Fon Müzikleri Arşivi-Upload devam edicektir...

yavuzhaki

Üye
Bu Film Çok Konuşulacak

Merhaba önceden Güneş Doğuyor 1 ve 2 yi hizmetinize sunmuştum...Ve yoğun bir çalışmanın sonunda 3 ü de hazır hale getirdim.Bu film şimdiye kadarkiler içinde en değer verdiğim yapımdır hepinizin izlemesini temenni ediyorum.İzledikten sonra çok değerli yorumlarınızı bekliyorum...
BU FİLM ÇOK KONUŞULACAK.
Buyrun;
http://rapidshare.com/files/6159188/Gunes_Do__287_uyor_3_yeni_versiyon_.wmv.html:clap2:

harkov

Üye
büyük buluşma dizisinin melodilerini arıyordum yardımcı olurmusunuz bi de beşinci boyut dizisinin melodileri

silvershadow

Asistan
Arkadaşlar gelmiş bulunuyorum ve uploadlara başladım inşallahh :) evet en sevgiliye yaklaşıkk 1 saat içinde hazır vaziyette burda olucak :)

silvershadow

Asistan
Yaptığım uploadları ilk sayfadan ilk mesajda bulabilirsiniz... İyi dinlemeler...

yusufum24

Üye
selamünaleyküm kardeş emeğine sağlık bana şu samanyolu fon müzikleri lazım.aslında sırlar dünyasında çalan müzik önemli belki o samanyolu müzikleri içinde vardır diye umut ediyorum saol

example58

Üye
mekkenin fethinin fon muziği lazım acillllll

lutfen ekler misiniz

tatlibela

Üye
slm ben geldim tatlibela varya o işte ay çok sagol ya allah razı olsun ok güzel ya

yavuzhaki

Üye
Lütfen düşüncelerinizi yazınız!!!

. Yeni bir film yapılsa konusu da İslamiyetin kuruluşundan başlayıp 2007 yılına kadar geçen zamanda meydana gelenler anlatılsa sizce film sadece güzel konuları mı konu alsın yoksa hem acı hemde güzel olayları oluş sırasına göre düzenlenmiş bir film mi olmasını istersiniz?Lütfen değerli görüşlerini bekliyorum.Sizin düşünceniz filmin şeklini belirleyecektir. Saygılarımla... .

Hak_yol

Üye
Allah razi olsun kardesim fon müzikleri bana degil ama bir arkasamin isine cok yaradi emegine saglik..

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
ezeli nur -grup yeniçağı istiyorum zahmet olmazsa..

silvershadow

Asistan
ezeli nur -grup yeniçağı istiyorum zahmet olmazsa..

Diğer başlık altında bütün arşivi upload ettim ordan rahatlıkla arşivde bulabilirsiniz ilahiler 1 yada ilahiler 2 dosyasının içinde olucak :) yada direk ben size linki vereyim :)

http://www.fh-worms.de/~inf543/silvershadow/ilahiler1/EZELI_NU.mp3

Pardon bu sözlüsü orda fon müzikleri diye bir dosya var onun içinde var

http://www.fh-worms.de/~inf543/silv...onlar3/ezeli%20nur%20grup%20yenicag%20fon.wma

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
çok teşekükr ederim Allah razı olsun

ganimet

Üye
bn dursun ali erzincanlıdan kerbela fon istiyorum varsa

bide hudeybiye