İhvan-Forumda ve Msn'de kullanabileceğiniz Süper Kalitede Avatarlar !!!

NehiR

mütebessim :)
bence daha var..siz tekrar göz atın..bayan resimlerinin çoğunluğu uygun değil bence...

BereTTa

Üye
Tşkler melis...Çok güzel avatarlar eklemişsin.Ellerine kollarına klavyene sağlık....:clap2:

Güzel ve ilginç avatarlar,forumda böyle kaliteli avatar eklemek isteyen varsa buranın devamını getirebilirler.TŞKLER

LoNeLY

Kişisel Biri
allah razı olsun harika resimler!! daha varsa lütfen verin :) . birde elinizde bu tarz masaustu için olanları varsa coq guzel olur..:D

EL-ALA

Asistan
Tşkler Lonely,beyazgelincik,hayaletsevgilim...Masaüstü için olanlarıda en yakın zamanda eklerim*

zelal

Asistan
Elinize sağlık çok güzel resimler bazılarını aldım :)

elena

Üye
ana ben bunlardan korktum bu gece nasıl uyuycam hehe ellerine sağlık

haticenur

Üye
bunlar hiç güzel değil bence
çizgi film hepsi.
bunlar yerine mekke medine gül resimleri koysak daha güzel olmazmı
çünkü ben ürktüm bazılarından

BereTTa

Üye
çizgi film hepsi.
Herşeyin bir yeri var değil mi ama...Gerektiğinde mekke medine herşeyde koyulabilir...Biraz modern düşünelim lütfenn
EMEĞE SAYGI LÜTFEN

***fare***

Üye
Herşeyin bir yeri var değil mi ama...Gerektiğinde mekke medine herşeyde koyulabilir...Biraz modern düşünelim lütfenn
EMEĞE SAYGI LÜTFEN

mekke medine RESİMLERİ ne çagdısı ne de YERSİZ
KULLANDIGIMIZ KELİMELERE LÜTFEN DAHA ÇOK DİKKAT EDELİM ARKADASLAR:thinking: :thinking:

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
hayaletsevgilim' Alıntı:
EMEĞE SAYGI LÜTFEN

değerli kardeşim ***fare*** arkadaşımıza katılıyorum. kullandığın kelimelere biraz daha dikkat edersen daha iyi olur inşallah. Allah cümlemizden razı olsun

haticenur' Alıntı:
çizgi film hepsi.
dağerli kardeşim hepsinin yeri ayrı. farkındasındır ki biz herbirini de paylaşıyoruz inşallah.
Selam ve Dua ile.

S

Sadece benja

Guest
Çoğu resim mükemmel bence. Msn avatarı olarak kullanmaya başladım bile birkaçını. :) Emeğine sağlık kardeşim. Ortalığı bulandırmak isteyenler de her zaman olduğu gibi yine iş başında. ;)

BereTTa

Üye
mekke medine RESİMLERİ ne çagdısı ne de YERSİZ
KULLANDIGIMIZ KELİMELERE LÜTFEN DAHA ÇOK DİKKAT EDELİM ARKADASLAR:thinking: :thinking:
Mekke & medine resimlerinin çağdışı olduğunu ne söyleyen var nede düşünen...Ama bazı yapay düşünceli arkadaşlarımız söylenenleri ya anlamak istemiyor yada anlamak işine gelmiyor...Lütfen yazdığım yazıyı anlayarak okuuu...Rica ediyorum:::............

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

***fare***

Üye
Mekke & medine resimlerinin çağdışı olduğunu ne söyleyen var nede düşünen...Ama bazı yapay düşünceli arkadaşlarımız söylenenleri ya anlamak istemiyor yada anlamak işine gelmiyor...Lütfen yazdığım yazıyı anlayarak okuuu...Rica ediyorum:::............
biraz daha modern düsünelim ne demek oluyo acaba..modern olmayan :cagdısı demektir..
mekke medine resimleri modern düsünce içine almıyosan demek ki cagdısı oluyolar(haşa)

yapay düsüncenin anlamını bilmeden kullanmayalım!!cünkü alakaya maydonoz oluyo birazcık