Saadet Partisi'nden AK PARTİ'ye Tam Destek

missilo

Asistan
Hayret !
Bütün bunlar SP'nin AKP'yi itham ettiği konular değil miydi ?
Herkes ya söylediği sözlerin arkasında dursun, ya da söylemlerini değiştirsin.
Vesselâm.
Buradaki olay siyasi rant sağlama yeri değil...
ortada bir DEMOKRASİ terörü var!demokrasiyi kim katlediyorsa onun karşısında olunmalı!!!mağdurun yanında olunmalı!!!
yanlız bu bütün partiler için geçerli olmalı...sadece akp için değil(DHP,MHP,CHP,vs vs...)görüşlerini belirtebilsinler terör estirmesinler

elmnightmare

Profesör
Bence partilerin hepsini kapatmak lazım...
Bu sayede kafamız siyasetten dinlenir:eek:fftp:

Otranto

Üye
Web sitesi
bibakbe.com
Ee.. Bu kapatılma davalarından en çok zarar gören SP olduğuna göre AK Partiye destek vermeleri de normaldir..
Gerçi hoş, daha düne kadar malum çevrelerin dolmuşuna gelip haklı/haksız gelişigüzel yükleniyorlardı.. Ancak en azından bu noktada kesişmek iyi birşey..

Kimileri Bop diyor, kimileri pop mop..
Pardon? Bop'a hizmet ediyor dediğiniz parti Bop yolundaki birçok tekere çomak sokmadı mı?
Türkiye'yi satıyor dediğiniz hükümet, Türkiye'nin zedelenen itibarını tekrar kazandırmadı mı?
Kriz yönetimi konusunda en başarılı yönetimlerden biri olan mevcut hükümet şu global iktisadi bunalıma rağmen hala krize karşı direnmiyor mu ?
(Anayasa kitapçığının atıldığı zamanları anımsayın)
Sivilleri, masum bebekleri katleden bir devlete karşı ayağa dikilen, devlet terörü kelamını etmeye cesaret eden başka bir lider çıktı mı peki?

Muhterem forum üyeleri;
Cumhuriyetçiyim diyerek cumhuriyetin altını oyanları,
Dindarım diyerek ortaya çıkıp ettiği binbir gaf ve talihsiz faaliyetleri ile dindar insanlara hayatı zehir eden,
Milliyetçiyim deyip de kabadayılık eden ve insanları milliyetçilikten soğutanları,
Hukukçuyum deyip de hukuku katleden, yasaları kafasına göre yorumlayanları
unutmayın..

Unutmayın...

Otranto

Üye
Web sitesi
bibakbe.com
Bir Hz. Ömer, Bir Kanuni, Bir Fatih gelecekse başa eyvallah..
Kapatalım tüm partileri..
Ancak şu andaki durumda kimlerin başa gelebileceklerini unutmayalım, şakası bile kötü..
Malum, daha 60 yıl kadar evvelinde tek elden yönetiliyorduk..

Memnun olan ?

reis

Kıdemli Üye
Saadet'in Sezer seçilirken gösterdiği tavır sebebiyle ödemesi gereken Keffareti var..
Sezer'i seçen partiler arasında Fazilet de var idi. Halbu ki Fazilet'in o sıralar yeri-göğü inletmesi gerekiyordu.
Ama onlar ne yaptı.
Gitti RP'yi kapatan Sezer'i destekledi.

Bugün yüksek(!) yargının neredeyse tamamı Sezer'in adamları ile dolu.

reis

Kıdemli Üye
Bizde bilmiyoruz ama sanırım Cumhurbaşkanı'nın atama yetkisinde olan makamlar için aynı zamanda bir azletme yetkisi de var.

Öyle olsa bile bu iş Gül'ün harcı değil.

Gül Senegal'den döner dönmez Başsavcı'yı azletmeli..

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
bilgilenmek maksadi ile soruyorum(!)

peki Abdullah gul'un bu adamlari gorevinden alma yetkisi varmi?

evet var lakin;

çok büyük yüz kızartıcı suçlar işlenmiş ve kesin delillerle ifade edilmiş olması lazım...

aksi takdirde ancak görevleri bitene kadar beklicez... 7-8 yıl kadar!!..

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
Bizde bilmiyoruz ama sanırım Cumhurbaşkanı'nın atama yetkisinde olan makamlar için aynı zamanda bir azletme yetkisi de var.

Öyle olsa bile bu iş Gül'ün harcı değil.

Gül Senegal'den döner dönmez Başsavcı'yı azletmeli..

başsavcıyada yetemez kardeş... kaldıki bu başsavcı haketmediği şekilde makamına getirilmiştir... arkası sağlam yani!!!

bununda görevinin bitmesini beklicez... ancak çok büyük bi suçu olmalıki görevden men edilsin.. vatan hainliği gibi yada yüzkızartıcı bi suç olması lazım...

gerçi şu anki tavırları yüzünden yüzlerini yerden kaldıramamaları gerek ama ne yazıkki dengelerin değişmesi için biraz daha sabretmemiz lazım....

GÖÇEBE

Paylaşımcı
konuyu açan arkadaş duygusallığını katmış anlaşılan

saadet partisinin burada yapmş olduğu açıklama ve destek akepeye değildir, mevcut düzenin eksikliğine işaretetmiştir, var olan yanlışa işaret etmiştir, akepenin kapanmasını ya da siyaset yapmasını istemeyiz çünkü gerçekleştirdikleri o kadar icraat var ki İslam! namına bugün bu ülkeeki müslümanlık! onlara borçludur...BOP'un eşbaşkanlığını yapan domuzu Türk gıda konseptine sokan, ezanın sesini kıstıran, kilise evlerinin sayısını artıran, halkı aç bırakan, filistindeki insanları öldüren bir devletin şimon prezeni meclise getirip alkışlatan, yine filistindeki kadınları öldüren bir devletin belediye başkanına ödül veren bir zihniyeti desteklemez...

verdiği beyanatı akepe üzerine alıp saadet bizi destekliyor demesin ortada var olan yanlışa işaret etmiştir...

eğer ki bu kapatma akepe değil dp ya da anap yahut dtp dışındaki bir parti için olsa yine duruş sergilenirdi...

girdap

Ordinaryus
konuyu açan arkadaş duygusallığını katmış anlaşılan

saadet partisinin burada yapmş olduğu açıklama ve destek akepeye değildir, mevcut düzenin eksikliğine işaretetmiştir, var olan yanlışa işaret etmiştir, akepenin kapanmasını ya da siyaset yapmasını istemeyiz çünkü gerçekleştirdikleri o kadar icraat var ki İslam! namına bugün bu ülkeeki müslümanlık! onlara borçludur...BOP'un eşbaşkanlığını yapan domuzu Türk gıda konseptine sokan, ezanın sesini kıstıran, kilise evlerinin sayısını artıran, halkı aç bırakan, filistindeki insanları öldüren bir devletin şimon prezeni meclise getirip alkışlatan, yine filistindeki kadınları öldüren bir devletin belediye başkanına ödül veren bir zihniyeti desteklemez...

verdiği beyanatı akepe üzerine alıp saadet bizi destekliyor demesin ortada var olan yanlışa işaret etmiştir...

eğer ki bu kapatma akepe değil dp ya da anap yahut dtp dışındaki bir parti için olsa yine duruş sergilenirdi...

İlkesel bir duruş işte,bu ilkenin gereği de şimdi kapatılmak istenen parti olan AKP'ye destek vermeyi gerektiriyor..Ve fakat bu destek sıradan bir partiye verilen destek gibi değil, Mustafa KAMALAK son noktayı çok güzel koymuş: "AK PARTİ'Yİ KAPATMAK HALKI KAPATMAKTIR!"

DTP kapatılmak istense "DTP'yi kapatmak halkı kapatmaktır" denilebilir miydi?Tabi ki hayır,çünkü SP'liler de biliyorlar ki bu çekişme milletle ülkeyi millete bırakmak istemeyen seçkinler arasında,bu çekişme halkın çocuklarıyla halk düşmanları arasında..

Ve herkes görüyor ki son kozlar oynanıyor...

GÖÇEBE

Paylaşımcı
Mustafa Kamalak bey akepenin aldığı oylara göre konuşmuştur, akpenin aldığı oyları görmezden gelip konuşmak zaten saçmalık olur ve hukukçu birine yakışmaz...

dediğim gibi verilen beyanatların üzerinden bi de sakın saadet partisi kendini kapatıp akepeye geçiyo diye bi anlam da çıkartmayın

girdap

Ordinaryus
Tamam işte,AK PARTİ'nin aldığı oyları göz önünde bulundurmuş,dolayısıyla AK PARTİ'nin halkı temsil ettiği gerçeğini güzel bir ifade ile tespit etmiş ve AK PARTİ'ye destek vermiştir...

:eek:fftp:
SP kendini kapatıp AKP'ye geçse AKP alır mı? Hiç sanmıyorum:)

Sofuoglu

Ordinaryus
dediğim gibi verilen beyanatların üzerinden bi de sakın saadet partisi kendini kapatıp akepeye geçiyo diye bi anlam da çıkartmayın

bu anlami herhalde senden baska cikartanda olmamisdir:)

cok guldum ya Allah(c.c)'da seni guldursun emi:)

(bu arada akp'li vs degilim sadece yukardaki cumlen hosuma gitti ona mutabik yazdim aman yanlis anlasilmaya;))

GÖÇEBE

Paylaşımcı
Tamam işte,AK PARTİ'nin aldığı oyları göz önünde bulundurmuş,dolayısıyla AK PARTİ'nin halkı temsil ettiği gerçeğini güzel bir ifade ile tespit etmiş ve AK PARTİ'ye destek vermiştir...

:eek:fftp:
SP kendini kapatıp AKP'ye geçse AKP alır mı? Hiç sanmıyorum:)

konu ile ilgili olmasa da bi laf var buluttan nem kapmak diye iyi ki bi laf dediler hemen kendinize uyarlıyorsunuz...

sanmadığını söyleyeyim sana seçimler öncesinde Numan kurtulmuş a ve yine Mustafa Kamalak bey e partiye geçme teklifi yapan akepe değil miydi?bunlar benim bildiğim transfer dedikodusu daha bilmediğimiz kaç isim var acaba?

GÖÇEBE

Paylaşımcı
bu anlami herhalde senden baska cikartanda olmamisdir:)

cok guldum ya Allah(c.c)'da seni guldursun emi:)

(bu arada akp'li vs degilim sadece yukardaki cumlen hosuma gitti ona mutabik yazdim aman yanlis anlasilmaya;))

kendi adına konuşsan fena olmaz.:dancing:

bak ben de sana güldüm Rabbim de seni güldürsün:O

akepeli olmak kötü mü yanlış anlaşılmasın dedin? sen böyle deyince ben bu anlamı çıkarttım :):O

girdap

Ordinaryus
konu ile ilgili olmasa da bi laf var buluttan nem kapmak diye iyi ki bi laf dediler hemen kendinize uyarlıyorsunuz...

sanmadığını söyleyeyim sana seçimler öncesinde Numan kurtulmuş a ve yine Mustafa Kamalak bey e partiye geçme teklifi yapan akepe değil miydi?bunlar benim bildiğim transfer dedikodusu daha bilmediğimiz kaç isim var acaba?

Ya Göçebe,Saadet Partisi'nde de kaliteli isimler mevcuttur tabi, onları AKP saflarına katıp halka hizmette etkin bir konuma getirmeyi istemiştir Reis..Ben de gerçekten çok sevdiğim Mustafa Kamalak'ın AK PARTİ'ye geçmesini isterdim ama nasip değilmiş...Ama bununla partinin topyekün katılması aynı şey midir?Değil tabi...

Peki SP'yi geçelim,senin kişisel görüşünü alabilir miyiz bu konuda?

Sofuoglu

Ordinaryus
kendi adına konuşsan fena olmaz.:dancing:

bak ben de sana güldüm Rabbim de seni güldürsün:O

akepeli olmak kötü mü yanlış anlaşılmasın dedin? sen böyle deyince ben bu anlamı çıkarttım :):O

:)
yok genelde bu tur konulara yazdinmi hemen bir kategoriye konulursun hemen falaci partiden filanci partidensin vs diye algilanirsin,
o manada akp'li degilim dedim

yoksa sp' lide degilim:)(yanlis anlasilmasin;))

yani siaysetten uzagiz anlayacan,
cahaliz isde:D