Mezheplere düşman gençler yetiştiriliyor

abdullah birisi

Kıdemli Üye

İtiraf edeyim içime sordum 'hey büşra etkilenmedin demi ' diye ...
sözler büyü gibidir der sevgili annecim...
kesinlikle caiz değil bu tür şeyler Allah affetsin içimden geçen için de affetsin...

en son cümlen için, aynen öyle, tabiki biri uyduruyor, diğerleri ona katılıyor...

( latife yapacaktım, ne olur olmaz, kendini garantiye almışsın, diye..:) )

ihvan23

Kıdemli Üye
mezhebine düşman gençler seksen yıldır var.ilahıyatlar ve imam hatip okulları bunun için açıldı...yazın bir kenara.müslümanım diyip peygamberimizin(asv) düşmanları çoğalacak...cehennemi kim dolduracak

Darul_Beka

Profesör
mezhebine düşman gençler seksen yıldır var.ilahıyatlar ve imam hatip okulları bunun için açıldı...yazın bir kenara.müslümanım diyip peygamberimizin(asv) düşmanları çoğalacak...cehennemi kim dolduracak
bence komplu teorisi bu

türkü

Kıdemli Üye
mezheplerin-gelenek- "dili" ulaşmadıkça, bunun için güncellenmeyip anlaşılmadıkça artarak devam eder.

ihvan23

Kıdemli Üye
Memeleketimizde inkarcı bir nesil yetişsin,milleti hocalarla gevur edelim . diye kurdular ..22 şubat.2015.vahdet gazetesinde devamını okuyabiliriz..zehir saçan okullar demiş islam büyükleri

ihvan23

Kıdemli Üye
28 şubat ın en hayırlı işi bu okulların kapatılmasıydı.milletin itikadı nı alabildiğine bozan bu okullar şimdi ne alemde bilemiyorum.inşaallah düzelmiştir..(pek inanmıyorum)

Darul_Beka

Profesör
imam hatiplerde ve ilahiyatlarda, oldukça bozuk itikadlı insanlar var ve sayıları çok ama çok fazla.... bunu akpye karşı anlama... gerçi akp içinde olanlarda malum... iyileri müstesna..
kötüleri istisnaları her okulda olduğu gibi orada da vardır ama imamhatiplerin faydası tartışılamaz

ALI25

Kıdemli Üye
Eline saglik acmis oldugun bu konu icin sen sag ol Büsra.

ALI25

Kıdemli Üye
Bu konu da kimler buna dair ne yazmislar bilmiyorum daha bakamadim simdilik kendimi gecen hafta dan beri kitabtan yazi olarak almaya calistigim konu üstünde duruyorum daha cok kere biiznillah.