Erkeklerin Ağzından Yemek Tarifleri

Hasan

Kardeşiniz
Evde yemek yapmak ev işlerinden biridir, ama aşçılık ayrı bir meslektir ve iş ortamına erkekler hakimdir genelde.

kızılkasırga

Profesör
arkadaslar sız oyledıyorsunuzda sız hıc buyuk otellerde luks lokantalarda bır bayan aşcıya rasladınızmı madem anlamıyoruz bunların hepsı neden erkek heeeeeeeeeeeeeeeee.:O :O :O :O :O :O :O puhahahahaha

loves

Paylaşımcı
arkadaslar sız oyledıyorsunuzda sız hıc buyuk otellerde luks lokantalarda bır bayan aşcıya rasladınızmı madem anlamıyoruz bunların hepsı neden erkek heeeeeeeeeeeeeeeee.:O :O :O :O :O :O :O puhahahahaha
o kisilere yemek yapmayi ögretenlerin coguda anneneleridir mutlaka
:O :O :O

uzAyli

İhvan Forum Üye
ya aslinda babam bindebir yemek yaparsa daha lezzetli oluyo :D ama bende kizhalimle yemek yapmasini bilmiyom daha :D yani yasim kücük oldugundandir :D

gülce

Paylaşımcı
önemli olan yemek yaparken içine bir tutam sevgi katmak !güzel yemek yapmanın sırrı bu:wave[1]: :dancing: :)

gülsev

Paylaşımcı
:yahoo: hakkaten yaf az yada çok gerçekten bunlar yapılıyooo çok güldüm geçmişi hatırladım daaaa

undersecretary

Doçent
Süpper bir paylaşım yaa..
benim için,
yaşasın,
yumurtalı patates,pilav,makarna ve hazır corbalar...
Bunlardan başka yapmayı bildiğim birşey yok....

M3L3K

Asistan
paylasim icin tesekkurler cookguldum bayilacagim:D
ama bizim evde erkegin yemek yaptigi daha gorulmemis bi babam cocukkene annesine yardim edermis 4 oglan arasinda bi babam ama oda o zamanlar sigaradan fellan haberi olmazmis :p:p herneyse tekrar tskler:p

ümitk

Üye
Erkekler de yemek yapar .(rafadan yumrta,sahanda yumurta ,menemen,patates kızartması gibilerini ben becerebiliyorum mesela)

SeNoL

MUEYABYA
hurafe bunlar inanmayın :O bir takım medyanın uydurması,montajjjjjjjjjjjjjjj

teessüflerimizi adrese mi istersiniz yoksa paraşütle mi gönderelimmm.... kardeşim dünya böyle işte sen kalk erkek halinle yemek yap gördüğün muameleye bak dalgaya bak ... yaff bir erkek yemek yapıyorsa demekki o size değer veriyoooo ....yanlış mı kardeşler .... hişşşşş alooo ERKEK yok mi lo arnız daaa

uzAyli

İhvan Forum Üye
teessüflerimizi adrese mi istersiniz yoksa paraşütle mi gönderelimmm.... kardeşim dünya böyle işte sen kalk erkek halinle yemek yap gördüğün muameleye bak dalgaya bak ... yaff bir erkek yemek yapıyorsa demekki o size değer veriyoooo ....yanlış mı kardeşler .... hişşşşş alooo ERKEK yok mi lo arnız daaa

yok :O tek basinasin :O