Biriyle Küs(Kırgın) Kalmak Çok Mu Hoşunuza Gidiyor?

uykusuz

Kıdemli Üye

çok şükür:)
estağfurullah kabahat bende idi..
inşallah ahiretlik bir helallik alma fırsatım olur keşke diyeceğimiz o an gelene kadar

Ahireti beklemeyin ya hu şimdi helalleşin, biz de şahit olalım o kutlu ana:)

uykusuz

Kıdemli Üye

Kırgınlığın küslüğün üç ayı beş ayı olmaz gönül aynı gönüldür
neyse gamlıyım değmeyin bana
selametle...

Abla moderatörsün başımızdasın, senin örnek olman gerek... Ne sorun varsa çözün şimdi... @leyl!fer in hatrına bari yapın bunu...

Leylifer

Kıdemli Üye

seni unuttum mu:)
küsüm....

hakkını helal et abi her ne kabahat ettiysem... benim olmayan hakkım dahil hepsi helal olsun... sen büyüğümsün büyükler affedicidir... hatalarımı küçüklüğüme ver inşaAllah...

kebîkec

İhvan Forum Üye

çok şükür:)
estağfurullah kabahat bende idi..
inşallah ahiretlik bir helallik alma fırsatım olur keşke diyeceğimiz o an gelene kadar

Kısaca sıkıntı yok diyoruz o zaman. İnşallah birde hayır duasında bulunalım karşılıklı....

Leylifer

Kıdemli Üye

Kırgınlığın küslüğün üç ayı beş ayı olmaz gönül aynı gönüldür
neyse gamlıyım değmeyin bana
selametle...

abla etme eyleme gözünü seveyim... kırgınlıklar zamanla azalır bunun tek ilacı zamandır biliyorum ama küslüğün üç ayı değil üç saniyesi bile vardır... abla küs halde ölebiliriz bunu sen benden daha iyi biliyorsun... hakkınızı helal edin @veri abiye... @veri abi de inşaAllah size hakkını helal etsin...

uykusuz

Kıdemli Üye
“Bir müslümanın, din kardeşini üç gün üç geceden fazla terkedip küs durması helal değildir: İki müslüman karşılaşırlar biri bir tarafa öteki öbür tarafa döner. Hâlbuki o ikisinin en iyisi önce selam verendir.” buyruluyor hadiste.

Bakalım önce selam verip çok sevap kazanan kim olacak?

@Büşra Betül mü, @veri mi?:)

bana hakkını helal edene küçüklüğünde illa ki dinlemiş olduğu pokemen'un şarkısı hediyedir:p :D:D

veri

Yasaklı

hakkını helal et abi her ne kabahat ettiysem... benim olmayan hakkım dahil hepsi helal olsun... sen büyüğümsün büyükler affedicidir... hatalarımı küçüklüğüme ver inşaAllah...
hayr da ön ayak olanlar büyüktür
unutmayalım Efendimiz amcalarına örnek oldu....
Allahrazı olsun sebep olsun olmasın helaleşmek önemli

Benim hakkım peşinen helal..
peşin taksit farketmiyor inşallah
Allah razı olsun varsa hakkınız bizden de helal

saliha kalem

Profesör

sorun forum değil üç ayları fırsat bilerek
Allahın rızasını kazanmak
yoksa şu üyeyi at bu üyeyi at..
forum huzurlu olsa ne olucak
vicdanlar huzursuz kaldıktan sonra
osmanlı ile maksut la ağbi ile ve en önemlisi benimle barışma vesile yapalım
ÜÇ AYLARI

üzgünüm ama niyetinize güvenemiyorum
keşke yanılsam ne mutlu olurdum ama güvenemiyorum
çünkü daha geçen gün agbiyi üzerimize salan siz değilmidiniz?
biz siyasi münakaşadan uzak durmaya uğraştıkça peşimize takılan kişisel polemikçi -o üyelere- saldırmak için fırsat veren siz değilmidiniz?

size güvenimizin geri gelmesi için yandaş yöneticilik yapmamanız lazım
o iki üyeyi kişisel polemiklerden uzak tutmanız lazım
--ama malesef onları uyarılarla durduramazsınız
bu forumda o iki üye var oldukça kişisel sataşmalarına devam edeceğini defalarca gösterdi
açıkcası bu kırgınlıkarın biteceğini bu üyeler forumda olduğu sürece sanmıyorum ama yanılmayı çok isterim

bunlar ramazan & kurban bayramlarında dahi kişiselere siyasi amaçlı saldıran üyeler değilmiydi ne üç ayları ?

forum önünde YEMİN ETSİNLER birdaha kişisel polemik yapmayacaz sadece fikirsel eleştirimiz olcak diye o zaman affederim
kendi adıma böyle düşünüyorum kırgın olduğum o üyelerin düzeleceğini sanmadığımdan yemin şartını sunmayı abes görmüyorum

uykusuz

Kıdemli Üye
@veri abi hakkını helal et, kırmışım kızdırmışım sizi:( benden yana yok zaten.. varsa bile helaldir...

spesifik

آزادی قید و بند
Üç gün küsme hakkımı kullanabilir miyim :)
Ben küs değilim ki...
@Mahabad abi ile @veri abinin barışması lazım
Ben küçüğüm gurur yapmam @veri abi hakkını helal et ama yüreğimde bir sızı var bunu da bil...

veri

Yasaklı
Üç gün küsme hakkımı kullanabilir miyim :)
Ben küs değilim ki...
@Mahabad abi ile @veri abinin barışması lazım
Ben küçüğüm gurur yapmam @veri abi hakkını helal et ama yüreğimde bir sızı var bunu da bil...
ben küsüm:)
sen küssün:)
mahabad ile sıkıntım yok
onun sıkıntısı öğrenirsem inşallah helallik isterim...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bir başka akrep @Cenan kimseyi kırmazsın ama kırıldığınn kimse varsa kampanya bitmeden yetiş.:)

uykusuz

Kıdemli Üye
üzgünüm ama niyetinize güvenemiyorum
keşke yanılsam ne mutlu olurdum ama güvenemiyorum
çünkü daha geçen gün agbiyi üzerimize salan siz değilmidiniz?
biz siyasi münakaşadan uzak durmaya uğraştıkça peşimize takılan kişisel polemikçi -o üyelere- saldırmak için fırsat veren siz değilmidiniz?

size güvenimizin geri gelmesi için yandaş yöneticilik yapmamanız lazım
o iki üyeyi kişisel polemiklerden uzak tutmanız lazım
--ama malesef onları uyarılarla durduramazsınız
bu forumda o iki üye var oldukça kişisel sataşmalarına devam edeceğini defalarca gösterdi
açıkcası bu kırgınlıkarın biteceğini bu üyeler forumda olduğu sürece sanmıyorum ama yanılmayı çok isterim

bunlar ramazan & kurban bayramlarında dahi kişiselere siyasi amaçlı saldıran üyeler değilmiydi ne üç ayları ?

forum önünde YEMİN ETSİNLER birdaha kişisel polemik yapmayacaz sadece fikirsel eleştirimiz olcak diye o zaman affederim
kendi adıma böyle düşünüyorum kırgın olduğum o üyelerin düzeleceğini sanmadığımdan yemin şartını sunmayı abes görmüyorum

O bahsettiğiniz üyeler vefat etse bile üzülmeyecek misiniz? Dünya hayatı bir meta diyor hadiste.. Gelir geçer.. Keşke heybemizi kinle nefretle değil de sevgiyle, anlayışla, muhabbetle doldurabilsek... Sözüm size değil, yanlış anlamayın, hepimize...Asıl erdem iyiliğe iyilik değil kötülüğe iyilik unutmayın kardeşim...

Leylifer

Kıdemli Üye

@veri abi , @saliha kalem 'in isteğini duydunuz... lütfen yemininizi edin ve bu küslük sona ersin... @saliha kalem siz de benim hatrıma en azından şimdi helalleşin ve bu küslük bitsin... bundan sonra yeniden bir kırgınlık olursa bunun hükmünü Rabbim bilir zaten... siz şimdilik elinizden geleni yapın ve bu küslüğü bitirin ALLAH rızası için...