Şirk

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
10464303_653205074747944_4164402682388950705_n.jpg

Şeyhe tapıyorum diyeni görmedim ama müslümanı mürted ilan edip öldürenleri hergün görüyoruz. Kanını helal saydığı yetmiyormuş gibi malını ve ırzını kendine helal sayanları da..

Amacın ne senin? Fitneye alet olmayan son kaleleri de yok mu etmek? Dikkat ediyorum, bunları bütün gün hazırlıyor, 1 saat içinde foruma yayıyorsun.. Organize çalıştığınız belli..

Her iddiaya girerim ki Türkçen bile yok senin.. Çünkü hiç cevap veremiyorsun. Kopyala yapıştır diye oturtmuşlar seni bilgisayarın başına..

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@adams77 abim bak şimdi şöyle :gul

Sen, ben, o biri... Allah'ı tek bir ilah olarak kabul etmiş nefisleri kardeşimiz kabul edeceğiz. Bu büyük ailenin adı Milleti İbrahim.. Babamız ise Hz. İbrahim aleyhisselamdır. Nefsimizin babası Âdem aleyhisselam, dinimizin babası İbrahim aleyhisselamdır. Şeriatımızın sahibi Hz. Muhammed aleyhisselatüvesselamdır.. Bir peygamberin diğer peygambere üstünlüğü var mıdır? Genel olarak yoktur lakin vasıf olarak vardır. Teşbihte hata olmaz, şöyle ki: Aslan'la Kartal'ı kıyaslayamayız. Birisi göklerin diğeri yerlerindir. Öbür taraftan yerde bile fark vardır ki kutuplarda Aslan donar kalır. Orada da kutup ayıları üstündür.. Dolayısıyla her peygamberin demi farklı olmakla birlikte bu demleri birbiri ile kıyas etmek doğru olmaz. Her alanda üstün diye bir şey yoktur.. Ahirzaman deminde yaşadığımız için bize göre üstün olan peygamber Hz. Muhammed aleyhisselatüvesselamdır. Çünkü bizler bu demin çocuklarıyız.. Dem= An, çağ, dönem. Çay demlendi, anlandı.. Su tevhidtir, dem ise şeriattir. Su buhalaşır gider, dem kalırsa acılaşır. Aslolan sudur, su azizdir. Tevhid su gibidir.. Döner döner besberrak geri gelir.. Demde takılıp kalmamak gerekir.. Suya gark olmak lazım gelir.. Suyu hiçbir şey bozamaz.. O Allah katındadır.. Bozmak isteyen kendine eder, demini bayatlatır.. Suya hiçbir şey olmaz..

adams77

Kanalizasyoncu
@DostunDostu

Güzel insan

Dost acı söyler vaktin olursan sana bir adana söylemek istiyorum.

Tüm bildiklerini bir kenara bırak çünkü sana aktarılmış nakillerin hepsinde sorun var. Benden söylemedi ister düşünür karar alırsın istersen beni görmezden gelebilirsin.

Selam et

AlpBilge

Yasaklı
Bil ki gerçek din Allah’ındır. Ondan başka veliler edinenler: Biz bunlara bizi Allah’a yaklaştırsınlar diye kulluk ediyoruz derler. Allah anlaşmazlığa düştükleri konuda aralarında hükmü verecektir. Allah, yalancı ve inkarcı kimseye yol göstermez. (Zümer 3)

11082646_782286108506506_7989925933718483571_n.jpg