Yeni Sınıfın Dini; Abdestli Kapitalizm...

agbi

Yasaklı
yaptıkları tüm hak gaspına kılıf uydurarak buna HİZMET diyen gruh islama hizmet etmek deyimini ağzından çıkarmamaktadır.bunlar kafa yıkama toplantıları yapıp , iş vaadiyle,para vaadiyle,güç vaadiyle insanları etrafına toplayıp ,bunların beynini ve kalbini çürütüyorlar.karşılarına çıkan diğer insanları "bize karışma biz islama hizmet ediyoruz" sözleriyle etkisiz hale getirmek en büyük düzenekleridir.

Allah'ın gazabı O'nu kullanarak bir yerlere gelmeyi huy edinmiş,para hırsıyla müslümanları bölüklere ayıranların üzerine olsun.

biz @bakış la birlikte elhamdulüllah müslüman grubuna giriyoruz. sen nesin? cemaatinin yaptığı pisliği örtmeye çalışan bir holigan gibisin.ben ulusalcı değilim olsaydım bile senin gözlerinin içine baka baka söylerdim bunu. hem ulusalcılar bile sizin cemaatinizden iyidir benim gözümde.
kitabın yazarı bir ulusalcı olabilir ama hakkaniyeti senden daha cesurca söylüyor.hadi sen ona müslüman demiyorsun ya adam seni katlamış,sen biraz vicdan ve hak hukuk tedavisi ol ondan sonra gel kendini savun.cemaatin sokağa çıkıp bomba patlatsa eyvallah diyecek kadar afyonlanmışsın.

@AynAlı

ÇOK mu rahatsız oldunuz [/B]VATAN HAİNİ BEBEK KATİLİ SİYONİZMİN KANLI MAŞASI APO ya gül veren PERİNCEK in başı çektiği ULUSALCILARIN İhvan Forum temsilcisi ÇOKMU RAHATSIZ OLDUN OLDUNUZ.

agbi

Yasaklı
Agbi ye katılıyorum.Ulusalcıların ergenekoncuların eline bir daha fırsat geçerse müslümanların çekeceği var adamlar islam düşmanı.
ama agbi aynalının yazdıklarında kendi yazdıklarını kasdediyorum,alıntıyı geçelim.haklılık payı yokmu.Yani sen hizmet adı altında yapılanlardan hep memnun mu kalıyorsun.Bir kerede yanlışları olduğu zaman şöyle ortaya çıkıp arkadaş tmm ben bu cemaatı destekliyorum ama,insanları zorla (bi şekilde ),zaman gazetesine abone etmelerine karşıyım,
tmm destekliyorum amaRaşit haylamazın La i lahe illah deyip peygamberimizi kabul etmeyen birine cennet bileti kesmesi doğru değil.
bu cemaatin paraya bu kadar düşkün olmasıda doğru değil,
bu cemaatin islamı sadece kendilerinin temsil ettiği vehmine kapılmalarıda doğru değil,diğer müslümanlard a var vb.
kısacası bir yanlışta da arkadaş ne yapıyorsunuz bu iş yanlış deme hakkınız yok sayın Agbi.
saygılar.

@Okyanus

F.GÜLEN CEMEATİNİN yanlışlıkları yokmu HER OLUŞUMDA OLDUĞU GİBİ VARDIR YOK DEMEK SAF lıktır fakat bu konu burada ne @bakış ile ne @AynAlı vb.münazara edilir.

Örnek olarak işte bakış ın AynAlı yı desteklemesi bana göre DÜŞTÜĞÜ ACİZİYETİ ortaya çıkarmaktadır.Bunlarlamı yanlış lar münazara edilecek.

bu cemaatin paraya bu kadar düşkün olmasıda doğru değil, DEMİŞSİNİZ evet kimi zaman sınırlar aşılmış kimi zaman çizgiler ihlal edilmiştir FAKAT YÜRÜTÜLEN HİZMET halk deyimi ile ÖPÜCÜK le olmuyor.

ZORLA KİMSE ZAMAN GAZETESİNE ABONE OLMUYOR eğer oluyorsa ZORLA neden İTİRAZ etmiyor o zaman bence bir çıkarı var sizi kim zorla ABONE EDEBİLİR ? Yapmayın yaaa sonra Yeni zam geldi 20.7 Tl

Buyrun ZAMAN GAZETESİNİN OYNADIĞI ETKİN ROLLER ERGENEKON & MUHSİN BAŞKAN ın Şehid olayındaki yazıları Mekanı Cennet olsun ÖZAL olayı ve TRKİYE de ilk defa MAHMUTT EFENDİ CEMEATİNE kurulan tuzakları deşifre etmedimi en sopn ERZİNCAN ERZURUM olayı.

@Okyanus

Tekrar ediyorum HER TOPLUM da YANLIŞ lıklar olacaktır AMA HEP TENKİT EDENLER DOĞRU ları görmeyenlerin nesi ile bunları münazara edeceksin.

AynAlı

Kıdemli Üye
@AynAlı

ÇOK mu rahatsız oldunuz [/B]VATAN HAİNİ BEBEK KATİLİ SİYONİZMİN KANLI MAŞASI APO ya gül veren PERİNCEK in başı çektiği ULUSALCILARIN İhvan Forum temsilcisi ÇOKMU RAHATSIZ OLDUN OLDUNUZ.
vıdı vıdı vıdı ne adamsın ya bak adam diyorum ha :D adamın şahsı beni ilgilendirmez adam gerçeği yazmışmı EVET.ee tabi senin tek gerçeğin akepe.putlaştırmışsın sen bu akepeyi farkında değilsin. gelip evini satsalar bişey diyemeyecek kadar körleşmişsin. güya fitne verip forum halkını bana karşı kışkırtıyorsun Allah'tan senin nasıl biri olduğunu biliyorlarda sana prim vermiyorlar. kendi etrafına ateş yakıp içinde oturmalısın, kimseye zarar vermeden yap bu işi.

agbi

Yasaklı
vıdı vıdı vıdı ne adamsın ya bak adam diyorum ha :D adamın şahsı beni ilgilendirmez adam gerçeği yazmışmı EVET.ee tabi senin tek gerçeğin akepe.putlaştırmışsın sen bu akepeyi farkında değilsin. gelip evini satsalar bişey diyemeyecek kadar körleşmişsin. güya fitne verip forum halkını bana karşı kışkırtıyorsun Allah'tan senin nasıl biri olduğunu biliyorlarda sana prim vermiyorlar. kendi etrafına ateş yakıp içinde oturmalısın, kimseye zarar vermeden yap bu işi.

Benim kim olduğumu kim bilse kim bilmese bana göre avam deyimle NE YAZAR.HİÇDE ÖNEMLİ DEĞİL

Fakat siz ve sizin gibileri HALK BİLDİĞİ İÇİN SİZLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNE OYLARI İLE TEYİT EDİP İMZA ATIYORLAR.

KRAL dan FAZLA KRALCI OLANLAR sizler yani İSLAM için neler yaptınız KURAN ÖĞRENME YAŞINI BÜYÜLTEN KİMLER amma NEFİSLERİNE ESİR olmuş SİYASİ TARAF olan @bakış gibiler sizlere burda yol verir.

agbi

Yasaklı

@AynAlı

Aşağıdakiler gerçekmi ?

@AynAlı

Siz MHP lidiniz değilmi ?

Şimdi ne cevap vereceksiniz bakalım bu yaptıklarınıza ?

BAHÇELİ PKK'NIN SİYASALLAŞMASINI SAĞLADI

“Öcalan kurtarıldı doğu boşaltıldı” diyen Av. Faruk Evirgen, “Aynı tarihler de yakalanan Öcalan’ın ipten alınma görevini yerine getiren Bahçeli ikinci adım olarak PKK siyasallaşması için Doğu teşkilatlarını kapattı. Bunun nedeni BDP ve Öcalan için doğu da rahat siyasi propaganda alanı oluşturulmasıydı buda gerçekleşti” dedi.

Av. Faruk Evirgen, Sadi Somuncu’nun cumhurbaşkanı olmasının engellendiğini savunarak, “Koalisyon döneminde Öcalan’ı ipten alan idam yasasının yasalaşması önünde Bahçeli’nin imzası sonrasında tek bir engel vardı oda olası milliyetçi bir kişinin cumhurbaşkanı seçilme ihtimaliydi. Bahçeli ve yandaşları Sadi Somuncu’yu tartaklayarak cumhurbaşkanı olmasını engellediler böylece onun yerine Ahmet Necdet Sezer’in cumhurbaşkanı olmasının yolu açıldı” açıklamasında bulundu.

HABERİN TÜMÜ http://www.habervaktim.com/haber/322992/bahceli-ile-ilgili-bomba-iddia.html TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ.

AynAlı

Kıdemli Üye
sana cevap verip prim kazandırmamak lazım ama aynı cevabı başka yerde yazmışsın bizde oraya yazdık. boşuna konuları sulandırıp gerçekleri örtmeye çalışma herkes seni tanıyor artık.bitiksin.

agbi

Yasaklı
sana cevap verip prim kazandırmamak lazım ama aynı cevabı başka yerde yazmışsın bizde oraya yazdık. boşuna konuları sulandırıp gerçekleri örtmeye çalışma herkes seni tanıyor artık.bitiksin.

Kendini ne zannediyorsunuz da KENDİNİZİ PRİM VEREN OLARAK TANIMLIUYORSUNUZ.