Yahudi ve Hristiyanlara dostumuzdur diyen KAFİRDİR

agbi

Yasaklı
@agbi şu kıyıtırık forumda saliha kalemin yazdıkları seni bu kadar kızdırıyordu, her ortamda büyük! nurcu abilerinin başka müslümanları küçümsemesi, salih müslümanları inkar etmesi, meşayihi yalancı addetmesi neden hiç ilgilendirmez :) Seni gidi cemaatçi :)

Aşağıdaki mesaj da bir üye ye HAKARET ten dolayı yaptırım veriliyor.

http://www.ihvanforum.org/showthrea...mek-Elinizde&p=1241665&viewfull=1#post1241665

Peki alıntı yaptığım mesaj da KIYTIRIK TANIMI FORUM a vede FORUM üyelerine siz yöneticilere HAKARET değilmi HAKARET değilse lütfen anlatın ki BENDE DOĞRU yu bileyim.

@muallim08 & @ŞehbaL & @leyl!fer @Dut_agaci @Çöl Aslanı & @Bîdâr LÜTFEN açıklama yapınız BİLGİLENEYİM Lütfen

lübb

Paylaşımcı

Kişinin imanı Amerikaya Avusturyaya Kenyaya Tanzanyaya bağlı değildir.
İman esasları açıktır.Kalben kabul eden insan Müslümandır.
İmancılık oynayacak değilim.
ABD üzerinden de bir polemiğe girmem
Ben ABD'nin avukatı değilim
Canı da cehenneme
Tel Aviv için de aynı şey.
Siyonist işgalci rejim ile Baas Zorbalığı arasında bir fark yoktur.
İman papatya falı değildir.
Geldi gitti geldi gitti
Bu muhabbeti yapan kıllı kılçıkçı hocaların da söyleyeceği sözlerin bir önemi yok.
Amerika bizim dostumuzdur diyen birisini Kafir ilan eden yobazlığa söyleyecek söz yok.

Herkes meseleye kendi zaviyesinden bakar.
Bakmaya da devam etsin.
Siyaseten dost olmak müttefik olmak ülkeler arası dostane ilişkiler geliştirmek siyasetçinin görevidir.
Bunu yaparkan FALAN DEVLET kafir filan devlet müslüman nazarı ile de bakmaz.
Ülkesinin menfaatleri milletinin menfaatleri ve elbette inancının menfaatlerini referans almalı.
İnanç referanslı siyaset henüz hayat şansı bulamadığı için bu noktada zaaflar olabilir.
Bunu gidermek de yine siyasetçinin işidir.

Memlükler de Müslümandı , Osmanlılar da Müslümandı.
Ama koca Yavuz bir gürzünü Memlüğün kafasına öbür gürzünü de acemin kafasına indirdi
Kafalarını ezdi.

peki küfrün anavatanı abd değilmidir?

sizin cemaatin lideri, bütün davetlere rağmen neden hala küfrün anavatanı abd de yaşamaya ve oradan açıklama yapmaya devam ediyor?

insanın aklına, acaba abd, sizin cemaatin liderini esir mi tutuyor? sorusu geliyor. buyrun cevap verin.

bir de said nursi ne yapmış, ona bakalım. mukayese açısından....

agbi

Yasaklı

peki küfrün anavatanı abd değilmidir?

sizin cemaatin lideri, bütün davetlere rağmen neden hala küfrün anavatanı abd de yaşamaya ve oradan açıklama yapmaya devam ediyor?

insanın aklına, acaba abd, sizin cemaatin liderini esir mi tutuyor? sorusu geliyor. buyrun cevap verin.

bir de said nursi ne yapmış, ona bakalım. mukayese açısından....

Oooooooo yeni bir üye acaba eski üyeimi idi acaba.

F.GÜLEN ABD OLMASI HAKKINDA DAHA YENİ GEÇEN GÜNLERDE AÇIKLAMA YAPILDI BU ÜYE OKUMAMIŞ GALİBA.

talib

Kıdemli Üye
Yönetici arkadaşlar ihvanforumda olmayı hak etmeyen bu arkadaş bence burada daha fazla nefes tüketmemeli.

Nurcu olmayana azar var diyen büyük nurcu abilerin bizi cennete almayacak, sen küçük nurciş de forumdan mı kovmak istersin :) Büyüğün ufaklığı, duygusal(!) gülenci dediğin de böyle olmalı zaten!

Forumların hepsi, sanal alem vs çok kaale alınacak yerler değil. Çok kaale alınacak insanlar var ama neticede burası forum ortamı. Sizin gibi atan tutan çok, ondan çok fazla rabıtalı olmamak lazımdır. Anlayış dileyeceğim sizin için ama zor...

agbi

Yasaklı
Nurcu olmayana azar var diyen büyük nurcu abilerin bizi cennete almayacak, sen küçük nurciş de forumdan mı kovmak istersin :) Büyüğün ufaklığı, duygusal(!) gülenci dediğin de böyle olmalı zaten!

Forumların hepsi, sanal alem vs çok kaale alınacak yerler değil. Çok kaale alınacak insanlar var ama neticede burası forum ortamı. Sizin gibi atan tutan çok, ondan çok fazla rabıtalı olmamak lazımdır. Anlayış dileyeceğim sizin için ama zor...

@talib

Sizin iddianıza göre bu Forum KIYTIRIK Forum

Bu durumda

Başta @Erdem , al'ice adminler olmak üzere aklıma gelen @SesS!zL!k... & @Çöl Aslanı & @Bîdâr & @ŞehbaL & @muallim08 & @Dut_agaci & @leyl!fer YÖNETİCİLER Kıytırıkl Forum un KIYTIRIK YÖNETİCİLERİMİ ? Tabii TÜM FORUM ÜYELERİ de KIYTIRIK.

talib sizin gibi KIYTIRIK OLMAYAN bir şahsiyatın KIYTIRIK FORUM da KIYTIRIK ÜYE olmanız KARİZMANIZI ÇİZMİYORMU ?

talib

Kıdemli Üye
Kıytırık olan sanal alem. Sanal alemin reel elemanları değil. İblisle yarışıp meseleyi çarpıtmak isteme agbi ;)

Senin gibi forum mücahidliğidir kıyıtırıkça olan..

agbi

Yasaklı
Kıytırık olan sanal alem. Sanal alemin reel elemanları değil. İblisle yarışıp meseleyi çarpıtmak isteme agbi ;)

Senin gibi forum mücahidliğidir kıyıtırıkça olan..

@talib

Birgün Arkadaş oğluna kızdı EŞEK dedi.

Oğlunun da verdiği cevap

" Baba Eşek ler ahırda yaşar ben Eşek sem yaşadığım evde sende yaşıyon Annem de yaşıyor hemde babam sın Lütfen kendine bu sıfatı yakıştırma "

Baba Oğul espirili insandı şimdi bu cevabı Forum a KIYTIRIK FORUM a sana bana yöneticilere.

FORUM KIYTIRIK sa sende KIYTIRIKsın be KIYTIRIK TALİB

agbi

Yasaklı
@talib

Birgün Arkadaş oğluna kızdı EŞEK dedi.

Oğlunun da verdiği cevap

" Baba Eşek ler ahırda yaşar ben Eşek sem yaşadığım evde sende yaşıyon Annem de yaşıyor hemde babam sın Lütfen kendine bu sıfatı yakıştırma "

Baba Oğul espirili insandı şimdi bu cevabı Forum a KIYTIRIK FORUM a sana bana yöneticilere.

FORUM KIYTIRIK sa sende KIYTIRIKsın be KIYTIRIK TALİB

Kıssadan Hisse sen KIYTIRIK san bizleride KIYTIRIK yapma be KIYTIRIK @talib

manifesto

Yasaklı

@talib açık olayım sana ve yazdıklarına at pisliği kadar değer vermiyorum.
En azından onlardan gübre oluyor..
6 YILDIR yazı yazdığın paylaşım yaptığın ihvanforum için KIYTIRIK FORUM ifadesini kullanmak doğrusu beni rencide etti.
Bu kıyrıtık yerde 6-7 senedir ne halt ediyorsun merak ettim..
Yönetici arkadaşlar kendi tasarruflarında olan bir meseleye kendileri karar verir orası benim işim değil.
Ama ben ; düşünceler hakkında hoşgörülü bir insanım her türlü hür düşünceye saygım vardır ama seni o dakika forumdan gönderirdim.

Şakirt cennet nuriş bilmem ne , hiç bir fikri düşünce üretemediğin gibi artık avare kasnak gibi yalama olmuş vida gibi aynı şeyleri çevirip çevirip yazıyorsun.
Haydi sana bol şans..

Muminaga

Yeni
yöneticileri tek tek etiketleme yapmadan Yönetime

@manifesto 'nun bu forumda manyağı tinercisi delisi gericisi yobazı var dediği mesajı madem sildiniz,
cezayı niye vermiyorsunuz?

kebîkec

İhvan Forum Üye
@agbi şu kıyıtırık forumda saliha kalemin yazdıkları seni bu kadar kızdırıyordu, her ortamda büyük! nurcu abilerinin başka müslümanları küçümsemesi, salih müslümanları inkar etmesi, meşayihi yalancı addetmesi neden hiç ilgilendirmez :) Seni gidi cemaatçi :)

Sabahları durağa çıktığımda kaldırımın bitip asfaltın başladığı noktalarda onlarca izmarit görüyorum. Ben sigara içmiyorum içeni de sevmiyorum.:D Orada sigara içenler havayı ve çevreyi kirletiyor. Onların yüzünden orası kıytırık bir durak oluyor. Ama özen gösterseler, diğer insanlara saygı gösterseler gülistan olur. Ömrümün epey bi saati duraklarda geçiyor...
:)

agbi

Yasaklı

@manifesto 'nun bu forumda manyağı tinercisi delisi gericisi yobazı var dediği mesajı madem sildiniz,

@Mahabad

" yöneticileri tek tek etiketleme yapmadan Yönetime " DİYEREK bana gönderme yaparak TAHRİK etmektende hiç geri kalmıyorsun değilmi ?

Seni gidi sanal Forum kurnazı yatırımlara başlamışsın beni tahrik ederek sonra herzamanki gibi mazlum ve masum rolüne bürüneceksin.

İŞTE ben etiketliyorum sn yöneticileri SENİN TAHRİKLERİNİ GÖRSÜN ler.

@SesS!zL!k... & @Çöl Aslanı & @Bîdâr & @ŞehbaL & @muallim08 & @Dut_agaci @@leyl!fer

mahabad senin gerçek yüzünü bu Forum da herkese ispat edeceğim.

manifesto

Yasaklı

Mesajımın silindiğini bilmiyordum..
Mesajı hatırlıyorum yazdığım şu
"forumda her türlü üye var, gericisi yobazı,tinercisi , nurcusu , mezhepçisi,mezhepsizli , tarikatçısı, milli görüşçüsü,yehova şahidi.." vesair.
tam hatırlamadım ama mesaj buydu @Mahabad , ne yazık ki ben ihvanforum'u "kıytırıktan" forum olarak değil rengarenk forum olarak görüyorum.
Mesajın ne anlama geldiği açık. Her türlü yelpazeden çevreden inanç ve görüşten her türlü üye var.
Üyeler her türlü mesajı raporlayabilir ama ben yukarıda ki mesajımda bir sorun göremedim.Aksine ihvanforum'un zenginliğini ve fikir özgürlüğünün ne kadar geniş olduğunu işaret ettim.Bu yüzden 7 yıldır bu forumda rahatça ve özgürce yazabiliyorum.

Muminaga

Yeni

Mesajımın silindiğini bilmiyordum..
Mesajı hatırlıyorum yazdığım şu
"forumda her türlü üye var, gericisi yobazı,tinercisi , nurcusu , mezhepçisi,mezhepsizli , tarikatçısı, milli görüşçüsü,yehova şahidi.." vesair.
tam hatırlamadım ama mesaj buydu @Mahabad , ne yazık ki ben ihvanforum'u "kıytırıktan" forum olarak değil rengarenk forum olarak görüyorum.
Mesajın ne anlama geldiği açık. Her türlü yelpazeden çevreden inanç ve görüşten her türlü üye var.
Üyeler her türlü mesajı raporlayabilir ama ben yukarıda ki mesajımda bir sorun göremedim.Aksine ihvanforum'un zenginliğini ve fikir özgürlüğünün ne kadar geniş olduğunu işaret ettim.Bu yüzden 7 yıldır bu forumda rahatça ve özgürce yazabiliyorum.
kıytırık'ın anlamını bilmiyorum. öğrenmek için oraya buraya bakmam lazım.
ama
manyağı
delisi
tinercisi
gericisi
yobazı
şeklindeki hakaretleri bilmeyen yoktur.
senin en en en hakaretten arındırılmış lafın millete gerici yobaz demendir.
kıytırıktan şikayet edersin manyağı delisi tinercisi dersin forum üyelerine.
birde bu kullandığın ifadelerle övünüyorsun ya

agbi

Yasaklı

@Mahabad

" yöneticileri tek tek etiketleme yapmadan Yönetime " DİYEREK bana gönderme yaparak TAHRİK etmektende hiç geri kalmıyorsun değilmi ?

Seni gidi sanal Forum kurnazı yatırımlara başlamışsın beni tahrik ederek sonra herzamanki gibi mazlum ve masum rolüne bürüneceksin.

İŞTE ben etiketliyorum sn yöneticileri SENİN TAHRİKLERİNİ GÖRSÜN ler.

@SesS!zL!k... & @Çöl Aslanı & @Bîdâr & @ŞehbaL & @muallim08 & @Dut_agaci @@leyl!fer

mahabad senin gerçek yüzünü bu Forum da herkese ispat edeceğim.

@manifesto

@Mahabad akıllı bir üye hani derler yaaa samanaltından su götürür cinsinden sana karşı mesaj yazarken bana da gönderme yapıp beni tahrik ediyor Yukarıdaki alıntı mesaj iddiamın belgesidir.

mahabad hep yapar bilir yazılan mesaj üye ye gider orda hakaret eder ama Forum daki mesajdan siler masum rolünü iyi yapar anlıyacağın.Konu açar GAFLETTEN DE ÖTE diye baktı sıkıştı hemen masumlaşır vede bir üeyenin çağrısına kulak verir islami açıdan.

Haaa birde geçmişte ne yazdı ise hep unutur aslında unutmaz işine gelince hatırlar.

Bence :dik::dik::dik::dik: et mahabad ın mesaj da altındaki ana fikirlere.

manifesto

Yasaklı
kıytırık'ın anlamını bilmiyorum. öğrenmek için oraya buraya bakmam lazım.
ama
manyağı
delisi
tinercisi
gericisi
yobazı
şeklindeki hakaretleri bilmeyen yoktur.
senin en en en hakaretten arındırılmış lafın millete gerici yobaz demendir.
kıytırıktan şikayet edersin manyağı delisi tinercisi dersin forum üyelerine.
birde bu kullandığın ifadelerle övünüyorsun ya

Mahabad hiç uğraşamam seninle talib'in avukatı mı oldun şimdide.
Sana açıkmala yapmak gibi bir ihtiyaç içerisinde değilim.
Silinen mesaj geri getirilirse ne yazdığım açık.

talib

Kıdemli Üye
Sabahları durağa çıktığımda kaldırımın bitip asfaltın başladığı noktalarda onlarca izmarit görüyorum. Ben sigara içmiyorum içeni de sevmiyorum.:D Orada sigara içenler havayı ve çevreyi kirletiyor. Onların yüzünden orası kıytırık bir durak oluyor. Ama özen gösterseler, diğer insanlara saygı gösterseler gülistan olur. Ömrümün epey bi saati duraklarda geçiyor...
:)

Duysulal(!) nurcuların sözlerini es geçiyorum. Onlar çarpıtmada iblis ile yarışta. Abilerinin hali pür melali ortada, onlara ne demeli ki. Gitsinler saftirik gençlerle mehdicilik müceddidlik oynasınlar, başkalarını inkar etsinler.

Forumlar, internet ortamları sanal alemlerdir. Burada at tut, reelde nesin ya! Mühim olan o. O yönüyle kıytırık dedik. Manifesto, yeni osmanlı gibi şakirtler gibi hakaret, kütür etmektense şahıslara sanal aleme gönderme yaptık. Yoksa çok değer verdiğim insanlar var forumda ki, görüştüğümüz konuştuğumuz da olmuştur. Şakirtlerin çarpıtması gibi değildir mesele ama onlara ne denir ki...