Refah Partisinin başarısı

agbi

Yasaklı
Ne zaman iktidar oldularsa herzaman başarılı oldular elhamdulillah. Çünkü ihlas olursa ALLAH yardım eder, olmazsa asla yardım gelmez! Bu herkes için geçerli bir kaidedir.

Sonrası diyen arkadaşa sesleniyorum sonrasında iktidar olamadık AKP tefrika ile davamızı böldükten sonra. Birlikte rahmet vardır, ayrılıkta azap vardır.

Burada Milli Görüş ve Erbakanı eleştirmek isteyenler olacaksa karşımıza aslı astarı olmayan nefsi eleştiriler yorumlar yapmasınlar. Belgeli, kayıtlı eleştiriler yapsınlar aksi halde hiçbiri dikkate alınmayacaktır. Çünkü Milli Görüşe ve Erbakan hocamıza bu sitedeki üyelerin bir kısmı tarafından yapılan iftiraların ve haksızlıkların haddi hesabı yok o yüzden eleştiri ve tenkit yapacaklardan belge ve kayıt istiyoruz ki iftira suçlaması ile muhattap kalmasınlar!

Ves'selam

Ne zaman iktidar oldularsa herzaman başarılı oldular elhamdulillah. Çünkü ihlas olursa ALLAH yardım eder, olmazsa asla yardım gelmez! Bu herkes için geçerli bir kaidedir.

Şimdi bizde ihlas yoktu ondan % 1,2,3 lere düştük buda ALLAH cc yardım etmediğini gösterir BENMİ YANLIŞ ANLADIM.