papa francesco dan anlamlı haraket!bizim murşidi kamiller ,gavslar bakında ders alın.

Yetim

Kısıtlı Erişim

malesef verilmek istenen dersi alamamışsınız
papa o arabaya binsin...

Sen ders alsan alsan ancak Papadan Alırsın Kafire karşı bu kadar aşağılık kompleksi içinde Olman bunun en açık göstergesidir...

Dua Nur

Kıdemli Üye
ecevit kartal arabaya binmişti başbakanlığı döneminde.

Ecevit o arabaya bindide ne oldu. Yazar kasayı kafasına yedi gitti.

Erdoğan sarayda oturacak, çılgın projeleri gerçekleştirecek. OLMAAAAAZ diyen varsa seçim yaklaşıyor, HODRİ MEYDAN:))))

Havas

Kısıtlı Erişim
Sen ders alsan alsan ancak Papadan Alırsın Kafire karşı bu kadar aşağılık kompleksi içinde Olman bunun en açık göstergesidir...

geçmiş kavimlere bakmak lazım ,hatalarını ,hatalarmız görmemiz lazım.
bu iş sadece mahmut 'un nurlu yuzuyle olmaz.

[FONT=&quot]“Onlardan önce nice nesilleri helak ettiğimizi görmediler mi? Yeryüzünde size vermediğimiz imkan ve iktidarı onlara vermiştik. Onlara bol bol yağmur yağdırmıştık. Topraklarından nehirler akıttık. Sonra da günahları sebebiyle onları helak ettik ve arkalarından başka bir nesil var ettik” (Enam,6/6
[/FONT]

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
temsil ediyorsun şu an ...
Temsil edilen temsilcisi ile bilinir ...
Ya temsilini edebinle yap, ya da temsilci gibi konuşma ki , temsil ettiklerine değer biçelim ...
Hasılı neden bileyim bu hayatları ...
Temsilcileri yeter miktar tanıtıyor kendilerini ....
Ne diyorduk , mütevazilik mi ?
Geçiniz bir kalemde ...
yorumum hoşuna gitmedi dimi övseydim hoşuna daha iyi giderdi

Takiyüddin

Yasaklı
İstersen deveye binsinler ?
o da olmaz. bu memelektette eşek ve at var, deve gitmez, zaten deve için çok uygun bir iklimi değil bizdeki......... ya yazdığımızı okumuyorsun ya da gündüz yaptığın lak lakı gelip burada forumda da yapıyorsun, dediğimi saptırıyorsun yetim. çünkü anlayışın hayal etme gücünü zayıf düşürmüşsün laklakla. onun için gerekçemi tekrar yazacam. işin geyik gırgırı gevezeliğini bir kenara bırakacalsak, ciddiysek, açıklayayım(üstünde durup karşı geleceksen de bunlara gel):

siz kendinize peygamberin varisi deyin, ama onun izlediği yolu izlemeyin, kusura bakmayın; her şeyde az çok (bak AZ ÇOK diyorum, hiç veya tastamam demiyorum), her şeyde az çok peygambere benzetmelisiniz kendinizi.

ha şu da var bazı bol keseden veren muridler vardır, belki hediye bile olabilir o arabalar. diyecek fazla bir şey yok ama var... tabi bir de "bir şeyin en iyisini düşünmek, davranışların en iyisi sünneti seniyeye uymak", derken bindikleri arabanın da iyisi olmasını istiyor olabilirler; yani luks takıntısından ziyade "iyilik, kalite takıntısı" ile ilgili. bu masum halini senden benden çok daha iyi bilmeme rağmen diyorum ki,

siz kendinize peygamberin varisi deyin...... (üstteki 2. paragraftan itibaren tekrara sarınız, 40 defa okuyunuz...)