Hocanın Hanımı

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Garibimin dışarıda canı çıkmıştır, birde evle mi uğraşmak offf!... çekilir dert değil!... O yorgun halde tamam hanım der, ama noktayı yine erkek koyar değil mi?;)

nedense bir tesellli ver sarkisini mirildandigini duyar gibiyim yahu :)

B%Ü%Ş%R%A

Asistan
yaww kardeş kabul edin bunu yeter artık anlatıoruz anlatıoruz anlamıosunuz nedir sizden çektigimiz zafer bayanlarındır bunu bi kenara yazın ahuzar açıklıo açıklıo sizin kafa almıo tabii konuş kardeş konuş ben pek ilgilenemiorum bunlarla sen saldırıya geç siz kabullensenizde kabullenmesenizde son karar bayanlarındır
heeee bu arada ahuzar sana katılıorum bir teselli ver şarkısı benimde kulagıma gelio gibi hatta dur dur bu awarenin sesii:O :O sesinde güselmiş haniii

KÖRDÜĞÜM

Profesör
yaww kardeş kabul edin bunu yeter artık anlatıoruz anlatıoruz anlamıosunuz nedir sizden çektigimiz zafer bayanlarındır bunu bi kenara yazın ahuzar açıklıo açıklıo sizin kafa almıo tabii konuş kardeş konuş ben pek ilgilenemiorum bunlarla sen saldırıya geç siz kabullensenizde kabullenmesenizde son karar bayanlarındır
heeee bu arada ahuzar sana katılıorum bir teselli ver şarkısı benimde kulagıma gelio gibi hatta dur dur bu awarenin sesii:O :O sesinde güselmiş haniii
oooo bir kardeşimiz daha :) ne kadder guzel yazıyosun sen ölee:O Allah klavyeni nazarlardan sakındırsın;)

XaberDar

Profesör

Track 2 => Hoplayıver çekirge, zıplayıver çekirge, canım cicim çekirge!:O

Alın size çiçek, şerbet yapın ses telleriniz zayıflamıştır.:O​

(Mücadelede tek başıma kaldım yaf:blink: )

B%Ü%Ş%R%A

Asistan

Alın size çiçek, şerbet yapın ses telleriniz zayıflamıştır.:O​

ya bak biz ne dioz zafer kadınlarındır yeter bence daha uğraşma aware kabul et artık yaw zafer kadınlara ait oldu herzaman ve ölede kalcak:yahoo:

KÖRDÜĞÜM

Profesör

Alın size çiçek, şerbet yapın ses telleriniz zayıflamıştır.:O

gerenk yok şerbete:)
EEE hadi sana acıdım fazla üstüne varmıyım bari zaten tek kalmışın:O
Bizim kitabımızda mağdura el uzatmak vardır,;)
Diğeri racona teeerss:gleam[1]:

B%Ü%Ş%R%A

Asistan
KÖRDÜGÜM niee pess edion hemen ben acemiyim öle pek işim olmas ugraşamam biras daha ez suyunu çıkar sen zaten küççüçük bişiye benzioo bırakta tamamen yok olsun:O :O

XaberDar

Profesör
ya bak biz ne dioz zafer kadınlarındır yeter bence daha uğraşma aware kabul et artık yaw zafer kadınlara ait oldu herzaman ve ölede kalcak:yahoo:

Kabul edilecek bişi yok ki! :O Gerçekleri görmekte-görmemek size kalmış!...:O
Evin içinde erkek izni olmadan bir iş ya-pıl-maaaaz!:O

EEE hadi sana acıdım fazla üstüne varmıyım bari zaten tek kalmışın
Bizim kitabımızda mağdura el uzatmak vardır,
Diğeri racona teeerss

Amanın racona ter bişi yapma, gerçekler çıkar ortaya.(Savunduğum gerçekler:O)

Haklıyım! Dayanacağım!

bence siz şerbete başlayın!.... Sonra milleti korkutmayın bozuk ses telleriyle:O

XaberDar

Profesör
KÖRDÜGÜM niee pess edion hemen ben acemiyim öle pek işim olmas ugraşamam biras daha ez suyunu çıkar sen zaten küççüçük bişiye benzioo bırakta tamamen yok olsun:O :O

Ezmeyin yahu!...:blink: Bu sizin yenilginizi körükler! Yani şiddet; ben haksızım demektir ve siz bunu yapıyorsunuz! Weee Haksızsınız!...:O

sword

flawless Victory
!)Dirksiyonu sadece çevir
2)Dır dır yap
3)kuaföre git adamı çıldırt sonra olmuş mu diye
4)ciyaaak ciyaak die bağır
.....
sanırım racon bunlar:O:O

B%Ü%Ş%R%A

Asistan
benim raconlarımın köklü bir geçmişi var bi kerem :gleam[1]: 5 dk lık bir iş değil bu (bunu da açıklayayım dedim siz erkekler bu racon işinden pek çakmazsınız malum:yes[1]: )

ozaman ben kaçım KÖRDÜĞÜM nasıl olsa sen bunlarla baş edebilirsin :good[1]: zaten bi yararım olmuo daha iş çok bana uyku haram. . hadi sana kolay gelee içimden geldi al bu çiçeklerii hemde 3dene

KÖRDÜĞÜM

Profesör
!)Dirksiyonu sadece çevir
2)Dır dır yap
3)kuaföre git adamı çıldırt sonra olmuş mu diye
4)ciyaaak ciyaak die bağır
.....
sanırım racon bunlar:O:O
1)bikerem tam da bugün direksiyon dersim vardı ve gayet iyi geçti:thumbup[1]:
2)dır dırcı bi insan değilimdir,olanlarda heralde karşıdakine fazla dayanamıyordur.(eh herkes benim kadar sabırlı olamıyo tabi:O )
3)kuaför olayına girmiyorum ama yok öyle çıldırtma felan tamamen hurafedir bu yazılanlar:good[1]:
4)ciyaaaak sesinden nefret ederim:w00t2[1]: hele erkeklerde ki heeeeyyyyyyytt sesi ayy yazarken bile gıcık oldum;)