KÜrtaŞ Sonrasi Bebek :( :(

habil

Üye
yapanı da yaptıranıda allaha havale ediyoruz allah ıslah etsin

uzAyli

İhvan Forum Üye
nakadar kötü bise ya..canlarim benim..nasilda kiyiyolar :crying:

ela_24

Üye
Inanamiyorum KÜcÜcÜk O Cennetlik Ama Ya Onu ÖldÜrenler Nasil Verecekler Hesabini,bebegini Aldirmak Rabbim Sen Koru Allahim

İntifada

Asistan
o minicik eller cennetin kapısından içeri sokmayacak onları..

Allah hayırlı anne ve babalar olmayı nasip etsin cümleye..

çaka bey

Üye
çok enterasan be kardeşim ne insanlar var dünyada

ilkay

Asistan
MEVLAM bana bir evlat nasip etti ama on tanede olsa hiç birine kıyamazdım ...
başımdan geçen bir anımı sizlerle paylaşmak isterim kontrol için doktora gitmiştim orada beklerken bir hanımla tanıştım ve rahatsızlığını sordum bana kürtaj için orada olduğunu 3. bebeği düşünemediğini zaten geçinemediklerini anlattı içim burkularak dinledim ve evde iki evladı olduğunu kapıyı üzerlerine kilitleyip geldiğini ekledi.neyse lafı uzatmıyayım epey mücadele ettikten sonra ona dedimki sen burda bu cinayeti işledikten sonra eve gidip o çocuklarının başına bir şey gelmeyeceğini nasıl garanti edersin Mevlam vermişse bulunur bir çaresi gel bu işten vazgeç gibi bir sürü laf ettim ve kadını içerden çağırdılar içeri girdi ve 5 dakika sonra dışarı çıktı yanıma gelip Allah senden razı olsun ben yapamayacağım dedi ve gitti işte o an dünyalar benim oldu ben bir cinayete engel olmuştum....
bize izlettirdiğin video gerçekten ibretlik bir olay anneler babalar kıymayın evlatlarınıza

:(

:uzgunum[1]: ya olamaz böyle birsey yaa... lütfen böyle olaylar olmasin..

AlAcA

Paylaşımcı
Allah ım sen affet Yarabbi izleyemedim yaaa

son

Üye
selam ve dua

bir zamanlarda kız çocuklarını diri ğömerlerdi o zamanın adı cahiliye devri idi şimdi ise diri diri parçalıyorlar peki bu zamanın adı cani devri değilmi ne yazıkki bu caniliği yapan müslüman yaptıran müslüman bize neler olmuş böyle nerede hata yaptık nasıl kandık

mnuri571

Üye
Tasalanma yiğidim; zaman bizden yanadır
Külümüzden yükselen duman bizden yanadır
Son durak, son ilahi ferman bizden yanadır
Dünya düşman olsa da, iman bizden yanadır

Hasan

Kardeşiniz
Kardeşler bu vahşetin sadece bir boyutu bide başka yönü var bilirmisiniz.Avrupalı kozmetikçiler bu ceninlerin dokularını kullanarak gençleştirici kremler ve fondötenler üretirler ,daha geişme aşamasındaki bu yavruların hücreleri hanımların gerdanlarına ve yüslerine gençlik maskesi olarak kullanılan hammadde dir.Makyaj malzemesi kullanan kardeşlerimize duyrulur.Yüzünüze sürdüğünüz o kremlerin hammaddesibiraz evvel seyrettiğiniz bebenin dokularından imal edilir.SELAMETLE.

öggeş

Asistan
Bunun adı bilim,teknoloji ,ilerleme! olsa gerek

#17ÖZNUR

Asistan
Web sitesi
lonelyprincess0.spaces.live.com
Kardeşler bu vahşetin sadece bir boyutu bide başka yönü var bilirmisiniz.Avrupalı kozmetikçiler bu ceninlerin dokularını kullanarak gençleştirici kremler ve fondötenler üretirler ,daha geişme aşamasındaki bu yavruların hücreleri hanımların gerdanlarına ve yüslerine gençlik maskesi olarak kullanılan hammadde dir.Makyaj malzemesi kullanan kardeşlerimize duyrulur.Yüzünüze sürdüğünüz o kremlerin hammaddesibiraz evvel seyrettiğiniz bebenin dokularından imal edilir.SELAMETLE.
bilgilendirdiğin için teşekkür ederim kardeşim ben bidaha bişey sürmicem yüzüme felan ya :(

zübeyde

Doçent
ya buna inanamıyorum canii böyle yapanlar yaa ALLAH korsun

yozgadi

Paylaşımcı
sonuna kadar izleyemedim