Milli Görüş' ün gücü...

reis

Kıdemli Üye
biz hiç kimsenin uğradığı haksızlığa sevinmeyiz
kınayı 28 şubatı bahane ederek bölüp parçalayanlara, hocaya olmadık iftiralar atanlara,
fadime şahinlere, müslüm gündüzlere inanlara, herşeyin suçunu hocaya atanlara, gönderin bence
demek sadece hoca olunca olmuyormuş darbeler, kapatmalar.
taviz üstüne taviz verenlerde kapatılabiliyormuş.
bu davada her suçu hocada bulanlara iyi bir tokat.
ANLAYANA
Yaş 43 diye yazıyor yan tarafta..
İnanması biraz güç..
Neyse siz kafanıza göre takılın..

Azimli

Ordinaryus
sayın Azimli bu durumda bile bunları söyleyip sanki intikam alıyormuş hissi uyandırıyorsunuz ya tebrik ederim sizi...fakat derimki esas sizler bakın ,şunu yapmıyor bunu yapmıyor diye sürekli eleştirdiğiniz iktidar yapmaya çalıştığı vakit neler oldu ,demekki söylenenler yalan yanlış değilmiş hakikaten görünen klavuz...istemezmiş ,acaba bugün islam adına ne yapıyorsunuz hangi çalışmanın içindesiniz çözümünüz ne ? yoksa sadece seyr edip alkışlamakmı şuanki pozisyonlarınız...

siz herhalde bu forumdaki birçok yazıda hocaya söylenenleri, siyasi yasaklı oldu diye neredeyse oh çekildiği yazıları okumamışsınız.
bu onlara bir göndermeydi
anlayana!!
ama papa biz hepimiz bizansın çocuklarıyız dediğinde bunu kabullenip susan başbakana , hocanın gönderme yaptığı sözü başlık atıp biryerlere çekenler bunları heryere çeker.

dostluk

Kıdemli Üye
siz herhalde bu forumdaki birçok yazıda hocaya söylenenleri, siyasi yasaklı oldu diye neredeyse oh çekildiği yazıları okumamışsınız.
bu onlara bir göndermeydi
anlayana!!
ama papa biz hepimiz bizansın çocuklarıyız dediğinde bunu kabullenip susan başbakana , hocanın gönderme yaptığı sözü başlık atıp biryerlere çekenler bunları heryere çeker.

HIMM..

maalesef herşeyi okuyorum gerek bu forumda gerek hocayı savunan forumlardaki tavırları görüyorum,bu forum nasıldır diye özetleyecek olursam elinde geldiği kadar kimseye milli ve manevi değerlerine saldırtmayı hakareti hoşgörmeyen ve ellerinden geldiği kadar engel olan bir yönetici kadrosu var ihvan forumda bunca forum gezdim samimi söylüyorum burası gibi hakka adalete riayet etmeye çalışan özgürlüklerle beraber ama ! bir foruma rastlamadım ,

sizlerin forumlarında da çok bulundum fakat samimi olaraktan dürüstce söylüyorum farklı fikirlere assla açık olmayan ve karşıt fikri ve fikirleri acımasızca eleştiren tavırlar çok gördüm çok uyardım bu forumda görücede hep uyarmışımdır Allah için buğz ettiğim ittikadı bozuk ehli sünnet dışı kişilere bile gıybete girecek gereksiz yazılar olduğu vakit uyarmışımdır.Velhasılı kelam kısacası şöyle diyebiliriz Kendin için istediğinizi Mümin kardeşin için de istemeliyiz..Peygamber Efendimiz de Müslimdeki bir hadisi şerifinde : Nefsimi kudret elinde tutan Allah'a yemin ederim ki; siz iman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız.buyurmuştur.. mümin kardeşimizin kederli ve sevinçli hallerinde hep yanında olalım,tek vucut olalım vucudumuzda bir yerimiz acısa heryerimiz herşeyimiz mahv olmuş gibi üzülmez acı çekmezmiyiz,büyüklerden biri mümin af etmek için münafıksa suçlamak için mazeret bahane arar buyurmuş,tabiki doğruları anlatacağız fakat kalp kırmadan en güzel şekilde nefsimize uymadan belki empati yaparaktan bir farzı yerine getirelim derken haram işlemeden (kalp kırmadan).

Rabbim bilgi yüklü eşşek eyylemesin yazdıklarımızla bildiklerimizle amel etmeyi nasip eyylesin inşallah.(burası özellikle şahsım için yazılmıştır)

kırmak için yazmadım bu arada hakkınızı helal edin.

Azimli

Ordinaryus
yazdıklarınızda alınacak birşey yok.Hiç alınmadım (insan üzerinde olan birşey deşifre edildiğinde alınganlık gösterir.)
gayette güzel yazmışsınız. söylediklerinizin bir çoğuna katılmamak mümkün değil.
ben tevafuken bu forumu gördüm, kimse tavsiye etmedi, islamı forumlar içerisinde bir numara yazıyordu.
bu başlığı görünce üye oldum.
ilk tıkladığım konuda hocaya olmadık şeyler yazılmış, insafsızca hiç hak etmediği şeyler yazılmıştı.
ve büyük üzüntü duydum.
yazdıklarımda o yazılanlara bir göndermeydi.
ama ilk aldığım cevapda kına gönderilmeye kalkıldı.
galiba kınaya fazla alışmış kimseler mevcut diye düşünmeden edemedim doğrusu

mümin kardeşimizin kederli ve sevinçli hallerinde hep yanında olalım,tek vucut olalım vucudumuzda bir yerimiz acısa heryerimiz herşeyimiz mahv olmuş gibi üzülmez acı çekmezmiyiz,

Busözünüz çok doğru ama her zaman her yerde geçerli olmalı değilmi!!
özelliklede Refah partisi kapatıldığında tek vucut tek yürek olmamız gerekirken bölünüp parçalanıp gidilmemesi gerekiyordu!!!
efendimiz (S.A.V.) Buyuruyor başınızda bir lideriniz varken, mevcut olana yardımcı olun!!
daha iyisini yapacak dahi olsanız sakın haa tefrika çıkarmayınız.
Allah sünneti seniyeyi yaşamayı nasib etsin.
sıratı mustakimden ayırmasın inşaAllah
saadetle ve selametle kalın

kebîkec

İhvan Forum Üye
hoca tepenin arkasında bizans ın torunları var demedi
papanın biz hepimiz bizans ın torunlarıyız demesine tepki göstermeyen başbakana kızdığından bizans ın torunu olduğunu kabul edenler orda bizde burdayız dedi
her zamanki gibi bu sözüde çarpıtıldı

Yıllarca kendisini savunmuş, kapı kapı videolarla milli görüşü anlatmış, hocaya oy vermiş biri olarak bende o tepenin arkasındaydım. Hocaya saygım var ama bana öyle bir ithamda bulunmaya hakkı olmadığına inanıyorum. Hoca etrafına bir baksın Oğuzhan Asiltirk gibi dinazorlardan başka kim var yanında. Eğri otursada doğru konuşsun. Kanal türk ve bilmem hangi tv ler hocanın proğramını niye baştan sona yayınlar oldular. Yoksa imana mı geldiler...

Azimli

Ordinaryus
Yıllarca kendisini savunmuş, kapı kapı videolarla milli görüşü anlatmış, hocaya oy vermiş biri olarak bende o tepenin arkasındaydım. Hocaya saygım var ama bana öyle bir ithamda bulunmaya hakkı olmadığına inanıyorum. ..

o zaman yapacak tek şeyiniz var.
bu sözü söyleyen papaya karşı çıkıp biz bizansın çocukları değiliz diyceksiniz.
yüreğiniz varsa

yok papaya bunu söyleyecek yüreğe sahip değilseniz başkalarını suçlama hakkınız yok.

kebîkec

İhvan Forum Üye
3 kere sağol azimli.

GerekS!Z

мüzєннιвє...
Benim anlamadığım herkes inancı için birşeyler yapmıyormu? Nedir bu kötü o iyi...Niye bu kadar bölünüyoruz? Milli görüş camiasında bunu çok görmek mümkün...İnsan üzülüyor bir yanlış varsa söylenir.Gide bilinen yere kadar hak savunulur.Fakat; ayrı gayrı ne zamana kadar? Bakın millet orada burada haklarını nasıl bir olmuş savunuyor!

Azimli

Ordinaryus
Batılın en güzel oynadığı oyun
böl, parçala, yut oyunudur.
bunu müslümanlara karşı hep kullanmışlardır.
Abdulhamit hanın gelmesiyle osmanlının eski gücüne kavuşmasından korkanlar,
osmanlıyı yıkamak için , içimizden üç kişi seçmişlerdi!!
Talat Paşa
Cemal Paşa
Enver Paşa
Bunları gelmesiyle başımıza neler geldi biliyorsunuz.(bunları sayfalarca anlatmaya gerek yok)
Refah Partisinin gelip,D.8 leri kurmasıyla,islam birliğinden korkanlar, havuz sistemiyle Türkiyede ilk defa denk büyçe oluşunca ekonominin iyiye gitmesinden ve türkiyenin osmanlı dönemindeki gibi güçlenmesinden korkanlar!!
böl, parçala, yut oyununu tekrar oynayıp bizi bölebilmek için bizim içimizden üç genç seçtiler
Tayyip Paşa
Abdullah Paşa
Bülent Paşa
bunların gelmesiylede neler olduğunu söylemenin gereği yok gözünüzün önünde
şimdi oturup düşünelim bu oyuna kim?
nasıl geliyor?
bölüp parçalayanlar kim?

kebîkec

İhvan Forum Üye
bizim içimizden üç genç seçtiler
Tayyip Paşa
Abdullah Paşa
Bülent Paşa

Aslında 3 ihtiyar seçselerdi, Oğuzhan asiltürk, Fehim Adak, Bir de Süleyman abi olsun adil düzenin mimarı ...

Bak sende itiraf ettin, artık yaşlıları haber kanallarından başka kimse seçip iş vermiyor.

Fatih ErBAKAN'ı henüz minik olduğu için gündem dışı tutuyoruz.:dancing:

Aliya

Üye
Konu heralde biraz anlatılmak istenenden sapmış ama neyse...

Ben Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Hoca'nın dediği da gibi Milli Görüş Hareketi'nin üçüncü büyük çıkışı yapacağına inananlardanım. Toplumun gerçekten buna ihtiyacı var. En yakın zamanda Milli Görüş iktidarına ulaşmak dileğiyle...

Selamlar...

Azimli

Ordinaryus
Aslında 3 ihtiyar seçselerdi, Oğuzhan asiltürk, Fehim Adak, Bir de Süleyman abi olsun adil düzenin mimarı ...

Bak sende itiraf ettin, artık yaşlıları haber kanallarından başka kimse seçip iş vermiyor.

Fatih ErBAKAN'ı henüz minik olduğu için gündem dışı tutuyoruz.:dancing:
onlar kimi seçeceğini iyi bilir siz merak etmeyin
milli görüş gömleğini çıkarmayan onu gömlek değil teni bilenleri seçmezler!!!1
seçemezler!!!!
ancak istedikleri gibi kullanıp, sonrada bizi kullanın delikten süpürmeyin diye yalvaracak mizaçta olanları seçerler

kebîkec

İhvan Forum Üye
Dar gelen gömleği değiştirmek gerekmez mi ?