• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

su güzellige bakin ya manken mübarek

saide

Asistan
İhvan Üyesi
Arkadaslar bu hayvani Allah nasil güzel yaratmis asik oldum.Kart postal olarak:O gözüme carpti canli karsima ciksa herhalde düser bayilirim.(masallah deyin nazar deymesin:O )

hakan

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
hahaa çok güzel yaa gerçekten masaüstü yapımde nasıl duruyo bi bakim:O

D

DictatoR

Misafir
gozalles ayıp oluyor ama :O ne işine yaricak. Odur enzimlerim praçalama işlemlerine başladılar bile

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
DictatoR' Alıntı:
gozalles ayıp oluyor ama :O ne işine yaricak. Odur enzimlerim praçalama işlemlerine başladılar bile
kardeşim öncelikle ben gonzaleZ hem o benim biricik pambıkım niye yedin yaw biride tuz istior ya :(. :crying:

İmandanihsana

Doçent
İhvan Üyesi
gonzalez' Alıntı:
kardeşim öncelikle ben gonzaleZ hem o benim biricik pambıkım niye yedin yaw biride tuz istior ya :(. :crying:
CAİZ OLDUKTAN SONRA NEYIN OLURSA OLSUN YERIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :O :O :O :O

saide

Asistan
İhvan Üyesi
NAYRRRRRRRRRRRRRRR pambikimi ayyyyy pardonTONTI$IMI RAHAT BIRAKIN ölürüm de midenize yar etmem nayrrrrrrrrrrr.:boxing[1]: :boxing[1]: :pokey[1]:

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
bunun haşlaması da güzel olur varya bi tek yahnisi değil :O

ben bi keresinde tavşan eti yemiştim ramazanda nasıl yedim hala kendime şaşıyorum ya demekki öyle işte...

D

DictatoR

Misafir
matrax, tavşan etini çok severim.

Bizim burada yaparlar. Ramazanda davet ederler. Öyle güzel oluyor ki.

Önce haşlıyorlar biraz. Sonra içini dolduruyorlar atıyorlar fırına. Nar gibi kızarıyor.

Sonra paramparça ediyorlar. (Tabi sade etlerini. Kemiksiz :O) Kaşıkla dalacaksın içine. ooohh. Mis gibi valla. Bağımlısı olursun o derece :D

SiNeM

Piss'a!
İhvan Üyesi
DictatoR' Alıntı:
matrax, tavşan etini çok severim.

Bizim burada yaparlar. Ramazanda davet ederler. Öyle güzel oluyor ki.

Önce haşlıyorlar biraz. Sonra içini dolduruyorlar atıyorlar fırına. Nar gibi kızarıyor.

Sonra paramparça ediyorlar. (Tabi sade etlerini. Kemiksiz :O) Kaşıkla dalacaksın içine. ooohh. Mis gibi valla. Bağımlısı olursun o derece :D
ciddi misin?

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
Evet tabiiki ciddi...