Tebrik ediyorum...

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Kendimi tebrik ediyorum ....
15 gunden sonra mutfagı topladıgım için :)

Bende sizi tebrik ediyorum 10 günlük müjver yeme cesaretinizden dolayı ve 15 günde dağılmış mutfaktan toparlayıp çıkabildiğiniz için :D
bir daha aynısı yaşamamak için tedbirleri erkenden alırsınız sanırım :)

efruz

Kıdemli Üye
Erdem seni ve aileni Tebrik Ediyorum kardeşim.

Böyle hayırlı bir evlat yetiştirdikleri için.ve sen de kendini güzel yetirştirdiğin için.

Rabbim her zaman yar ve yardımcın olsun kardeşim.

ziruh

Kıdemli Üye
2 hafta içerisinde azim ve gayretle çalışan,

1. sınıflar arasında ilk Kuran'ı Kerim'e geçmeyi başaran,

ve sınıfımızı okulda 1. yapan öğrencim Ali'yi tebrik ediyorum :)

_ikLiL_

VUSLATA HASRET.....
kaç aydan sonra mesaj atan attığı mesajdada beni fırçalayan arkadaşımı tebrik ediyorum:D

ziruh

Kıdemli Üye
mutlu olmayıp, mutlu görünebilenleri :)

buda bi sanat :p

ziruh

Kıdemli Üye
umeyme'yi tebrik ediyorum :glm

sebebini eğil kulağına söylücem :p

ziruh

Kıdemli Üye
kendimi tebrik ediyorum :)

bu aralar kendimi bile şaşırtıp güzel sonuçlar çıkardığım için...

(Rabbim çok şükür)

_ikLiL_

VUSLATA HASRET.....
sıkıldım diye beni bunaltan arkadaşlarımı tebrik ediyorum:)

Dicle

Su
Sevgili Kaçak'ı Tebrik ediyorum ...

Dicle

Su
Sevgili Ecrincimi tebrik ediyorum .:flw:ppty:gul

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
kankam gitartelini tebrik ediyorum...eski üye adı La olan arkadaşımız....
evlenmiş arkadaşımız Rabbim mutlu huzurlu bir yuva nasip etsin inşaAllah...

ama bir o kadarda kızıyorum nikahına davet etmediği için...hıh sana kanka...

agbi

Yasaklı
Tebrik ederim yetkilerlerinizle, beni forum,soğuttunuz.

Evet kimi zaman düşünüyordum neden İhvan bende bu bağımlılığı yaptı ?

Bağımlılıktan kurtulmak için ne yapabilirim düşüncesi ile

Teşekkürler bir yönetici ortaya çıkıp

TEHTİT eden bir üye olarak beni Forum a enpoze etti.

TEHTİT mesajımı istedim o konularım kilitlendi.

Çünkü bu Forum da tüm Forumlarda olduğu gibi Yöneticilerin MİLLETVEKİLİ HSYK gibi DOKUMULMAZ ÜSTÜ DOKUNULMAZLIKLARI var.

Artık arasıra uğrarım İhvan a

Hepiniz Allah a emnanet olun.

Giderayak iki tavsiyem

Üyelere

Aklen mücadele edemediğiniz akıl karşıtınızı şikayet etmeyin dürüst olun mücadeleci olun kendinizi yetiştirin.

Yöneticilere

Gelen şikayeti bir mesaja bakarak değerlendirmeyin irdeleyin sonra haksız karar vermekten kurtulun.

Aslında cezam bitince Yöneticilere verdikleri cezane kadar HAKSIZ OLDUĞUNU bu forumda mesajlarla ispat edecektim yani cevabım AĞIR olacaktı.

Eylül e bazı mesajları gönderdim İnşallah okur analiz eder vede Hazine ile istişare eder şimdi bu mesajları getirsem diyecekler Foruım da bulunmayan cevap veremeyen e diye.

Herneyse

Yaşım Kasım Ay ında 56 giriyor hata bende.

ibrahimi

Has Uşak
Teşekkür ediyoruz.Burada kimse dokunulmaz değil.Var ise yazdığımız bir hakaret bir aşağılama buyrun ortaya koyun değerlendirelim.Olayları kendi açınızdan değerlendiriyorsunuz ve kendinize göre kendinizi haklı çıkartıp işte budur diyorsunuz.

İlk olarak biz kimsenin arasındaki kavgaya girmek taraf belirlemek zorunda değiliz.Kavgaya izin vermemeye çalışırız,o onu yaptı bu bunu yaptı gibi mahalle kavgasına olayı çevirmeyiz.Yaklaşık 10 kişidir yönetim kurulu ve aramızda değerlendirerek karar veririz.

Yasaklı üyenin tekrar üye olmasına gerek yok.Forumun en altında iletişim yazan bir kısım var.Oradan bize mail atabilirsiniz.Bana mail atmışsınız ama o zamanlar işlerimdeki yoğunluk sebebi ile cevap veremedim daha doğrusu foruma bile giremedim.Şu da var,okusam bile o onu yaptı bu bunu yaptı gibi ayrımlara giremeyiz biz.Çünkü hiç bir zaman hata tek taraflı olmaz.Hata paylaşılır.

Rütbenizin ardına sığınıyorsunuz demek bir hakarettir,mükerrer üyelik yasaktır.Tehdit kısmına mı takıldınız efendim.Özür dileriz ve merak etmeyin orayı hakaret olarak değiştiririz.

Bunları size anlatıyoruz ama önünüze kuralları koyduğumuz halde konu açmaya devam ediyorsunuz.Yani kuralları çiğniyorsunuz.Bunu heyecanınıza verip size ceza vermek istemiyoruz ama bizi zor durumda bırakıyorsunuz.Ağbi her banlandığında biz hep böyle yıpratılacak mıyız? Banlanmak istemiyorsanız yazdıklarınıza dikkat edin olsun bitsin efendim.

selamlarımla.

agbi

Yasaklı
Teşekkür ediyoruz.Burada kimse dokunulmaz değil.Var ise yazdığımız bir hakaret bir aşağılama buyrun ortaya koyun değerlendirelim.Olayları kendi açınızdan değerlendiriyorsunuz ve kendinize göre kendinizi haklı çıkartıp işte budur diyorsunuz.

İlk olarak biz kimsenin arasındaki kavgaya girmek taraf belirlemek zorunda değiliz.Kavgaya izin vermemeye çalışırız,o onu yaptı bu bunu yaptı gibi mahalle kavgasına olayı çevirmeyiz.Yaklaşık 10 kişidir yönetim kurulu ve aramızda değerlendirerek karar veririz.

Yasaklı üyenin tekrar üye olmasına gerek yok.Forumun en altında iletişim yazan bir kısım var.Oradan bize mail atabilirsiniz.Bana mail atmışsınız ama o zamanlar işlerimdeki yoğunluk sebebi ile cevap veremedim daha doğrusu foruma bile giremedim.Şu da var,okusam bile o onu yaptı bu bunu yaptı gibi ayrımlara giremeyiz biz.Çünkü hiç bir zaman hata tek taraflı olmaz.Hata paylaşılır.

Rütbenizin ardına sığınıyorsunuz demek bir hakarettir,mükerrer üyelik yasaktır.Tehdit kısmına mı takıldınız efendim.Özür dileriz ve merak etmeyin orayı hakaret olarak değiştiririz.

Bunları size anlatıyoruz ama önünüze kuralları koyduğumuz halde konu açmaya devam ediyorsunuz.Yani kuralları çiğniyorsunuz.Bunu heyecanınıza verip size ceza vermek istemiyoruz ama bizi zor durumda bırakıyorsunuz.Ağbi her banlandığında biz hep böyle yıpratılacak mıyız? Banlanmak istemiyorsanız yazdıklarınıza dikkat edin olsun bitsin efendim.

selamlarımla.

Beni TEHTİT eden üye olarak Forum a enpoze etmeniz bana hakarettir iftiradır.

Size mail attım Fakat birde msn adresinize attım yani Forum a girmemek değil konu.

İletişim olan yeri bilmiyordum ve sizlere özelden ulaşabilmek için tekrar üye oldum MÜKERRE ÜYE OLMAK ne demek bana göre SAHTEKARLIK tır ama ben size ben agbi olarak mesaj attım ve Foruım da hiç bir konu açmadım vede mesaj yazmadım.

Evet Rütbeniz arkasına sığınıyorsunuz diyorum bu hakaret değildir verdiğiniz kararların arkasında duramadığınız anlatır isterseniz açalım münazara konusunda

O bana ceza veren 10 Kişilik gurubunuzla bu Forum da mesaj lar ispatında fikir istişaresi yapalım ne dersiniz ?

Evet teklifim açık bu Forum da mesaj ve konular BELGELER

Bana o cezayı veren 10 Kişi ile ayrı ayrı istişare edelim bakın 10 Akıl a ben bir akıl

Evet teklifim açık

Eylül e Forum dan 6 mesaj gönderdim O 10 karar veren üye o mesajları görmemişmi ?

ibrahimi

Has Uşak
Hiç mükerrer üyelik yapmadınız değil mi sayın ağbi :) Ben hatırlıyorum olduğunuzu.Bizim için tehdit kavramının çok önemi yok.Yukarıda söylediklerimi tekrarlamak istemiyorum.Biz kimsenin o onu yaptı bu bunu yaptı kavgasının arasına girmeyeceğiz.Mahalle kavgasının akıl bazında irdelenmesi komik olur.Rütbemizin ardına sığınmıyoruz efendim.Size kuralları çiğnediğiniz yerleri gösterdik.Kurallar bunlar dedik.Anlaması zor olmasa gerek.

Bizim size konuyu forum ortasında tartıştırmamak istememizin sebebi,size alt olmaktan korktuğumuz için değildir.Daha önce de yaptığımız hatalardan dolayı forum ortasında özür dilemeyi bildik! Şuan forum ortamınızı şahsi konunuzla boş yere meşgul ediyorsunuz ve insanlar hakim olmadıkları konuda ön yargı sahibi oluyorlar.Bu sebeple özel mesaja yönelin diyoruz,msne yönelin diyoruz.

Bundan sonrada bir mesajınız itirazınız olacaksa buyrun özel mesajım ve msnim açık.Oradan devam edebiliriz,buraya yazacağınız mesaja cevap vermeyeceğimi bildiririm.Konu açmanıza da izin verilmeyecektir bunu da söylemek isterim.

Biz sizin davanıza karşı değiliz.Ama doğru,doğru şekilde savunulmalı.Sizle anlaşamadığımız konu budur.Selamlarımla.

ummuhan

Kıdemli Üye
Başımı göğe erdirenlere tebrikler :)

eylül

Veled-i kalbî
Gözün aydın, sevin artık...

Tutunmak için bütün çabalarımı bitirdin...

cicek demeti

Sükut
Beni uzenleri tebrik ediyorum bir kat daha beni sevaba erdirdikleri icin...