Cübbeli Hoca'dan Hakan Fidan'a Beddua

levent48

Kıdemli Üye
İlim ayrı ,devlet umuru-siyaset ayrı konudur...Şimdi kimin ne olduğu hususunda Ahmet Necdet Sezer'i mi referans alacağız?...Hangi hayırlı işi var da biz bilmiyoruz Sezer'in?...

ihvanistanbul

AkhenAton
Çok şükür yanlış qnlamamışım.

hoca hakan fidanı kastetmedim demiş.

bu resmi sayfasının paylaşımı

Dua Nur

Kıdemli Üye
Hoca en son kefen pazarlamıyorum demişti:))))

talib

Kıdemli Üye
Cübbeli en başta diyor ki ben isim vermekten çekinmem. İşte bazı internet siteleri şöyle böyle diyor. Söylesene fethullahçı internet siteleri, onu diyemiyor.

Gülen in bedduasını okudu yine isim veremedi.

İslamoğlu, Karaman demek kolay. Adamların gücü yok. Ama gülen demek bu zamanda cesaret işi

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Ne olduğu belli ama önemi olmayan bir şahsın önünde istihbarat raporlarını gördün mü ayrıca demin hüsnü zan dan bahsettin şimdi geldin bana şimdi dersinki bana
ile başlayan bir ifade kullanıyorsun bu hüsnü zan a gitmiyor işin ucu ,cümlenin sonu ile birleştirdiğim zaman! Allah şahidim dir ki bu konuşma esnasında aklıma paralelle alakalı en ufak bir vurgu gelmedi!

dersen ki yazacağıma dersinki yazmışım, anlam o vakit değişiyor tabi, bu yüzden hakkını helal et.,,,, Necdet sezerin, atalayı veto gerekçesi o günler yazılmıştı, nettente görebilirsin sanırıım...birde, sende biliyorsunki, her şeyi paralele bağlayan parayonaklar var,,,

ömerusta

Kıdemli Üye
cübelidemi bedduya başlamış? yol göründü pelsinvanya ortağına demek ki

KAFKAS

Kıdemli Üye
dersen ki yazacağıma dersinki yazmışım, anlam o vakit değişiyor tabi, bu yüzden hakkını helal et.,,,, Necdet sezerin, atalayı veto gerekçesi o günler yazılmıştı, nettente görebilirsin sanırıım...birde, sende biliyorsunki, her şeyi paralele bağlayan parayonaklar var,,,
Kendimden yana kul hak görmüyorum zaten ,zerresi varsa da helal olsun sadece hüsnü zan noktasında kalmaya çalışıyorum. Beşir Atalay “Ciddiye alınacak şeyler değil. Bilen bilir, ben katı bir Hanefiyimdir. Ben bir Türkmenim ve Hanefiyim. Hanefilikte de katı olduğumu herkes bilir. Orada da gerekçelerim vardır. İnsanları suçlamak için ülkemizde moda bunlar; ya İran, ya Şia.” dedi.

Doğrusunu Allah bilir.

Yahayy

Kıdemli Üye
Doğuda bir vekil aday adayıymış, islamoğlunun has adamlarından. Yersen...
Müsteşar?, sürekli diline doladığı müsteşar kimmiş peki, o da o doğudaki millet vekilimiymiş?

Artık dinleyenleri açıkca aptal yerine kouyor, aşağıdaki videonun sonunu Allah rızası için dinleyin [emoji13]

Hem tarikat ehlinin mütevaziliğini hem avama uslubunu görün, millet karşısında böyle ki gizli kapılar arkasında neler konuşuyorlar Allah bilir [emoji1]

https://www.youtube.com/watch?v=C5LTzBHdCVY

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Mesela şeran alenen yalan söylemek yasakken yalan söyleyen birini kollarsan

Alenen dünya ve dünyalığa kendini kaptırmış birine "yok öyle değildir" dersen

Bunları yapan birine de efendisi "Yanlış yapmamıştır" diyebilir

dersen

Şeriata zarar vermiş olmaz mısın?

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Doğuda bir vekil aday adayıymış
Ya hu arkadaş cübbeli milletvekili adaylarının çetelesini mi tutuyor

Nerden biliyormuş??

Cemaatten olsa anlayacağız da bu istihbarat ne iş?

Nereden geliyor, neden kendine geliyor bu bilgiler?

FG yi birisini "aşüfte" ye giderken engel olduğunda "bu bilgiler neden sana geliyor, sen kimsin, görevin makamın nedir, bu bilgilerin sana gelmesindeki amaç nedir" diye sorgulamıştık

Aynı şeyi hoca mı yapıyor şimdi?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Mesela şeran alenen yalan söylemek yasakken yalan söyleyen birini kollarsan

Alenen dünya ve dünyalığa kendini kaptırmış birine "yok öyle değildir" dersen

Bunları yapan birine de efendisi "Yanlış yapmamıştır" diyebilir

dersen

Şeriata zarar vermiş olmaz mısın?

Cübbeli yalanmı söylüyor...

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Cübbeli yalanmı söylüyor...
ya hu hacı abi

Kefen satmadım, yok öyle şey, böyle bir şey olabilir mi deyip te arkadan videoda açık açık kefen pazarlaması yapmadı mı

Madem satıyorsun neden satmadım diyorsun

Madem satmadım diyorsun neden videoda kefen geldi, şöyle güzel böyle güzel diye ballandıra ballandıra anlatıyorsun

demezler mi adama

talib

Kıdemli Üye
Artık dinleyenleri açıkca aptal yerine kouyor, aşağıdaki videonun sonunu Allah rızası için dinleyin

Hem tarikat ehlinin mütevaziliğini hem avama uslubunu görün, millet karşısında böyle ki gizli kapılar arkasında neler konuşuyorlar Allah bilir

Şu üslup, ben ne kadar boş bir insanım diyen bir çığlık aslında.

Tarikat ehli gayet mütevazi insanlardır. İsim vermeye korkuyorum, burada kirleteceksiniz diye. Düşünün ki ne hale gelmişiz.

Cübbeli'nin kendi şahsına münhasır bir üslubu vardır ve herkes bilir bunu. Nasıl bir Cübbeli'den yola çıktınız, milyonlarca tüm ehli tariki içine kattınız?! Hele ki içlerinde nice zarif insanlar var. Büyük mürşidler var.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
ya hu hacı abi

Kefen satmadım, yok öyle şey, böyle bir şey olabilir mi deyip te arkadan videoda açık açık kefen pazarlaması yapmadı mı

Madem satıyorsun neden satmadım diyorsun

Madem satmadım diyorsun neden videoda kefen geldi, şöyle güzel böyle güzel diye ballandıra ballandıra anlatıyorsun

demezler mi adama

Ahmet Hoca yazdığı kitapları kendimi satıyordu...veya kendi adınamı satılıyordu...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Şu üslup, ben ne kadar boş bir insanım diyen bir çığlık aslında.

Tarikat ehli gayet mütevazi insanlardır. İsim vermeye korkuyorum, burada kirleteceksiniz diye. Düşünün ki ne hale gelmişiz.

Cübbeli'nin kendi şahsına münhasır bir üslubu vardır ve herkes bilir bunu. Nasıl bir Cübbeli'den yola çıktınız, milyonlarca tüm ehli tariki içine kattınız?! Hele ki içlerinde nice zarif insanlar var. Büyük mürşidler var.

dertlerinin Cübbeli olmadığını biliyorsundur talip efendi kardeşim..