IŞİD Gerçeği...

hirahos

Kıdemli Üye
Şii zulmüne nerde kalmıştık?! :rtfm:

Irak'ta IŞİD ve Irak merkezi hükümetine karşı savaşan Sünni aşiretlere bağlı direnişçilerle, Irak Ordusu ve İran'ın eğitip donattığı Şii milisler arasındaki savaş tüm hızıyla sürüyor. Bölge kaynaklarından edinilen bilgilere göre; Şii milisler ve Irak Ordusu, ele geçirdikleri Tikrit'i yağmalıyorlar.

hirahos

Kıdemli Üye
Irak Başbakanı Haydar el-İbadi, Musul'u Işid'dan Geri Alma operasyonunun ne zaman yapılacağına ilişkin tarihin belirlendiğini ancak bunu şimdilik açıklamayacaklarını söyledi.

hirahos

Kıdemli Üye
Nevzat Çiçek:

Lİbya'da şuan Hafter kadar bir başka sıkıntı da IŞİD. Aşırılar ve Kaddafi döneminin eski muhaberat elemanlarından oluşturulan IŞİD'de yer alan eski muhaberat elamanlarının isimleri bile biliniyor. Devrimci Güçler'e göre, Libya'nın birliğini istemeyenler Hafter ve Zintan'la karışıklık çıkardılar bu tam tutmayınca şimdi IŞİD'i devreye sokarak aynı oyunu oynuyorlar. Sird şehri IŞİD'in en güçlü olduğu yer ne hikmetse burası Kaddafi'nin aşiretinin olduğu şehir.Öyle ki Kaddafi'nin yeğeni Ahmet Kaddafi Mısır Tv'lerine verdiği röportajda Sird'deki IŞİD'çiler için, "İyi çocuklardır" dedi. İlginçtir, Ahmet Kaddafi bunu Mısır'da Sisi'nin koruması altında ifade ederken, Mısır'da IŞİD bahanesiyle Hafter'e verdiği desteği meşrulaştırmaya çalışıyor. Sird'de yeni çatışma alanı oldu. Fecr-i Libya güçleri şehri kuşatmış durumdalar ve özellikle tüp ve benzin girişini yasakladılar.

hirahos

Kıdemli Üye
IŞİD, Türkiye sınırına çok yakın bir bölgede bombalı saldırı düzenledi. Saldırıda 17 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

hirahos

Kıdemli Üye
Yıl:1915...

Yer: Anadolu...

Olay: Ermeni komitacılar Rus'lara güvenerek bir katliam yaptılar...

......

Yıl: 1917....

Yer:Rusya...

Olay:Bolşevik devrimi gerçekleşti...İçe kapanan Rusya Ermeniler'den desteğini çekti....

.......

Yıl:Ekim 1917 sonrası

Yer:Anadolu....

Olay: Rusya'nın desteğini kaybeden Ermeniler ortada kaldı...Tokmak bu sefer Anadolu halkının eline geçti...Çoğunluğu tehcir edildi...

.........

Yıl: 1970 sonrası

Yer: Dünya ....

Olay: Ermeniler "Türkler bizi doğradı..." propagandasıyla Taşnak'ın devamı ASALA'yı kurarak Türk büyükelçilerine sürek avı başlattılar....Devamı PKK-PYD vs.vs..

Bunları neden hatırlatıyoruz?...

Biz meşru müdafaa konumunda olmamıza rağmen BATI bizi Ermenilere soykırım uygulamakla suçluyor...Üstüne "böyle bir olay yoktur..." diyene hapis cezası öngören yasa tasarıları icad ediyorlar...

Bu günkü propaganda araçları ve imkanları o zaman olsaydı Anadoluyu savunan ceddimiz "İŞİD"'den daha beter gösterilirdi... Kimsenin şüphesi olmasın...Bu kadar arşiv belgesine rağmen öyle de gösteriliyor zaten...

Şimdi biz bu Batı'lıların neyine güvenelim?...Hangi gösterdiğine inanalım?...

Evet Ortadoğu'da 3 kişi bir araya gelse istihbarat servislerinin sızma ihtimali her zaman mümkün...

Lakin biz kendi haklarını talep eden Irak ve Suriye'deki Sünni arap halklarını,bezi batı tezgahında dokunmuş "İşid" çuvalına sokmayacağız...

Batı'nın propagandasına aklımızı esir vermeyeceğiz...

Esed'in katliamları halen devam ederken...

Sisi'nin döktüğü kan Rabia meydanında dururken...

Maliki'nin kıyımlarının tecavüzleri halen cezasız kalmışken...

İsrailin Gazze'de katlettiği çoğu kadın ve çocuk olmak üzere binlerce müslümanın cesedi halen çürümemişken...

Bu katliamlara, verdikleri siyasi ekonomik destekle AB-ABD-Körfez Arap ülkeleri-İran ortak olmuşken...

Gerçek vahşilerin "İŞİD"'i deterjan olarak kullanıp zihnimizdeki pisliklerini ve yaptıkları katliamların izlerini yıkamalarına asla izin vermeyeceğiz...Başkasını vahşilikle suçlamadan önce kendileri ellerini müslüman kanından çeksinler....

Zira işledikleri vahşet İŞİD dedikleri ne olduğu belli olmayan güruhun yaptıklarını aratmıyor...Kimbilir belki her ikisini de kendileri yapıyor?..

Hatırlatma... :)

hirahos

Kıdemli Üye
Fransa'da 11 TV kanalına siber 'IŞİD saldırısı'

Fransa'da küresel yayın kuruluşu TV5 Monde bünyesindeki 11 televizyon kanalının yayınları siber saldırı sonucu kesintiye uğradı.

Mugalata

Kıdemli Üye
IŞİD'i Bu İsimler Kurdu!
400 BİN ASKER ORDUDAN ATILMIŞTI

Washington Post'un haberine göre, ABD'li yetkililer, Irak işgalinin ardından Saddam Hüseyin yönetiminin önemli isimlerinin El Kaide'ye katıldığından haberdardı. Fakat bu kadronun yeni bir oluşum ortaya koyacağı, yani IŞİD gibi bir örgütte kilit görevler üstleneceği öngörülemedi. Haberde Saddam'ın siyah maskeli halde kafa keserek infazlar gerçekleştiren 'Fedailer' birliği örnek gösterildi. 'Fedailer' ve IŞİD'in infazları arasındaki benzerliklere dikkat çekildi. ABD'nin Irak'ta uyguladığı politikaların da IŞİD'i beslediği belirtildi. Baas rejiminin devrilmesinden sonra ABD'nin Irak'a atadığı Geçici Koalisyon Yönetimi Başkanı Paul Bremer'ın, 400 bin Irak askerinin orduyla ilişiğini kestiği ve bu askerlere emekli maaşı da ödenmediği hatırlatıldı. Silahlarıyla birlikte ordudan ayrılan bu kişilerin de terör örgütlerine katıldığı vurgulandı.

%C4%B1isd.jpg

http://www.analizmerkezi.com/isidi-bu-isimler-kurdu-57073h.htm

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Arkadaşın IŞİD'in açılımı:

IŞİD: Terör Örgütü!!!

Yaşadığımız ülkenin caddelerine, sokaklarına, mahallelerine, iş sektöründe çalışanların hallerine bir bakınız, okullarına, eğitim kurumlarına bir bakınız, kadınlar erkekler iç içe, kiminin eli kiminin bilmem neresinde, haremlik selamlık baltalanmış, İslam lağvedilmiş ve hala bunların düzelmesi noktasında müslüman yöneticilerinde bir gayret yoktur, hocalar (ki Cübbeli açık açık ifade etti) haremlik selamlığın olmadığı yerlerde eğitimin de kazancın da haram olduğunu ifade etti, haram kazan haram ye, daha İslam adına rezillikler rezillikler, kumar 24 saat serbest, alkol 24 saat serbest, umumhaneler 24 saat serbest, oh yavrum ne kadar güzel, Şeytan'ın da istediği buydu zaten...

Bunlar ne...????

Bunlar da İslam'a göre TERÖR!!!!!!!!!!!!

Siz müslümansınız değil mi..????

Ben de inandım..!!!!!!

İslam'ın daha ne olduğunu bilmeyenlersiniz...

Önce bir O'nu öğrenin ondan sonra "TERÖR"ün ne olduğunu anlayacaksınız!!!!!

lafons7275

Kıdemli Üye

Ben de inandım..!!!!!!

Arkadaşın henüz Ben müslümanım dediğine şahit olmadık. Bu foruma her yazanı illa ki müslüman kabul edeceğiz diye bir kural yok. Hatta moderatörlerin de illa Müslüman olması şartı da yok.

bi husben

Kıdemli Üye
Arkadaşın henüz Ben müslümanım dediğine şahit olmadık. Bu foruma her yazanı illa ki müslüman kabul edeceğiz diye bir kural yok. Hatta moderatörlerin de illa Müslüman olması şartı da yok.

İKİNCİ VERİ FACİASI DEMİŞTİM

yahu adam forumda milleti çıplaklığa teşvik ediyor ses yok putperestliğe teşvik ediyor ses yok ilsamın değerleriye alay ediyor ses yok

yöneticiler görüyormu evet goruyorlar.isteklere cevap veriyorlar mı hayır

bi husben

Kıdemli Üye
hatta @abdullahbirisi ne şeriatı red edenin islamdaki hukmu nedir diye sordum önce kafirdir dedi

sonra @Mugalata nın şeriatı red ettiğini onu ima ettiğim ortaya çıkınca ahmette gelip mırın kırın yapınca abdullah çark etti

değermıydi abdullah

Mugalata

Kıdemli Üye

Yaşadığımız ülkenin caddelerine, sokaklarına, mahallelerine, iş sektöründe çalışanların hallerine bir bakınız, okullarına, eğitim kurumlarına bir bakınız, kadınlar erkekler iç içe, kiminin eli kiminin bilmem neresinde, haremlik selamlık baltalanmış, İslam lağvedilmiş ve hala bunların düzelmesi noktasında müslüman yöneticilerinde bir gayret yoktur, hocalar (ki Cübbeli açık açık ifade etti) haremlik selamlığın olmadığı yerlerde eğitimin de kazancın da haram olduğunu ifade etti, haram kazan haram ye, daha İslam adına rezillikler rezillikler, kumar 24 saat serbest, alkol 24 saat serbest, umumhaneler 24 saat serbest, oh yavrum ne kadar güzel, Şeytan'ın da istediği buydu zaten...

Bunlar ne...????

Bunlar da İslam'a göre TERÖR!!!!!!!!!!!!

Ben de inandım..!!!!!!

İslam'ın daha ne olduğunu bilmeyenlersiniz...

Önce bir O'nu öğrenin ondan sonra "TERÖR"ün ne olduğunu anlayacaksınız!!!!!

tahsin bey, sizi uzun aradan sonra forumda görmek sevindirdi beni. sizden arakladığım manifestodan dolayı bana bozulup forumu terkettiğinizi düşünmeye başlamıştım.

ama madem böyle bir durum yok, o halde sizden esinlenip yeni metinler yazabilirim. madem başkalarının kötülükleri, kötü emsal de olsa emsal olabiliyor, madem kendi tarafının kötülüklerine, iğrençliklerine, barbarlıklarına mazeret olabiliyor, o zaman ben de kendi tarafımın kötülüklerini, karşı tarafın zalimliklerinden, rezilliklerinden emsaller gösterip...

ama yoo yoo, yapamam. ben kötü biri değilim. alçağa "alçak", zalime "zalim" derim. doğruya "doğru", yanlışa da "yanlış" derim.

dün de belirttim; bir kere daha belirteyim; imzama bakar mısın? :)

İKİNCİ VERİ FACİASI DEMİŞTİM

yahu adam forumda milleti çıplaklığa teşvik ediyor ses yok putperestliğe teşvik ediyor ses yok ilsamın değerleriye alay ediyor ses yok

yöneticiler görüyor mu evet goruyorlar. isteklere cevap veriyorlar mı hayır

istekler gazinoda. haydi "bayım", naş... burası gazino değil. :)

hatta @abdullahbirisi ne şeriatı red edenin islamdaki hukmu nedir diye sordum önce kafirdir dedi

sonra @Mugalata nın şeriatı red ettiğini onu ima ettiğim ortaya çıkınca ahmet de gelip mırın kırın yapınca abdullah çark etti

değer mıydi abdullah

şeriatı reddeden kim? olsa olsa senin anladığın şeriatı reddetmişimdir.

bi husben

Kıdemli Üye
İslam Devleti, Yermuk kampına girdiğinde açlıktan ölmek üzere olan halka gıda yardımları yapmaya başladı. O ailelerden birinin kızı, İslam Devleti geldiğinde onları nasıl korkuttuklarını ancak karşılaştıkları olayların çok daha başka olduğunu anlatıyor.

Teşekkürler İslam Devleti, ben Şam’ın kızıyım ve korkmayacağım, her ne olursa, erkekler konuşmaktan korksalar da sizlere kampta (Yermük) neler olduğunu anlatacağım.

Vahşi çatışmalar duyduk, rejimin kampa saldırdığını sandık ancak bize İŞİD’in saldırdığını söylediler, “Ey kamp ahalisi sizi katledecekler, onlar İsrail ve rejim ajanları, evlerinizden kaçın, onlarla savaşamayız, çok kalabalıklar” dediler.

Öylesine korkmuştuk ki ve kaçamadık bu nedenle evde saklandık, ağlıyorduk, annem namaz kılıyor ve Allah’a bizi koruması için dua ediyordu.

Çatışmalardan bir süre sonra, pencerenin arkasından bakıyorduk, siyah sancaklı araçlar, siyah giysili, uzun sakallı ve saçlı, pek çok silahları olan adamlar gördük. Korkutucuylu ve şöyle diyorlardı; “Buralarda aileler var mı?” Bizleri katledeceklerini düşündük, komşumuz şeyh (imam ya da yaşlı bir adam manasında) gitti ve onlarla konuştu, ona bir kutu verdiler, o da (şeyh) onların başlarından öptü, onlara yol göstermeye başladı, hangi evlerde aileler olduğunu gösteriyordu, korkuyorduk, onun (komşularının) ajan olduğunu ve onların bizleri katletmeleri için yönlendirdiğini düşünmüştük. Bizim binamıza girdiler, hepimiz namazlık başörtülerimizi taktık ve içeri zorla girerlerse kendimizi koruyabilmek için mutfaktan bıçak aldık. Zor anlardı.

Ancak kapıyı sessizce çaldılar, annem bir tereddütten sonra kapıyı açtı, öylesine korkuyordu ki, bizler de saklanmış dinliyorduk.

Selam verdiler ve içerde konuşabilecekleri bir erkek olup olmadığını sordular, annem olmadığını söyledi, sonra onlar ona (annesine): “Ey anne bizler senin İslam Devleti’nden oğullarınız, size yardım etmeye ve sizleri hainlerden kurtarmaya geldik, işte, bu bir kutu konserve ve yemek ve bu çanta” dediler.

Annem de onlara; “Mobilyalarımın çoğunu sattım, takılarımı, kızlarımın takılarını, kızlarım için biraz yiyecek alabilmek için ÖSO’ya sattım, şimdi su ve baharatlarla besleniyoruz, ölümü bekliyoruz. Sofa ve pijamalarımız orada, eğer istersen.. Çünkü bu yiyecekleri satın almak için sana verebileceğim param ya da takım (süs eşyası) yok” dedi.

Annem konuşmasını bitirdiğinde, ağlama sesleri duyduk, kapının altından bakmaya çalıştık ve o korktuğumuz iri iri adamların ağladığını gördük. Utanmıştık.

Ağlamaları durduğunda, “Ey anne, sizden hiçbir şey istemiyoruz, biz İslam Devleti’yiz. Müslümanlara izzet vermek için geldik, onlara yardım etmeye ve hizmet etmeye geldik, onlardan faydalanmaya ya da öldürmeye gelmedik. Eğer eksikleriniz varsa, ilaç, bebek maması, size getireceğiz” dediler.

Rüya gördüğümüzü sanıyorduk, kendimize inanamamıştık, annem ağlıyor ve onlar için dua ediyordu, bizler de ağlıyorduk, neden bilmiyorum. Ama belki rejimin bizim beldemizde İslam’ı öldürmüş olmasından ve İslam Devleti’nin orayı özgürleştirmesi ve İslam’ı yeniden hayata geçirmesinden ötürü, belki zamanımızda az görülen bu ahlaktan ötürü, belki rejimin ve dünyanın bizim çevremizdeki insanlığı öldürmüş olmasından ve insanın kampta hiçbir değeri olmadığından ötürü ya da belki Allah’ın, bizi an meselesi olan ölümden kurtarmak için İslam Devleti’ni göndermesinden ötürü.

2 yıldır ilk defa birileri kapımızı çalıyor ve bize yemek veriyor, nazik bir şekilde bir ihtiyacımız olup olmadığını soruyor.

İslam Devleti’nin adamları bana, ilk başlarda Humus halkı bizlere gelip, yemek, giysi ve ev sağlamak için yer yer araştırdıkları zamanki devrim adamlarının soyluluğunu hatırlattı.

Ancak şimdi kampa olanlardan sonra ve hırsızlarla rejim ajanlarının isyancılara (muhaliflere) dönüşmesinden sonra diyorum ki Allah İslam Devleti’ne zafer versin ve ona muhalefet edenlerin hepsini rezil etsin ve yenilgiye uğratsın.

Kızgındık çünkü İslam Devleti’nin adamlarının bizden ayrılmalarından 5 dakika sonra rejim helikopteri onlara patlayıcı varil ile saldırdı, bölgeyi mahvetti, bizim binamız da sallandı ve çökmek üzereydi ancak elhamdulillah İslam Devleti’nin adamları saldırı bölgesinden, kendilerine hiç bir şey olmadan ayrıldılar, belki birisi yaralanmıştı. Turlarına devam ettiler.

Bu benim Araplara ve Müslümanlara, özellikle Şeyh Adnan el Ar’ur’a ve Suudi Arabistan kralına mesajımdır. Bizler Sünni Arap kızlarız. 2 yıldır bu kampta bulunuyoruz, bir aydan fazla bir süredir sadece su içerek ve ısınacak bir şeyimiz olmadan yaşıyoruz. Sizin insanlığınız ve mertliğiniz nerede? Ey Şeyh Ar’ur, sen bize ne verdin? Zehran grubu (İslami Cephe) senin adına konuşuyor ve bu yeri mahvettiler.

Allah sizin üstenizden gelsin ey zalimler. Ve eğer bizi kendisine karşı uyardığınız ve korkuttuğunuz İŞİD ise, ben, kız kardeşlerim ve annem hepimiz şimdi İŞİD’iz ve yakında İŞİD ile karşılaşacak olan her dürüst Suriyeli de İŞİD’li olacaktır!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
İçerisinde yaşadığımız devletin hukuku ve sistemi dahil olmak üzere bütün kurum ve cadde ve sokaklarıyla İslam Hukuku'nun lağvedildiği ve aşağılandığı bir yelpazededir.
İslam'ın uygun görmediği bu rezaleti ortadan kaldırmak ve yerine İslam'ın uygun bulduğu güzelliği ikame etmek için en son tahlilde,
Ki bunu belki bizler görmeyiz, bunu belki çocuklarımız da görmez ve yine bunu belki torunlarımız da görmezler ama illaki gören ve buna şahit olan birileri olacaktır,
O zaman ve an içerisinde müslümanların fiili durumları IŞİD müntesiplerinkinden farklı mı olacaktır..?
Müslümanlar İslam'ın güzelliğini ikame etmek anlamında ayaklandıklarında ya da dik durduklarında, İslam'ın güzelliğini istemeyneler de ayaklanmayacaklar mıdır, dik durmayacaklar mıdır..?
Ayaklanacaklar ve dik duracaklardır değil mi?
Ortam nasıl olacak, elbet Bedir de olduğu gibi olacaktır. Uhut da olduğu gibi olacaktır. Kelleler bir yana, ayaklar bir yana, işkembeler bir yana savrulacaktır ve kanlar tazyikli su misali ortama fışkıracaktır!!!
Hak ile Batıl'ın olmazsa olmaz savaşıdır ve mücadelesidir bu..!!!
Eğer müslümanlar zafer ilan ederlerse,
Ehl-i kitab'ın neferleri ya cizye verecekler ya da kellelerini verecek değiller midir..?
Kafirler, müşrikler, itikaden münafıklar (bilinirse, bilinmezse yapacak bir şey yoktur), putperest ve ateistler ya iman edecekler ya boyunları vurulmayacaklar mıdır..?
O güzelim İslam Hukuku'nun ekseninde var olan müslümanların içersinde, Alman ajanları ya da Amerikan ajanları ya da Fransız vs. ajanları, gazetecileri, ortamı karıştıran kafir devletlerin teşorunu neferler yakalandıklarında, onların kelleleriyle o ülkelere ültimatom vermeyecek misiniz..?
Bunları hep yapacaksınız değil mi..?
Bu örneklerin tamamı Hz Adem'den bu yana bütün Peygamber'lerin dönemi içersinde var olmuş, müslümanların dönemi içersinde var olmuş ve Kıyamet'e kadar da bunların varlığı devam edecektir ki,
Bu ültimatomu sadece müslümanlar da vermez, kafirler üstünlük sağlarsa kafirler de müslüman neferlerin kelleleriyle muarızlarına ültimatom vereceklerdir..!!!
Bize ne biz düşünmeyelim kafirler düşünsün..!!!
Allah, iman edene, cihad edene ve O'nun yolunda öldürülene:
"Sana korku yoktur..!!!! Dünyada da korku yoktur, ahirettede korku yoktur, onlar mahzun da olmayacaklar" buyuruyor..!!!
Kafirlerlere karşı bir anlamda sizin hesabınızı da görenlere dua edin,
Yoksa hesabımız çok çetin olacaktır...!!!!
Allah bizleri zelil edecektir, hiç şüphemiz olmasın..!!!!

NOT

Siz hiç video seyretmiyor musunuz? Amerikan ve kafirlerin bombardımanından kaçan müslüman yiğitlerin o acıklı ve dualı hallerine ve sadece ve sadece Allahü Teala'dan yardım istemelerine, Allah'a sığındıklarını ağlayarak ve göz yaşı dökerek ifade ettiklerine,
Kalbiniz, yüreğiniz, gönlünüz, özünüz hiç sızlanmıyor mu..? Hiç ağlamıyor musunuz..? Siz bu haldeki neferleri: "TERÖR ÖRGÜTÜ!" şeklinde nasıl itham edebiliyorsunuz..??? Allah'ın üzüldüğünü hiç hesaba katmıyorsunuz değil mi..???
Unutmayın Allah'ın nurunu tamamlayacaktır!!! O "NUR" Allah'a iman edenlerle tamamlanacaktır!!! Bundan şüpheniz olmasın... O "NUR"un ikamesi anlamında sizin de kapınıza dayanacaklardan hiç şüpheniz olmasın...

Allah'im!
Müslüman mücahidlere yardım eyle... Kafirler karşısında onları daim üstün eyle...

Mugalata

Kıdemli Üye
Siz hiç video seyretmiyor musunuz? Amerikan ve kafirlerin bombardımanından kaçan müslüman yiğitlerin o acıklı ve dualı hallerine ve sadece ve sadece Allahü Teala'dan yardım istemelerine, Allah'a sığındıklarını ağlayarak ve göz yaşı dökerek ifade ettiklerine,
Kalbiniz, yüreğiniz, gönlünüz, özünüz hiç sızlanmıyor mu..? Hiç ağlamıyor musunuz..? ...

aynı soruyu biz de size soralım. Siz hiç video seyretmiyor musunuz? ışid barbarlarının kelle kesme görüntülerini dehşetle izlemediniz mi? öldürdüğü gencecik çocuklar için, tecavüz ettiği, kaçırıp cariye diye sattığı gencecik kızları görüp bir damla gözyaşı dökmediniz mi?

bi husben

Kıdemli Üye
aynı soruyu biz de size soralım. siz hiç video seyretmiyor musunuz? ışid barbarlarının kelle kesme görüntülerini dehşetle izlemediniz mi? öldürdüğü gencecik çocuklar için, tecavüz ettiği, kaçırıp cariye diye sattığı gencecik kızları görüp bir damla gözyaşı dökmediniz mi?

alevi damarin kabardi yine müslümanlari sevecek değilsin elbette

hirahos

Kıdemli Üye
Türkiye istihbarat birimlerinin ulaştığı bilgilere göre Suriye ve Irak'ta sıkışan DAEŞ karargahını Kafkasya'ya taşıyor.