Yazılımcı olan Arkadaslar Bakar mısınız

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
çağıralım onları kimler arşivist :)
hem niye unuttun çabuk hatırla onlariiiii:O bilgilerini yani :D

arzu hanım sanırım bu hatırlama görevi size ait olmalı hatırlıdığım kadarıyla buna benzer bir konu daha önce açılmıştı.:rtfm: oradaki arkadaşların mail :kahretsin:adreslerine:O ancak yöneticiler:eek:leyo: ulaşabilir mail gönderin çağırın
:pokey:

exe

KimsesiZ
Yok sanırım zaten olacagını da pek zannetmiyordum:(

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
aslında en azında forumda yöneticilik yapanlar php, html kodlamalarıyla meşgul olmaları gerekiyor. konu ilgilerini çekmemiş olabilir.

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
arzu hanım sanırım bu hatırlama görevi size ait olmalı hatırlıdığım kadarıyla buna benzer bir konu daha önce açılmıştı.:rtfm: oradaki arkadaşların mail :kahretsin:adreslerine:O ancak yöneticiler:eek:leyo: ulaşabilir mail gönderin çağırın
:pokey:

hehe teşekkürler:)
öyle yapayım bari ;).

exe

KimsesiZ
Abla ya nerdesin tam da istanbula gelmeye karar vermiştim :S Buraya ben gb bi tane yazılımcı yeter:dancing:

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
forumlar asp veya php ile yazılıyor genelde kendi forumum php ve forumuma ekleyeceğim çeşitli kodlar arıyorum. yardımcı olabilirsen sevinirim

exe

KimsesiZ
forumlar asp veya php ile yazılıyor genelde kendi forumum php ve forumuma ekleyeceğim çeşitli kodlar arıyorum. yardımcı olabilirsen sevinirim

Eyw. Hangi modüller ekleyeceksin bide vbulletin mi hangi sürümü ayrıntılardan bahsedersen yardımcı olmaya çalışırım...:confused1:

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
:) o kadarını bilsem kalanını kendi hallederim forumuma gel bir incele neler yapabilirsin bir bak

bölüm ekleme- açıklama

alanlarına ekleyebileceğim basit kodlar arıyorum

krpnr

Paylaşımcı
SMF de bölüm ekleme çok basittir. Bölüm içinde ne göstereceksiniz. Ona göre kodlar mevcuttur büyük ihtimalle. Siz ne olduğunu da yazarsanız biliyorsam yardımcı olmaya çalışırım. Benimde 2 tane SMF kurulu sitem var

krpnr

Paylaşımcı
www.birlikler.org

sade ve belirli bir kesim için düzenlendi. Mahalli İdarelerde çalışanların bilgi paylaşımı yapması amacı ile.

diğerinde zaten pek birşey yok