İhvan-Forum İzin Kağıdı

Mahpeyker

Kıdemli Üye
Buraya gelişim Kurban bayramında Hicr Suresini dinlemekle oldu. Zaten biliyordum ihvanı önceden. Yıllar önce. Ancak böyle nasipmiş aranızda olmak. Geldiğim gibi herkes şaşırdı ancak ben burdaki ortama hayran kaldım. Bu ailenin içinde olmak onca dosta sahip olmak gerçekten çok güzel. Burada çok daha fazla bulunmak isterdim ancak sınavlarım sebebiyle en az 6 ay olamayacağım. Kitaplara gömülmek mecburiyetindeyim. Nadiren belki uğrayabilirim ne var ne yok diye. Şimdi sizlere sözüm beni tanıyan tanımayan herkes hakkını helal etsin. Kiminizi sözlerimle belki kırdıysam affedin beni. allah yar ve yardımcınız olsun.

Allah'a emanet olun.

İnşallah birgün tekrar görüşmek ümidiyle.

Selamun Aleykum..

bende diyorum nerde bu Muhammed :(
sınavın nasıl geçti ,iyi not aldın mı ?
msne giremiyorum ,yazıyı okursan bir selam ver ablacım
Mevlam zihin açıklığı versin
doğru yoldan asla ayırmasın ve bütün kötülüklerden
korusun seni/bizi/hepimizi /cümle ümmeti muhammedi ...

amin

Sehle

Le Nasbirenne
Allah izin verirse bu gece Tokat'a yola çıkıcaz. Bayram sonrasına kadar buralarda yokum. :)
Hakkınızı helal edin.
Allah'a emanet olun. :gul

DENİZKRTL

Ordinaryus
Hayırlı günler ihvanlar, bugünden sonra foruma çok takılamayacağım,

tatilim bitti, yoğun bir dönem beni bekliyor belki ara sıra sizi uzaktan şöyle bir izler geçerim:)

hakkınızı helal edin

Allah'a emanet olun, selam ve dua ile........:gl :gl

hotaru

Profesör

tatilim bitti, yoğun bir dönem beni bekliyor belki ara sıra sizi uzaktan şöyle bir izler geçerim:)

hakkınızı helal edin

Allah'a emanet olun, Rabbim kolaylıklar versin inşaAllah :gul

ŞehbaL

Kıdemli Üye

hakkınızı helal edin

Helal olsun @sümeyyex abla. Uzaktan değil olabildiğince yakından takip et bizi :p

Rabbim kolaylıklar versin

gülegüle :glgl

cicek demeti

Sükut
Allaha emanet olunuz guzel kardeslerim...hakkinizi helal ediniz..biraz yada hic olmayacagim..selam ve dua ile..

salimabi

Kısıtlı Erişim
Allaha emanet olunuz guzel kardeslerim...hakkinizi helal ediniz..biraz yada hic olmayacagim..selam ve dua ile..

gidipte gelmemek, gelipte görmemek diye bir laf var , ve şimdi tahakkuk ediyor, gittim cumartesi günü gelicem dedim geldim ve en büyük destekçimi göremedim ve veda ediyor, diyecek bir şey bulamıyorum, rabbim yardımcın olsun bacım inşallah dönersin yine, forumun neresinden başlayacağımı bilemiyorum şimdi, tek yapabileceğim sevgili kardeşimin hayvancıklarının öksüz kalmaması için bir müddet oraya takılayım, çok üzgünüm.

Güle güle bacım yolun açık olsun.......
:flw:(:flw:(:flw:(:gul:crying::gul:(:gl:gul:gl:flw:gl:gul

ebkem

Baş Yücelik

Hakkımız varsa helal olsun ablacım ama ben inşaAllah yine de buradan gitmeyeceğinizi zannediyorum. Lütfen ama ya böyle güzel insandan, neşeli konulardan bizi mahrum etmeyin :(

Rabbim varsa sıkıntınız yardımccınız olsun.

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Bu konuya en son askerken yazmıştım sanırım.Kısmet olursa iş nedeni ile bir Fas ziyaretim olacak.Nasipte varsa görüşürüz inşallah.

levent48

Kıdemli Üye
işlerimin yoğunluğu nedeniyle bir zamandır yazamıyordum...Seyrek yazsam da devamlı takip ediyorum...

Hakperest

Kıdemli Üye
14-15 'inde sınavlarım var.. çalışmalıyım.. foruma günlük bir saat kadar takılırım yine inşaallah.. herkese hayırlı forumlar :good:

kebîkec

İhvan Forum Üye
29 Aralıkta sınavım var @türkü büyüyünce müdür olursun inşallah diye dua etmişti. Duasını boşa çıkarmamak için çalışacağım. Seyrek girerim Allah'a emanet olun. :gl