Akp'li başkandan kuran'la ilgili skandal açiklama

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Hangi konuyu açacağıma ben karar veririm, açılan konuda yanlış varsa gelirsin insan gibi yazarsın. Tutup da bir haber paylaştı diye rezillik yapıp insanlara parelel marelel demezsin.

Adam kıyaslama yapmış diyebilirsin, bu insani olandır.

Ama tutup da paralel, pensilvanya vs.vs .dersen bana bu edepsizliktir.

yüzde 50 nedir ya?

Esat köpeğine yüzde 90 oy verildi, iyi mi esat?

Oyların çokluğu İYİ olduğunuzu göstermez.

Ecevitin chpsi de yüzde 46 oy almıştı türkiyede.

Ayıp be.

erbakanin refah partisi %22 almisti

türkiyenin enbüyük partisi olduk diye ögünüyordunuz

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben sana Tayyibi seven gevur, zındık, Allahsız var mı diye sordum. Sorumu alıntılayıp sorumla alakasız iletiler asma.

:)

Türkiyede ilk defa ATEİST derneği kuruluyor.

Kİmin zamanında TAYYİBİN zamanında.

Ama lafons kelime oyunu yaparak aklı sıra zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor.

Kardeşim:

Ya bu ateistler tayyibi seviyor, ya da ATEİST DERNEĞİNİN AÇILMASINA İZİN VEREN TAYYİP ATEİSTLERİ SEVİYOR!

Hangisi?

Ayrıca akpye oy veren milyonlarca insanı afedersin kavun gibi tek tek gidip diplerini kokladın hiç ateist vs. yok öyle mi?

Acaip komik bir PARTİZANSIN lafons:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
erbakanin refah partisi %22 almisti

türkiyenin enbüyük partisi olduk diye ögünüyordunuz

Aha bi tane daha:)

Biz türkiyenin birinci partisi olduk, bunu söyledik, bu da doğru.. Ama ÇOK OY ALDIK O ZAMAN BİZ İYİYİZ demedik, tabi sen bunu anlamazsın be maksutum ibrahimim:)

Yahayy

Kıdemli Üye

Ama lafons kelime oyunu yaparak aklı sıra zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor.

Kardeşim:

Ya bu ateistler tayyibi seviyor, ya da ATEİST DERNEĞİNİN AÇILMASINA İZİN VEREN TAYYİP ATEİSTLERİ SEVİYOR!

Hangisi?

Ayrıca akpye oy veren milyonlarca insanı afedersin kavun gibi tek tek gidip diplerini kokladın hiç ateist vs. yok öyle mi?

Cidden acayip bir kafa yapın var kardeş, hiç kendine dışarıdan nasıl gözüküyorum diye bakmayı düşündün mü

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Aha bi tane daha:)

Biz türkiyenin birinci partisi olduk, bunu söyledik, bu da doğru.. Ama ÇOK OY ALDIK O ZAMAN BİZ İYİYİZ demedik, tabi sen bunu anlamazsın be maksutum ibrahimim:)

Ama ÇOK OY ALDIK O ZAMAN BİZ İYİYİZ demedik

demekki biz cok kö tü yüz dediniz

onun icin türkiyenin en büyük partisi olduk dediniz

kebîkec

İhvan Forum Üye

Kardeşim:

Hangisi?

Ateistler Sayın Cumhurbaşkanını sizden iyi tahlil edebilmişse niye kıskanıyorsunuz. Veya sayın cumhurbaşkanı bazılarının ateistlerden daha aşağıda olduğu gerçeğini tespit etmişse...:gl

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mustafa Kamalak Bu ülkenin ateisti de özünde Müslüman

Hah bizim maksut gene sakızı almış ağzına:)

Ateistin dedikden hemen sonra "solcusu...." diye düzeltiğini bile bile, göre göre aylardır bu sakızı çiğniyorsun be maksut :)

Hadi diyelim ki kamalak bunu demiş.

YANLIŞ YAPMIŞ.

Hep beraber kınayalım.

peki ATEİST DERNEĞİ KURULMASI kimin zamanında oldu?

Hadi buna cevap ver ve kamalağın bu sözünü çiğnediğin kadar Ateist derneği sakızını da çiğne :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ateistler Sayın Cumhurbaşkanını sizden iyi tahlil edebilmişse niye kıskanıyorsunuz. Veya sayın cumhurbaşkanı bazılarının ateistlerden daha aşağıda olduğu gerçeğini tespit etmişse...:gl

haydaaaaaaaa, yahu sevgili muallim kardeşim, burda ateistlerden ilk bahseden ben değilim ki:)

lafons7275 Nickli Üyeden Alıntı
Sahi sen hiç ateist, dinsiz, Allahsız, gevur, zındık, murted olup da Tayyip'i seven kaç kişi gördün?

Bunu yazan sizin yandaşınız.

Ateistlerin tayyibi iyi tahlil ettiklerini buyur lafonsa yaz:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ama ÇOK OY ALDIK O ZAMAN BİZ İYİYİZ demedik

demekki biz cok kö tü yüz dediniz

onun icin türkiyenin en büyük partisi olduk dediniz

türkiye de ilkdefa erbakan vakfi kuruluyor

cvh8hy1638dh19p4u.jpg

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
hukuk_etik_ve_siyaset_arastirmalari_baskani_hadis_paylasmaktan_sorgulaniyor_h107393.jpg

'Allah ahirette yalancı hükümdarın yüzüne bakmaz' hadisini paylaşan Prof. Cerrah, YÖK'te sorgulanıyor

'Hadis okumak suretiyle, yıkıcı, bölücü eylemlerde bulunmakla suçlanıyorum'

5 Mayıs 2014 tarihinde kişisel Twitter hesabından “Ahirette Allah’ın yüzüne bakamayacağı kişi yalancı hükümdardır” hadisini paylaştığı için hakkında soruşturma başlatılan Hukuk Etik ve Siyaset Araştırmaları (HESA) Başkanı Prof. İbrahim Cerrah, bugün YÖK’te sorgulamaya çekildiğini söyledi.

Twitter’dan açıklama yapan Prof. Cerrah, “Hadis okumak suretiyle, yıkıcı, bölücü eylemlerde bulunarak, kurumların huzurunu bozmakla suçlanıyorum. Hakkımdaki 8 ayrı suçlama ile YÖK’te yargılanıyorum” dedi.
Prof. Cerrah'ın paylaştığı söz konusu belge şöyle:

ibrahim-cerrrah-hadis-belge.jpg

http://t24.com.tr/haber/allahin-yuz...aylasan-prof-cerrah-yokte-sorgulaniyor,284649

http://www.ihvanforum.org/showthrea...ylaşmaktan-Sorgulanıyor&p=1540452#post1540452

Yandaşların bu habere nasıl bir kulp bulacaklarını hakkaten çok merak ediyorum!

Eminim ki yine konuyla hiç alakası olmayan ateist tayyibi seviyor mu vs.vs. diyenler çıkacaktır!!!

Yahayy

Kıdemli Üye
Ben fikrimi düşüncemi yazıyorum, sizin gibi DIŞARDAN BAKINCA GÜZEL GÖRÜNEYİM; İYİ GÖRÜNEYİM diye kimseye yağcılık yapmam.
Herşeyi çemkirmeye yoran huysuz teyzeler gibisin, sana gösteriş yap diyen mi oldu.
Ben algı yapına diyorum, olayları algılama ve yorumlama biçimin normal değil.
Şimdi Ateizm derneği açılalı yıllar oldu, bırakın konuşsunlar, Mİlli görüş iktidarda olsa siz böyle vir derneğe izin vermeseniz Ateist sayısında artış mı olur azalma mı? Bir düşün bakalım

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

dagilin beyler saadet de umut kalmadi

saadet in gercek yüzünü gören akpartiye kosuyor

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Herşeyi çemkirmeye yoran huysuz teyzeler gibisin, sana gösteriş yap diyen mi oldu.
Ben algı yapına diyorum, olayları algılama ve yorumlama biçimin normal değil.
Şimdi Ateizm derneği açılalı yıllar oldu, bırakın konuşsunlar, Mİlli görüş iktidarda olsa siz böyle vir derneğe izin vermeseniz Ateist sayısında artış mı olur azalma mı? Bir düşün bakalım

Allah aşkına samimi olarak cevap verebilir misin?

CHP iktidarda olsa.

Kılıçdaroğlu başbakan olsa. (olmaz da)

Ve ATEİST DERNEĞİNE İZİN VERİLSE.

Sen yine gelip chpyi eleştirenlere "DERNEĞE İZİN VERMESELERDİ ATEİST SAYISINDA ARTIŞ MI OLUR AZALMA MI? Bİ DÜŞÜN BAKALIM" der miydin?

(Ateizm derneği açılalı yıllar olmadı, açılalı henüz bir sene bile olmadı, biligi sahibi olmadan yazma)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu atezim derneğini savunan arkadaşların VİCDANLARINA:

Ateizm derneğinin RESMİ internet sitesinin ilk ana sayfasında yazan yazılardan biri:

"Din sıradan insanlar için gerçek, aydınlar için saçma, iktidarlar içinse kullanışlıdır.” ~Seneca"

Yorumu sizin vicdanlarınıza bırakıyorum.

Yahayy

Kıdemli Üye

Allah aşkına samimi olarak cevap verebilir misin?

CHP iktidarda olsa.

Kılıçdaroğlu başbakan olsa. (olmaz da)

Ve ATEİST DERNEĞİNE İZİN VERİLSE.

Sen yine gelip chpyi eleştirenlere "DERNEĞE İZİN VERMESELERDİ ATEİST SAYISINDA ARTIŞ MI OLUR AZALMA MI? Bİ DÜŞÜN BAKALIM" der miydin?

(Ateizm derneği açılalı yıllar olmadı, açılalı henüz bir sene bile olmadı, biligi sahibi olmadan yazma)
Sallayan sensin kardeş, adamlar bunun çalışmasını yıllardır yapıyorlar ben o zamanlardan beri söyleşilerini dinledim, ilmihal sünniliğini müslümanlık, eşariliği kadercilik tanımı sanan üç beş saçma sapan cühelanın başını çektiği bir gruptu.

Ne zaman kurulduğunun bir önemi yok, kimin iktidarda olduğunun bir önemi de yok, siz inanç çeşitliliğini, inanmama özgürlüğünü kısıtlayamazsınız, İslamın böyle bir misyonu var mı?
Tüm inançsızları yok etme, yok sayma hakkını nereden aldın?
Kur'ana göre,

Hak batıl olandan kesin olarak ayrılmıştır isteyen iman eder isteyen inkar eder Bakara 256

Peygamber inanmayan üzerinde bir zorba ve bekçi değildir Enam 107

Allah'ın peygamberine verdiği yetkiyi siz mi aldınız, kardeş kusura kalma baştan insani hak ve özgürlük tanımlarınız Kur'ana uygun değil, İslam iddiası ile yola çıkıyorsunuz...