NEREDEEEEN NEREYE : Türkiye'nin İtibarına Bakın

ummuhan

Kıdemli Üye
En iyisi Beypazarı ama değişik markaları da var :)

madensuyu21.png

iqra

Asistan
öncelikle Allâhu Ekber La ilahe illallah... Elhamdülillah kimseyi putlaştırmış değiliz. yeri gelince eleştiririz. Bizim sevincimiz zaferimiz İslam adına. kişiler fanidir. yıllardır dünya İslamın adını yücelten birisine muhtaçtı. ülkemizde de diğer müslüman ülkelerdeki gibi müslümanlar yıllarca zulüm gördü. hem de her türlü... küçümsendiler... Dinlerini yaşamaları konusunda kısıtlandılar, yasaklandılar, asıldılar, kesildiler ve hatta yakıldılar.aşağılanan yıpratılan insanlar bunu anlar. onun için nasrettin hoca attan düşünce bana attan düşen birini getirin demiştir. attan düşmediyseniz bu sevinci bu abartıyı anlamanız mümkün değil ağalar. tarihinizi de hiç bilmediğiniz ortaya çıkıyor böylece.
Muhammed, Allah’ın Resûlüdür. Onunla beraber olanlar, inkârcılara karşı çetin, birbirlerine karşı da merhametlidirler

iqra

Asistan
Tek bir kare üzerinden ecevite saydırmak da yanlıştı, erdoğana göklere çıkarmakta yanlıştı.

eceviti okşadığı açıyı bilemem de sizin GRURUNUZU ACAİP OKŞAMIŞTI ama YALAN ÇIKTI!

Bir kare fotoya bakıp sevindirik olmuştu akp yandaşları :)

Sizin de ne olduğunuz ne tarafta olduğunuz hiç belli değil vallahi.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sizin de ne olduğunuz ne tarafta olduğunuz hiç belli değil vallahi.

Bir kare fotoğraf üzerinden akpliler sevinyordu, tayyip obamanın yanağını okşadı diye ciddi ciddi paylaşımlar yapıyorlardı.

Bizzat tayyip erdoğanın danışmanı bu karenin doğru olmadığını açıkladı.

ben de paylaştım.

Tarafım belli değil mi: DOĞRULUK.

Yalan üzerinden bir şeyler söylenmesin diye doğruyu yazdım.

İllaki yalandan yana mı olmam gerekiyordu yoksa???

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bizdeki muhalefet bir alem Varank ne yapsın
kahkaha.gif
kahkaha.gif
kahkaha.gif
Bir de açıklamasını beklemişler.
kahkaha.gif
Adamların aklına video seyretmek diye bir şey gelmiyor.:glmZaten akıllarına gelse açıklamayı beklemeyecekler:)O kadar strese girmişler ki farkında değiller!Yüze vurur ifadesi açıyı beğenmedin mi bitanesi:)Adamların içine o kadar dert olmuş hala ayıklamanın derdine düşmüşler.Hayır yani yanağından makas alsa Amerikan ordusu İsrail e mi saldıracak:)Ecevit nasıl yıllardır hatırlanıyorsa:)Erdoğan-Obama denince de akla hep bu kare gelecek.Bu kadar üzülmeyin.No panic............

iqra

Asistan
Bir kare fotoğraf üzerinden akpliler sevinyordu, tayyip obamanın yanağını okşadı diye ciddi ciddi paylaşımlar yapıyorlardı.

Bizzat tayyip erdoğanın danışmanı bu karenin doğru olmadığını açıkladı.

ben de paylaştım.

Tarafım belli değil mi: DOĞRULUK.

Yalan üzerinden bir şeyler söylenmesin diye doğruyu yazdım.

İllaki yalandan yana mı olmam gerekiyordu yoksa???

iyi de biz o resmin gerçek olmadığını resmi çekenin aldığı açıdan kaynaklı olduğunu biliyoruz zaten. :crying:
sevinç değil dalga geçmek mahiyetinde paylaşmış gençler. o gavurun yanağını okşasa Erdoğandan soğurdum.
bunu yanlış anladıysanız bu kadar gerçeği kaçırıyor olmanız normal olabilir mi acaba redyellov kardeş/abi ?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
iyi de biz o resmin gerçek olmadığını resmi çekenin aldığı açıdan kaynaklı olduğunu biliyoruz zaten. :crying:
sevinç değil dalga geçmek mahiyetinde paylaşmış gençler. o gavurun yanağını okşasa Erdoğandan soğurdum.
bunu yanlış anladıysanız bu kadar gerçeği kaçırıyor olmanız normal olabilir mi acaba redyellov kardeş/abi ?

:)

Sen gerçek olmadığını biliyorsan bilmiyen binlerce akpli var be arkadaş, sevindirik olmuşlar paylaşıp duruyorlardı. Hatta ECEVİTİN İNTİKAMI ALINDI diyen akpliler bile vardı.

O kadar ki erdoğanın danışmanı açıklama yapmak ZORUNDA kaldı.

Sen akpileri kendinden ibaret sanıyorsun herhalde :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Biz zaten gerçek olmadığın biliyorduk, DALGA GEÇMEK için vs. deyince şöyel bi geriye bakayım dedim:

d3wvi7tpwfzvygbtz.jpg

süper ötesi.:Cool:

Paylaşanı beğenmişsin.

Beğenmenin yanına birde SÜPER ÖTESİ demişsin.

Hakkaten DALGA GEÇMİŞSİN:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

şu resim leri görüpte gururlanmayanın hem milletinden hem dininden şüphe ederim

Madem biliyordun, madem dalga geçmek için paylaşmıştı gençler, benim sadece o görüntü doğru değilmiş dememe itiraz eden sen bu acaip yazıya neden itiraz etmedin usta?

GURUR DUYACAKMIŞIZ!

Duymazsak hem milletimden hem DİNİMDEN ŞÜPHE EDECEKMİŞ vatandaş!

neden bana yazıyorsunuz da şu garip ve son derece çirkin ve VEBALLİ yazıya yazmıyorsunuz?

ummuhan

Kıdemli Üye
İş yanak okşamaya gitsin gitmesin sürekli büyüyen bir Türkiye var üstelik bu gücüyle Onuru devamlı yükselen... HAMDOLSUN !
Elbette gurur verici Rabbim Ülkemize İslâm'ın sancaktarlığını nasib eylesin inşaallah....

abdullah birisi

Kıdemli Üye
bacak bacak üstüne atmak değildir marifet, sen karşındakine, bacak bacak üstüne attırtmıyorsan, o vakit, belki bir şeyler oluyor derim...

iqra

Asistan
Madem biliyordun, madem dalga geçmek için paylaşmıştı gençler, benim sadece o görüntü doğru değilmiş dememe itiraz eden sen bu acaip yazıya neden itiraz etmedin usta?

GURUR DUYACAKMIŞIZ!

Duymazsak hem milletimden hem DİNİMDEN ŞÜPHE EDECEKMİŞ vatandaş!

neden bana yazıyorsunuz da şu garip ve son derece çirkin ve VEBALLİ yazıya yazmıyorsunuz?

gözünün yağını yiyim gardaş. biz bunca olan sevinecek şey var. o görüntü işin espirisi. anlamayanlar olabilir herkes ben ve sen gibi internet çocuğu değil ki gerçeği yanlışı ayırsın. vallah daha gonişmiram. afff