor da ondan. Okudukları kitap, onları kan emici birer zorba kalıbına sokuyor. 6 yaşında öğrenmeye başladıkları tahrif edilen tevrat, bir ömür boyunca “vur, kır, parçala” diyor onlara. Nihayet kan emici, vahşi, sinsi ve aynı zamanda sapık bir Yahudi çıkıyor meydana. Zorba bir Yahudi, katil bir Yahudi, terörist bir Yahudi yetişiyor.

İşte bu nitelikleri kazandıran o kitaptan birkaç örnek:

YEREMYA BAB: 51 A: 19-23 S.: 777
… Ve Israil onun mirasının sıptidir; ismi ordularin RABBIDIR. Sen benim topuzum ve cenk silahimsin; ve seninle milletleri kiracagim; ve seninle ülkeleri helak edeceğim. Ve seninle atı ve binicisini kiracagim. Ve seninle cenk arabasini ve binicisini.kıracağım; ve seninle erkegi ve kadını kiracagim; ve seninle kocamış adami ve genci kıracağım; ve seninle genç adami ve ere varmamis kizi kiracagim; ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım; ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracagım; ve seninle Valiyi ve Kaymakamı kıracağım.

TSEFENYA BAB: 2 A: 5 S.: 887
… Ey Kenan, Filistinliler diyarı, RABBIN sözü size karsidir; seni yok edecegim, öyle ki artık sende oturan kimse olmayacak.

TESNIYE BAB: 9 A: 22-23 S.: 185

22- Ve tanrın RAB o milletleri senin önünde azar azar kovacak; onları çarçabuk bitiremezsin, yoksa senin üzerine kır hayvanı çogalir. 23- Ve tanrın RAB onları senin önünde ele verecek, ve onları helak edinceye kadar büyük kırgınla kıracak.
TESNIYE BAB: 20 A: 10-17 S.: 197
13- VE Allah’in RAB onu senin eline verdigi zaman, onun her erkegini kiliçtan geçireceksin; 14ancak kadinlari, ve çocuklari, ve hayvanları, ve şehirde olan her seyi, bütün malını kendin için çapul edeceksin; ve tanrın Rabbin sana verdigi düsmanlarının malını yiyeceksin. 15-Bu milletlerin sehirlerinden olmayip senden çok uzakta bulunan bütün sehirlere böyle yapacaksın. 16- Ancak tanrın Rabbin miras olarak sana vermekte oldugu bu kavmlarin sehirlerinden nefes alan kimseyi sag birakmayacaksin; 17-fakat onları, Hittileri, ve Amorileri, ve Kenanlilari, ve Prezzileri, ve Hivileri, ve Yabusileri, Allahin Rabbin sana emrettigi gibi tamamen yok edeceksin;

HEZEKIEL BAB: 39 AYET: 18-20 S.: 828
Et yiyin, kan için 18- Yigitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanini, koçlarin, kuzularin, ve ergeçlerin, bogalarin kanını içeceksiniz hepsi Basanin semiz hayvanlarıdır. 19- Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz.

ISAYA BAB: 65 AYET: 12 S.: 722
sizi kılıcin kısmeti edecegim, ve hepiniz bogazlanmak için igileceksiniz.

YEREMYA BAB: 16 AYET: 4 S.: 739
Acıkli ölümlerle ölecekler; onlar için dövünen olmayacak
YEREMYA BAB: 12 AYET: 3 S.: 736
onları kasaplik koyunlar gibi ayir,
ve öldürme günü için onlari hazirla

ISAYA BAB: 13 AYET: 15 S.: 683
Ele geçen her adamın gövdesi delik-deşik edilecek ve tutulan her adam kılıçla düşecek. Yavrulari da gözleri önünde yere çalınacak, evleri çapul edilecek ve karılari kirletilecek.

YEREMYA BAB: 26 AYET: 32-35 S.: 749
32- Ordularin Rabbi söyle diyor: İşte milltten millete bela çıkacak, ve dünyanın uçlarından büyük kasırga kopacak. 33-Ve o gün yerin bir ucundan yerin öteki ucuna kadar Rabbin öldürdüğü adamlar olacak; onlar için dövünmeyecekler, ve …
… ve onlar gömülmeyecekler; toprağın üzerinde gübre gibi olacaklar; leşleri de yerin canavarlarına ve göklerin kuşlarına yem olacaklar.

YEREMYA BAB: 51 AYET: 19-23 S.: 777
Sen benim topuzum ve cenk silahımsın; ve seninle milletleri kıracagım; ve seninle ülkeleri helak edecegim. Ve seninle atı ve binicisini kıracagım. Ve seninle cenk arabasını ve binicisini kıracagım; ve seninle erkegi ve kadını kıracağım;…
….ve seninle kocamis adami ve genci kiracagim;…
…ve ere varmamis kizi kiracagim;…
I. SAMUEL BAB: 15 AYET: 3 S.: 286
onların herşeylerini tamamen yok et, ve onlari esirgeme; erkekten kadina,…
…çocuktan…
…emzikte olana..
…öküzden koyuna, deveden eşege kadar hepsini öldür…

HEZEKIEL BAB: 9 AYET: 5-6 S.: 794
ihtiyary, genci ve ere varmamys kisi ve çocuklarla kadinlari helak için vurun, gözünüz esirgemesin, ve acimayin;

TESNIYE BAB: 7 AYET: 1-3 S.: 184
Ve tanrın RAB onlari senin önünde ele vereceği, ve sen onları vuracağın zaman; onları tamamen yok edeceksin; onlarla ahdetmeyeceksin ve onlara acımayacaksın.

ISAYA BAB: 33 AYET: 12 S.: 697
Ve kavmlar kirecin yanmasi gibi, kesilip atesle yakilan dikenler gibi olacaklar.

HEZEKIEL BAB: 23 AYET: 25 S.: 810
burnunu ve kulaklarini kesip düşürecekler, ve senden arta kalan kiliçla düsecek,

ISAYA BAB: 54 AYET: 17 S.: 714
Sana karsi yapilan hiçbir silah işe yaramayacak; ve hükümde sana karşı kalkan her dili suçlu çıkaracaksın.

Son ayete dikkat ettiniz mi? “Suçlu çıkaracaksın” diyor. Kimi? “sana karsi kalkan her dili”. Filistinden toprak satmayan Abdülhamid Hanı “kızılsultan” diye yaftalayanlar yahudi değil miydi?

Yahudiler işte böyle gaddar, barbar ve cani insanlardır. Bu vahşiliği kendi tahrif ettikleri kitaptan almışlardır. Bir tarafında “öldürmeyin” diyorsa diğer tarafında “yok edin, katledin, sağ bırakmayın” diyor.

Korsan bir devletin, korsan bir milletin dayandığı, tahrif edilmiş bir kitap. Vahşiliği, zorbalığı, kan dökmeyi zorunluluk sayan bir kitap. Tahrif edilmiş tevrat, zorba yahudilerin, torba kitabı.

www.ismailaga.info

http://www.ismailaga.info/yazi/2011/05/13/terorist-yahudi-yetistiren-tahrif-edilmis-bir-kitap/

[/QUOTE]

bu yazıdan sonra adam gibi insan gibi YANLIŞ YAZMIŞIM ÖZÜR DİLERİM demen gerekirdi!

Ama utanma olmadığı için hala inad ediyorsun!

YAHUDİLER HAKKINDA TEK OLUMSUZ HABER YOK diyen sensin, ama sitede "Yahudiler işte böyle gaddar, barbar ve cani insanlardır." deniyor ve hala sen inadlaşıyorsun.

AYIPTIR AYIP!

veri

Yasaklı
utanma mı günlük gazete ile
mi karşılaştırıyorsun
birincisi zaman gazetesinde her gün yahudiler aleyhine yazı çıkarken

malum sitede tek haber yok

sen hangi kalple bunları idrak edemiyorsun
kardiyolojiye acilen gitmen lazım