Akp'li başkandan kuran'la ilgili skandal açiklama

agbi

Yasaklı
870178.jpg

"AK Parti olarak tam anlamıyla düşüncelerimizi yerleştiremedik, hayata geçiremedik. Geçmişte başörtüsünü çözemediğimiz için içimizde bir burukluk vardı. Halkımız bize bunu sorduğunda boynumuz bükük kalıyordu. Kur'an-ı Kerim bile bir kerede inmedi. 23 yılda tamamlandı. Kur'an’da alkol bir kerede yasaklanmadı. 3 kerede yasaklandı. Bazı şeyleri yapmak tamamlamak zaman alıyor."

http://www.aktifhaber.com/akpli-baskandan-kuranla-ilgili-skandal-aciklama-1110209h.htm

BİR ÇOK AK PARTİLİNİN ERDOĞAN için İSLAMİ tanımları var.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kendinide şutlarsin yakin zaman da

sizde varken bizde var diyormuydun

demeye dilin bile dönmüyordu

İyi de gülüm bizde varlarken var olduklarını gösteremiyorlardı ki, yürek ister akpde yaptıkları saygısızlıkları bizde yapmaları, size gidince açılıyorlar papatya gibi:)

Mesela tayyip bizdeyken bir kişi çıkıp da BİZİM İÇİN İKİNCİ PEYGAMBER GİBİDİR diyebildi mi?

Ah be gülüm maksutum, hiç düşünmeden sallıyorsun :)

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
İyi de gülüm bizde varlarken var olduklarını gösteremiyorlardı ki, yürek ister akpde yaptıkları saygısızlıkları bizde yapmaları, size gidince açılıyorlar papatya gibi:)Mesela tayyip bizdeyken bir kişi çıkıp da BİZİM İÇİN İKİNCİ PEYGAMBER GİBİDİR diyebildi mi?Ah be gülüm maksutum, hiç düşünmeden sallıyorsun :)
Asiltürk'ün ERBAKAN Hocamıza ve Çocuklarına İftirasıhttps://www.youtube.com/watch?v=wMlrcr9aeJ0

Asiltürk ERBAKAN hocamiza ve cocukalrina iftira atti dede
gercek yüzünü görelim

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

abdullah birisi: oyumu sonuna kadar veririm lakin, ben saadettende bir şey beklemiyorum.... daha doğrusu, ben Siyasal islam hareketinin Erbakan Hoca ile bittiğine inanıyorum...

ben Siyasal islam hareketinin Erbakan Hoca ile bittiğine inanıyorum diyorsun

ozaman sp ye neden oy veriyorsunki ?

INAT OLSUN DIYEMI SP YE OY VERIYORSUN?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
abdullah birisi: oyumu sonuna kadar veririm lakin, ben saadettende bir şey beklemiyorum.... daha doğrusu, ben Siyasal islam hareketinin Erbakan Hoca ile bittiğine inanıyorum...

ben Siyasal islam hareketinin Erbakan Hoca ile bittiğine inanıyorum diyorsun

ozaman sp ye neden oy veriyorsunki ?

INAT OLSUN DIYEMI SP YE OY VERIYORSUN?

sp ye niye veriyorum, hala bu hareketin, şeklen de olsa devam ettirdiği için...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yalanci senin gibi olur, resimin üzerindeki erbakan kelimesinin üzerine bir tikla ozaman
linkin nasil acildigini görürsün.

hahahahahaha :) iyi de gülüm ben LİNK AÇILMIYOR demedim ki:) ALINTI YAPTIM diyorsun, ALINTI YAPMAMIŞSIN diyorum, alıntı işareti var yukarda, alıntı bak senin yazında ALINTI yaptığım gibi olur:)

Neyse uğraşmayım seninle :)