Hangi tür kızlarla evlenilmez...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hocam böyle bir ünvan henüz yok , en azından yoktu ...
bu işin zirvesi pamık şekeridir ki , okulda tek bir hocaya verilebilir ...

Sen kaça gidiyorsun bakayım. Nerden biliyorsun olmadığını. seni bir yerden gözüm ısırıyor galiba...

7218ba8fe2c09518f89e2822fbb7fd5f_4c71535af595257003395ca4f4e5082a_resize_300_.jpg

Kaçak

Yeni
Evvelinde krallar çirkin cadılarla evlenir ama ne hikmetse oğulları olan prensler tüm ülke hatun kişilerin rüyasını süsler ama prens kral olduğunda flim tersine döner çuk diye kötü kalpli cadıya gider ...
At gibi araba yani ....
benimki katır , Yanlız otomatik

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Evvelinde krallar çirkin cadılarla evlenir ama ne hikmetse oğulları olan prensler tüm ülke hatun kişilerin rüyasını süsler ama prens kral olduğunda flim tersine döner çuk diye kötü kalpli cadıya gider ...

anlamadım..:)... ciddi ciddi anlamadım..:)

At gibi araba yani ....
benimki katır , Yanlız otomatik
oda bir şeymi sonra ben bu atı bıraktım eşşek aldım...

Kaçak

Yeni
Hımmm
peki atı gerekmediğinde kim kullanıyor ?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
cömert kızla evlenilmez desem yanlış anlaşılacak, o zaman şöyle diyelim,
kadının cimrisi daha iyidir...

ebkem

Baş Yücelik
cömert kızla evlenilmez desem yanlış anlaşılacak, o zaman şöyle diyelim,
kadının cimrisi daha iyidir...

katılmıyorum abdullah abi. evinde tasında tarağında dursun diye mi AVMlerde para dökmesin diye mi. her cinsin ve dahi beşerin eli açık olanı evladır. Beyaz eşşeği nasıl aldığınız anlaşıldı :)

abdullah birisi

Kıdemli Üye

katılmıyorum abdullah abi. evinde tasında tarağında dursun diye mi AVMlerde para dökmesin diye mi. her cinsin ve dahi beşerin eli açık olanı evladır. Beyaz eşşeği nasıl aldığınız anlaşıldı :)

kadının cimri olması, beyinin malını muhafazası için güzeldir.... lakin bu kadında olursa güzeldir....yoksa Erkeğin cimrisi ile hayat çekilmez... beyaz olan attı eşşek değil..:)

hirahos

Kıdemli Üye
Allah Teala, kadın erkek fark etmez; eşin dindarını, müşfik ve ahlaklısını nasip buyursun...

(Dua bekarlar içindi. Evlilere geçmiş olsun... :) )

ebkem

Baş Yücelik
kadının cimri olması, beyinin malını muhafazası için güzeldir.... lakin bu kadında olursa güzeldir....yoksa Erkeğin cimrisi ile hayat çekilmez... beyaz olan attı eşşek değil..:)

sizi erkekleri anlamıyorum :) klilişesinden sonra hala cimri kadın profiline karşı olduğumu bildirmek isterim. Alış veriş delisi olmak ile tasadduk ehli olmak arasında fark vardır. Ve açıkcası nasipse müstakbel eşimin bu uğurda verdiğim paralardan beni azarlaması çok yaralar. Aynen pinti erkek katlanılmaz sanırım.

Her neyse Allah sadece İhsanları eliaçık etmesin son raddede :)

spesifik

آزادی قید و بند
Erkekler hatunların kendilerini anlamadıklarını iddia ediyor kadınlar da erkeklerin ...Rol değişimi yapsınlar muhasebe ederekten...

açıkcası erkeklerin sorumluluğu ağır hem kendinden hem eş ve çocuğundan mesul hukuksal olarak(ibadetsel manada da ) buna rağmen cennet annelerin ayağı altında :)

bayanlar bu sorumluluğu çıtlatınca rahatsız olabiliyorlar ama hanımlar sizde sadece çıtlatın abartmayın yani :)

Rabbim bizleri Allah ı hatırlayan ve hatırlatan eşlerden eylesin ....