TMSF Bank Asya'ya El Koydu...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ashads.jpg

sofrayi-yine-kuran-kaldirdi-0402151200_m.jpg

KAFKAS

Kıdemli Üye
Asya Finans, 24 Ekim 1996 açılış tarihi :)

Dönemin iktidarı Refah -yol,açılışa iktidar gelirse haliyle belediye başkanıda katılır:)

talib

Kıdemli Üye
Haşhaş fiyatları artar yakında, o işe mi girse idik. Bir bölge abisi olaydık, şakirtlerimize satardık Allah rızası(!) içün

talib

Kıdemli Üye
Boydak Holding Yönetim Kurulu üyesi Memduh Boydak: Yarın, imkanlarımla Bank Asya'ya destek olacağım

Bank Asya’ya yapılan algı operasyonunun ardından Boydak Holding CEO’su Memduh Boydak, Twitter hesabından Bank Asya’ya destek açıklaması yaptı. Boydak, “Bank Asyada bir miktar param var, hiçbir endişem yok. Ülkemde bir bankanın zora düşmemesi için yarın da imkanlarımla destek olacağım.” ifadelerine yer verdi. Aydınlı Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Said Kavurmacı da Memduh Boydak’a cevaben Twitter hesabı üzerinden, “@memboydak gibi ben de diyorum ki: Hangi mûdi ne problem yaşamış acaba? Sermaye yeterlik rasyosu en iyi katılım bankasıdır Bank Asya.” değerlendirmesinde bulundu.

Yazar Cemil Tokpınar: Bank Asya'daki mevduatımızı 5'e katlamazsak namerdiz

"Ailece Bank Asya'da 5 hesabımız var. 5 kuruş çekersek ve mevduatımızı en az 5'e katlamazsak nâmerdiz. Panik umanlar avucunu yalayacak İnşallah"

Cemil Tokpınarı yıllardır hocadan sayan bizim nurcu saf kardeşler :)

Bu boydaklar da gülen cemaatinden mi? istikbal bellona mondi deco alırken bir daha düşünün...

talib

Kıdemli Üye
İş kadını Piraye Antika: Je Suis Bank Asya demenin zamanı

HSBC'nin 17 yıl CEO'luğunu yapan ünlü iş kadını ve bankacı Piraye Antika, Twitter hesabından şu mesajı paylaştı: #JeSuisBankAsya demenin zamanı. Tüm meslektaşlara tavsiye ederim.

Bankayı savunanlar, peygambere hakaret edenlerin sloganı ile savunuyor. Zaman gazetesinden bir haber size. Banka için para için gerekirse Efendimiz aleyhisselam da "feda edilir"

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İş kadını Piraye Antika: Je Suis Bank Asya demenin zamanı

HSBC'nin 17 yıl CEO'luğunu yapan ünlü iş kadını ve bankacı Piraye Antika, Twitter hesabından şu mesajı paylaştı: #JeSuisBankAsya demenin zamanı. Tüm meslektaşlara tavsiye ederim.

Bankayı savunanlar, peygambere hakaret edenlerin sloganı ile savunuyor. Zaman gazetesinden bir haber size. Banka için para için gerekirse Efendimiz aleyhisselam da "feda edilir"

877462.jpg

Al birini vur ötekine!

talib

Kıdemli Üye
Peygambere hakaretten bahsedilirken, birilerinin iyi ama siz de şöyle şöyle demesi nasıl bir müslümanlık ben daha çözemedim!

Ortada kainatın efendisi, ümmeti diye ağlayan bir peygambere hakaret olacak, ben müslümanım diyen birileri çıkıp "ama sizde..."li cümleler kuracak...

Pes!

B

bamda

Guest
bankasayada hala daha sermayesi çok iyi .Bu bir el koyma ,yani iflas eşiğindeki bir banka gibi düşünmemek lazım.
Bankadan şeffaflık istendi .sermaye ortakları açık ve net bildirilmesi istendi.Fakat banka bunu ısrarla yapmadı.
TMSF de yönetimi fesh ederek bankanının yönetimini devraldı.

Bankasya neden bu sermaye ortaklarını bildirmek istemiyor?

hukumet açısından çok olumlu bir karar .cemaat adına gizli para akışının sağlandığını elalem biliyor zaten.

tabandaki cemaatcilere sesleniyorum .bu işler sizin toplama parlalarla olmayacak kadar büyük.
kendinizi o kadar buyuk görmeyin.bunun tek açıklaması dış desdek .
siz cemaatciler ise parayı gizleyen bir örtü bezi..

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Peygambere hakaretten bahsedilirken, birilerinin iyi ama siz de şöyle şöyle demesi nasıl bir müslümanlık ben daha çözemedim!

Ortada kainatın efendisi, ümmeti diye ağlayan bir peygambere hakaret olacak, ben müslümanım diyen birileri çıkıp "ama sizde..."li cümleler kuracak...

Pes!

yerden arşa kadar sana katılıyorum... ama evvela, içişleri bakanından başlaman gerekmezmi....

lafons7275

Kıdemli Üye
yerden arşa kadar sana katılıyorum... ama evvela, içişleri bakanından başlaman gerekmezmi....

Abi sen Peygamberimizin hayatını en iyi bilenlerimizdensin. Peygamberimiz ganimetleri dağıtırken "adaletli ol Ya Muhammed" diyen adamı kovdu mu, kesti mi, camiye gelmesine izin vermedi mi?

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Ulen elinizdeki dövizi bile abileriniz tutuşturmuş

Bunlar Bankasya'a para yatırmayı cennetten köşk kapmayla başlarlar şindi

Haaa bu arada, EFendimiz (sav) kimsenin rüyasına girmemiş mi yav ?

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Halkbank‘a girdi CIA‘nin 2 numaralı koltuğunu kaptı

David Cohen, 17 Aralık'ın ardından Türkiye'ye geldi. Halkbank'a girdi. Bilgileri baronlara verdi. ABD ise 'para ajanını' CIA Başkan Yardımcısı görevine getirerek ödüllendirdi.

Elin CIA ajanını Halkbank'a sokmuştunuz...Şimdi devlet sizinkisine el koydu...Korkmayın hiç olmazsa TMSF yerli...bank asya'nız emin ellerde...
Bu adama halk bankasındaki bilgiler gerçekten verilmiş mi?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Abi sen Peygamberimizin hayatını en iyi bilenlerimizdensin. Peygamberimiz ganimetleri dağıtırken "adaletli ol Ya Muhammed" diyen adamı kovdu mu, kesti mi, camiye gelmesine izin vermedi mi?

Birgün Hz. Peygamber ganimet dağıtırken biri çıkar, "ya Muhammed, adil ol! Adaletle dağıtmadın!" der. Kıpkırmızı olan Hz. Peygamber "Ben adil olmazsam daha kim adil olur?" der ve şunu bildirir: "Dikkat edin, bunun neslinden (bu cinsten) ilerde bir kavim zuhur edecek. Okun yaydan çıktığı gibi dinden çıkacaklar."

lafons7275

Kıdemli Üye
Birgün Hz. Peygamber ganimet dağıtırken biri çıkar, "ya Muhammed, adil ol! Adaletle dağıtmadın!" der. Kıpkırmızı olan Hz. Peygamber "Ben adil olmazsam daha kim adil olur?" der ve şunu bildirir: "Dikkat edin, bunun neslinden (bu cinsten) ilerde bir kavim zuhur edecek. Okun yaydan çıktığı gibi dinden çıkacaklar."

Kaderi ilahi gereği Efendimiz sav. o adamın boynunu vurmadı değil mi?

Kaptan

Mecra Yazarı
Sen olsaydin kelle gitmis miydi lafons?

lafons7275

Kıdemli Üye
bizde boynunu vurun demiyoruzki,,,, aranızda ne işi var diyoruz...

(aranızda derken akp yöneticilerinin)

Peygamberimizde sav. münafıkların listesi vardı, bu listeyi birtek Huzeyfe ra. biliyordu. Efendimiz bu listeyi deşifre etti mi?

Bu listedeki isimleri mescidden, şurdan burdan uzaklaştırdı mı?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Peygamberimizde sav. münafıkların listesi vardı, bu listeyi birtek Huzeyfe ra. biliyordu. Efendimiz bu listeyi deşifre etti mi?

Bu listedeki isimleri mescidden, şurdan burdan uzaklaştırdı mı?

Lafons kardeş, akşama kadar savunsan bunun çıkışı yok.... birde dikkat,,, bu savunmaların birde ahiret boyutu var....

lafons7275

Kıdemli Üye
Lafons kardeş, akşama kadar savunsan bunun çıkışı yok.... birde dikkat,,, bu savunmaların birde ahiret boyutu var....

Benim savunmalarım ümmetin huzuru için.

Hariciler, Emevilere karşı geldikleri zaman, İmam Mâlik Emevilerin o makama konup idareyi ellerine almalarında haklı veya haksız olduklarını düşünmedi, hak veya batıl üzere midirler, ona bakmadı. onların idare tarzının islamı bir nizam olmadığı kanısındaydı. Bununla beraber onlara karşı ayaklanmayı hiç bir zaman mubah görmedi. Çünki o idarede istikrar yanlısıydı ve o hükmünü olaylara göre verirdi. Çünki o gördü ki, devlete karşı huruç etmek, anarşi doğurur, kargaşalık getirir, hakkı yerine getirmeye yaramaz. İstikrar ise, velev hükümet şer'i yoldan o makama geçmiş olmasın, iyi meyveler verdiği görüşündedir. Onun sakin tabiatı, milletin huzur ve emniyet içinde olması eğilimi, sükûnet arzusu onu bu görüşü tercih etmeye yöneltmiştir, bu tarz düşünceyi benimsemiştir. Bazı yazarlar, onun bu durumundan Emevilerin idaresinden razı olduğu, onları te'yid ettiği anlamını çıkarıyorlar. Doğrusu o, onlardan ne razıydı, ne de onlara kızgındı. O devlete karşı isyana kızardı. Çünki, sebep ne olursa olsun, isyan, fitnedir. O isyanı, ıslah çaresi olarak görmezdi. Ona göre ıslah yolu, istikrar sayesinde durumu iyi yolda düzeltmektir. İyi olmayan halden iyiye geçmek, iyiden de daha iyiye gitmektir. Bu da halkı ıslah ile olur.