Fon Müzikleri Arşivi-Upload devam edicektir...

SaPkaLi

Üye
selam silvershadow kardesim oncelikle bu fon muzik arsivini bize sundugun icin tsk ederim allah razi olsun..bendede bayagi fon muzik bulunuyor egerki senin aradigin varsa ben yardimci olabilirim...benim senden bir ricam olucak..oncelikle aradigim ve bulamadigim bir fon muzik var...metin bükey'e(turkiyede gelmis gelmis en buyuk filmlerin muzigini yapan insandir)ait bir fon muzigi egerki bu sanatciya ait muzik varsa bana yardimci olursan allah razi olsun kardesim...ve o sanatcinin yilmaz güney BABA filmi muzigini ariyorum bulabilirsen cok tsk ederim kardesim bana ozel yazabilirsin simdiden allaha emanet ol hersey icin tskler kardesim..

gülce

Paylaşımcı
bende yüklemeyi bilmiyorum açıklarsan çok sevinirim sağolasın

yavuzhaki

Üye
bende yüklemeyi bilmiyorum açıklarsan çok sevinirim sağolasın

Yüklememiz için kesinlikle adres verilir.Adres http ile başlar bunun üzerine geldin mi farenin şekli değişir ve üzerine geldiğin şeyin altı çizilir buraya tıklayarak adrese bağlanırsınız.Eğer rapidshareye yönlendirilirseniz sayfanın alt kısmında free diye bir bölüm var.Ona tıklayın.Açılan sayfada zaman verilcek zaman dolduğunda da şifre yazılcak.Şifreyi yazıp dowload dediğinizde yüklemeye başlar inşallah

( . O'na Selam Olsun)

silenturk

Üye
kardeş hoca efendiler şifreli verirsen sevinirim

ganimet

Üye
evet şifreli Napacam Siliyimmi şimdi şifre Ney Kardeşim

Silwershadow Mu Www Ilemi Başliyor Ufffffffff

melllek

Üye
paylaşımınızdan dolayı çok tşk ederim.fon müzikler harika çok beğendim.Emeğinize sağlık.

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
32. gün fon müziğine ihtiyacım var.

bekiro42

Üye
güzel fon müzikler

buyru bendende birbirnden güzel 18 ader fon müzik

http://uploaded.to/?id=1agsyc
mutlaka indirin pişman olmayacaksınız.

bu ilk paylaşıma müzik atmam yakında birbirnden gzüel fon müziklerini sizlerle buluşturacam.

reis

Kıdemli Üye
Bu başlığa henüz rastladık.
Sanırım buraya eklenen bir çok materyal için biz Allah Razı olsun diyemeyeceğiz.
Bir çok kişi "Allah Razı olsun" derken, bu eserlere zaman, emek ve para harcayan sahiplerinin de "Allah Razı olMAsın" dediklerinden emin olabilirsiniz.

Buraya eklenen materyallerin kullanımı serbest değilse ve sahiplerinin izni olmadan kullanıma sunuluyorsa bunun İslam Literatüründeki karşılığı "Hırsızlık"tan başka bir şey değildir bilesiniz.

Serbestse ve sahiplerinin müsaadesi varsa sözümüz yok tabi. Ancak böyle bir durumun bile özellikle belirtilmesi gerekir(di).

Neyse,
Pişmiş Aş'a su katmak istemezdik ama ne yapalım ki el mahkum.
Sizi bilirsiniz gayrı...

hamzayusuf

Üye
Sevgili güzel dost senden ricam bu fon müziklerine ulaşamadım yardımlarını bekliyorum.Allaha emanet ol.