KÜrtaŞ Sonrasi Bebek :( :(

loves

Paylaşımcı
of ya bu gercekten varmi izleyemedim icim disima cikti nasil kiyiyorlar bunlara
nasil bir insan bunlari yapanlar hicmi vicdan denen sey yok bunlarda .

Bu duruma ne demeli bilmiyorum hepsini izlemeye içim el vermedi Diecek bi şey bulamıorum çook kötü bir durummmmm...!!!:( :crying: :( :crying:

ah_nur

Üye
Allah'ım!mahvoldum ben bu görüntüleri izlerken, bu nasıl bir insanlıktır!!!

ferda

Üye
Zorunluluk olmadığı müddetçe Kürtajı yapan da yaptıran da insanlıktanda aşağı dereceye inmiş afedersiniz ama hayvan diyebilirim.Onları görünce benim ruhumu ve kalbimi parçaladılar sanki.Allah insanlarımızı gaflet uykusundan uyandırsın biran önce.Diyecek bir laf kalmıyor çünkü.Dua dua dua
.Bide bu cenleri yemek için Çin'de sipariş veriliyor buna nedemeli.

m.ali

Üye
kürtaj yaptırmak o bebeği aldırmak o bebek sana sormayacakmı yarın mahşerde sen ne cevap vereceksin yaw oda bir can Allah ona can verdi sana gönderdi ama sen onu istemedin ne büyük günah Allah hepimizi Korusun amin

buğra

Üye
..................... lafa gerek yok bence

çocuk aldırmayı isteyenler bir kez daha düşünsünler ALLAH kimseyi bu duruma düşürmesin

billev04

Üye
Ne Olursa Olsun,hayat Ne Kadar KÖtÜ KoŞullarda GeÇse Dahİ Allah Cc. Kullarinin DoĞacak Her CocuĞunun Rizkini VereceĞİnİn Garantİsİnİ Verİyorken İnsanlar Buna Nasil Cesaret Edebİlİyor.

resmen cinayet.ilk defa görüyorum böyle bişey.hayretler içinde izledim.ve üzgünüm.Rabbim muhafaza etsin.cana kıyılırmı ya?:(

mavi

Üye
ya gerçekten ne insafsızlar var Allahım izlerken çok fena oldum yaaa :uzgunum[1]:

hadi06

Üye
allah ın verdiği cana nasıl kıyılır ya.allah ıslah etsin inş.

52785278

Üye
ben hiçbir şey söyleyemeyeceğim,Allah bu gibi şeyleri yaşatmasın kimseye,bu klip tekrar aklımızı başımıza getirmiştir sanırım ,paylaşan kardeşimden Allah razı olsun

yeshil88

Asistan
ya çok kötü izlerken tüylerim diken diken oldu. bunları yapan nasıl vijdan taşıyor anlamış değilim:( :( :(

Hocam bu nasıl bir şey ya bunu yapan insan olamaz,canilik,insafsızlık.hele de bu kararı bizzat bebeğin anası babası veriyor.bu ana babalık değil canavarlık.

şehit_adayı

Paylaşımcı
ya adam öldürene hapis veriyolarda kürtaj yaptıralar napıo peki?:evil[1]:

yunus61

Üye
Bir insani öldüren tüm bir alemi öldürmüs gibidir...
Batinin bize verdigi armaganlardan biri. KÜRTAJ
Keyfi olarak kürtaj yaptiranlari KINIYORUM

Gülzar-ı İrfan

..............
. Bu ne kötü şey ya,bir de görüntüleri izlerken Mevlanın büyüklüğünü bir kez daha anladım düşünsenize arkadaşlar bizlerde o kadarcıktık.....Bir şey daha ne olur biri bana japonların yada çinlilerin o bebekleri yediği söyleminin şaka olduğunu desin.....inanamıyorum İNSAN olan yapmaz......ALLAHA EMANET OLUN...:crying: :crying:

şemsullah

Asistan
KARDEŞ İNANMAZSIN BUNU İZLEYİNCE İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM O KADAR PİS BİRŞEY BU YAHU:crying: :crying: :crying: :crying:

Gülzar-ı İrfan

..............
KARDEŞ İNANMAZSIN BUNU İZLEYİNCE İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM O KADAR PİS BİRŞEY BU YAHU:crying: :crying: :crying: :crying:

:( Afedersin anlamadım niye intİharı düşündün,yanlış bir kelimeydi herhalde.....Doğru dediysen onlardan pek bir farkın olmaz gibi geliyor bana....ALLAHA EMANET OLUN......:dancing: