Ak Parti Çaldığı (!) Paralarla Ne Yaptı?

deren

semure

Cemaat desteklemeyip de destekliyor/destekleyecek diyenin de Allah (CC) ocaklarına ateş saldırsın yerle bir etsin... amin....amin...amin...

tövbe est bir önceki konularda ben de söylemiştim.şimdi bana bedua mı ediyorsunuz .tövbe deyin ne bu bedualar bedua edene kadar ülkemiz ve vatanımızın selameti için dua etseniz.daha bi isabetli olacak. ALLAH (CELLE CELALÜHÜ)bedulardan şerli insanların şerrinden şeytanın vesvesesinden BİZLERİ KORUSUN Allah muhafaza ALLAH KORUSUN ...sizler aklı başında insanlarsınız yaptığınız bubeddualar size yakışıyor mu ben hiç yakıştıramıyorum.oğlum ciddi rahatsız beduanızı geri alın içime ateş düşürmeyin...

salimabi

Kısıtlı Erişim
19+02+2014+-+1
19+02+2014+-+2
19+02+2014+-+3

ORHANCAN

Ordinaryus

senin resimli alıntına.. benden de resimli alıntı salim ağa..

bu arada iki cambaz bir ipte oynamaz derler ..

ama sen nasıl olursunda iki ipte tek cambazlık yaparsın hayla daha anlayamadım salim ağa..

hem hizmete karşı kükrersin.. hemi de gazetesini alarak kendine kükrersin... Alllah (CC), Allah(CC) çok marifet-vari bir kişiliğe sahipsiniz muhterem..

1514939_678509192186640_772403652_n.jpg

deren

semure
size söylüyorum ORHANCAN bedduanı geri al oğlum ciddi rahatsız içime ateş düşürme..............

salimabi

Kısıtlı Erişim
1898958_654517807939372_1123438976_n.jpg

bir sen eksiktin sende geldin bizi kandırmaya (!!!)))) ya gidin başımızdan yaaaa :D :D :D

ORHANCAN

Ordinaryus
tövbe est bir önceki konularda ben de söylemiştim.şimdi bana bedua mı ediyorsunuz .tövbe deyin ne bu bedualar bedua edene kadar ülkemiz ve vatanımızın selameti için dua etseniz.daha bi isabetli olacak. ALLAH (CELLE CELALÜHÜ)bedulardan şerli insanların şerrinden şeytanın vesvesesinden BİZLERİ KORUSUN Allah muhafaza ALLAH KORUSUN ...sizler aklı başında insanlarsınız yaptığınız bubeddualar size yakışıyor mu ben hiç yakıştıramıyorum.oğlum ciddi rahatsız beduanızı geri alın içime ateş düşürmeyin...

Bakınız muhterem kardeşim..

bizler kendimizden adımız gibi eminiz ve asla ve asla boş oy atarız ama sarıgüle vermeyiz/verdirmeyiz..

AMA bizlere bazı çapulcu tipli amcaların dolmuşuna ve dolduruşuna gelerek hakkımızda gerçek olmayan ifadeler ve yalan yanlış haberler ve iftiralar atılmakta .. ve sizin gibi masum kardeşlerimizde inanarak bizleri onların galiz ifadelerini kanarak ve/veya inanarak söylerseniz başka çaremiz kalmıyor..

Ya iftiracıların ve fasıkların haberine inanacaksınız... ya da alnı secdeye giden bizlerin ifadelerini inanacak ve vicdani kararınızı vereceksiniz.. eğer adavet ve kin ve iftira içinde olursanız duamızdan hissedar olmaya layık olursunuz.. şerli insanların şerrinden emin olmak isterseniz YALANLANAN ve TEKZİP edilen haberlerine iltifat ederek bilmediğiniz mevzuda ahkam keserek sürü psikolojisine katılmayınız...

Bizler eli dualı aynı secdeli.. çoğumuz geceleri ihya ederek alem-i islam ve özellikle vatanımız ve milletimiz için seher vakitlerinde dualarda bulunuyoruz... ama ıslahı mümkün olmayan şedid insanlara da Rabb-i Rahimimize (CC) havale ederek hakkımızda hayırlısını (hem kendimiz hem de bizi tekfir edenleri) istiyoruz.. ıslahı mümkün olamayan inatcı kardeşlerimize de bu şekilde dualarda bulunmaya mecbur kalıyoruz.. ya tövbe ederek iftira ve tekfirden vazgeçilir.. ya da yapılan duanın sonucunu katlanılır kardeşim..

Alemlere rahmet Efendimizin (SAV) --fitne zamanında nasıl hareket edileceğini-- hadis-i şeriflerden lütfen ve Allah (CC) rızası için okuyup öğrenmenizi istirham ederim.. selam ve dualarımla..

ORHANCAN

Ordinaryus
size söylüyorum ORHANCAN bedduanı geri al oğlum ciddi rahatsız içime ateş düşürme..............

muhterem ilk önce söylediklerinizi geri alır ve tövbe ederseniz.. inşaallah duamız sizlere isabet etmez..

Rabbim (CC) tez elden oğlunuza acil şifalar ihsan etsin...

agbi

Yasaklı

basbakan-erdigan-fethullah-gulene-orgut-lideri-iftirasi-atti.jpg

Yazıklar Olsun... Başbakan Erdoğan Fethullah Gülen'e 'Örgüt Lideri' İftirası Attı
Yazdır E-posta
Kategori:Fethullah Gülen Hocaefendiye Atılan İftiralar Yayın tarihi:Salı,18 Şubat 2014 23:41 Yazar:Ekrem Dumanlı,Zaman Gösterim:59

Ekrem Dumanlı:Fethullah Gülen Hocaefendi için “örgütün lideri” bile diyebildi. Yazıklar olsun! Hani daha düne kadar “ellerinden öptüğünü”,“dua ve emirlerini beklediğini” söylüyordun?

Cemaati örgüt ilan edip hergün tehditler yağdıran Başbakan Erdoğan'a Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı,dayanamadı ve kitabın orta yerinden sordu:

"Hani daha düne kadar “ellerinden öptüğünü”,“dua ve emirlerini beklediğini” söylüyordun? Hani Hocaefendi’nin yaptığı evrensel hizmete alkış tutuyor,halkın huzuruna çıkıp “sıla hasreti bitsin” diyordun…"

İşte Ekrem Dumanlı'nın yazısından ilgili bölüm;

"Bir caminin girişinde yaşlıca bir adam karşıma dikiliverdi. Tanımıştı ve bir şey söylemek istiyordu. Dedi ki:“Nerdeyse yirmi yıldır bu insanlara oy veriyorum;ama hayallerim yıkıldı...” Teskin etmek istedim,fırsat vermedi,“Âlim bir insana bu kadar ağır hakaret etmeye kimin hakkı var kardeşim!” dedi.

Cümleler boğazına düğümleniverdi. Teselli etmek istedim;lakin beni dinleyecek durumda değildi. Cami kapısında rastladığım bu kişi ile birkaç gün önce misafir ettiğim bir yakınımın hissiyatı aynıydı. 85 yaşındaki büyüğüm,“Her namazdan sonra Başbakan’a dua ederdim;şimdi yaptığı hakaretler vicdanımı sızlatıyor...” demişti.

Benzer bir hadiseyi geçenlerde katıldığım bir törende yaşadım. Hiç ummadığım bir kalabalığın içinde gözleri ışıl ışıl bir işadamı yanıma yaklaştı ve “Bu nasıl bir aymazlıktır ki,milyonlarca insana ilham kaynağı olmuş bir âlime sürekli hakaret ediliyor?” dedi. Doğru söylüyordu. Bir insana kızabilirsin;ama “âlim müsveddesi”,“sahte peygamber” gibi düzeysiz laflar sarf edemezsin.

"HANİ DUA VE EMİR BEKLİYORDUN"

Hakarette sınır tanımayanlar,hafta içinde seviyeyi biraz daha düşürerek Fethullah Gülen Hocaefendi için “örgütün lideri” bile diyebildi. Yazıklar olsun! Hani daha düne kadar “ellerinden öptüğünü”,“dua ve emirlerini beklediğini” söylüyordun? Hani Hocaefendi’nin yaptığı evrensel hizmete alkış tutuyor,halkın huzuruna çıkıp “sıla hasreti bitsin” diyordun…

Aklını ve inancını partizanlığa büsbütün kurban etmemiş her bir fert,bugün fütursuzca edilen laflar,bir ucundan emaresi gösterilerek yapılan tehdit ve şantajlar nedeniyle kan ağlıyor. Kan ağlıyor;çünkü bu kadar ağır laf konuşmak o lafın sahibine de,çevresine de yakışmıyor. Biri yanlış konuşsa bile,ehl-i insaf birinin çıkıp “Bu kadar da değil artık!” demesi gerekmez mi?"

BAŞBAKAN ERDOĞAN,FETHULLAH GÜLEN'E "ELEBAŞI" DEDİ?

Yolsuzluk operasyonundan sonra Cemaati "Örgüt" ilan edip hedef tahtasına koyan Başbakan Erdoğan,dünkü konuşmasında isim vermeden Fethullah Gülen'e "elebaşı" dedi.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası birden Cemaati "örgüt,çete,haşhaşi,in" diye nitelemeye başlayan Başbakan Erdoğan,dünkü temel atma töreninde yaptığı konuşmada isim vermeden Fethullah Gülen'e elebaşı ithamında bulundu.

"Hoca dedikleriniz abi dedikleriniz abla dedikleriniz hem size hem kendi ülkelerine karşı apaçık bir ihanetin içindeler" diyen Başbakan Erdoğan,"Bunlara talimat veren Elebaşlarından da hesap soracağız" dedi.

Erdoğan'ın açıklamasını Akşam Gazetesi birinci sayfasından "Elebaşından Hesap Soracağız" başlığıyla verdi.

Daha önce yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu başlatan emniyet ve savcıları ‘ihanet içinde’ olmakla suçlayan Erdoğan,listeyi genişletti. Hiçbir karşılık beklemeden kendisini bu milletin imanının kurtulması için adayan ‘abi ve ablaları’ da hain ilan etti. İftiralarına yenilerini ekledi:“Hoca dedikleriniz,abi dedikleriniz,abla dedikleriniz hem size hem de kendi ülkelerine karşı apaçık bir ihanetin içindeler. Bu ajanlık faaliyetinden bunun hesabını soracağız. Bunlara talimat veren elebaşlarından da soracağız"

http://www.aktifhaber.com/ekrem-dumanlidan-basbakana-zor-bir-soru-935965h.htm

Dua Nur

Kıdemli Üye
Memleketin Altını Oydular:)))))))))

x9b0M8.jpg

Ninja_Kedi

Yasaklı
Bismillah...

O kadar para üstten gitmezdi,mecburen altını oyacaklar:)

vesselam

salimabi

Kısıtlı Erişim
altını oymayı iyi biliyoz sıra sizin altınız oymaya geldi az kaldı sabredin