Ak Parti Çaldığı (!) Paralarla Ne Yaptı?

Yetim

Kısıtlı Erişim

dikkat et muhterem.. birilerine yaptığın dua kendine dönmesin..

YA DA gibi bizde varsa bizim ocağımıza.. eğer bizde yoksa bize iftira atanların ocaklarına diye yazıver (erkeksen ve er kişiysen tabii ki) kardeş..

sen önce git bunu f.gülene de... ONA BİR ŞEY DEMİYORSAN bana ne hakla söz söylersin...

Taifi hatırla

Ayrıca beddua edenlere sizin artık diyecek sözünüz olamaz...

Allah f.güleni ve bedduasına amin diyenleri HELAK ETSİN KAHRU PERİŞAN ETSİN AMİN...

Dua Nur

Kıdemli Üye

bol bol dua et o zaman kardeş.. ama çip-i nasıl etmek gerek onu da siz söyleyin..

Dua ediyoruz. çip mip yok şu var:

GÜLEN'İN GÖNDERDİĞİ MEKTUP VE İSİM LİSTESİ

* Fetullah Hoca, üç buçuk yıl önce başbakana içinde 150-200 kişilik isim listesi de olan bir mektup gönderiyor. Diyor ki: ”Güneydoğu’da belli başlı kadrolara bu isimleri atayın göreceksiniz Kürt sorunu diye bir şey kalmayacak.” Öğretmen, doktor, başhekim, emniyet müdürü, yargıç gibi önemli kadrolar. Mantık şu: Benim yetiştirdiğim insanlar toplumla diyalog kurmada daha mahir. Bunlar bölge halkıyla çok sıcak bir diyalog geliştirecek ve toplumla devleti barıştıracaklar. Kürt sorunu diye de bir şey kalmayacak. Başbakan listeye bakıyor ve kendi alanına bir müdahale olduğunu söyleyip teklifi reddediyor.

internethaber

Yani bir red var, hazmedilememiş anlaşılan red cevabı.

ORHANCAN

Ordinaryus
Dua ediyoruz. çip mip yok şu var:

GÜLEN'İN GÖNDERDİĞİ MEKTUP VE İSİM LİSTESİ

* Fetullah Hoca, üç buçuk yıl önce başbakana içinde 150-200 kişilik isim listesi de olan bir mektup gönderiyor. Diyor ki: ”Güneydoğu’da belli başlı kadrolara bu isimleri atayın göreceksiniz Kürt sorunu diye bir şey kalmayacak.” Öğretmen, doktor, başhekim, emniyet müdürü, yargıç gibi önemli kadrolar. Mantık şu: Benim yetiştirdiğim insanlar toplumla diyalog kurmada daha mahir. Bunlar bölge halkıyla çok sıcak bir diyalog geliştirecek ve toplumla devleti barıştıracaklar. Kürt sorunu diye de bir şey kalmayacak. Başbakan listeye bakıyor ve kendi alanına bir müdahale olduğunu söyleyip teklifi reddediyor.

internethaber

Yani bir red var, hazmedilememiş anlaşılan red cevabı.

partizan hedeflere ulaşmak için cemaatı kullanan birileri.. şimdi de o bölgeleri kck - pkk ya teslim etme sözünü yerine getirecek..

BOP eşbaşkanı olarak video aratırsanız diyarbekir merkezli hedeflerini görür ve d.bakırda KÜRDİSTAN sözünün manasını anlarsınız..

Bir de şunu görün kardeşim.. o bölgelerde akp adayları SEÇİLEMEYECEK kişiler aday gösterildi...

yani seçilecek kim olacak kck ve pkk adayları.. şimdiden buraya yazmış olayım.. seçimden sonra göreceğiz...

ORHANCAN

Ordinaryus
sen önce git bunu f.gülene de... ONA BİR ŞEY DEMİYORSAN bana ne hakla söz söylersin...

Taifi hatırla

Ayrıca beddua edenlere sizin artık diyecek sözünüz olamaz...

Allah f.güleni ve bedduasına amin diyenleri HELAK ETSİN KHRU PERİŞAN ETSİN AMİN...

şimdiye kadar yazdığınız ve ağzınızı bozarak galiz küfür ve tekfir ifadelerinizi aynen size iade ediyorum kardeşim..

Hocaefendi ahitleşme - yeminleşme yaparak dua etti.. sizin islami terminolojiniz ve kelime dağarcığınız ne kadar bilmiyorum ama bir araştırıp öğrenmeniz yeterlidir..

salimabi

Kısıtlı Erişim

şimdiye kadar yazdığınız ve ağzınızı bozarak galiz küfür ve tekfir ifadelerinizi aynen size iade ediyorum kardeşim..

Hocaefendi ahitleşme - yeminleşme yaparak dua etti.. sizin islami terminolojiniz ve kelime dağarcığınız ne kadar bilmiyorum ama bir araştırıp öğrenmeniz yeterlidir..
Kuyruklu yalan hangi din alimi kabul ediyor bu mülaaneyi ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
1625558_627098727362209_583918278_n.jpg

Ninja_Kedi

Yasaklı
Bismillah...

Salimabi sen mühendis miydin yahu:) Helikopter yapmışsın hiç haber vermiyorsun:)

vesselam

salimabi

Kısıtlı Erişim
yukarıdaki fitnecinin dediği gibi aynı zamanda HRSIZ ız :(

Ninja_Kedi

Yasaklı
Bismillah...

Ortalık toz-duman. Maalesef genelleme gibi ifratlar oluyor.

Bakma sen onlara,sen-ben hırsız olsak villalarda yaşardık sürünmezdik hala :) :D

vesselam

salimabi

Kısıtlı Erişim
Bismillah...

Bakma sen onlara,sen-ben hırsız olsak villalarda yaşardık sürünmezdik hala :) :D

vesselam
ALLAH RAZI OLSUN

yukarıaki fitnecinin kulağında bir üfleyiver

CENGİZHAN

Yasaklı
Bismillah...

vesselam

Haklı olduğunuz yönler var..Şüphesiz...

Ancak 12 yıldır iktidarda olan bir partinin on binlerce mensuplarının yaptığı yolsuzluklar , hırsızlıklar ,rüşvetler
ayyuka çıkmışken, bakan çocukları yolsuzluk iddiası ile
hapse atılmışken, her gün yeni yeni dosyalar soruşturmalar
çıkarken..

Hala en küçük eleştiride bulunmayıp, AKP y ak kaşık
göstermeye, hırsızlara arka çıkmayı nasıl vasıflandıracağız...

Tabii ki HIRSIZA ARKA ÇIKAN HIRSIZDIR VEYA KARAKTERİ
BOZUKTUR DİYECEĞİZ....

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ak Parti'ye hırsız diyenlerin, İstanbul'da hırsızlık şaibesiyle partisinin dosyasını hazırladığı birini desteklemeleri çok ilginç:))))

ORHANCAN

Ordinaryus
Ak Parti'ye hırsız diyenlerin, İstanbul'da hırsızlık şaibesiyle partisinin dosyasını hazırladığı birini desteklemeleri çok ilginç:))))

cemaatten bilerek destekleyenin de Allah (CC) ocaklarına ateş saldırsın yerle bir etsin.

Cemaat desteklemeyip de destekliyor/destekleyecek diyenin de Allah (CC) ocaklarına ateş saldırsın yerle bir etsin... amin....amin...amin...

Ninja_Kedi

Yasaklı
Bismillah...

Yanlış yapıyorsunuz...

Bir insan birçok farklı nedenden dolayı birini veya birilerini eleştirebilir veya destekleyebilir. Hemen genelleme yapıp eleştirenlerin hepsini "Dış mihraklar,faiz lobisi, bilmem ne lobisi" diye kestirip atmak ne kadar yanlış ise destekleyenlerin hepsini "hırsız,rüşvetçi,bilmem ne" diye yaftalayıp kestirip atmak o kadar yanlıştır.

Bir insanın AKP'yi desteklemesini alınan rüşvetleri zimmete geçirilen paraları destekliyor ve hatta onlardan istifade ediyor olarak algılamamak lazım.

İnsan düşünen bir varlık. Yanlış da olsa düşünce düşüncedir. Ve bir insan doğruları yanlışlarından fazla olduğunu düşündüğü için veya kendince AKP'nin gitmesinden kötülük doğacağını düşündüğü için de destekleyebilir.

vesselam

salimabi

Kısıtlı Erişim
Bismillah...

Yanlış yapıyorsunuz...

Bir insan birçok farklı nedenden dolayı birini veya birilerini eleştirebilir veya destekleyebilir. Hemen genelleme yapıp eleştirenlerin hepsini "Dış mihraklar,faiz lobisi, bilmem ne lobisi" diye kestirip atmak ne kadar yanlış ise destekleyenlerin hepsini "hırsız,rüşvetçi,bilmem ne" diye yaftalayıp kestirip atmak o kadar yanlıştır.

Bir insanın AKP'yi desteklemesini alınan rüşvetleri zimmete geçirilen paraları destekliyor ve hatta onlardan istifade ediyor olarak algılamamak lazım.

İnsan düşünen bir varlık. Yanlış da olsa düşünce düşüncedir. Ve bir insan doğruları yanlışlarından fazla olduğunu düşündüğü için veya kendince AKP'nin gitmesinden kötülük doğacağını düşündüğü için de destekleyebilir.

vesselam

öbür tarafta söyledik sana abeyyyyy ne olur gelin çabuk kurtarın bizi şu sahtekar(!) Tayyip ten diye, sen yetişemezsin diye face de bile yazdım Haşhaşi abiler yetişinnnnn diye, baaaakkkkkkkkkk , doğru söylüyom vallaha :D :D

1011258_10201215737426611_793198222_n.jpg

Ninja_Kedi

Yasaklı
Bismillah...

Akıbet, muttakilerindir muktedirlerin değil :) Hud suresiydi sanırım :)

vesselam