Saadet Partisi'nden AK PARTİ'ye Tam Destek

P

perisa

Guest
AK PARTİ TÜRKİYE HALKININ PARTİSİDİR..
yargıtay gibi kurumlar CHP nin ARKA BAHÇESİMİ??
ÜLKEYE TUZAK KURANLARA VE ÜLKEYİ BATIMAK İSTEYENLERE VE FAŞİSTLERE VE HAL DÜŞMANLARINA GEÇİT VERMEYELİM, ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKALIM....

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
konuyu açan arkadaş duygusallığını katmış anlaşılan

saadet partisinin burada yapmş olduğu açıklama ve destek akepeye değildir, mevcut düzenin eksikliğine işaretetmiştir, var olan yanlışa işaret etmiştir, akepenin kapanmasını ya da siyaset yapmasını istemeyiz çünkü gerçekleştirdikleri o kadar icraat var ki İslam! namına bugün bu ülkeeki müslümanlık! onlara borçludur...BOP'un eşbaşkanlığını yapan domuzu Türk gıda konseptine sokan, ezanın sesini kıstıran, kilise evlerinin sayısını artıran, halkı aç bırakan, filistindeki insanları öldüren bir devletin şimon prezeni meclise getirip alkışlatan, yine filistindeki kadınları öldüren bir devletin belediye başkanına ödül veren bir zihniyeti desteklemez...

verdiği beyanatı akepe üzerine alıp saadet bizi destekliyor demesin ortada var olan yanlışa işaret etmiştir...

eğer ki bu kapatma akepe değil dp ya da anap yahut dtp dışındaki bir parti için olsa yine duruş sergilenirdi...

Allah Allah desteklese ne olur kardeş??

dava açıldı açılalı burda sağır sultan bile duydu bas bas bağırdım;
"BU DAVA İSLAMA, İMANA, BAŞÖRTÜSÜNE VE HALKA AÇILMIŞ BİR SAVAŞTIR" diye...

SP destekledi diyelim o zaman bundan sizin düşündüğünüz gibi Ak Parti pay almaz çünkü SP ak partiyi yada davayı değil islamısavunmuş olucak...

ben SP kökenli bi Ak Parti seçmeni ve çalışanıyım bununlada iftihar ediyorum..

Recep Tayyip Erdoğan bende ne ise Necmettin Erbakanda aynen odur...

gelelim sizin Ak Partiyi beğenmeme hatta küçümseme anlayışınıza...

işte burda susmak gerek..

çünkü;

"aslında sizin gibileri CHPnin, gerçek laiklerin, islam ve halk düşmanları (güya)atatürkçülerin yönettiği, dini, imanı belirsiz bi ülkede beklemekte..."

düşman bunun hesabını yapmakta...

ve aferim sizde "bizi yanlış anladınız biz aslında akepeyi savunmuyoruz savunmayız" diye bağıradurun..

devam edin daha çok bağırın duymayanlar var...yazıkkk..

fakiri

Kıdemli Üye
Buradaki olay siyasi rant sağlama yeri değil...
ortada bir DEMOKRASİ terörü var!demokrasiyi kim katlediyorsa onun karşısında olunmalı!!!mağdurun yanında olunmalı!!!
yanlız bu bütün partiler için geçerli olmalı...sadece akp için değil(DHP,MHP,CHP,vs vs...)görüşlerini belirtebilsinler terör estirmesinler

Bu ülkede ve geçmişte siyasi rant hesabı yapan ve bu bağlamda dini değerlerimizi her vesileyle istismar eden mihrakların ve partilerin hangileri olduğunu cümle alem biliyor.
SP'lilerin AKP için özellikle seçimlerden önce, söyledikleri ve seslendirdikleri itham ve iddiaları öyle herkes tarafından yenilir-yutulur şeyler olmadığı ve bu partinin vatan hainlerinden çok daha büyük suç işledikleri yönündedir. Buraya o çirklin iddiaları tekrar yapıştırıp kimsenin huzurunu kaçırmak istemem. Normal bir İnsan, bir şey söyledi mi onun arkasında durmalıdır veya eğer sözünün arkasında durmayacaksa hata ettiğini söylemelidir. Ben şayet, bir partiyi vatan hainliği ile eş değerde bir hata veya suç işlediğini söylemiş isem, bu partinin kapatılmasını ve ülkenin bundan kurtulmasını alkışla karşılarım. Yani, sözlerimin arkasında dururum. Yok eğer bölyle bir davranış sergilemez isem, o zaman kendimin normal bir insan olduğuna dair inancımı sorgulamaya başlarım.
Bizim söylemek istediğimiz hadise budur.
Yoksa, kıvırma sanatını meslek edinmişlere biz herhangi birşey anlatmadık ve bunlarla hiçbir zaman da işimiz olamaz !

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Bu Milli Görüşü..

Bi mİlli Görüşçü olduğunu idda edenler anLayamamış..

Yazık!!

GÖÇEBE

Paylaşımcı
:)
yok genelde bu tur konulara yazdinmi hemen bir kategoriye konulursun hemen falaci partiden filanci partidensin vs diye algilanirsin,
o manada akp'li degilim dedim

yoksa sp' lide degilim:)(yanlis anlasilmasin;))

yani siaysetten uzagiz anlayacan,
cahaliz isde:D

sana tavsiyem CAHİLİ OLDUĞUN KONULARDA YORUM YAPMA ***

manifesto

Yasaklı
Gül'ün Yargıtay Baş Savcısını görevden alma yetkisi yok,bu iş hakimler ve Savcılar Yüksek kuruluna ait
Hatırlayın Şemdinli Savcısını JET hızıyla görevden alanları

Bilgilendirme adına

Bu kapatma davası hepimizi rencide etmiştir,üzmüştür

Ancak Erdoğan'ın şu açıklaması bence çok önemli

"halkımız müsterih olsun 22 Temmuzda bize emanet ettikleri halk iradesini sonuna kadar müdafa edicez"

Önemli olan bu nokta

GÖÇEBE

Paylaşımcı

SP destekledi diyelim o zaman bundan sizin düşündüğünüz gibi Ak Parti pay almaz çünkü SP ak partiyi yada davayı değil islamısavunmuş olucak...

ben SP kökenli bi Ak Parti seçmeni ve çalışanıyım bununlada iftihar ediyorum..

Recep Tayyip Erdoğan bende ne ise Necmettin Erbakanda aynen odur...

gelelim sizin Ak Partiyi beğenmeme hatta küçümseme anlayışınıza...

işte burda susmak gerek..

çünkü;

"aslında sizin gibileri CHPnin, gerçek laiklerin, islam ve halk düşmanları (güya)atatürkçülerin yönettiği, dini, imanı belirsiz bi ülkede beklemekte..."

düşman bunun hesabını yapmakta...

ve aferim sizde "bizi yanlış anladınız biz aslında akepeyi savunmuyoruz savunmayız" diye bağıradurun..

devam edin daha çok bağırın duymayanlar var...yazıkkk..

akepenin İslam namına hareket ettiğini nereden çıkardınız?durun ben söyleyim;

-eşbaşkanı olduğu BOP vasıtası ile büyük israili kurarken akan kanları neden olduğu için mi?
-ırakta şehit olan insanların tecavüze uğrayan bacılarımızın mağdur olmasını sağlayan incirlikten 4990 sorti yapılmasını sağladığı için mi?
-İslam dininde haram olan domuzu bu ülkede yetiştirenlere kredi verdiği için mi?
-faiz günümüzün gerçeği diyerek Kur'an'ın kıyamete kadar haram saydığını meşrulaştırarak mı?
-imar yasasını değiştirip camii olan kelime yerine ibadethane yazarak diğer batıl dinlerin özellikle hıristiyanlığın yayılması için gereken etkenlerin önemli adımlarından kilise evlerinin meşrulaştırmasını sağlayarak mı?
-12 yaşından küçük çocukların bale ya da başka kursu giderken KUR'AN kursuna gitmesine engelleyerek mi?
-kasımpaşa da olması lazım 40 yıllık Kur'an kursunu kaçak yapı olduğu gerekçesine dayanrak yıkarken diğer acarkent ya da sitelerin yıkımını unutarak mı?
-ezan sesini çevreyi yaşlıları ve küçükleri rahatsız ediyor diyerek kısarak mı?
-ab isteği doğrultusunda cuma hutbelerinde Allah indinde tek din İslam ibaresini kaldırarak mı?
-çıkardığı vakıflar yasası ile hıristiyan dinine hizmet ederek mi?
-yarım yamalak çıkardığı çözümü çözümsüzlüğe getirdiği 60 yıllık bir hayatta sadece 4 yıl başörtüsü takmanın o da eğer üniversiteye girdiğinde geri kalan ömründe üniversite öncesinde 12 yıl üniversite sonrasında devlet memuru olursa 25 yıl takamayacağı başörtüsü sorunu ile yani 60 yıllık hayatında 37 yıl kafadan baörtüsüz yaşamaya mahkum ederek mi?

İSLAM'A HİZMET EDİYOR?İMAN DAVASI BU MU AKEPENİN?

AKAN HER MÜSLÜMAN KANI İÇİN BU KANLARDA HAKKI OLAN HER AKEPELİNİN HER KAN DAMLASI İÇİN DİRİLİP ÖLMESİNİ TEMENNİ EDERİM HAK'TAN...

ister nefret deyin isterse başka bi şey bunu nasıl algılarsanız algılayın...

bunlar yüzünden din şimdi siyasete alet edildi...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com

-eşbaşkanı olduğu BOP vasıtası ile büyük israili kurarken akan kanları neden olduğu için mi?
-ırakta şehit olan insanların tecavüze uğrayan bacılarımızın mağdur olmasını sağlayan incirlikten 4990 sorti yapılmasını sağladığı için mi?
-İslam dininde haram olan domuzu bu ülkede yetiştirenlere kredi verdiği için mi?
-faiz günümüzün gerçeği diyerek Kur'an'ın kıyamete kadar haram saydığını meşrulaştırarak mı?
-imar yasasını değiştirip camii olan kelime yerine ibadethane yazarak diğer batıl dinlerin özellikle hıristiyanlığın yayılması için gereken etkenlerin önemli adımlarından kilise evlerinin meşrulaştırmasını sağlayarak mı?
-12 yaşından küçük çocukların bale ya da başka kursu giderken KUR'AN kursuna gitmesine engelleyerek mi?
-kasımpaşa da olması lazım 40 yıllık Kur'an kursunu kaçak yapı olduğu gerekçesine dayanrak yıkarken diğer acarkent ya da sitelerin yıkımını unutarak mı?
-ezan sesini çevreyi yaşlıları ve küçükleri rahatsız ediyor diyerek kısarak mı?
-ab isteği doğrultusunda cuma hutbelerinde Allah indinde tek din İslam ibaresini kaldırarak mı?
-çıkardığı vakıflar yasası ile hıristiyan dinine hizmet ederek mi?
-yarım yamalak çıkardığı çözümü çözümsüzlüğe getirdiği 60 yıllık bir hayatta sadece 4 yıl başörtüsü takmanın o da eğer üniversiteye girdiğinde geri kalan ömründe üniversite öncesinde 12 yıl üniversite sonrasında devlet memuru olursa 25 yıl takamayacağı başörtüsü sorunu ile yani 60 yıllık hayatında 37 yıl kafadan baörtüsüz yaşamaya mahkum ederek mi?

AKAN HER MÜSLÜMAN KANI İÇİN BU KANLARDA HAKKI OLAN HER AKEPELİNİN HER KAN DAMLASI İÇİN DİRİLİP ÖLMESİNİ TEMENNİ EDERİM HAK'TAN...

bu yazdığınız bahaneler en az cumhuriyet başsavcısının bahaneleri kadar saçma ve bazıları hakkaten çok komik...

şu aşamada dedimya size başbakan olarak Deniz Baykal gerek,

cumhurbaşkanı olarak Nejdet Sezer gerek

hem o zaman Ce He Pe lide olursunuz...:clap2:

ne güzel olur o zaman recep tayyip erdoğana bol bol bağırırsınız

"bu ülke bizimdir bizim kalacak" diye...

size dayatmacı laik kesim gerek,

görün bakalım dünya kaç bucakmış o zaman mumla arasınız bu hükümeti ve bu Başbakanı...

BENİM BİLDİĞİM MİLLİ GÖRÜŞ TERBİYESİ İLE YOĞRULMUŞ Bİ İNSAN BU TAVIRLARI TAKINMAZ....

yazıkk sizin gibi milli görüşçülere BU İŞ YÜREK İSTER sizse dilde milli görüşçüsünüz.. :mad:

manifesto

Yasaklı
Şuda çok ilginç dostlar

Erdoğanın 3 çocuk yapın konuşmasını dahi iddianameye koymuş

Yani 3 çocuk yapın demek İRTİCA :) parti kapatma gerekçesi

Acaba baş savcının kaç kardeşi var onun babası bana göre irticacı

Baksana çocuğunun ismini ABDURRUAMMAN koymuş..

Ne demek Abdurrahman? çağdaş ve moderen isimler varken Tansel GİBİ Tarkan gibi

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
olurmu Tayyip Erdoğan öyle konuşmamalıydı... hakkaten şeriata davetiye çıkaran sözler bunlar mazallah sokaklar çocuk dolar...

gerçi bazı avrupa birliği ülkelerinde nesilleri tükendiği için insanlar çocuk yapmaya teşvik ediliyor... buda bi tezattır...

:eek:fftp:al bak GÖÇEBE malzeme çıktı sana hadi vur yerden yere a ke pe ni...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
dedimya size cehepe gerek size deniz baykal gerek...

şimdi bu konunun başından beri açında bi okuyun benim yorumlarımı...

siz daha beni anlamadınızki kendinizi anlatabilesiniz....

ak partinin artılarını eksilerini buyrun başka bi topik altında muhasebe edelim..

ama önemli olan benim bu konudaki yorumumdur bu konuya ait yorumumdur...

ben konyadayım siz anyada farklı dilleri konuşarak anlaşmak imkansız

o yüzden önce beni anlamanız lazım benimle konuşmak için...

ben sizi çooooooook iyi anladım... en başından beri hemde...

manifesto

Yasaklı
İslam radikaldir, lightlığı kabul etmez, İslam'ın bir şartini kabul edip diğerini redderek müslüman olunmaz, İslam'a hizmet olmaz

Radikal olan sensin güzel kardeşim İSLAM değil

Bak yüce ve mukaddes kitabımız Kur'an sevgi ve şefkat dolu bir cümlesinde ne diyor ;

"Allah'ın bir rahmet eseridir ki, sen onlara karşı yumuşak davrandın. Eğer huysuz ve katı kalpli birisi olsaydın muhakkak onlar senin etrafından dağılıp giderlerdi"
Al-i İmran 159​

GÖÇEBE

Paylaşımcı
dedimya size cehepe gerek size deniz baykal gerek...

şimdi bu konunun başından beri açında bi okuyun benim yorumlarımı...

siz daha beni anlamadınızki kendinizi anlatabilesiniz....

ak partinin artılarını eksilerini buyrun başka bi topik altında muhasebe edelim..

ama önemli olan benim bu konudaki yorumumdur bu konuya ait yorumumdur...

ben konyadayım siz anyada farklı dilleri konuşarak anlaşmak imkansız

o yüzden önce beni anlamanız lazım benimle konuşmak için...

ben sizi çooooooook iyi anladım... en başından beri hemde...

konuyu baştan okuyarak geldim ama siz benim yazdığım maddelerin içinden bir tanesini bile anlayamışsanız ben ne yapayım...

konu ile ilgili başka bir başlıkta fikirlerimi beyan ettim...

Sofuoglu

Ordinaryus
sana tavsiyem CAHİLİ OLDUĞUN KONULARDA YORUM YAPMA ***

sen ne diyon babacan konuyla ilgili tekbir yorurumumuz olmadi,sadece birsey yazdik oda senin , bizim hosumuza giden bir cumlendi

ahada yapiyom simdi catlada, patla:)

Allah(c.c) rizasi icin islam dinini siyasetinize alet etmeyin...

selametle

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
okuduklarınızı anlamadığınızı bu kadar açığa vurmasanız diyorum... :)

sayın yönetim konuyu kilitlermisiniz iyice amacını aştı...

GÖÇEBE kardeşim sizinlede şahsi tartışmaları özelde paylaşabiliriz...

hem bu vesile ile önyargı sebeplerimide paylaşmış oluruz...

beni yargılamaktan vazgeçin ama olurmu??...

GÖÇEBE

Paylaşımcı
siz mail adresinizi gönderin ben uygun bi zaman bulursam dediğiniz olur...:)

manifesto

Yasaklı
Arkadaşlar mesajlarımız "üye" odaklı değil " konu" odaklı olursa daha sağlıklı olur
karşılıklı sataşmalara imkan vermeyelim

grozny

Doçent

.:clap2:

وَمَا لَكُمْ لاَ تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاء وَالْوِلْدَانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَـذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنكَ وَلِيًّا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنكَ نَصِيرًا

NİSA 75:
Size ne oluyor da, Allah yolunda ve, “Ey Rabbimiz! Bizleri halkı zalim olan şu memleketten çıkar, katından bize bir dost ver, bize katından bir yardımcı ver” diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz?

(BAKARA suresi 159. ayet)

إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَى مِن بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ أُولَـئِكَ يَلعَنُهُمُ اللّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ

İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayeti Kitap’ta açıklamamızdan sonra onları gizleyenler var ya, işte onlara hem Allah lânet eder, hem de bütün lânet etme konumunda olanlar lânet eder

elmnightmare

Profesör
siz mail adresinizi gönderin ben uygun bi zaman bulursam dediğiniz olur...:)
Ule ne biçim AGD li mücahitsin...
Hem mail adresini o gönderecek hem de sen uygun olursan olacak:eek:leyo::eek:leyo:
Mücahitlik böyle mi olur:p:p
İki eli kanda da olsa davasını anlatmaya çalışan mücahit olur:p:p:p