Tarikatlerimiz Siyonizm tarafından kuşatılmıştır

Havas

Kısıtlı Erişim

Eee senin gibi İslamın hakimiyetini engelleyen tekfiri ibadet sayanlar, İslamın hakimiyetine dair en ufak fikri mücadelesi olmayanlar tabi buna festival lakayıtlığı ile ve şaşkınlıkla bakarlar ama sizlere rağmen İSLAMI Milli Görüş cihad hareketi kuracaktır Erbakan hocamız d-8 ile bu temeli attı evladı Fatih ise d-60 ile yeryüzüne İSLAM BİRLİĞİNİ Ayasofyada kılacağı cuma namazı hutbesiyle ilan edecek bu ikinci 40 yılda.
O zaman Ayasofya tekrar müze olsun mitinglerine sende katılma fakiri namaza gel olurmu.
esad çoşan'ın ayrıldığı taraf neydi?

fakiri

Kıdemli Üye

Neden cevabın yokmu ?
Senin koca hayatında İSLAMI HAKİM KILMA MÜCADELESİNE DAİR HİÇBİR FİKİR MÜCADELE İÇERİSİNE OLAMADIN GÖREMEDİN ODA NE YAHU diyenlerin peşinde gittin durdun tekfiri ibadet sandın sadece İslamı hakim kılmaya çalışan Milli Görüşçülere tıslayıp durdun nasıl bir yoldasın yahu
Hz.İbrahimin ateşine çalı çırpı toplama işini bırak su taşı biraz engel olma destek ol ki kurtul.

Ercan Tekin ,
Forumda uzun bir müddet görünmedin...Bu zaman zarfında sanıyorum sana içinde sadece
Milli Görüş ve Erbakanın emirliği konusunda çip olan bir beyin nakli yapılmış !
Kusura bakma, bize göre senin acil tedavi olman gerekiyor !
Artık muhatabım değilsin !

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ercan Tekin ,
Forumda uzun bir müddet görünmedin...Bu zaman zarfında sanıyorum sana içinde sadece
Milli Görüş ve Erbakanın emirliği konusunda çip olan bir beyin nakli yapılmış !
Kusura bakma, bize göre senin acil tedavi olman gerekiyor !
Artık muhatabım değilsin !
Erbakan hoca ve emirel müminlik meselesini foruma ara vermeden öncede defalarca dile getirmiştim çip diye bahsettiğin aşağılama lakayıtlığın senin sorulara cevap verememe azciyetinden ürüyor olmalı!
Forumda ağzı bozukların, müfterilerin ve fitnecilerin verdiği negatifliklerden uzak durmak en sağlıklısı.
Uzun bir dönem kafamı dinledim zaten yine çok sık gelmeyi düşünmüyorum.

Zira bizler sizleri kötülüklerden nehyettik, doğru olana davet ettik eğer bunu yapmasaydık o zaman mesuldük ama şuanda o mesuliyet yok. İşte bu sebeple foruma gelip saçma sapan bilgisizce nefsani yazanların negatif sıkıntılarını üzerimize almak akıllıca değil.

Bak sende o zümredensin kendini zeki sanıyorsun yahu basit bir soru soruyoruz hemen aşağılamaya başlıyorsun peki kendini zeki zannediyorsan neden cevap veremiyorsun senin işin gücün İslamı hakim kılmakmı yoksa hakim kılmaya çalışanlara taş atıp batıla destek olmakmı?
Ufacık aklın imanın zerre kadar kaldıysa bari bunu cevaplada boyunu posunu görelim.
İnsanlara sürekli hakaretlerle aşağılamalarla tıslayıp durmanla burada nefsini azdırman sana fayda vermez zarar verir.
Hadi bakalım sorduğum soruya kendinden eminsen cevap ver.

alanyali07

Kıdemli Üye

Suailiniz için teşekkür ederim.
Seve seve kaynaklarını iletiyorum.

Teşekkür ederim cevaplar için..Videoları akşam izliyeyim inşallah müsait olamıyorum..
Peki Fatih Erbakanın görevi devralması babası Erbakanda olduğu gibi bir ittifak yok sanırım..
Çünkü Erbakanın kardeşi kemalettin Erbakan, Fatih Erbakanın siyasete girmesini istemiyormuş röportajda öyle okudum.

http://www.haber5.com/siyaset/mehmet-zahid-kotku-erbakana-birak-dedi-mi

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Teşekkür ederim cevaplar için..Videoları akşam izliyeyim inşallah müsait olamıyorum..
Peki Fatih Erbakanın görevi devralması babası Erbakanda olduğu gibi bir ittifak yok sanırım..
Çünkü Erbakanın kardeşi kemalettin Erbakan, Fatih Erbakanın siyasete girmesini istemiyormuş röportajda öyle okudum.

http://www.haber5.com/siyaset/mehmet-zahid-kotku-erbakana-birak-dedi-mi
Bu konuda birçok spekülasyon maksatlı çıkarılıyor. Erbakan hoca evladını özel eğitimlerle yetiştirdiğini çok iyi biliyoruz. Zaten Fatih ERBAKANın Mahmud efendiyi ziyaretinde Mahmud efendi hz'leri Fatihe '' sende baban gibi büyük adam olacaksın'' dediğini birinci kaynaktan biliyoruz.
Fatihin gelmesini teşkilatın birçok büyüğü istiyor ve teşkilatın büyük çoğunluğu istemektedir inşaAllah zamanı gelince ikinci 40 yıl yaşanacak.

Yetim

Kısıtlı Erişim

Ama Erbakan hocamıza partinin başından ayrıl isteğini MEHMED ZAHİD KOTKU r.a değil Esad Coşan tarafından iletildiğinide bildirmek isterim. Size ve sizin gibi çok fazla insana bu bilgi malesef yanlış veya kasıtlı olarak yanlış iletilmiştir. Çünkü Mehmet Zahid Kotku efendi ölene dek Erbakanı destekledi.
Zaten Erbakanı desteklememesi için bir gerekçeleride yoktu çünkü ERBAKAN davanın kuruluşundan ölene dek çizgisinden hiç sapmadı ve İslam davasına büyük hizmetleri oldu.
Esad Coşan Erbakana karşı çıkarak partiyi ele geçirmek istedi Mspyi ama başaramadı başka parti kurmaya kalkıştı ondada başarılı olamadı ilmi siyasette donanımlı olmayan alimlerimiz malesef yanlış yapmışlar ve birçok vebali sırtlarına yüklemişlerdir.

Aynen böyle odu esad çoşana bu konuda korkut özal destek verdi ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
4- Dönemin seçimine canlı şahitlerinden Lütfullah hocaefendi Emirel müminin seçimini anlatıyor:

yaptığımız yorumların kafadan sallama olmadığını daima hüccete dayalı olduğunu birkez daha göstermiş bulunuyoruz.

Çok doğru ve gerçekler fakat halk olarak arkasında duramadık cennet mekan Erbakan hocamızın eğer 28 şubat süreci öncesi
akpye verilen destek Erbakan hocamıza halk olarak verebilseydik şimdi her şey daha farklı olacaktı ...

levent48

Kıdemli Üye
Anladığımız kadarıyla Ercan tekin "Milli görüş" ile Kamalak'ın siyasi duruşunu birbirinden ayırıyor...Bu olumlu bir gelişme...

Milli görüş'ün tarihi safahatı ile ilgili verdiği bilgiler tamamen doğrudur...Buna da sözümüz yok...

Tarikat ve cemaatlere sızma olduğu tespiti de doğru...Buna da sözümüz yok...

Diyeceğimiz şudur;Fatih Erbakan veya bir başkasıyla

Sultan Babam, kuvveti değil, Hakk’ı üstün tutan Milli Görüş’ü destekledi. 1969 yılında Erbakan Hoca, Bağımsızlar hareketini başlattığı zaman onun yanında Mehmed Zahid Kotku Hazretleri, Sami Efendi Hazretleri, Mahmud Efendi Hazretleri, Kayserili Hasan Efendi, Konyalı Ali Ulvi Kurucu bey, Bayburtlu Dede Paşa Hazretleri ve Sultan Babam yer aldı. Millî Nizam böyle kuruldu.

Bu "Milli Görüş"'ü getirin şapka çıkartmazsak namerdiz...

Seçimler,paralel ihanet meselesi,iç politika,dış politika vs.vs. Her fırsatta CHP ile aynı çizgide yürüyen bu günkü SP'yi "Milli Görüş" diye millete kakalamaya çalışmak herkesi enayi yerine koymaktır...

Siz siyonist sızmaları evvela içinizde arayın....

Yetim

Kısıtlı Erişim
Anladığımız kadarıyla Ercan tekin "Milli görüş" ile Kamalak'ın siyasi duruşunu birbirinden ayırıyor...Bu olumlu bir gelişme...

Milli görüş'ün tarihi safahatı ile ilgili verdiği bilgiler tamamen doğrudur...Buna da sözümüz yok...

Tarikat ve cemaatlere sızma olduğu tespiti de doğru...Buna da sözümüz yok...

Diyeceğimiz şudur;Fatih Erbakan veya bir başkasıyla

Bu "Milli Görüş"'ü getirin şapka çıkartmazsak namerdiz...

Seçimler,paralel ihanet meselesi,iç politika,dış politika vs.vs. Her fırsatta CHP ile aynı çizgide yürüyen bu günkü SP'yi "Milli Görüş" diye millete kakalamaya çalışmak herkesi enayi yerine koymaktır...

Siz siyonist sızmaları evvela içinizde arayın....

Görebildiğim kadarıyla Bu forumdaki en geçekçi yorumunuz size katılıyorum...

DADAS

Yeni
Bütün tarikatlerde elbetteki siyonist ajanlar mevcuttur. Ancak biiznillah birkaç Hak tarikatın çizgisinde sapma yapamamışlardır.

ömerusta

Kıdemli Üye
zaten tarikatlar Siyonistler tarafından kurulur şeyhleride siyonis uşaklardır
şimdi at pisliğin den arpa seçmeyin

ömerusta

Kıdemli Üye
bu sapıklık içinde gidersen işin zor ALLAH c.c. iman kuran nasip etsin sana amin biz ancak müminlere dua ile emir olunduk sizi de mümin olarak
bilmek istiyoruz
fakat sizde feto gibi sapıksıız

lafons7275

Kıdemli Üye
bu sapıklık içinde gidersen işin zor ALLAH c.c. iman kuran nasip etsin sana amin biz ancak müminlere dua ile emir olunduk sizi de mümin olarak
bilmek istiyoruz
fakat sizde feto gibi sapıksıız

Ölünce hiçbir tarikat müridinin girdiği yere girmeyesin inşaAllah. Amin.

bak ben senin için dua ettim. Sen de duama amin de.

DADAS

Yeni
zaten tarikatlar Siyonistler tarafından kurulur şeyhleride siyonis uşaklardır
şimdi at pisliğin den arpa seçmeyin

Yaw fayanscı dikkat ettim de foruma ne zaman girsem senin şöyle bir kere bile mantıklı ve doğru yazdığını görmedim. Hep saldırı hep saldırı. Tamam görüşün farklı olabilir ama yine de saldırmanın da bir adabı var. Ama sende o da yok. Yazık ne diyim.

lafons7275

Kıdemli Üye
Yaw fayanscı dikkat ettim de foruma ne zaman girsem senin şöyle bir kere bile mantıklı ve doğru yazdığını görmedim. Hep saldırı hep saldırı. Tamam görüşün farklı olabilir ama yine de saldırmanın da bir adabı var. Ama sende o da yok. Yazık ne diyim.

Bir de hep tarikate saldırır. Hiç israile kötü söz derken raslamadım.

İlim Talebesi

Yasaklı
Tarikatlere bakışımız nasıl olmalıdır önce bunu bilmemiz lazım.

fakiri

Kıdemli Üye
Yaw millet !
Akla ziyan bu konuları ne kadar da çok seviyorsunuz ?
Parti-pırtı da olsa orada hiç babadan-oğula saltanat olur mu?
Böyle bir şey nerde görülmüş ?
Siz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz ne ?