İhvan-Forumda ve Msn'de kullanabileceğiniz Süper Kalitede Avatarlar !!!

BereTTa

Üye
biraz daha modern düsünelim ne demek oluyo acaba..modern olmayan :cagdısı demektir..
mekke medine resimleri modern düsünce içine almıyosan demek ki cagdısı oluyolar(haşa)

yapay düsüncenin anlamını bilmeden kullanmayalım!!cünkü alakaya maydonoz oluyo birazcık
Biraz modern düşünelim demekle foruma paylaşımda bulunan arkadaşlarımızın emeğine saygı gösterilmesi gerektiğini vurgulamıştım...Bak şunu bilki bir insan emeğine karşılık verilmediğini düşünüyorsa foruma artık uğramak bile istemez.Bu hayatta da böyledir...Değil mi ama? Eğer anlamakta hala zorluk çekiyorsan "zekandan şüphe etmeye başladım" diycem...

İsr@

hizmet erbabı
hepsi süper resimler emeğine sağlık arkadaşım
bence yok yere polemik çıkarmayalım arkadaşlar

aHuZaR

Can kayıp can firarda
.•´¯`•.¸¸.•´¯`((((Bir tebessüm et ))))¸.•´¯`•.¸¸.•.•´¯
•´¯`•.¸¸.•´(((( Bir Tesekkür et ))))¸.•´¯`•.¸¸.•.•´¯`•.¸
•´¯`•.¸¸.•´¯ (((( Bin sadaka olsun ))))¸.•´¯`•.¸¸.•.•´¯`•.¸

ellerine saglik hepsi güzel

By_RmZ

Üye
On Puan +REP varSa VeRirim :D

Çoq GüzEL O Kadar Site GeZdik :D ßurda ßuLaCam aKLıma gELmeZdi ÖneMli Olan Aynı oLmaq DeiL FaRKLı oLmaktır FaRKı ßu SitEde İhvan forumda ßizimLe YaSAyın HaYdin SeLametLe HayırLı ForumLar :)

eto-9

Üye
msndekı arkadaslarım resımlerı cok begendiklerını söyledıler bende ıhvanforumdan aldığımı soyledım zıyaret edin gorun dedim sevgılerınızle.......

EL-ALA

Asistan
:thinking: Kimi beğenir kimi beğenmez zevk meselesi...:thinking:

toprak

Üye
güsel olmus...melis arkadasımızın gözlerle ve dişlerle ilğilendiğini öğrenmiş olduk....süper gözler var...allahım ya ne kadar çeşitli göz yaratmışsın..Sen ne büyüksün rabbim....