** K@ptan'ın Seyir Defteri **

Kaptan

Mecra Yazarı
13912612_866420416791610_2464314132046732214_n.jpg

Kaptan

Mecra Yazarı
Ya gidin Allah aşkına ya! Kadinin tirnagindan pabucundan etkilenen zihniyet elestirilmiyor da ustune ustelik bir de kadin sorumlu tutuluyor, komedi :D

öyle, tirnagi kesip cöpe atarsan bütün vebal senin...topraga gömeceksin
ayakkabiyi da kapinin önüne koymayacaksin, insanlar cesit cesit
adam tahrik olabiliyor, offf ya ayakkabiya bak yavrum...

Kaptan

Mecra Yazarı
insanligi utandirabilecek mi acaba, hic sanmam

Halep'in Katırcı mahallesini hedef alan hava bombardımanında ölen ve yaralananlar arasında birçok çocuk da vardı. Onlardan biri olan 5 yaşındaki Ümran'ın bakışları tüm dünyada gündem oldu

57b57f8049678339d0b1295a.jpg

5-yasindaki-umran-in-bakislari-tum-dunyada-gundem-oldu-.jpg

Kaptan

Mecra Yazarı
ANTİKALIĞA BAKIN.

Bir hükümet yetkilisi açıklıyor. 7000 civarındaki istihbarat görevlisinin 6500 civarı Fethullah Gülen cemaatindenmiş.
Sanki buraya gökten düşmüşler. Veya mübarekler istihbaratın içinde doğmuşlar.

Yahu bu istihbaratın başkanı 2002 yılından beri kimdi?
Bana öyle geliyor ki; ak parti; içindeki Fethullah Gülen cemaatinden olanları temizlemeye kalsa ak parti diye bir şey kalmayacak. Onun için korkuyorlar. Ak partiyi Gülen cemaatinden temizleyemiyorlar.
Yahu Fethullah Gülen cemaatine bu kadar önem veren, bu kadar her yere yerleştiren kim?

Suçlu ayağa kalk diye kim ne zaman söyleyecek?
Millet hocaefendici olurken, devletin her köşesini Fethullah Gülen cemaatine teslim ederken dahi, zırnık Fethullah Gülen cemaatiyle ilgimiz yoktu. Hiç olmadı, olanlara da aman etmeyin eylemeyin diye az mı dil döktük?

Ama ne antikalık ki 14 yıl boyunca hoca efendiyle yatıp kalkanlar, devletin her köşesini Fethullah cemaatine parselleyenler, şimdi çıkmış devleti şöyle ele geçirmişler böyle ele geçirmişler diye türkü çığırıyorlar. Sanki kendileri bu işin içinde yokmuşlar gibi. Sanki çığırdıkları türkünün besteci başkalarıymış gibi.

Yahu bari aklımızla dalga geçmeyin. Kuzu kuzu dinleyecek saflıkta değiliz ki!

alinti

Kaptan

Mecra Yazarı
Hanefi misin diyor hayır diyorum. şafii misin diyor hayır diyorum. o zaman ya maliki ya da hanbelisindir diyor yine hayır diyorum.Vay be ne ara şii oldun diyor şii de değilim diyorum. Vehhabi mi oldun diyor hayır vehhabide değilim diyorum. Vay seni mezhepsiz vay seni dinsiz diyor. MÜSLÜMAN mısın diye sormuyor artık insanlar. Müslüman olmanız bile yetmiyor illa parçalanacaksın diyor illa bölüneceksin diyor. İslam yetmiyor bu adamlara. Oysa Kur'an bizleri sadece "müslüman"olarak nitelendirdi..

Cemal Karakulak

Kaptan

Mecra Yazarı
YETİŞ VATANDAŞ!..ALLAH'IN HAZİNELERİNİ DOLANDIRMA TEKNİKLERİ...

~~Hayatları torpil, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, kamu malı hortumlama, kul hakkı yeme, yalan, sahtekarlık olduğu için Allah'ı da bu metotlarla dolandırmaya/aldatmaya çalışırlar.

~~"Sırlı Dualar!..arşı titreten dua!...Her kapıyı açan Çilingir dua...Kâbeye uçurup götüren dua...! Zırh gibi koruyan dua!..Kur'an okumaktan hayırlı salavat! ..Peygamberi rüyada gösteren dua!...-haşa-Allah'ın meleklerini/cinleri el pençe emre amade eden dua...! Cinsel gücü artıran dua!...

~~Celcelutiye/tuncina/tefriciye/cevşenül kebir/şifa-i şerif/Delâil-i Hayrat ve şerhi Kara Davut.
Unutma ha 4444 defa okuyacaksın. Yoksa Allah'ın rahmet hazinesini dolandıramazsın!. şifreyi tutturamazsan kasa açılmaz!...

Rüstü Emir

Kaptan

Mecra Yazarı
Duydunuz mu, davudoglu ve gül'ün eski özel kalem muduru gurcan balik, fetö'nun dışişleri imami cikmis....abouvvvvv keleee basimiza gelen

Kaptan

Mecra Yazarı
Alev ALATLI diyor ki:

Ve Türkiye büyük bir yalanı yaşamaktadır.
Bir milyondan fazla yüksekokul öğrencimiz var, eğitimimiz yalan.
Yüz binlerce camiimiz var, müslüman olduğumuz yalan.
Milyarlarca liralık matbaamız var, gazeteciliğimiz yalan.
Hükümetlerimiz var, iktidar oldukları yalan.
Türkçe konuşuyoruz, birbirimizi anladığımız yalan.
Tarihin en eski uluslarındanız, tarihimiz yalan.
Nato'nun en büyük ordusuyuz, kendimizi savunabileceğimiz yalan.
Konukseverliğimiz ünlüdür, birbirimizi sevdiğimiz yalan.
"Koca bir yalan!" ... ... ....

Velhasil hayatimiz hep yalan uzere kurulu. Ulan diplomalarimiz bile yalan :D

Kaptan

Mecra Yazarı
Fetö diyor ki;

"Haçlıların ülkenizi işgal etmesi tehlikeli değildir, korkmayın karınıza kızınıza ilişmezler."

Vallahi oyle diyor, az once videosunu izledim. La yoksa bu subliminal mesaj mi, ulkemizi isgale mi hazirlaniyorlar. Bunlar adami paranoyak eder.

Ulan serrefsiz, iraktaki musluman kadinlara tecavuz eden kimdi?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Fetö diyor ki;

"Haçlıların ülkenizi işgal etmesi tehlikeli değildir, korkmayın karınıza kızınıza ilişmezler."

Vallahi oyle diyor, az once videosunu izledim. La yoksa bu subliminal mesaj mi, ulkemizi isgale mi hazirlaniyorlar. Bunlar adami paranoyak eder.

Ulan serrefsiz, iraktaki musluman kadinlara tecavuz eden kimdi?

Aynı şeyler benimde aklımdan geçti. Ya bunlar işgale lojistik destek sağlayacaklar veya cemaati yurt dışına çıkarıp eğittikten sonra haçlılarla beraber bize dalacaklar. Ben tabanca almaya karar verdim. :nep:

cemaliii

Kıdemli Üye
gelsinler. topu birden gelsinler. gelecekleri varsa gorecekleride var. Geldikleri gibi giderler.

Kaptan

Mecra Yazarı
Aynı şeyler benimde aklımdan geçti. Ya bunlar işgale lojistik destek sağlayacaklar veya cemaati yurt dışına çıkarıp eğittikten sonra haçlılarla beraber bize dalacaklar. Ben tabanca almaya karar verdim. :nep:

hani deniyor ya "bunlar devlete degil devlet bunlara sizmis"
düsünsene böylesi bir cogunluk buhar olup ucacak degil herhalde
bir yerde toplanip güclenmek ve intikam almak isteyeceklerdir
hersey beklenir bunlardan

sen silahlan tabi ama dikkat et de bu hengamede karsima cikma sakin :nep: :D