forumdan çekiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
*Alimleri, şarlatan üslupla alaya alıp hakaretler edenler adam gibi reddiye veremeyenlerin suratına pis müfteri diye tükürmek en doğru olanı olurdu.

*Alimlere, edeple adapla ilmî reddiye verenlere saygımız sonsuzdur.

Bakınız örneği Tasavvufun delillerle ispatı konusunda vehhabi Ömer Çelik ile Ali Kara hoca ve benim ilmî münazaram edeple başlayıp edeple bitmiştir.

Asla şeyhime dil uzatana hoş bakmam işin aslını anlamadan mevzuları hükümlendirenlerin cehaletinden Allah'a sığınırım.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Sizler hiç bir rahip ile misyoner ile tartıştınız mı.

Sinirlendiğini kızdığını gördünüzmü.

Ne söylerseniz sakin sakin sizi dinler, bozuk plak gibi kendi doğrularını size aktarmaya çalışır.

Bu açıdan bakınca batıl bir inanca sahip bir rahip kadar, bir misyoner kadar sabırlı olamıyorsunuz.

Bir araya gelseniz birbirinize saldıracaksınız.

Hani mümindik hani müslümandık hani kardeştik.

Selam ve dua ile...

ibrahimi

Has Uşak
Ne olursa olsun, bu forumda yazan herkes bir değerdir.

Ben buna inanır, bunu söylerim.

Gidin dinlenin, kafanızı dinleyin, gelin. Forumculuk bu kadar üzerinde durulacak, kafa patlatılacak bir iş değil.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Ne olursa olsun, bu forumda yazan herkes bir değerdir.

Ben buna inanır, bunu söylerim.

Gidin dinlenin, kafanızı dinleyin, gelin. Forumculuk bu kadar üzerinde durulacak, kafa patlatılacak bir iş değil.

bir gidebilseeeeeemmmmmmmmm

bir zamanlar bende gidiyorum dedim hatta 2 sefer, gidilmiyor gidil(e)miyor yahu, ey yönetim napıyorsunuz anlamıyorum ki hipnozlamı bağladınız bizi buraya

:glm:O:clap2:

kızmıyorum yönetime teşekkür ediyorum, teferruata gerek yok
:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw

ibrahimi

Has Uşak
Alışkanlıkları bırakmak zordur.

İmkansız hiçbir zaman değildir ama zordur.

Bırakıp gideceğini söyleyen bir sürü insan gördü bu gözler. Eminim foruma giriş yapmayan bir sürü eski üye vardır :).Dayanamayıp tekrar giriş yapanları saymıyorum bile.

Burada yazılarımızla varız, herşeyin bir sonu olduğu gibi, bu forumun veya bu forumdaki üyeliklerinde bir sonu vardır elbette... Mühim olan, arkanda güzel bir eser bırakmak diye düşünüyorum.

ummuhan

Kıdemli Üye

bir zamanlar bende gidiyorum dedim hatta 2 sefer, gidilmiyor gidil(e)miyor yahu, ey yönetim napıyorsunuz anlamıyorum ki hipnozlamı bağladınız bizi buraya

:glm:O:clap2:

kızmıyorum yönetime teşekkür ediyorum, teferruata gerek yok
:flw:flw:flw:flw:flw:flw:flw

Eğlenceli bir Forum zaman zaman cidden çok güldürüyor beni... lakin gidilebiliyor da ( hatta giriş yapmadan bakmak bile gelmiyor içinizden şayet isterseniz) o kadar önemi de olmuyor hayatta... iş arası boşluklarda bakıyoruz işte...
Yöneticilere gelince
(kimi kendini buradaki bir iki kontrol düğmesi elinde diye kişiyi yasaklıyor yok ediyor ya aklınca :eek:leyo: dünyayı yok edebilecek zannında, yani sıfatlarla var olmaya çalışanlar.. az da olsa var ise de) bir şey yaptıkları yok forumda düzen sağlamaya çalışıyorlar :D

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Burada sayın @redyellow'a kinaye var.

Salim Abinin son ceza almasında ne kadar mesaj yazmıştım affedilmesi için, hata etmişiz.

Bir çıksa gitse kapıyı kapatacağız da gitmiyor.

thnxbyebye.gif

salimabi

Kısıtlı Erişim
Burada sayın @redyellow'a kinaye var.

Salim Abinin son ceza almasında ne kadar mesaj yazmıştım affedilmesi için, hata etmişiz.

Bir çıksa gitse kapıyı kapatacağız da gitmiyor.

thnxbyebye.gif

sarı kırmızı bahsedilen üye ye tapulu değil, biiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D:D
bu forumda durmamın en büyük 2 nedeninden birisi kızım @Ecrin ise ikincisi sensin, madem gitmemi istiyorsun gideyim bari. :D :D :D kızımıda alır giderim bak sonra geri çağırma:swoon::swoon::swoon::swoon::glgl:glgl:glgl:glgl:glgl

images

gideyim mi haaa gideyimmii :D :D

kilicarslan

Kıdemli Üye
@Havas kardese uslub tenkidi yapiliyor ama burda benzer uslubda yazan cizen cok, hatta bu baslik altinda da var.
Adaletin topuzunu ayarlamak zordur kabul ediyorum.Yinede taviz vermesek adaletten.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
sarı kırmızı bahsedilen üye ye tapulu değil, biiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D:D
bu forumda durmamın en büyük 2 nedeninden birisi kızım @Ecrin ise ikincisi sensin, madem gitmemi istiyorsun gideyim bari. :D :D :D kızımıda alır giderim bak sonra geri çağırma:swoon::swoon::swoon::swoon::glgl:glgl:glgl:glgl:glgl

images

gideyim mi haaa gideyimmii :D :D

Amcacım siz gidiyorum dediğiniz an bende çeker giderim gitmenin de hakkınız veririz bu defa..:)

Ahmet

Çöl Aslanı
Havas, forumdan çekildiysen üç kere kapıya vur!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...