Fatih Erbakan : Ak Partililer İnançlı Dindar Samimi Aynı Yolda Yürüdüğümüz İnsanlar

Verda

Gales
:yn:

Konu iade edilmiştir herkes uslubunu dikkat ederek yazsin lütfen..

fakiri

Kıdemli Üye
Oğul Erbakanın bu çıkışını AKP listelerinden aday olabilme ihtimaline bir pas olarak değerlendiriyorum. Bu sebeple kendisini babası gibi kurnaz buluyorum.

Kaptan

Mecra Yazarı
Sanki sen cok takiyon [emoji23]

Soylemesem catlardim.

Kaptan

Mecra Yazarı
fakiri'nin yazisi silinip redyellow'un yazisi da duzeltilince benim mesaj havada kaldi iyi mi.

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
CNN Türk’te yayınlanan , Şirin Payzın'ın 360 derece programının konuğu Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’dı.

Erbakan, Payzın’ın “Milli görüş yeniden meclise girmeli sözünüz bazı AK Partili vekilleri üzebilir” sözlerine karşılık, “Onlar gerçekten inançlı, dindar, samimi ve aynı yolda yürüdüğümüz insanlar.” diyerek cevap verdi.

PAYZIN ERBAKAN’IN ÜSTÜNE OYNADI, “KORKUYOR MUSUNUZ” DEDİ

Şirin Payzın’ın AK Parti’nin politikalarıyla ilgili sorularına yerinde cevaplar veren Fatih Erbakan’a “Korkuyor musunuz?” diye sorması sosyal medyada tepki çekti.

Öte yandan Payzın canlı yayında bir gafa imza atarak, “Müslümanlar için AK Parti’ye alternatif olabilecek misiniz?” demesinin ardından “Pardon Muhafazakarlar” sözleriyle düzeltti.

http://www.haber10.com/haber/586051/#.VNY3wLccRPM

Fatih Erbakan AKP yi anlattı

Fatih Erbakan: "91'deki Erdoğan nerede 2013'deki Erdoğan nerede"

Fatih ERBAKAN'dan Başbakan Erdoğan'a Tokat Gibi Cevap!

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
ÂL-İ İMRAN SURESİ-103.Hep birlikte Allah'ın ipine (İslâm'a) sımsıkı yapışın; parçalanmayın. Allah'ın size olan nimetini hatırlayın: Hani siz birbirinize düşman kişiler idiniz de O, gönüllerinizi birleştirmişti ve O'nun nimeti sayesinde kardeş kimseler olmuştunuz. Yine siz bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı. İşte Allah size âyetlerini böyle açıklar ki doğru yolu bulasınız.

EVET, BU İLAHİ EMRİ UNUTAN MÜSLÜMANLARIN BAŞLARINA GELEN BADİRE VE MUSİBETLER MALUMUNUZDUR.HÂLÂ İÇİMİZDE MİLLİYETÇİLİK VE IRKÇILIK YAPAN KARACAHİLLER VAR.BUNLARIN YÜZÜNDEN BU MİLLET BİR TÜRLÜ BİR ARAYA GELEMİYOR.ÜMMETÇİLİĞİ, YANİ İSLAM KARDEŞLİĞİNİ HİÇE SAYDIKLARI İÇİN ALLAH BU MİLLETİ ZELİL HALE GETİRMİŞTİR.YENİDEN HEP BERABER ŞAHLANIŞ VE DİRİLİŞLE HEM GÜR SEDA YİNE İSLAM'IN OLACAKTIR..

UYUMA EYY GAFİL MÜSLÜMAN! BAK ALLAH'IN EMRİ BUDUR.

HÂLÂ NE DİYE OYUNDA OYNAŞTASIN?
FATİH'İN İSTANBUL'U FETH ETTİĞİ YAŞTASIN!..