Köpüklü kahve :)

Meryem

Komplike
Sütlü kahveden başka kahve tanımıyorum. :laugh: Boşnak kahvesi için güzel diyorlar, Arap kahvesini denedim ama sevmedim. Köpüklü olmadığındandır belkim. :p

salimabi

Kısıtlı Erişim
ablası şimdi oruçlu oruçlu kahvemi anlatılır yahu :D :D

salimabi

Kısıtlı Erişim
9+07+2014+-+1

hadi bakalım iftar sonrası iyi gider, buyrunnnnnnnn

salimabi

Kısıtlı Erişim
images

RAMAZAN BİTTİ KAHVE SAFALARINA BAŞLAYALAIM ARTIK YAHU

ŞehbaL

Kıdemli Üye
@hotaru bir sözünü tutmadın ya :laugh: yanarım yanarım, elinden kahve içemeden evden göçmene yanarım :laugh: ilk iftarda senden kahve bekliyorum :gl

nefahtü

Kıdemli Üye
Köpüklü kahve kadar fincan da kahvenin tadını güzelleştirmek de
Kahve tenzih ise kahve fincanı teşbih
sohbet ile de tevhidi yakalatıyor bana ...

ALI25

Kıdemli Üye
Türk kahvesi gibi kahve bilmiyorum ve onu icmekten aldigim zevki icecek olarak böyle baska bir sicak seyden de alamiyorum ve benim kahveler keske su bardagin da yapilip önüme gelseydi ve onu icip bir hos olup oturdugum yerde dursaydim.

nefahtü

Kıdemli Üye
Alı ben bazen yapıyorum büyük fincana dediğin gibi ama o zaman kalp atışı biraz hızlanıyor.
Bir tane yapsak fena olmayacak..

ALI25

Kıdemli Üye
Alı ben bazen yapıyorum büyük fincana dediğin gibi ama o zaman kalp atışı biraz hızlanıyor.Bir tane yapsak fena olmayacak.
Burda hazir kahve icmeye basladim ve bundan birkac sene öncesinden beri ve o kadar kahve ictim hep türk kahvesini arar oldum ve sirf bu kahve icin gidip de kahvehanede bile oraya girip orda kahve icmek de aklimdan gecti.

Yap iyi olur Nefahtu ve sana afiyet olsun ve ben de senin yerinde olsaydim onu ictikten daha sonra bir tane daha icerdim.

O kalp atisi hizlanada bilir ve bunuda normak görmekteyim buda o kahvenin icindeki madde´ye binaen olur.

nefahtü

Kıdemli Üye
Burda hazir kahve icmeye basladim ve bundan birkac sene öncesinden beri ve o kadar kahve ictim hep türk kahvesini arar oldum ve sirf bu kahve icin gidip de kahvehanede bile oraya girip orda kahve icmek de aklimdan gecti.

Yap iyi olur Nefahtu ve sana afiyet olsun ve ben de senin yerinde olsayim onu ictikten daha sonra bir tane daha icerdim.

Ali sizin yazınızı anlar oldum yada siz daha düzgün yazar oldunuz..maşallah diyelim