Hocanın Hanımı

KÖRDÜĞÜM

Profesör
ozaman ben kaçım KÖRDÜĞÜM nasıl olsa sen bunlarla baş edebilirsin :good[1]: zaten bi yararım olmuo daha iş çok bana uyku haram. . hadi sana kolay gelee içimden geldi al bu çiçeklerii hemde 3dene
tamam kardeş ben senin manevi desteğini hissederim zati, annem gelipte feyzimi kaçırmazsa tabi:O . hadi sana iii geceler:) :)

B%Ü%Ş%R%A

Asistan
sizede tabii sizin okull sorunu yok kurs derdi yok(çok çalışmam lasım çoookkkk) ohhh sabahlara kadar oturun başka bişi yaptıgınız yok:O :O sırf şurda 2şey ögrenim die giriom şu foruma ögreniozda Allaha şükür neyse yaww çıkım diom bişi görüorum bitürlü çıkamadım hadi ben gitim aeo selametle..

(yaww KÖRDÜGÜM şaka yapıom haa aman kısma şu zavallı büşraya 1kardeşinide kaybetmesin)

KÖRDÜĞÜM

Profesör
sizede tabii sizin okull sorunu yok kurs derdi yok(çok çalışmam lasım çoookkkk) ohhh sabahlara kadar oturun başka bişi yaptıgınız yok:O :O sırf şurda 2şey ögrenim die giriom şu foruma ögreniozda Allaha şükür neyse yaww çıkım diom bişi görüorum bitürlü çıkamadım hadi ben gitim aeo selametle..

(yaww KÖRDÜGÜM şaka yapıom haa aman kısma şu zavallı büşraya 1kardeşinide kaybetmesin)
yok canım ne kızcam alıngan değilimdir ;) benimde okul var p.tesi finaller başlıyo daha kitap açmadım:O hayırlısı bakalım;) hadi Rabbim yardımcın olsun.

sword

flawless Victory
1)bikerem tam da bugün direksiyon dersim vardı ve gayet iyi geçti:thumbup[1]:
2)dır dırcı bi insan değilimdir,olanlarda heralde karşıdakine fazla dayanamıyordur.(eh herkes benim kadar sabırlı olamıyo tabi:O )
3)kuaför olayına girmiyorum ama yok öyle çıldırtma felan tamamen hurafedir bu yazılanlar:good[1]:
4)ciyaaaak sesinden nefret ederim:w00t2[1]: hele erkeklerde ki heeeeyyyyyyytt sesi ayy yazarken bile gıcık oldum;)

kördüğüm kardeş bunlar savunma olmuş be yaw:O:O

sword

flawless Victory
eee biizim raconları öğrenmek her yiğidin harcı değildir öylee :whistling[1]:
yaşayarak ders çıkarıp öğreneceksin:O
misal birini yazmıştım:
mağdura el uzatmak;)

çıkardığım derslerden en iyi silahları sulu gözlülük:O:O
en başarılı olduğunuz şey yani:O

KÖRDÜĞÜM

Profesör
çıkardığım derslerden en iyi silahları sulu gözlülük:O:O
en başarılı olduğunuz şey yani:O
walla abartmıyorum istesem bile ağlayamam:O
ama benim tersim çok pistir(yanlış anlaşılmasın bu bir tehdit değil:whistling[1]: )
erkeklerinde geçiştirmekte üstüne yok hanii:good[1]:

sword

flawless Victory
bence iletişim kurmayı beceremiyorlar :p , tabi bunu gururlarına yediremeyip kabullenemez bazıları;) sonrada kafam şişmesin der hıh:lac[1]:

Senin başında ince sesiyle vır vır konuşan birini geçiştirmek istemezmisin?
Ben dayanamam:O:O
Ama kendi aramızda çok iyi iletişim kurarız :gleam[1]: :friends:

KÖRDÜĞÜM

Profesör
Senin başında ince sesiyle vır vır konuşan birini geçiştirmek istemezmisin?
Ben dayanamam:O:O
Ama kendi aramızda çok iyi iletişim kurarız :gleam[1]: :friends:
sizin kendi aranızdakine ben iletişim diyemiyorum tanımlanamazsınız yani::confused1[1]:
'hıı ewet abi,tamam abi yok abii'
bu ne kardeşim böyle'git başiımdan der gibi'
yaaa bırak Allansen:O

sword

flawless Victory
sizin kendi aranızdakine ben iletişim diyemiyorum tanımlanamazsınız yani::confused1[1]:
'hıı ewet abi,tamam abi yok abii'
bu ne kardeşim böyle'git başiımdan der gibi'
yaaa bırak Allansen:O

Biz Az Ve Öz konuşuruz. Ewet abi kelimesini de saygı olsun diye büyüklerimize karşı söyleriz. Ama muhhabetimiz de doyumsuz olur.
Pazardan aldığımız yeni kazaktan, saçımızın şeklinden vs. vs. konuşmadığımız için siz buna iletişim demiyorsunuz:O:O:O

KÖRDÜĞÜM

Profesör
Biz Az Ve Öz konuşuruz. Ewet abi kelimesini de saygı olsun diye büyüklerimize karşı söyleriz. Ama muhhabetimiz de doyumsuz olur.
Pazardan aldığımız yeni kazaktan, saçımızın şeklinden vs. vs. konuşmadığımız için siz buna iletişim demiyorsunuz:O:O:O
hiç bilem biz bi kere siyasi ya da dini konulara gireriz:good[1]:
gerçi kazaktan saçtan bahsedenler var beni burda mahçup ediyorlar:whistling[1]:
ama bak bişianlatcam ; bir gün okulda durakta otobüs bekliyorum bi tane erkek konuşma tarzı aynen şu:
ay walla mısın banada aynen ölee olduu(tabi sesimi de bi duysan):O :O :O
yani velhasıl sizde sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz:bleh[1]:

sword

flawless Victory
hiç bilem biz bi kere siyasi ya da dini konulara gireriz:good[1]:
gerçi kazaktan saçtan bahsedenler var beni burda mahçup ediyorlar:whistling[1]:
ama bak bişianlatcam ; bir gün okulda durakta otobüs bekliyorum bi tane erkek konuşma tarzı aynen şu:
ay walla mısın banada aynen ölee olduu(tabi sesimi de bi duysan
yani velhasıl sizde sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz:bleh[1]:

Haha güldürdün beni sağol walla.
Bu arada biraz çevrendeki hemcinslerimize biraz dikkat edersen onların da konuştuğu siyaset ve dindir. Bu konular şaşmaz. Biz arkadaşlarla bu konular üzerine saatlerce sohbet ederiz. Misal ben çok severim siyaset konusunu...

Yaw şu otobüs durağındaki çocuğun da böyle konuşmasının sebebi bence kızların arasında büyüdüğünden falandır. Fatih Ürek gibi yani:O:O
neyse Kördüğüm kardeş. kendine iyi bak. Sana tavsiyem Az konuş emi.Bize laf yetiştirecen diye uykundan oldun:O:O:wave[1]:

KÖRDÜĞÜM

Profesör
Haha güldürdün beni sağol walla.
Bu arada biraz çevrendeki hemcinslerimize biraz dikkat edersen onların da konuştuğu siyaset ve dindir. Bu konular şaşmaz. Biz arkadaşlarla bu konular üzerine saatlerce sohbet ederiz. Misal ben çok severim siyaset konusunu...

Yaw şu otobüs durağındaki çocuğun da böyle konuşmasının sebebi bence kızların arasında büyüdüğünden falandır. Fatih Ürek gibi yani:O:O
neyse Kördüğüm kardeş. kendine iyi bak. Sana tavsiyem Az konuş emi.Bize laf yetiştirecen diye uykundan oldun:O:O:wave[1]:
amaann sanki senin çenenin benden aşşağı kalır bi yanı var:O
ben zaten gerçek alemde sessizliğimle tanınırım(ama tabi dışardan bilenler bööle der:whistling[1]: ):O
hadi sende Allah'a emanet ol:wave[1]: