Ve Numan+Ekibi, Yeni Parti Kurarak Saadetten Ayrılıyor

Dincsoy

Asistan
Ya bu gülenciler ve Dogan Medyasi arti Gülen Cocuklari Numan Kurtulmus u
Kilicdaroglu gibi Büyüttüler alin sizin olsunda rahatlayin saten akp ihanetcileri barindiriyor tepe tepe kullan in

Siyah Taslar ayitlandi simdi sira beyaz taslarda

bakış

Kıdemli Üye
sn kurtulmuşhala bir açıklama yapacak.Bekliyoruz,günlerdir.

Bu haberden şunu anladım.22 sinde çıkan kongre kararı 8 gün içinde temyize gitmesi gereiyordu.zannedersem kongre kararına artık sıcak bakıyorlar.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu saatten sonra ben de numan beyin artık ayrılacağını düşünmeye başladım. Kalır kongrede aday olursa Allah korusun kongrede çok tatsız olaylar çıkabilir. Forumlarda vs. yazılanları görünce umudum tamamen kırıldı.

manifesto

Yasaklı
Kalır kongrede aday olursa Allah korusun kongrede çok tatsız olaylar çıkabilir.

Hocanın adayına karşılık kendisi.Abdullah Gül de muhalif olarak kongrede aday oldu ama bu yaşananlar kongrede ki gerilimi artırır elbette.İşte bütün bu manzaranın deşifre olması için mutlaka ADAY olmalı,pes etmemeli..kazanırsa da kaybederse de yine kazançlı çıkacaktır

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hocanın adayına karşılık kendisi.Abdullah Gül de muhalif olarak kongrede aday oldu ama bu yaşananlar kongrede ki gerilimi artırır elbette.İşte bütün bu manzaranın deşifre olması için mutlaka ADAY olmalı,pes etmemeli..kazanırsa da kaybederse de yine kazançlı çıkacaktır

olayların çıkacağını bile bile aday olursa bu yanlış olur, numan bey bunu yaparsa yanlış yapar.

numan beyin kazanıp kazanmasından çok milli görüşün kaybetmesi beni ilgilendirir ve üzer. Sizi bilemem ama ben milli görüşçüyüm ve milli görüşün zarar görmemesidir benim düşüncem.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
olayların çıkacağını bile bile aday olursa bu yanlış olur, numan bey bunu yaparsa yanlış yapar.

numan beyin kazanıp kazanmasından çok milli görüşün kaybetmesi beni ilgilendirir ve üzer. Sizi bilemem ama ben milli görüşçüyüm ve milli görüşün zarar görmemesidir benim düşüncem.

Milli görüs teskilati zaten kaybetti bu saaten sonra bir sey olmaz.

Yeni olusum gerekiyor.

Yeni kan gerekiyor.

Yeni kan var ise yeni heyacanda olur.