IŞİD Gerçeği...

lafons7275

Kıdemli Üye
Arapçanın a sını bilmeden meal yazmaya kalkan kadar cahil olamaz kimse.

fakiri

Kıdemli Üye
Arkadaşlar ,
Gördüğünüz gibi bunlar söz,hâl ve davranışlarıyla zındık oluyorlar ve kendilerine de "ZINDIK OLDUN" denildiğinde de
kılları kıpırdamıyor !
İşte bunların imandan nasıl soyulduklarını buradan da anlayabilirsiniz !

kilicarslan

Kıdemli Üye
Isid'i ele gecirmek lazim. Selefiler icinde ciddi bi türk agirligi var, bunlar üzerinden örgütü ele gecirmek, düzgün cihada yönlendirmek gerekiyor. O zaman ne pkk ne pyg ne esed kalir.

lafons7275

Kıdemli Üye
Fakiri birara hatırlat da rüyamda ne gördüğümü sana anlatayım.

hirahos

Kıdemli Üye
Huyu bozuk Fakirinin aklı da kıt. Kendisi gibi olmayan herkesi cübbelinin tarikatından sanacak kadar da şaşkın... İnsan biraz gözünü açar be. Kim ne yazıyor bakar, anlar, değerlendirir. Tabii kendinden başkasına değer vermediği burdan belli. Bencil herif. Biraz sonra topunuzun canı cehenneme deyiverir. Alışkanlık. Tekfirci şaşkın. :rtfm:

fakiri

Kıdemli Üye
Huyu bozuk Fakirinin aklı da kıt. Kendisi gibi olmayan herkesi cübbelinin tarikatından sanacak kadar da şaşkın... İnsan biraz gözünü açar be. Kim ne yazıyor bakar, anlar, değerlendirir. Tabii kendinden başkasına değer vermediği burdan belli. Bencil herif. Biraz sonra topunuzun canı cehenneme deyiverir. Alışkanlık. Tekfirci şaşkın. :rtfm:

Sizin tarikatınızın adı bu kadar kıvırmalarınızdan sonra olsa olsa oryantal tarikat olabilir !

lafons7275

Kıdemli Üye
Öngütün resmine bakmak bile onun ne olduğunu ortaya koyuyor. Hani derler ya suratına vurmuş, işte aynen öyle...

lafons7275

Kıdemli Üye
Bir de gencecik bir kızın hakkına girmek. Vebale bak, o kızcağız bir daha evlenemez de. Dinden soğumasa bari.

fakiri

Kıdemli Üye
İşte böyle ! Bütün zındıklar gibi, kudurarak gebereceksiniz !

lafons7275

Kıdemli Üye
Kim bilir kızın ne hayalleri vardı, dengiyle evlenip hayırlı evlatlar doğurmak, onların mürüvvetlerini görmek. Belki de özenle doğmamış ama hayalini kurduğu evlatlarına patikler dikmişti. Ama bir zalim çıktı ve dini kullanarak kızın hayallerini altüst etti.

fakiri

Kıdemli Üye
Uzak durun! Isırırsa kuduz olabilirsiniz ! Tedbiri elden bırakmayın !

fakiri

Kıdemli Üye
Sende vicdan olsa şu saatte artık öngüte tekmeyi basardın. Senin kızın yok mu?

Şu dünyada senden aşağılık ve serefsiz insan olabilir mi ?
Buraya yazı asan biziz...Sen ise bize cevap vermek yerine ölmüş birinin etini yiyorsun!
İşte sen busun !

lafons7275

Kıdemli Üye
Şu dünyada senden aşağılık ve serefsiz insan olabilir mi ?
Buraya yazı asan biziz...Sen ise bize cevap vermek yerine ölmüş birinin etini yiyorsun!
İşte sen busun !

Millet ibret alsın, din maskesiyle gencecik kızların hayatı kararmasın. Şeyhtir vardır bi bildiği deyip de başka babalar kızlarını yaşlı kurtlara vermesin.

lafons7275

Kıdemli Üye
Hadi şimdi al öngütünü de git. Bir daha da burda onun reklamını yapma.

hirahos

Kıdemli Üye
BM, Işid'e yardım eden ülkelere yaptırım kararı aldı. Şu sıralar, batı (siyonist) medyası, kemalistler ve haşhaşiler, Işid'in baş destekçisi Türkiye diye yaygara koparırsa, şaşırmam.

elbiss

Ordinaryus
nYQLBM.jpg

"KURT KAPANI
"

7 ayrı indirme bölgesinden 7 ayrı kordineli hareket planı....Maksat her kolun aynı anda gece operasyonu ile önceden belirlenmiş alan mevzilere indirip hedef noktalara aynı anda ilerleyebilmesini sağlamak ve mümkün olduğu süre içerisine kadar alanı 7 ayrı koldan en kısa sürede daraltıp hedefi çember altında toplamak sonrasında AĞIR bir BOMBARDIMAN sonrasında TOPÇULARIN AĞIR ATIŞLARI buna dagları dövmesi ağlatması diyor...sonrasında 7 ayrı koldan girişlerin kordineli sağlanması...

Bu operasyonun 7 ayrı kolda işleyebilmesi için öncelikle indirmelerin yapıldığı yerler uçaklarla bombalanacak sonrasında ilerleme havzaları skorski ve apachi helikopter ile temizlenecek ateş açılacak yada bomba atılacak sonrasında önden tanklar ilerleyecek geriden askerler gelecek diger geriden ise topçu bataryaları ve obüsler gelecek mevzi belli bir kademe ilerledikten sonra hava araçları ile hedef yer tespitleri yapılacak bundan sonra yer tespit sahasına obüslerden atışlar yapılacak bunun yanında uçakların farklı aldatmaca bombandırmanı ile taktik kurgulanacak bununla birlikte önden tank birlikler hareketlerini devam ettirecek....tankların vuruşuna destek amaçlı uçaklarda ekstra mermi ve yükünü boşaltacak sonrasında askerler mevziler kapıp ilerleme bölgelerini güvene alıp 1 günlük kamptan sonra tekrar yola koyulacak ele alınan bölgenin temizliği ve güvenliği kontrol altına alınmadan ilerleme sağlanmayacak misal bir bölge 5 mil ilerleyebildiyse diger bölge 15 mil ilerleyebildiyse diger bölgeler o bölgenin 15 mil ilerlemesini bekleyecek yani herşey kordineli olacak ...her bölge aynı oranda ilerleyecek maksat KUrt Kapanı olması...

Kamp ve ilerleyiş sürecine baglı olarak zorda kalan diğer birliklere ekstra diger bölgeden uçak takviyesi ve asker nakilleride oranı etkilemeyecek şekilde yapılabilir...

Verilen resimler tamamen kurgusal ve hayal ürünüdür yani en kötü senaryoda çemberin son alanını dag ortası ve gerisinde gizlenmiş şekilde kurguladım...bu kurguya göre tüm hedef birlikte orta noktadaki çemberde alan kıskacı daralacağı için mecburen size atak yapamayacaklar tam aksine atak durumdan Savunma pozisyonuna geçecekler ki zaten arzu edilen Kurt Çember Kapanına alabilmektir...

İşte bu benim size bahsettiğim kurt kapanım....Kuzu Kaçırma çemberi,bunun yanında Atik ova sarmalı bunun yanında Yuvada Dönüş gibi bir kaç taktiksel detaylarımda var ama Kurt Çemberini daha tutarlı buldum...

Kurt çemberinde en önemli husus kesinlikle kordineli olunmalı ve kordineli ilerlenmeli bunun yanında alınan yerlerin güvenlikleri kesinkez sağlanmalı....gece ilerleyişleri bölgelerle eş mil deger oranında olacaksa ilerlenmeli...yani bu çember mümkün olan en kısa sürede daraltılmalı gibi...

Yanlış anlamayın ama koca koca liderler olmuşsunuz yarın birgün önünüzde Dünya Savaşı patlak verse sizler Dünyanın Barışını Nasıl koruyacaksanız şahsen düşünmeden edemiyorum ve bu soruyuda size sormadan edemedim beni yanlış anlamayın benim sapanım çorbam tuzum yoktur elbet emme bugün devlet olmayan bir yapıyla neredeyse dünya ülkeleri olarak birbirinize bakar hale gelmişsiniz gerçekten de İNSANLIK sizlerle her geçen gün ölmeye devam etmekte...

Ben bu savaşların acıların zulümlerin dünyada neden yaşandığını halen anlam verememekteyim...tam herşey petrol ve sizlerin bitmek doymak bilmeyen o aç iştahları ama sizler yüzünden kaç insan ölüyor ...hiç düşünmüyorsunuz hoş düşünseniz yapmazdınız dogru herşey kıyamete getirmekle ilgili değilmi sizin gözünüzde herşey oyun sanırım işte bende o yüzden 7 ayrı koldan dedim ya madem bu kadar kıyamet arzulanıyor madem bu kadar herşey gözünüzde kaybolmuş madem İNSANLIK sizin gözünüzde artık bitmiş o zaman bundan sonraki senaryoda ALLAH ın sunduklarınada razı olursunuz emin olun bizlerin düşüncelerini oldukça iyi bilen bir ALLAH var yani siz kendinizi kandırmaya devam edeceksiniz...

Ben İŞİD içerisinde hayatını kaybedebilecek her insana üzülen biriyim Biliyorum belki kötüler fakat acaba onları kurtarabilirmiyiz diye düşünmüyor değilim ben İNSAN ÖLMESİNİ istemiyorum İNSAN buraya acı çekmeye gelmedi İNSAN buraya ALLAH a ibadet ve şükür için Alın teri dökmek için geldi ama ne ALLAH ı hatırlayabiliyoruz nede ALLAH için şu dünyada İNSANLIK üzere güzel işler yapabiliyoruz...

Ne diyebilirim ki Rabbim Tüm İNSANLIĞIN sonunu HAYIR EYLESİN...

Hergün siz insanları düşünürken aslında kendi ahiret hayatımın unuttuğumun çok farkındayım bazen keşke bu dünyada daha güzel şeyler olabilseydi diye çok hayal ederim ama herşey hayalde kalıyor ötesine gidemiyor malesef....Benimde günahlarım var benimde çokça hatalarım var ama ALLAH çok bambaşka bir rabbim onu dünyada hiçbirşeye değişmem değiştirmekte istemem umarım rabbim hep hayırlısını sunar umarım siz insanlarda hep hayırlısı ile karşılaşırsınız diyelim...

Nede olsa ömür bir gün herkes gibi her beden üzere bitecek niye anlattım bilmiyorum ama inanıyorum arada kıyıda köşenizde kalmış bir İNSANLIĞINIZ var canlandırmanız gerekiyor kanısındayım....İNSAN ÖLMESİN istiyorum..

Eğer yazılarımı İŞİD okuyorsa yada onlardan okuyan var ise amansız girişilen bu mücadeleden vazgeçsinler artık...İnsanların hiçbir yararına olmayan durumdan vazgeçsinler daha fazla İNSAN ÖLSÜN istemiyorum ben bunu ALLAH için istiyorum eğer ALLAH a olan sevginiz varsa tabii....

Böyle.

fakiri

Kıdemli Üye
Bu forumda bilindiği gibi, Cübbeli adlı şahsa ve İsmailağacılara başta forumunkurucuları olmak üzere çok ehemmiyet verilir.
Bunların TV'lerdeki sürekli çam devirici borazanı da Cübbelidir. İşte bu şahıs
Mehdi Aleyhisselâm'ın zuhur zamanı hakkında kendi kıt bilgisi ile güyâ
İmam-ı Rabbani Hz.lerinden esinlenerek bir takım çıkarımlarda bulunarak ve bütün Müslümanları saf-sersem zannederek bu zuhuratın içinde bulunduğumuz hicri yüzyılda gerçekleşmeyeceğini ve gelecek yüzyılda olduğu yaftasını yumurtlamıştır!
Bakınız:
http://www.youtube.com/watch?v=AlHR3f2I2mA
https://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=1895314095733

Burada ise, Cübbelinin kadim savunucularından olan ve bu konuyu açan şahıs, gelmiş burada
IŞİD'İN zuhuratını Mehdi Aleyhisselâm'In geleceğinin yakın olduğu gerekçesi saymakta ve
bugüne kadar savunduğu Cübbeliyi tekzip etmektedir. Madem, bunu yapıyorsun Cübbelinin
hiç bilmediği ve bilemediği bu konuda konuşarak yanlış yaptığını ve kamuoyundan da özür
dilemesi gerektiğini neden yazmamış acaba ?..
Bizi, aralarındaki bu hakikati açıkayınca hemen tekfirci ve akılsız olarak yaftalıyorlar!
İşte biz hayatta olduğumuz müddetçe böyle cahillerin sözlerini düzeltmeye ve kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmeye devam edeceğimizi her zaman söylemiştik ve söylüyoruz.
Meseleyi böyle açıkça izah ederek kararı forum üyelerinin takdirlerine bırakıyoruz.