Ak Parti Çaldığı (!) Paralarla Ne Yaptı?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Tabi tabi Gülen'in bedduası İsrail içindi zaten:))))))

Ne diyordu ses kaydında Sülüş; hani şu benim sevdiğim ülke var ya İsrail, neo conlar falan....

:)))))))))

Mükemmel teknolojiyi çıkın meydanda anlatın, parti kurun, Ak Parti kötüleyerek siyaset nereye kadar. Beddua ettikçe Başbakan güçleniyor, meydan meydan dolanıyor. Dermanınız yoksa doktor yanınızda dolaşın. ceket üstü tansiyon falan ölçtürürsünüz pratikçe zor bir şey değil:)))

Dua Nur

Kıdemli Üye
ek7nE9.jpg

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
bu yüzden bilim ve teknoloji bakanı, "kasetlerin montaj olduğunu HİSSEDİYORUM" dedi.... ne hassa teknolojimiz var be...hissederek bile çözüyoruz meseleleri...:) ....
his deyip geçme
hissederek inançlıyız !!!

ama kimilerine istediğin kadar delil sun yinede acabalarla, şüphe içinde yaşamaya devam eder

"summun bukmun umyun fehınula yercıune".

cemaliii

Kıdemli Üye
bu yüzden bilim ve teknoloji bakanı, "kasetlerin montaj olduğunu HİSSEDİYORUM" dedi.... ne hassa teknolojimiz var be...hissederek bile çözüyoruz meseleleri...:) ....

kesin nöbetçi hakimde rıza sarrafı iyi çocuk olduğunu hissediyorum diye salıvermiştir.artık hislerle yönetilen bir memleket haline geldik.eh istiklal mücadelesi hissiyle olduğu için herşey hissi artık.allah sonumuzu hayr etsin. konu başlığını görünce aklıma imam hatip yaptırma mevzu geliyor.gülmeden tutamıyorum kendimi.
türk lirası değilde, yeşil dolar,
bankada dernek hesabında değilde,yatak odasında saklama
birde zaten devlet yaptırıyormuş o bahsedilen imam hatibi.

neyse ne.herkes istediği gibi inansın.ben böyle inanıyorum.

hirahos

Kıdemli Üye
Maşallah. Pek çok alanda Türkiye, kendi üretimine sahip olduğu gibi, yerli üretimini dünya piyasasına arz etmede de payını giderek büyütüyor. Yetmez. Daha kat edeceğimiz çok yol var.

15 sene önce hayal bile edemediğimiz pek çok işi başardık elhamdulillah. Bir taraftan da pek çok yol kazasını atlattık.

Bunu görmemek için gözleri bile bile yummak lazım.

Bunu görmemek için İNADINA nankörlük yapmak lazım.

Zannedersem asıl mesele de burdan çıkıyor: Birileri hased ederken, diğer bazıları da Müslümanların güçlenmesinden rahatsızlar.

Dua Nur

Kıdemli Üye

kesin nöbetçi hakimde rıza sarrafı iyi çocuk olduğunu hissediyorum diye salıvermiştir.artık hislerle yönetilen bir memleket haline geldik.eh istiklal mücadelesi hissiyle olduğu için herşey hissi artık.allah sonumuzu hayr etsin. konu başlığını görünce aklıma imam hatip yaptırma mevzu geliyor.gülmeden tutamıyorum kendimi.
türk lirası değilde, yeşil dolar,
bankada dernek hesabında değilde,yatak odasında saklama
birde zaten devlet yaptırıyormuş o bahsedilen imam hatibi.

neyse ne.herkes istediği gibi inansın.ben böyle inanıyorum.

Hissetmek doğaldır, ama rüyada peygamber gördüm Türkiyeyi bize verdi, hükümeti yıkmak için tivitleri ikiye dedi demek normal değildir:))))))

Dua Nur

Kıdemli Üye

Bakan Bilim ve teknolojiye iyi hizmet veriyor, ama bilim ve teknolojinin henüz keşfedemediği his ve düşünce gücünü olumlu ortaya koyma becerisini halka hizmet hakka hizmettir düsturuyla doğru kullanıyor.

Rüyama peygamber girdi, Türkiyeyi bize verdi tviti ikiye katlayın hükümeti düşürün hezeyanıyla TUZLUKLUK yapmıyor. Sandığa gidiyor, adam gibi olur alıp Türkiyey'yi böyle teslim alıyor:)))))))