Twitlerle Gündem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan..

Profesör

ne hale düştü eleman :)

hey gidi hey ..

ha konudan azade ..ulan şu hatun kişilerin bi kısmının profil fotolarına resimlerini koyma kepazeliği yetmezmiş gibi ..işi dahada ileri götürüp sadece gözleri ön plana çıkararak daha gizemli cezbedici alengirli görünme hevesleri yok mu..zilli sorsan pek takvadır haa

yahu geçen gördüm twitırda bi kız resim koymuş profile 2 parçadan oluşan siyah bi tesettür zımbırtısı çarşaf değil ama andırıyor ..kendi yatağında bi oturmuş ve poz vermiş ki ..:D

yuh be dedim içimden bunu alacak elemana çokca yaldız lazım olucek bu kesin :D

salimabi

Kısıtlı Erişim
ne hale düştü eleman :)

hey gidi hey ..

ha konudan azade ..ulan şu hatun kişilerin bi kısmının profil fotolarına resimlerini koyma kepazeliği yetmezmiş gibi ..işi dahada ileri götürüp sadece gözleri ön plana çıkararak daha gizemli cezbedici alengirli görünme hevesleri yok mu..zilli sorsan pek takvadır haa

yahu geçen gördüm twitırda bi kız resim koymuş profile 2 parçadan oluşan siyah bi tesettür zımbırtısı çarşaf değil ama andırıyor ..kendi yatağında bi oturmuş ve poz vermiş ki ..:D

yuh be dedim içimden bunu alacak elemana çokca yaldız lazım olucek bu kesin :D
Ohoooo o ne ki toplasam sayfalar dolar ALLAH ISLAH ETSİN

Mugalata

Kıdemli Üye
dünki twitlerde yayınlanan ses kaydında başbakan, star gazetesi genel yayın müdürü mustafa karaalioğlu'nu azarlayıp mehmet altan'la hidayet şefkat tutkal'ın işten çıkarılması talimatı verdiği anlamına gelecek sözler söylüyordu. ancak hidayet hanım bugünki yazısında işten kendi isteğiyle ayrıldığını açıklamış.

Dua Nur

Kıdemli Üye
dünki twitlerde yayınlanan ses kaydında başbakan, star gazetesi genel yayın müdürü mustafa karaalioğlu'nu azarlayıp mehmet altan'la hidayet şefkat tutkal'ın işten çıkarılması talimatı verdiği anlamına gelecek sözler söylüyordu. ancak hidayet hanım bugünki yazısında işten kendi isteğiyle ayrıldığını açıklamış.

demekki bir montaj sözkonusu.

Mugalata

Kıdemli Üye
demekki bir montaj sözkonusu.

olabilir. bir ihtimal, hidayet hanımla konuşulmuş ve bu açıklamayı yapması için bir şekilde ikna edilmiş de olabilir. ama şahsen bunu zayıf bir ihtimal olarak görüyorum.

belki genel olarak öyle bir konuşma olmuştur ama hidayet hanımın adı araya monte edilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...