Erbakan Ailesinin Miras Davası

bakış

Kıdemli Üye
Ben ne diyorum sen ne diyorsun bence SUS gerçi burası SANAL Forum gerçekleri yüzünede çarpsalar YÜZ KIZARMAZ

Bence oğuzhan ASİLTÜRK ü pek savunma gelişmeleri analiz et DÜŞÜNEBİLİYORSAN.
Ya git işine.ne tarfgir adamlarsınız siz yaaa.İşinize gelmedimi ulusalcılar öcü,işinize geldimi cici.

Gelişmeleri analiz edecekmişim,sayın asiltük hocamızı savunmayacakmışım.Bunu diyen adamın AKLINDAN şüphe ederim.HADDİNİ BİL AĞBİ.
Ortada ne idiğü belirsiz bir iddia var ve nerdeyse 4 ay öncesine ait.Hiçkimseden ses seda yok,size ne oluyor.Şubat ayındayız ondanmı huzurunuz kaçtı.
Erbakandan kurtulduğunuzun yıldönümü geliyor.Bunun içinmi sevinçlisiniz.Utanmasanız 27 şubatta türkiye yas tutarken siz tencere tava alıp birbirine vuracaksınız.
Asiltürkü savunma diyor adam sen kimsin HADDİNİ bil.

bakış

Kıdemli Üye
Ben nerede ulusalciyim dedim?

Ama sen ulusalciyim dedin.

Iftira atarken Allah dan bile korkmuyorsun.

SP liler susarken sen susmasini bile bilmiyorsun.
Ulusalcı kaynaklardan sen getirmedinmi bu haber.Ulusalcısın işte.saadetliler susuyormuş.Onlar senin gibi fitne işleri ile uğraşmıyorlar.Belkide bu sitenin böyle bir haber yaptığından haberi bile yoktur.
38 saniyelik videonun 10 saniyelik konuşma ile neyi idda ediyorsunuz.Daha iddanız temele oturmamış.Kimden ne cevap bekliyorsunuz.

agbi

Yasaklı

Ya git işine.ne tarfgir adamlarsınız siz yaaa.İşinize gelmedimi ulusalcılar öcü,işinize geldimi cici.

Gelişmeleri analiz edecekmişim,sayın asiltük hocamızı savunmayacakmışım.Bunu diyen adamın AKLINDAN şüphe ederim.HADDİNİ BİL AĞBİ.
Ortada ne idiğü belirsiz bir iddia var ve nerdeyse 4 ay öncesine ait.Hiçkimseden ses seda yok,size ne oluyor.Şubat ayındayız ondanmı huzurunuz kaçtı.
Erbakandan kurtulduğunuzun yıldönümü geliyor.Bunun içinmi sevinçlisiniz.Utanmasanız 27 şubatta türkiye yas tutarken siz tencere tava alıp birbirine vuracaksınız.

ASİLTÜRK ü savunma ama ısrar ediyorsan SAVUN ama getireceğim belgelrede cevap ver çok yakında burada başlıyacağım yazmaya ERBAKAN ın çevresindeki AKSAKALLILAR ı

Ulusalcı kaynaklardan sen getirmedinmi bu haber.Ulusalcısın işte.saadetliler susuyormuş.Onlar senin gibi fitne işleri ile uğraşmıyorlar.Belkide bu sitenin böyle bir haber yaptığından haberi bile yoktur.
38 saniyelik videonun 10 saniyelik konuşma ile neyi idda ediyorsunuz.Daha iddanız temele oturmamış.Kimden ne cevap bekliyorsunuz.

BAK şu konuşana yazan a SANKİ KENDİSİ HİÇ AMA HİÇ Ulusalcı kaynaklardan HEBER GETİRMEDİ.

KISA SANİYELİK METRAJLI video görüntülerine hiçmi yorum yapmadın BAKIŞ ?

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

Ben bu haberi MGF den aldim

ama simdi kaldirmislar

bakış

Kıdemli Üye
ASİLTÜRK ü savunma ama ısrar ediyorsan SAVUN ama getireceğim belgelrede cevap ver çok yakında burada başlıyacağım yazmaya ERBAKAN ın çevresindeki AKSAKALLILAR ı
Öncekileride gördük,sen ne getirirsen getir.AKIL,RUH karıştırıp duracaksın yine.

agbi

Yasaklı
Öncekileride gördük,sen ne getirirsen getir.AKIL,RUH karıştırıp duracaksın yine.

BAKIŞ alıntı yaptığın mesajımda

BAK şu konuşana yazan a SANKİ KENDİSİ HİÇ AMA HİÇ Ulusalcı kaynaklardan HEBER GETİRMEDİ.

GÖRMEDİNMİ ?

agbi

Yasaklı

ULUSAL cı kanallardan sık sık haber alıntıları getirenlere ben ulusalcımısın ulusalcı düşünceler neden bu kadar etkin veya sen ulusalcısın dediğimde bana karşı tepki gösteren BAKIŞ bu mesajınla NE DEMEK İSTİYOR ben söyliyeyim HER ZAMANKİ GİBİ kendi kendini yalanlıyor.

BAKIŞ

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=111482&p=1045114&viewfull=1#post1045114

HALA TIKLAMADINMI ?

CEVABIN YOKMU ?

agbi

Yasaklı

ULUSAL cı kanallardan sık sık haber alıntıları getirenlere ben ulusalcımısın ulusalcı düşünceler neden bu kadar etkin veya sen ulusalcısın dediğimde bana karşı tepki gösteren BAKIŞ bu mesajınla NE DEMEK İSTİYOR ben söyliyeyim HER ZAMANKİ GİBİ kendi kendini yalanlıyor.

BAKIŞ

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=111482&p=1045114&viewfull=1#post1045114

HALA TIKLAMADINMI ?

CEVABIN YOKMU ?

BAKIŞ

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=112801&p=1045453&viewfull=1#post1045453

Tıkladınmı ?

Sizi uyardım çok kereler artık senelerce desem yeridir İHVAN Forum da

TIKLA aşağıdaki adresi

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=112801&p=1045453&viewfull=1#post1045453

DÜŞÜNEBİLİYORSAN DÜŞÜN BAKALIM.

bakış

Kıdemli Üye
BAKIŞ

Tıkladınmı ?

Sizi uyardım çok kereler artık senelerce desem yeridir İHVAN Forum da

TIKLA aşağıdaki adresi

DÜŞÜNEBİLİYORSAN DÜŞÜN BAKALIM.
Utanmadan birde link veriyorsun.Bak bakalım oraya ne yazdım.Nur hareketi hiçbirzaman mnp veya msp'ye destek vermemiş.kaynak kırkıncı hoca....Sizin gibi gavur aşığı,müslüman düşmanı görmedim arkadaş....

ne güzel ümmet 1950'de menderes etrafında kenetlenmiş.Siz ise 1969'da yeni filizlenen bir hareketi desteklemediniz.demirellerin peşinde koşarak ülkeyide kendinizide heba ettiniz.Demireli,bu ülkeye tanıttınız.30 yıl demireli başımıza bela ettiniz.
Sizin bu yanlış tutumlarınız yüzünden erbakan hocam hep desteksiz kaldı.Ama yinede millete zarar gelmesin diye.erbakan hocam saçını süpürge etti.Bi demirelle ortaklık yaptı bi ecevitle..Onların tafralarını sineye çekti,hakaretlerini yuttu.Sırf size hizmet için.Sonra başbakan oldu,yeni nesil demirelci gülen,ekranlara çıktı,erbakanı topa tuttu.

Ne kadar darbeci ulusalcı varsa sizin dostunuz.Çok ilginçsiniz vesselam..

agbi

Yasaklı

Utanmadan birde link veriyorsun.Bak bakalım oraya ne yazdım.Nur hareketi hiçbirzaman mnp veya msp'ye destek vermemiş.kaynak kırkıncı hoca....Sizin gibi gavur aşığı,müslüman düşmanı görmedim arkadaş....

ne güzel ümmet 1950'de menderes etrafında kenetlenmiş.Siz ise 1969'da yeni filizlenen bir hareketi desteklemediniz.demirellerin peşinde koşarak ülkeyide kendinizide heba ettiniz.Demireli,bu ülkeye tanıttınız.30 yıl demireli başımıza bela ettiniz.
Sizin bu yanlış tutumlarınız yüzünden erbakan hocam hep desteksiz kaldı.Ama yinede millete zarar gelmesin diye.erbakan hocam saçını süpürge etti.Bi demirelle ortaklık yaptı bi ecevitle..Onların tafralarını sineye çekti,hakaretlerini yuttu.Sırf size hizmet için.Sonra başbakan oldu,yeni nesil demirelci gülen,ekranlara çıktı,erbakanı topa tuttu.

YAZDIKLARINI yani mesajlarını okudum size acımadım ACIMAK ALLAH a aittir.

ÜZÜLDÜM neden Üzüldüm biliyormusun MSP nin kuruluş Yılını Bilmiyorsun & Üstad ınRabbine kavuştuştuğu yılı bilmiyorsun & ERBAKAN ın ilk partisinden 3 Milletvekinden birinin Üstad ın av ı olduğunu bilmiyorsun & Kutlular ile F.Gülen cemeatini karıştıracak kadar BİLGİN bile yok EVET SİZİN İÇİN ÜZÜLDÜM CEHALETİNİZE ÜZÜLDÜM.

agbi

Yasaklı

YAZDIKLARINI yani mesajlarını okudum size acımadım ACIMAK ALLAH a aittir.

ÜZÜLDÜM neden Üzüldüm biliyormusun MSP nin kuruluş Yılını Bilmiyorsun & Üstad ınRabbine kavuştuştuğu yılı bilmiyorsun & ERBAKAN ın ilk partisinden 3 Milletvekinden birinin Üstad ın av ı olduğunu bilmiyorsun & Kutlular ile F.Gülen cemeatini karıştıracak kadar BİLGİN bile yok EVET SİZİN İÇİN ÜZÜLDÜM CEHALETİNİZE ÜZÜLDÜM.

EVET bakış yazdıklarını okuyunca UTANDIM Forum dan.

SİZİN gibi kendini Forum da MİLLİ GÖRÜŞ çü olarak enpoze eden bir üyenin GEÇMİŞ KONUSUNDA ne kadar Cahil olduğunu görünce UTANDIM

bakış

Kıdemli Üye
Üstadın 1960'da vefat ettiğini biliyorum.İşte bu tarihten sonra nur hareketi siyasi yönden yanlış yapmışlardır..Zaten menderes vefat etmiş ve 10 yıl ülkede islami bir siyasi parti yoktu.1970'da açılıyor ve siz dirsek vuruyorsunuz.

agbi

Yasaklı
Üstadın 1960'da vefat ettiğini biliyorum.İşte bu tarihten sonra nur hareketi siyasi yönden yanlış yapmışlardır..Zaten menderes vefat etmiş ve 10 yıl ülkede islami bir siyasi parti yoktu.1970'da açılıyor ve siz dirsek vuruyorsunuz.

ÇOK YAN ÇİZİYORSUN bee BAKIŞ

FAKAT BİR YERDE AKILLISIN nedenmi AKILLISIN dedim size Çünkü SANAL FORUM un avantajlarını kullanabiliyorsun ayrı bir konuda kendini TEMİZ e çıkarabiliyorsun.TABİKİ bu benim için geçerli değil.çünkü ben tüm yazdıklarında ANA FİKRİNİ çok iyi BİLİYORUM.

bakış

Kıdemli Üye
bırak demogojiyi hem nurcularu uzaklaştırdınız diyorsun.Sonra nurcularu uzaklaştırmadığımızı belgeleyince bu sefet kırkıncı ile gülenin farklı olduğunu söylüyorsunuz.
Nurculuğu savunamayacaksan ağzına alma ozaman.fethullah güleni savunuyorsun ama onun yol göztericisi olan kırkıncıyı savunmaktan acizsin.
Yeter batıyorsun!

agbi

Yasaklı
KONUMUZA dönelim çünkü KONUYU SOBETE ETMEK isteyenler İSTİKRARSIZ şekilde yazmaya başladılar.Aşağıdaki haber in konu ile ilişkisi yok ama ASLINDA VAR BAĞLANTILI tabiki GENİŞ BAKIŞ AÇISI ile bakmak lazım DAR BAKIŞ a sahip olanlar anlamaz.

AŞAĞIDAKİ haberin kaynağı http://haber5.com/siyaset/saadette-oguzhan-asilturk-catlagi

Saadet'te Oğuzhan Asiltürk ÇATLAĞI
Saadet'te Oğuzhan Asiltürk ÇATLAĞI
Saadet Partisi'nde Oğuzhan Asiltürk çatlağı
21 Mart 2011, Pazartesi - 06:52

Saadet Partisi’nde (SP) sular durulmuyor. Eski Genel Başkan Numan Kurtulmuş’a bir iftar gecesinde yapılan kaşıklı çatallı saldırı sonrasında Kurtulmuş ve ekibi SP‘den ayrılıp HAS PARTİ’yi kurdu. Boşalan SP Genel Başkanlık koltuğuna bu kez Milli Görüşün babası Prof. Dr. Necmettin Erbakan oturdu.
SP’de Oğuzhan Asiltürk çatlağı

Erbakan’ın Genel Başkanlığındaki SP, genel seçimlerden iktidar partisi olarak çıkacağız derken Erbakan hastalanıp tedavi gördüğü hastanede vefat edince, SP kulislerinde yerine oğlu Fatih Erbakan’ın geçeceği konuşulmaya başlandı. SP Genel İdare Kurulu 5 Mart 2011’de toplandı ve 7 saatlik toplantı sonrasında Fatih Erbakan’ı değil, Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı Genel Başkan seçti.

Asiltürk’ün planı tutmadı

Kamalak’ın Genel Başkan seçildiği Genel İdare Kurulu toplantısında ilginç gelişmeler yaşandı. Başta eski genel başkanlar Ahmet Tekdal ve Recai Kutan ile SP’nin önde gelen bazı isimleri, çiçeği burnunda Genel Başkan Kamalak’la binadan ayrılır ayrılmaz, GİK’in geri kalan diğer üyeleri ilginç bir gelişmeye imza attılar. İddiaya göre Oğuzhan Asiltürk, Erbakan sonrası Genel Başkan olmayı arzu ediyordu. GİK üyelerinden Muhittin Yıldırım ve Abdülvahap Ekinci’yi bu konuda öneride bulunmak üzere görevlendirmişti. Ancak toplantı başlar başlamaz, Recai Kutan, Ahmet Tekdal, Fehim Adak gibi ağır toplar anında Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı aday olarak önerince Oğuzhan Asiltürk’ün genel başkan olma arzusu bir başka bahara kaldı.

Asiltürk’ün B planı devrede

Yeni Genel Başkan Kamalak ve SP’nin ağır topları binadan ayrıldıktan sonra Asiltürk’ün B planı devreye girdi. GİK üyeleri Muhittin Yıldırım ve Abdülvahap Ekinci “Biz SP’nin Genel Başkanı’nı seçtik. Şimdi de Milli Görüş’ün Başkanı’nı seçelim” önerisinde bulundu. Kimi seçeceğiz denildiğinde Yıldırım ve Ekinci Oğuzhan Asiltürk’ü önerdi ve orada kalan az sayıdaki GİK üyesi Oğuzhan Asiltürk’ü Milli Görüş’ün Başkanı olarak ilan etti.

SP Genel Başkanı ve diğer ağır toplar, kendileri GİK toplantısından ayrıldıktan hemen sonra, gıyaplarında toplantıya devam edildiği ve Milli Görüş Başkanlığına Oğuzhan Asiltürk’ün seçilmiş olduğunu günler sonra öğrendiklerinde SP’de şok yaşandı. En başta Recai Kutan, Ahmet Tekdal, Mustafa Kamalak ve Fatih Erbakan olaya tepki gösterdi. Ortak görüş, eğer Genel Başkan dışında bir organa başkan seçilecekse bunun olsa olsa İstişare Kurulu Başkanı olabileceği yönündeydi. Eğer İstişare Konseyi Başkanı da seçilecekse o kişi GİK’ in bir kısım üyelerinin seçtiği Oğuzhan Asiltürk değil, İstişare Konseyi’nin kendi arasında seçeceği bir kişi olabilirdi. Dolayısıyla Oğuzhan Asiltürk’ün kendisini Milli Görüş’ün Başkanı olarak seçtirmesinin doğru olmadığı, davada çiftbaşlılığı getireceği, böylece de SP’ye zarar vereceği görüşü benimsendi.

Asiltürk’e mektup

SP’ye yakın kaynakların iddiasına göre; Fatih Erbakan da babasının sağlığında hiçbir zaman böyle bir düşünceye sahip olmadı ve tek düşüncesi SP’nin yani Milli Görüşün Türkiye’de iktidar olmasıydı. Eski genel başkanlar Ahmet Tekdal ve Recai Kutan da dahil olmak üzere SP’nin ağır topları bu durumu protesto eden bir mektup kaleme alıp Oğuzhan Asiltürk’e gönderdiler. Bakalım Asiltürk’ün tavrı ne olacak ve Sadet Partisi’ni nasıl bir gelecek bekliyor?

Seçim ittifakı “çatı”ya takıldı

12 Haziran genel seçimlerinde tek başına seçime girmeleri halinde barajı aşmaları ihtimali olmayınca Saadet Partisi, Demokrat Parti, Türkiye Partisi ve BBP seçim ittifakı görüşmelerine başladı.

İttifak görüşmeleri çerçevesinde Erbakan’ın vefatından önce Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener ve kimi DP yetkilileri ile ön görüşmeler yapılmıştı.

Erbakan’ın vefatından hemen sonra DP’nin yeni Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek’in bilgisi dahilinde kimi DP’li yetkililer ve SP yetkilileri arasında ittifak görüşmeleri devam etti. Ancak görüşmeler “çatı parti hangisi olacak” noktasında kilitleniverdi. Çünkü Zeybek, DP’nin, Kamalak ise SP’nin çatı parti olması gerektiğini söylüyordu. BBP ile Türkiye Partisi ise “çatı”yı mesele etmiyor ve Abdüllatif Şener de çatının SP olması gerektiğini savunuyordu.

Çatı sorunu yaşanan ittifak görüşmelerinden sonra , DP kurmaylarından iki isim bu kez rotayı MHP ile ittifaka çevirdi ve MHP yöneticileri ile temasa geçildiği iddiası ortaya atıldı. Ancak Bahçeli‘nin Demokrat Parti’ye mesajının “ittifak falan yok, arzu edenlere partimizin kapısı açık” olduğu söyleniyor.

Bütün bu gelişmelere rağmen, sağda ittifak görüşmelerine henüz son nokta konulmadı. Önümüzdeki günlerde DP Lideri Namık Kemal Zeybek ve SP Lideri Mustafa Kamalak arasında ikili bir görüşme yapılacağı konuşuluyor. Türkiye Partisi Lideri Şener ise, Erbakan Hoca’ya manevi borcum var, DP yetkililerinin özveride bulunup SP’nin “çatı parti” olmasına sıcak bakması lazım diyor.

OĞUZHAN ASİLTÜRK ü yukarıdaki haberle değerlendirirseniz İNKAR EDİLEN Video görüntülerinde GERÇEK leri daha sağlıklı tespit edebiliriz.

agbi

Yasaklı
bırak demogojiyi hem nurcularu uzaklaştırdınız diyorsun.Sonra nurcularu uzaklaştırmadığımızı belgeleyince bu sefet kırkıncı ile gülenin farklı olduğunu söylüyorsunuz.
Nurculuğu savunamayacaksan ağzına alma ozaman.fethullah güleni savunuyorsun ama onun yol göztericisi olan kırkıncıyı savunmaktan acizsin.
Yeter batıyorsun!

ERBAKAN a mezarında bile rahat vermediniz

ERBAKAN SP'Yİ AHİRETTEN YÖNETİYOR
siyaset,sp,kamalak,erbakan
Siyaset - 17 Mayıs 2011 13:50
Saadet Parti'nin merhum lideri Necmettin Erbakan, 'ahirette' de partisini denetlemeye devam ediyor.

Saadet Parti'nin merhum lideri Necmettin Erbakan, 'ahirette' de partisini denetlemeye devam ediyor.

Bu sözler Saadet Partisi'nin lideri Mustafa Kamalak'a ait.. Kamalak, Erbakan'ı rüyasında gördüğünü ve merhum liderin kendisine partiyle ilgili talimatlar verdiğini söyleyerek gündeme oturdu..
Kamalak, geçen hafta gördüğü rüyada merhum lideri Erbakan'ın 'Seçime teşkilatların daha fazla asılması lazım' uyarısıyla karşılaştı.

Kamalak gördüğü rüyayı en yakınındaki isimlerden biri olan Milli Gazete Yazarı Mustafa Yılmaz'a da anlattı.

Rüyaya göre Erbakan Hoca, Kamalak'a 'Seçim çalışmaları nasıl gidiyor? Teşkilatlar yeterince çalışıyorlar mı?' sorularını yöneltti. Kamalak'ın büyük bir dikkatle dinlediği Erbakan, teşkilat çalışmalarından yeterince memnun kalmadığını ise, 'Teşkilatların biraz daha fazla çalışmaları gerekiyor' sözleriyle ifade etti. Kamalak, ter içinde uyandığını belirtti.

bakış

Kıdemli Üye
Ben fethullah güleni çok eleştirdim ama nurettin verenin kaynaklarından hiç kullanmadım.Çünkü ikisi zaten düşman arada nefis var.yanılma payım çok yüksek olur.
ağbi ise milli görüşün üstteki bikaç abimize gıcıklık derecesinde alerjisi olan yerlerden alıntılar yapıyor.Ya haber5,ya elaziz yada milli çözüm.

Ağbi şu nürettin verenin sitesi hangisiydi.

bakış

Kıdemli Üye
Ben fethullah güleni çok eleştirdim ama nurettin verenin kaynaklarından hiç kullanmadım.Çünkü ikisi zaten düşman arada nefis var.yanılma payım çok yüksek olur.
ağbi ise milli görüşün üstteki bikaç abimize gıcıklık derecesinde alerjisi olan yerlerden alıntılar yapıyor.Ya haber5,ya elaziz yada milli çözüm.

Ağbi şu nürettin verenin sitesi hangisiydi.
@agbi.akıl dolu mesajların nerde.... nurettin verenin sitesi hangisi