İsraf ekonomisinden uretim ekonomisine geciyoruz?!

kebîkec

İhvan Forum Üye
meral akşener trtyi satacam der eleştirilir, seçimden sonra trtnin büyük bir kısmının özelleşmesi ve şirketleşmesi için hemen yasa yapılır ak parti tarafından.
TRTde birsürü personel emekli edilir veya başka kurumlara gönderilir. Hala sürüyor personelin belirsizliği.

temel karamollaoğlu israf ekonomisinden bahseder,gereksiz yatırımlardan bahseder eleştirilir..
ama seçimden sonra yine ak parti aynı ifadeleri tekrar eder..

CHP öğretmen polislere ek gösterge vesair hakları verilsin der, Ak parti reddeder..
Ak partinin son seçimde vaadi, reddettiği o hakları vermeyi vaad eder.
örnekler çoğaltılabilir.

Ak parti muhalefetin önerilerini önce kendisi reddediyor, eleştiriyor, trolleri eleştiriyor.
sonra ak parti yapınca trolleri aynı konuları destekliyor alkışlıyor. ne tuhaf insanlar.. :)

Tahliye olan fetöcüleri görünce eski huyların depreşti di mi :)

Bir şey doğru olduğu için doğrudur Chp yada başka bir parti dediği için değil. Yanlışta öyledir. Chp ve sol ve dahi Temel Amerikanın taşeronudur. Fetö amcanın bitik misyonunu sırtladılar. Selahattini de çıkarabilseler döt döte verip taşeronlukta level atlayacaklardı ama olmadı. Cemal Enginyurt çanlarına ot tıkadı. :)

ihvanistanbul

AkhenAton
S

Bir şey doğru olduğu için doğrudur Chp yada başka bir parti dediği için değil. Yanlışta öyledir. Chp ve sol ve dahi Temel Amerikanın taşeronudur. Fetö amcanın bitik misyonunu sırtladılar. Selahattini de çıkarabilseler döt döte verip taşeronlukta level atlayacaklardı ama olmadı. Cemal Enginyurt çanlarına ot tıkadı. :)

Peki hocam donup dolasip muhalefetin dediklerine geldigine gore ak parti de taseron mudur? Yoksa muhalefet ak partiden daha mi basiretlidir?

Birde alanyaliya fetocu ithamini yakistiramadim. Aba altindan sopa gosterir gibi. Arsiv elimizin altinda herkesin yazdigi acik. Burada fetoyu ovmeyen cok az kisi var. Sopanin ucu coook kisiye dokunur. İhvanforumda fetonun internet ayagi yoktur :D

Kaptan

Mecra Yazarı
Abouvvvv kavgada bile söylenmez bunlar :)

Hakperest

Kıdemli Üye
Hakperest gibi arkadaşları gördükçe umudum azalıyor ama yazmadan duramıyoruz yinede. Bizim başta tekel olmak üzere herşeyi özelleştirip satmamıza vesileler nedir?

Imf dünya bankası memurlarının tavsiyeleri
Liberal kimlikli kişilerin sürekli bu kurumlar devletin sırtında yük satılsın propagandaları.
Dış mihrakların daha ucuza satması ve bizim ithal etmemiz.

Her zaman için en büyük oyun şudur. Önce yıllarca ucuza satar, gerekirse zarar etmeyi dahi göze alır ucuza satarsın pazarını ele geçirmeyi düşündüğün ülkeye, sonra orda rakiplerin kapanır, yıllarca ettiğin zararıda kâr fiyatının üzerine ekleyip fahiş fiyatta satarsın. Kusura bakmayın ama biz millet olarak birbirimizin önerilerine bu sağcı bu solcu diye kulak tıkarsak daha çok üzerimizde oyun oynarlar. Eğri oturup doğru konuşalım bu konuda hamasete ötekini dinlememeyi en ala yapan muhafazakar kardeşlerimiz. Malesef sadece slogan yetiyor size. Solcularda sizden çok farklı değiller ama yinede hakkını verelim sizden bir tık hatta birkaç tık üstteler.

Daha seçimden önce muhalefetin haklı eleştirilerine bile doğruya doğru diyemiyorsunuz.
Hendekler, darbeler, terör, ekonomi
Türkiye diye devlet kaldıysa Reisin ve Akpartinin payı büyüktür
Açlıktan kırılsak bile Reis demeye devam edeceğiz

Rahmetli erbakan için de 8 madde vs iftiraları atılmıştı zamanında
Bıraktık peşini
Gelmeyisice ecevit hortumlattı herşeyi
Sen git teröre destek veren partini düzelt önce

Biz Reis diyeceğiz
Dolar dolsa ne olacak dolmasa ne olacak
Hatta iyi bile oldu
Hükümet tasarrufu
Millet kanaati
Sanayici üretmeyi öğrenir belki
Dayak yemeden savaşçı olunmaz

alanyali07

Kıdemli Üye

faizler artınca yahudilik damarın kabardı galiba.
:)

geçen de senin gibi zırtapoz birisi mabel matiz klibinde 1 dolar kullandı diye fetöcü diye şikayet etmiş :D

İsrailin taşeronu kim diye uzakta arama, mavi marmaraya önce ben izin verdim deyip sonra benden mi izin almışlar deyip 5 dakkada satanları da sıkıyorsa israil taşeronluğu ile suçla :D ama yemez dimi
erbakanın söylemlerine göre akp birinci derece amerika tarafından kuruldu ve israil taşeronudur. erbakan bunamıştır dersen bilemem :)

Son düzenleme:

kebîkec

İhvan Forum Üye
faizler artınca yahudilik damarın kabardı galiba.
:)

geçen de senin gibi zırtapoz birisi mabel matiz klibinde 1 dolar kullandı diye fetöcü diye şikayet etmiş :D

İsrailin taşeronu kim diye uzakta arama, mavi marmaraya önce ben izin verdim deyip sonra benden mi izin almışlar deyip 5 dakkada satanları da sıkıyorsa israil taşeronluğu ile suçla :D ama yemez dimi
erbakanın söylemlerine göre akp birinci derece amerika tarafından kuruldu ve israil taşeronudur. erbakan bunamıştır dersen bilemem :)

Tanıdın mı :)
1500x500

cemaliii

Kıdemli Üye
çekişmeli bir maç oluyor. @cemaliii abi ne dersin sonuç ne olur :D

Konuda ağırlık alanyalıya katılıyorum. Muallimin chp konusunda ki görüşlerine katılıyorum sadece.

Maça gelirsek alanyalı güçlü bir rakip iyi münazaracıdır. Forumdakilerin çoğunu yener. Yalnız bu maçta muallimde beklenilenin çok üstünde performans gösteriyor.