Refah Partisinin başarısı

korakademik

Ordinaryus
Ne zaman iktidar oldularsa herzaman başarılı oldular elhamdulillah. Çünkü ihlas olursa ALLAH yardım eder, olmazsa asla yardım gelmez! Bu herkes için geçerli bir kaidedir.

Sonrası diyen arkadaşa sesleniyorum sonrasında iktidar olamadık AKP tefrika ile davamızı böldükten sonra. Birlikte rahmet vardır, ayrılıkta azap vardır.

Burada Milli Görüş ve Erbakanı eleştirmek isteyenler olacaksa karşımıza aslı astarı olmayan nefsi eleştiriler yorumlar yapmasınlar. Belgeli, kayıtlı eleştiriler yapsınlar aksi halde hiçbiri dikkate alınmayacaktır. Çünkü Milli Görüşe ve Erbakan hocamıza bu sitedeki üyelerin bir kısmı tarafından yapılan iftiraların ve haksızlıkların haddi hesabı yok o yüzden eleştiri ve tenkit yapacaklardan belge ve kayıt istiyoruz ki iftira suçlaması ile muhattap kalmasınlar!

Ves'selam
.ExternalClass .ecxhmmessage p { padding: 0px; }.ExternalClass body.ecxhmmessage { font-size: 10pt; font-family: Tahoma; } ERCAN TEKİN

Evet varım.

Dediğiniz gibi belgeler ışığında.

Kulaktan dolma bilgilerle değil.

İsterseniz ERBAKAN ın ilk sosyal girişimi ile başlıyalım.

İstanbul ticaret odası seçimleri başlangıç olsunmu ?

Yoksa daha önceye mi gidelim ?

Ever sizden cevap bekliyorum.

Yalnız istişare ler yalnız Erbakan ın siyasi yaşamı olacak başka konulara girmiyeceğiz.

İkinci ricam da istişareyi Yarım bırakmamanız veya kaybolmamanız.

Teklifinizi gördüm Belgeler ışığında Erbakan ı yaşamının istişaresi.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
.ExternalClass .ecxhmmessage p { padding: 0px; }.ExternalClass body.ecxhmmessage { font-size: 10pt; font-family: Tahoma; } ERCAN TEKİN

Evet varım.

Dediğiniz gibi belgeler ışığında.

Kulaktan dolma bilgilerle değil.

İsterseniz ERBAKAN ın ilk sosyal girişimi ile başlıyalım.

İstanbul ticaret odası seçimleri başlangıç olsunmu ?

Yoksa daha önceye mi gidelim ?

Ever sizden cevap bekliyorum.

Yalnız istişare ler yalnız Erbakan ın siyasi yaşamı olacak başka konulara girmiyeceğiz.

İkinci ricam da istişareyi Yarım bırakmamanız veya kaybolmamanız.

Teklifinizi gördüm Belgeler ışığında Erbakan ı yaşamının istişaresi.

Allah razı olsun.
Belgeli ve kayda değer bilgiler ışığında herkesle görüşmeyi kabul ederiz.
Buyrunuz Erbakan hocamızı sizin analizinizden görelim.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Forum kuralları gereği siyaset meydanı bölümünde özel musahahara konusu açıp madde madde meseleleri işleyelim.
vakit buldukça bizde katılım gösterelim.
ves'selam

ummuhan

Kıdemli Üye
Sonuç olarak şöyle diyebiliriz :

Recep Tayyip Erdoğan Başarılıdır :)

reis

Kıdemli Üye
Refah Partisi'nin başarısı bizim başarımızdır. Çünkü Refah Partisi "Milli Görüşçü" idi... Bizde seve seve saçımızı-sakalımızı beyazlattık Refah Partisi peşinde. Yine beyazlatırız...

Ama RP'nin peşinden gelen Fazilet ve Saadet "Milli Güreşçi" olmayı tercih ettiler...

Bizde anladık ki er meydanı hoca değil pehlivan ister.. Elbette hoca da gereklidir ama er meydanında değil...

Şimdilik er meydanında ki pehlivanın peşindeyiz...

ummuhan

Kıdemli Üye
sonuç olarak şunu da diyebiliriz:

REcep Tayip Erdoğan başarılıdır demek Necmettin Erbakan başarısızdır anlamına gelmez.

Tabi önyargılı değilseniz:)

Bence gelir ve tam da isabet olur -ön yargılı değilim- :)

manifesto

Yasaklı
Daha dün gibi hatırlıyorum.."HAK HUKUK ADALET İŞTE FAZİLET" diye az yeri göğü inletmedik.Zannediyorlar ki bu insanlar Erbakan düşmanı ezelden muhalif.Oysa Erdpğan yokken bizler Erbakan diyorduk ta ki malum süreç ve olaylara kadar.Ondan sonra Türkiyede çok şey değişti..bizler çok şey öğrendik ama Erbakan'ın aynı derecede öğrenebildiğini sanmıyorum.Erbakan 11 ay iktidar kalabildi ve başarlıydı zaten başarısız olduğunu iddia eden yok ki.Ancak o rakamlar artık CÜCÜK gibi kalıyor onu ifade etmeye çalışıyoruz..Geçmişle avuntu değil günü ve geleceği konuşalım..Bizler sizin bulunduğunuz yolu 10 sene önce tozu dumana katarak geçiyorduk yani..

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Saadet Partisi kendinden başka herkesi sapık / bâtıl olarak görmeye devam ettiği sürece başarısızlığa mahkumdur...

Saadet partisi, Akpartisi, Chp, Mhp vs.. hangisi HAKKI ÜSTÜN TUTAN GÖRÜŞÜ SAVUNUYORSA O HAKKIN SAFINDADIR. Ama hangisi HAKKIN HAKİM OLMASI İÇİN MÜCADELE ETMİYOR İŞBİRLİKÇİLİK YAPIYORSA O HAREKETİN ADI NE OLURSA OLSUN BATILDIR.

Saadet partili olmayan hiçkimseyi sapık ilan etmedik! İftira etmeyin! Lafları eğip bükmeyin! Net olun tertemiz yazın! Herzaman söyledik akpliside, mhpliside, chpliside diğer partililerde bizim kardeşimizdir diye kaç defa diyeceğiz_? Ama siz bu laflarımızı çok çabuk unutuyorsunuz çünkü kastınız var!

Reis kardeşimize gelince.
Dürüst olmanızı rica edeceğim Refah partisindeki Milli Görüş çizgisi ile şimdiki Saadet partisinin çizgisinde ne değişme oldu?
İkincisi 'biz MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ ÇIKARTTIK' diyen Tayyip Erdoğan değil mi Milli Görüşü yani Refah Partisindeki görüşü terkettik diyen. Neden lafı eğip büküp bir yerlere görüşlerinizi yamamaya uğraşıyorsunuz? Net olun dürüst olun rica ediyorum hakkı hak sahibine teslim edin. Burada Refah Partisi ile Akpyi kıyaslarsak kimse kusura kalmasın rezil olursunuz halen ne yüzle ne insaf ile aslı astarı olmayan iddiaları nefsinize nakışladığınız yetmiyormuş gibi milletede doğruymuş gibi aktarıyorsunuz!
Biz sizi ve her müslümanı ALLAH İÇİN SEVİYORUZ. Biz hata yaparsak o hatadan dolayı uyarılmayı, uyarmayı kardeşlik vazifesi biliriz.
Gel diyoruz arkadaşım ab ci olma, amerikancı olma, bak abd zalim kan döküyor 1 milyon ıraklı müslüman kardeşimizi katletti sen o katliama uyma ayetlerde ALLAH azap veririm diyor kendine gel diyoruz hepiniz çıkmışsınız ne diyorsunuz? ''Erbakan hocada kim bizi cehenneme koyuyor?'' yahu erbakan hoca ne zaman sizin cehenneme gideceğinizi söyledi uyarmak başka birşey sen cehennemliksin işin bitmiş demek başka birşey neden çarpıtıyorsunnnnnnnnnnnnn!
Demek ki bir alıp verememe işi söz konusudur!

Münazara bölümü açıldı diye duydum. Hayırlı olsun madem öyle ilk konumuz Refah Partisinin 11 aylık süreci ile Akpnin 8 yıllık sürecini değerlendirmek olsun. Reis adlı kardeşimizin dediği üzere kim milli görüşçü ve kim milli güreşçi hep beraber görelim. Öyle aslı astarı olmayan nefsi çıkışlarla bu işler oldu bittiye gelemez. Çünkü ALLAH bu işden razı değildir. Kim haklıysa o hak sahibine teslim edilmeli, kim haksızsa onunda haksız olduğu ilan edilip hakka yönelmesi için mücadele vermelidir.

Biz size hep dua ediyoruz siz bizi kardeşiniz görmüyormusunuz bize neden dua etmiyorsunuz?

Allah c.c. hepimize hidayet versin.amin

agbi

Yasaklı
ERBAKAN ın en büyük başarısı

ERDOĞAN gibi GÜL gibi kıymetleri yetiştirmesidir.

veri

Yasaklı
anket1.jpg

refah partisinin başarısı deyince son ankette korktuğum başıma geliyor dedim...

bağımsızlar bir taraftan
bir taraftan chp
akp isterse yüzda altmış alsın
millet vekili sayısı bu ankete göre 300 ü bile bulmaz
koalisyon dönemimi geliyor

başbakan kılıçdaroğlu
akp yi çıkardınız mı geriye kalan milletvekilleri kimin olucak siz bilirsiniz

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yine en son 2010 yılında yazılmış bir başlık, yine aynı kişi tarafından güncellenmiş; yine başka bir çakma yandaş tarafından "ailecek cehapeli" tarafından laf sokuşturma.

SaddbinMuaz

Profesör
Elhamdülillah Hepsi İslam'a kendi dairelerinde hizmet vermişlerdir... Allah c.c. hepsinden razı olsun... Güçleri yettiği kadar mücadele ettiler... Şeytani İlluminatiyi bilemesseniz söylediklerimi anlayamazsınız kardeşlerim... Sizleri bölmekten başka bir şey yapmak istemiyorlar...

bakış

Kıdemli Üye
şevki yılmazın bu kadar kör olduğunu bilmiyordum.hasan mezarcıya yapılan şevkiyede yapılmış anlaşılan
Önce bazı şeyleri anlatırsam kimse sokağa çıkamaz diyor.(saadetlilere diyor)
Sonra refahyol bu zulumlere devam etmediği için bozuldu diyor.
daha sonra refahyolu siyonizm kurdurdu diyor.

ben bu videodan birtek şey anladım.şevki yılmaza yazık olmuş

SaddbinMuaz

Profesör
ben bu videodan birtek şey anladım.şevki yılmaza yazık olmuş

Başka bir şeylerde göremediniz mi... Belkide sadece aradığınızı blmuşsunuzdur...

Kardeşlerim meseleler derin anlayışla ve sabırla hatta merhamet ile yaklaşılması ve Müslümanların hatalarının örtülerek yollarına devam edilmesi gerekir... Erbakan gibi bir yiğidi Erdoğan gibi yiğitlerin mücadelelerini anlamanız zor olur...

bakış

Kıdemli Üye

Başka bir şeylerde göremediniz mi... Belkide sadece aradığınızı blmuşsunuzdur...

Kardeşlerim meseleler derin anlayışla ve sabırla hatta merhamet ile yaklaşılması ve Müslümanların hatalarının örtülerek yollarına devam edilmesi gerekir... Erbakan gibi bir yiğidi Erdoğan gibi yiğitlerin mücadelelerini anlamanız zor olur...

saad bin muaz kardeşim.Videoyu bir izle bakalım.Şimdi genel anlamda milli görüşçüleri eleştiriyor.Videonun 3.dakikasında,refahyol,siyonizmin dediğini yapmadı diye bozuldu diyor.
şevki yılmazın şevki kaçmış diyorum.Erdoğanın yiğit olmadığını çok iyi biliyorum.O kavramın içine erdoğan girmiyor

SaddbinMuaz

Profesör
Erdoğanın yiğit olmadığını çok iyi biliyorum.O kavramın içine erdoğan girmiyor

Sana tavsiyem kardeşim :

Abdullah Gürbüz Baba Hz.lerinin sözlerini hatırlatırım Allahualem

Türkler önce Yahudi’den tarafa olacaklar sonra Yahudiler tarafından Müslümanlar tarafına geçecekler.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye

Sana tavsiyem kardeşim :

Abdullah Gürbüz Baba Hz.lerinin sözlerini hatırlatırım Allahualem

Türkler önce Yahudi’den tarafa olacaklar sonra Yahudiler tarafından Müslümanlar tarafına geçecekler.

Bunu açarmısın? Detaylı olarak!